Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
totoro
totoro 2021. 10. 05. 20:19
#47960
Az élet írja a legjobb forgatókönyveket: "A szakember elmondta, hogy egy fiatal koronavírus-fertőzött akkor vallotta be, hogy hazudott az immunitásáról, és valójában hamis oltási papírral rendelkezik, amikor már semmit sem tudtak tenni az élete megmentéséért. Nem sokkal azután, hogy beismerte a csalást, meghalt. A tapasztalt és sokat látott orvos elárulta, hogy számára ez volt a negyedik járványhullám legmegrázóbb története."
algore 2021. 10. 05. 20:01
#47959
Matekos lelkuletueknek egy szosszenet. 
(Biologiai vonatkozas: dozis-osszefugges a kauzalitas legerosebb bizonyiteka) 
http://kamal-mokeddem.medium.com/spike-protein-a-dose-dependent-killer-2e26ec28de3f
Phylaxa 2021. 10. 05. 17:23
Előzmény: #47957  kukker
#47958
A fertőződéstől nem véd. Bárki megfertőződhet. Én nem ehhez szóltam hozzá, hanem ahhoz, hogy a természetesen szerzett védelem meddig hat. Ez engem nagyon érdekel és még semmit sem árultak ebből a két év alatt. Ez az első "kutatás", amiről beszámoltak, de sajnos csak modellezésről szól és nem a valóságról. Ha megvizsgálnának két éve megfertőződött embereket (T-sejtes vizsgálat), akik sohasem kaptak oltást, akkor lehetne valós. Bocs, ha megzavartalak, engem ez érdekel.
kukker 2021. 10. 05. 16:47
Előzmény: #47956  Phylaxa
#47957
Semmilyen modellezésről nem beszélek, mert nem az a lényeg, hanem az, hogy kijelenti azt, hogy valaki fertőződhet ha nincs oltva, mikor az van mondva, hogy oltással is fertőződhetsz.
"ezért a kutatók szerint azoknak is fel kell venniük a védőoltást,"
Azért vedd fel a védőoltást, meg megfertőződsz ha nem veszed fel a védőoltást, amire azt mondjuk, hogy a fertőződéstől nem véd meg.
Ha nem tetszik érteni a leírt szavak értelmét és így a mondat jelentését, azzal nem tudok mit kezdeni: semmilyen más dologról nem volt szó, mint erről az állításról, amiről mindenki levonhatja a konzekvenciát, hogy a szavakkal milyen jól lehet bánni, ha birka mód bámulunk és elájulunk csillogó kijelentésektől, amiket az ember kitalált, mint aduász.
Phylaxa 2021. 10. 05. 15:53
Előzmény: #47932  kukker
#47956
Csak modelleztek, nem vizsgáltak t-sejteket.
Kolyok
Kolyok 2021. 10. 05. 15:39
#47955
Na a Johnson & Johnson is szeretné emlékeztetni a feledékenyeket, hogy ahogy itt egyik fórum társ szokta írni egy pajszer nem pajszer... Legyél törzsvásárló, megéri... Legalábbis nekik tutira... :-)
Kolyok
Kolyok 2021. 10. 05. 15:03
Előzmény: #47950  tobzoskanátha
#47954
Beteget már évek óta nem látott csak a pénzért nyúl be a kasszába... szóval hiteles..
algore 2021. 10. 05. 15:01
Előzmény: #47943  totoro
#47953
1) mas vakcinak nem mutatnak negativ hatekonysagot.
Lehet hogy te ezt nem latod problemanak, de akkor a gond a te keszulekedben van. 
Irracionalis elvarni egy vakcinatol, hogy ne novelje a fertozesszamot es a jarvanyt??? 
(nem emlekszem laposfold szintu oltasellenes bejegyzesre, amire reagalnom "kellett" volna) 
2) kerulod a valaszt. Te elegedett vagy a vakcina hatekonysaggal - es ez tok rendben is van. De miert veszed fel a 3-at? Mit varsz tole? 
tobzoskanátha 2021. 10. 05. 14:56
#47952
https://index.hu/techtud/2021/10/05/pfizer-oltas-hatekonysag-tanulmany-lancet-vakcina-koronavirus/
Napi, heti rendszerességgel derül ki valami a vakcinákról. Ki az, aki komolyan veszi ezt a sok rizsát?
exley 2021. 10. 05. 14:56
#47951
A narancs kiadta a "kuruzslóknak", "hazudjanak" annyit amennyi a csövön kifér:) Köpcös felemelte a járandóságukat havi egy milkára, és ezentúl a rezsit a vállalkozás költségit átvállalja az állam:) Semúl senki nem fog potya utas lennimi dolguk nincsen mint bezárva tarani az ispotályokat:) tb tartózásokat szigorúan behajtani:) EzentúL:)
tobzoskanátha 2021. 10. 05. 14:54
Előzmény: #47949  tobzoskanátha
#47950
Rögtön másik cikknél Merkely adja elő ugyanezt. Hangosan felröhögtem, mikor a kancsal szemével kacsintott. Engem meggyőzőtt. Placebot se kérnék ettől a sarlatántól.
tobzoskanátha 2021. 10. 05. 14:52
#47949
https://nepszava.hu/3134168_novak-katalin-szerint-igen-atlathato-a-koronavirussal-kapcsolatos-kormanyzati-adatszolgaltatas
Ezek teljesen hülyének nézik az embereket. Igazuk is van, mert van pár millió szavazó, aki az, elég ezeket meggyőzni.
A ráadás, a cikk felett Freund Tamás tart mesedélutánt remegő tokával a vakcinák hatásosságáról.
csendben 2021. 10. 05. 14:51
Előzmény: #47940  algore
#47948
Hááát.Valamit biztos ábrázolt, csak annak nem sok köze lehet "a csokkeno vakcina hatasossag". Ha mindenki,mindenhol hazudik,akkor miért pont azok az adatok lennének pontosak és hihetőek,amiből a valaki dolgozott? :-)
Phylaxa 2021. 10. 05. 14:48
Előzmény: #47943  totoro
#47947
Tehát akkor megszűnik ez az oltott-oltatlan mizéria és mindenki mehet végre orvoshoz, ha beteg? Erről beszélsz? :)
tobzoskanátha 2021. 10. 05. 14:45
Előzmény: #47943  totoro
#47946
"Az ellen is minden évben oltakozunk"
Nem tudom, ti kik vagytok, de bennem még soha fel se merült a nátha elleni oltás.
kukker 2021. 10. 05. 14:40
Előzmény: #47944  kukker
#47945

"Csak úgy általánosságban beszélgetve?"
Itt kettőspontot szerettem volna tenni, tehát helyesen így lett volna a mondat:
"Csak úgy általánosságban beszélgetve:"
Köszönöm és elnézést. :)
kukker 2021. 10. 05. 14:39
Előzmény: #47943  totoro
#47944

"Te itt szakértő szerepet játszol."
Csak úgy általánosságban beszélgetve?
Nem azért mond bárki is igazságot, mert valami címkét aggatott rá a világ.
És nem azért kell hinni bárki szavában, mert ilyen címkével virít.
Neked a bajod egy: van egy hited, amit más nem követ.
De te logikai úton biztos levezeted és segítesz ebben mondjuk, egy apró részletben a témából, mert tudatlan vagyok. (ebben is):
Miért terjed a vírus minden felületet fogdosva, de a kenyeret ha megveszed és megeszed a polcról és nem lesz semmi bajod? Miért van ez?
totoro
totoro 2021. 10. 05. 14:30
Előzmény: #47939  algore
#47943
Komolyan kérdezlek, miért kérsz számon olyasmit egy vakcinán ami irracionális. A covid ugyanolyan náthavírus mint az influenza. Az ellen is minden évben oltakozunk, és valószínűleg fél év múlva már a felét sem éri az oltás, csak a szezonalitás miatt ezt nem vesszük észre. A covid oltás ugyanez, minden ősszel, ugyanúgy ahogy az influenzát, felvesszük majd, és kész. Aki úgy ítéli meg, hogy beoltatja magát az beoltatja, aki meg nem az nem. Ennyi. De az, amit itt csináltok, hogy folyamatosan megkérdőjelezitek a hasznát, sőt károsnak állítjátok be, minden tudományos tény ellenére, nem tudom mire jó. Miért ástok elő folyamatosan olyan részigazságokat, egyedi eseteket, amikkel igazolni próbáljátok, hogy az oltás árt. Nem értem ez mire jó, tényeket nagyvonalúan figyelmen kívül hagyni, mendemondáknak meg teret adni. Már írtam egyszer, de még nem válaszoltál, ezért felteszem megint a kérdést: Te itt szakértő szerepet játszol. Akkor hogy lehet, hogy csak az "oltáspárti" véleményekre ugrasz. Soha nem hangzott még el kritika tőled oltásellenes bejegyzésekre, még akkor sem, ha azok nyilvánvaló, és durva tévedéseket hangoztatnak. Pedig volt itt nem egy laposföld szintű oltásellenes érvelés. Ha te egy komoly embernek tartanád magad, akkor ott is megszólaltál volna, de mivel te is azon az oldalán állsz valójában, szépen támogatólag csendben maradtál. Tudod, a másik oldalon a szálkát, a saját térfeleden a gerendát sem.
exley 2021. 10. 05. 14:28
#47942
A románok újfent "lelépték" "hantást":) bepörgették a malacságaikat, azután benyujtják a számlát a rothadó labancoknak:) lesz gempa bőven több folyik be mint az ateista köpcöstől templomra:) Hajrá nyeste roménia:)
algore 2021. 10. 05. 14:28
Előzmény: #47940  algore
#47941
A curevac vakcinasokat sajnalom. 53%-os vakcinahatekonysaggal be sem adtak az engedelykerelmet, mondvan ugysem kapnanak engedelyt.
O, ha tudtak volna, hogy (-53)% sem jelent gondot az FDA-nek :)) 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek