Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 04. 22. 13:03
Előzmény: #38516  tevelygo1
#38520
A hangfelvetelen konkret kerdes, hogy ugyan mi alapjan adtak a dozist. A valasz, mert amobiasisban ennyit adunk.
Konkret tovabbi kerdes, (azonnal, mert aki kerdez, az ismeri a gyogyszert, egy neves francia orvos egyebkent) mi a toxikus dozis? A valasz, az altalunk adott dozis legalabb 10x-ese.
A valosagban a gyogyszert nem adjak amoebiasisban, es a toxikus dozis nem 10x, hanem kisebb, mint az altaluk adott dozis. 
Hangfelvetel bammeg. Pontosan kiderul, hogy nem tudja mit beszel, nem ismeri a gyogyszert. Es ha tenyleg olvastad volna, amit linkeltem, az is kiderul, hogy idorendben haladva hogy probaljak eltuntetni a nyomokat kesobb es atirni a teljes studyt. 
De kamu az is. Kamu minden. 
Jo, belatom, en vagyok a hulye, hogy nem adtam fel az idopocsekolast hamarabb. 
A HCQ nem azonos az ivermectinnel. Az ivermectint adjak NIH engedellyel az USA-ban. A HCQ-t is adjak, de ennyi engedellyel se :) 
Legalabb ne keverjuk mar, de igazabol kurva mindegy, ugyis minden csak kamu. 
Shut-up
Shut-up 2021. 04. 22. 13:00
Előzmény: #38515  signal2
#38519
Fel kell menni a gov-os honlapra és megnézni az alapbetegséges listát. Akkor az nem ér semmit? Egy biztos: nyilvánvaló, hogy csak a kvírus miatt nem lehet 200 feletti napi halott. 
Rowan 2021. 04. 22. 12:55
#38518
RÉSZVÉTELI LEHETŐSÉG a Magyarországon jelenleg futó ƖƔЄƦMЄƇƬƖƝ klinikai vizsgálatba! Ha Te, családtagod vagy ismerősöd megfertőződött a koronavírussal, akkor vedd fel a kapcsolatot a bejegyzésben található 3 vizsgálóhely egyikével a kezelés mielőbbi megkezdése érdekében!
IVERCOV study 2021 (IVERmectin vizsgálata COVidban)2021. márciustól ivermectin hatóanyagú originális készítménnyel indult vizsgálat Magyaroszágon COVID-19 betegségben.Külföldön eddig 52 klinikai studyt fejeztek be az ivermectinnel COVID-19 betegségben. Az összjavulás minden stádiumban összevont értékben: 72%!Enyhe-középsúlyos állapotban (korai stádium) a javulás ivermectinnel 81%!Favipiravirral ez 38%.További információ található a gyógyszerről az amerikai Front Line Covid -19 Critical Care orvosok szövetségének (FLCCC) honlapján: http://www.covid19criticalcare.com és a http://www.c19early.com oldalain.Kedves háziorvos kollégáink a következő betegeiket küldhetik az alábbi központokba a vizsgálat alanyainak. A vizsgálatba bevonható személyek:- 18-65 évesek férfiak és nők- 50-85 kg közöttiek- a Covid enyhe tüneteit mutatják maximum 5 napja (hőemelkedés/láz, és/vagy köhögés, és/ vagy hasmenés/hányinger, és/vagy szag- ízvesztés, és/vagy gyengeség/fáradékonyság/fejfájás stb).- Közeli (együttlakóként) Covid kontaktnak számítanak és még tünetmentesek - társbetegségeik egyensúlyban
Kizáró ok:-terhesség, mostani időszakban tervezett terhesség-nagy mennyiségű alkohol vagy drog fogyasztása a vizsgálatba vonás előtti 5 napon belül. -Syncumar vagy warfarin szedés-Benzodiazepin szedés
Vizsgáló helyek:Dél-pesti Centrum KórházKapcsolat: Dr Vértes András.Szent István Kórház, D épület: 06-30-934-3629
Országos Korányi Pulmonológiai IntézetKapcsolat: Dr. Fejes Dóra, Bajkóné Veréb Anett.Covid Ambulancia, J épület: 061-391-32-00/3919-es mellék (8:00-12:00óra között)
Debreceni EgyetemKapcsolat: Dr. Várkonyi IstvánKenézy Kórház Infektológiai szakambulancia: +36 52 511 859
A vizsgálatba küldésnél beutalót kérnénk szépen.A vizsgálat ETT-KFEB etikai engedélyt kapott és 50-50%-ban ivermectint vagy placebot kapnak a tünetmentes vagy enyhe tünetes betegek.Amennyiben állapotrosszabbodás állna elő, a vizsgáló azonnal kezelést vált.A legjobb kezekben lesznek a betegek, közvetlen kórházi háttérrel, akár napi kontaktusban a kezelőorvossal, ingyenes vizsgálatokkal és kezeléssel, mindezt ambuláns ellátásban.
Shut-up
Shut-up 2021. 04. 22. 12:55
Előzmény: #38513  csendben
#38517
Egy kicsit inkább te zavarodtál bele. Onnan indultunk, hogy a közölt számnak csak kis része a kizárólag kvírusban elhunyt. Mit nem lehet ezen érteni?
tevelygo1 2021. 04. 22. 12:53
Előzmény: #38480  algore
#38516

Nem olyan forrást adtál, random meg összeesküvős oldalakról van a szó szerinti idézeted.
A hangfelvétel: nem, az egy kontextusból kiragadott értelmezés amit most írtál. A kontextusból kiderül, hogy NEM adott senki ILYEN határozott állítást TÉNYKÉNT erről. Lol, hogy csak ennyit tudtál reagálni a rengeteg cáfolatra. Sajnálom.
"A HCQ-t az osszes azsiai es arab orszag kezdettol adja es ma is. Svajc, Izrael szinten. 
Olaszorszag ujra elkezdte adni."
Na, szuper, az USA már nincs a listádban. Akkor ennyi értelme már volt a vitának.
signal2
signal2 2021. 04. 22. 12:53
Előzmény: #38509  Shut-up
#38515
Ezzel szemben.
https://index.hu/velemeny/2021/04/21/ezek-a-problemak-a-covid-halalozasi-statisztikaival/
"Sajnálatos módon Magyarországon a mai napig nincsen nyilvánosan, írásban rögzítve, hogy milyen eljárásrend határozza meg, hogy ezen besorolás szerint ki minősül koronavírusos halottnak. Tovább rontja a helyzetet, hogy elhangzott ezzel kapcsolatban egy nyilvánvaló nyelvbotlás, miszerint „valamennyi olyan elhunytat, akinél a betegség időtartama alatt, vagy előtte bármikor [!] pozitív személynek regisztráltak, tehát készült nála laboratóriumi vizsgálat, ami pozitivitást mutatott, mindenkit beszámolunk az elhunytak közé”. Ez természetesen – szerencsére – nem igaz [...]"
green1899white 2021. 04. 22. 12:50
#38514
most akkor izraelben mekkora az "átoltottság" ?? eddig azt olvastam hogy 90%  
https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
csendben 2021. 04. 22. 12:48
Előzmény: #38508  Shut-up
#38513
"Mi benne a vicc?": jeln pillanatban az,hogy a 26000-et kezded el vitatni.Eddíg meg azt mondtad,hogy a hivatalosan annak nyilvánítottak száma a 6-8%-a. :-) Mardajunk annyiba,hogy ebbe sikeresen belekeveredtél,és ha tovább folytatjuk,csak még jobban bele fogsz keveredni.Visszatérev arra,hogy ma is tanultam valamit: igen! Vannak nálam rosszab matekosok is! .-)
green1899white 2021. 04. 22. 12:44
Előzmény: #38504  tevelygo1
#38512
covid volt az hidd el ..   ne legyél mán vírustagadó :):)
algore 2021. 04. 22. 12:41
Előzmény: #38507  tevelygo1
#38511
Osszefoglalom a mai teljesitmenyed:
A Yale ivermectin alkalmazasa kamu. 
A Yale velemenye arrol, milyen engedely alapjan alkalmazza az ivermectint, kamu. 
A WHO ivermectin teritesi adata kamu. 
A gyogyszerkonyvek toxikus dozis adata kamu. 
Hangfelvetelen amit hallunk, azt nem halljuk, kamu. 
Te utaneztel mindennek es tudod, hogy mindez kamu :) 
Ugyes vagy, Emese, sokat dobsz a szinvonalon. 
tevelygo1 2021. 04. 22. 12:41
Előzmény: #38505  algore
#38510
Most vagy azt hiszed hogy én nem emlékszem, mit írtam, vagy te nem emlékszel. Ez elég gáz, mert néhány perccel előtte írtam le. Milliárdos nagyságrendet vitattam, nem a milliós nagyságrendeket. A hozzászólásomban, amin most kiakadtál, konkrétan a 200 milliót is leírtam. Igen, van, amikor ismétlik a dózist, sőt, ezért a milliárd dózis nem jelent milliárd embert. Gratulálok, hogy innen odaugrasz egy óriási paranoid és igazságtalanul vádaskodó ugrással a hozzáállásomról. És a hozzászólásom második felében volt a lényeg, ami jól kimarad persze. Téma off.
Shut-up
Shut-up 2021. 04. 22. 12:38
Előzmény: #38494  mrider
#38509
De covid-halottként tartják számon. Ez a magyar protokoll.
Shut-up
Shut-up 2021. 04. 22. 12:37
Előzmény: #38491  csendben
#38508
Mi benne a vicc? Csak mert a média folyamatosan a kvírust reklámozza, tehát abszolút igaz a 26 ezer?
tevelygo1 2021. 04. 22. 12:37
Előzmény: #38474  algore
#38507
Szerinted nem néztem utána semminek lol... szerintem meg de. Ráadásul 1 perc google-val kideríthető, hogy mi az alapvető gond az ivermectinnel, és igen, friss, 2021-es források alapján. Úgyhogy ez is ennyi.
green1899white 2021. 04. 22. 12:37
Előzmény: #38486  Shut-up
#38506
meg főleg l...fax sem oltakozna .. 
algore 2021. 04. 22. 12:32
Előzmény: #38498  tevelygo1
#38505
Te vitattad bammeg, hogy tobb szaz millio embernek tobb milliard dozist beadtak volna, keptelenseg es te utananeztel alaposan. Aztan amikor kaptal forrast, hogy a WHO bizony tobb milliard dozist teritett, akkor jottel azzal, hogy de az nem milliard ember. Ezert kerdeztem, egy ember hany dozist kap. Alapbol egyet, neha ismetlik. Tehat tobb milliard dozist bizony milliard ember kap.
Egyszerubb lett volna azt mondanod, a WHO is kamuzik. 
Es tulajdonkeppen itt is vagyunk, ujra el kezdted vitatni, hogy tobb milliard dozist adtak volna :) 
Hiaba kaptal ahhoz is forrast. 
Hanyagolj, szanalom amit muvelsz. Teljesen ertelmetlen tenytagadasra es kotozkodesre nincs idom. Ebbol tobbet neztem ki beloled. 
tevelygo1 2021. 04. 22. 12:30
Előzmény: #38500  csendben
#38504
Én meg másfél éve rémesen ágynak estem 1 hónapig, az vmi brutál volt, azóta is megvannak a tüneteim. Nem covid volt, más, szintén légúti fertőzést okozó víruska. Annyira unalmas már, hogy mindenki csak a covidra koncentrál, mintha más probléma nem is lenne a világban, pedig...sőt! Bárcsak simán "unalmas" lenne. De konkrétan súlyos károkat okoznak vele az embereknek. Ultragáz.
csendben 2021. 04. 22. 12:30
Előzmény: #38501  Heisenberg
#38503
Sok féle szempont lehet.Ilyen pl. az is,hogy melyiken,mennyit lehet(ett) keresni...
tevelygo1 2021. 04. 22. 12:28
Előzmény: #38490  totoro
#38502
A 2%-ot tartom soknak. Tavalyi német adat, aha, oké. Időpillanat. Aha, oké. Majd ha lesz közvetlen forrás a számaidhoz, akkor szólj, őszintén érdekelne. Addig nem.
Heisenberg
Heisenberg 2021. 04. 22. 12:26
#38501
Gulyás Gergely professzor úr ma a kormányinfón bejelentette, hogy a legjobb a Szputnyik, utána a Sinopharm, de ez utobbi is jobb mint a Pfizer. Azt nem közölte, hogy milyen kutatás alapján mondja mindezt.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek