Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2021. 03. 30. 14:17
Előzmény: #36393  algore
#36400
Hi, sztem a vektor és mRNS vakcinák által 'beoltott' sejtek ~8-10.napon kezdhetik el nagy tömegben termelni a 'covid tüskefehérjét', és erre kell még reagálnia az immunrendszernek, ami a ~3.hét végére kezd -alacsonyabb fokozatba, nyugalomba kerülni... én legalábbis így éreztem az astra esetében...szvsz
algore 2021. 03. 30. 14:01
Előzmény: #36394  Helix Nebula
#36399
Magyar eljarasrend, korhazon kivul semmmilyen kezeles, sot keruld a haziorvossal az erintkezest, telefonon probalj vele kapcsolatot tartani (nem veszi fel senki, mert leterheltek, oltanak, mittomen). Ha mentot hivsz, nem visznek korhazba, mert azok ugye tulterheltek. Esetleg ha nagyon fulladsz hagynak neked oxigenpalackot.
Ha esetleg fiatalabb vagy, es nagyon sulyos allapotban, akkor korhazba visznek, ahol kapsz vegre kezelest. Olyan kezelest, ami vagy sosem igazan hatott (remdesivir), vagy ilyenkor mar keso es nem hat (favipiravir). Szteroidot, antibiotikumot, es veralvadasgatlot is kapsz, ami vegre legalabb hasznos ebben a stadiumban, viszont hogy felepulsz-e a sulyos covidbol, ezekkel egyutt is, az ott mar penzfeldobas kerdese (magas halalozas). 
Ha a favipiravirt korabban kapod, akkor jo esellyel el sem jutsz a sulyos allapotig. (ezert kezdtek most haziorvostol, felirhatova es elerhetobbe tenni) 
Szteroid es antibiotikum eseten is volna hatekonyabb a most hasznaltaknal is, tavaly marciusi protokollokban mindjart azokkal kezdtek. Nem azok lettek engedelyezve. 
Mondjuk ez a legkevesebb ebben a hatalmas elkurashalmazban. 
Most a legnaprakeszebb protokollokat en sem neztem at, de a d vitamin hianyozni szokott mindig. Magyar intenziv osztalyok egy jelentos resze adja, nagy intravenas loketterapiakent, azonnal a covid kezeles reszekent. 
Mutatja, hogy a szakma egy resze azert legalabb a toppon van.
Ezenkivul van egy sor, ugymond 'termeszetes' szer, amit nyugati orvostudomany is bevizsgalt es hatasosnak talalt, ezek nem kerultek be protokollokba. Eddig meg, de a vilag egyes reszein valtozo mertekben alkalmazzak. 
A hidroxiklorokin, amennyire a media ugrott ra tavaly, most agyonhallgatja, hogy ujra hasznaljak nyugati orszagokban is, korai terapia kozponti elemekent (mindig is ugy kellett volna), egyes helyeken hivatalosan (olaszorszag, franciaorszag) mas helyeken nem-hivatalosan de rendszeres modon. 
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 13:55
Előzmény: #36397  Törölt felhasználó
#36398
március 12 ,2 hétre karantén,már akkor irtam jön ,a tiszta hollywood.2025,március,de nem én mondtam hanem merkel.és politikai döntés volt.perez mit is mondott felvásároltuk lengyel magyar országot Manhattan-t
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 13:51
#36397
„Közelgő végzetre” és a koronavírus negyedik hullámára figyelmeztetett az amerikai járványügyi központ, a CDC vezetője. Rochelle Walensky a könnyeivel küszködve kérte arra Amerika lakosságát, hogy még "egy kicsit tartsanak ki" és tartsák be az egészségügyi előírásokat. Joe Biden elnök rövidesen a beszéd után arra kérte az amerikai államok vezetését, hogy állítsák vissza a maszkviselési kötelezettséget.
Shut-up
Shut-up 2021. 03. 30. 12:17
Előzmény: #36395  -bubu-
#36396
Puszipajti pihen vagy mi a fene?
-bubu-
-bubu- 2021. 03. 30. 12:14
Előzmény: #36390  morricone
#36395
4609 az új fertőzöttek száma, 
 Elhunyt 274  beteg, így az elhunytak száma 20 435 főre emelkedett.
 1529-en vannak lélegeztetőgépen.
Helix Nebula 2021. 03. 30. 11:56
Előzmény: #36391  algore
#36394
Köszönöm.
Ez most így hosszú cikk, majd később elolvasom. 
Magyar eljárásrend milyen? Gondolom van. 
algore 2021. 03. 30. 11:07
Előzmény: #36388  xyzzz
#36393
Legalabb 12 nap de inkabb tobb. Ismerosnek 3 hetet ajanlottam. Nem megkonnyebbulni oltas utan, hanem 3 hetig nagyon odafigyelni, jobban mint elotte. 
algore 2021. 03. 30. 10:59
Előzmény: #36391  algore
#36392
Puff, video helyett a kurkuma hatasarol linkeltem :)
Video link helyesen:
http://youtube.com/watch?v=cxmhvZ6eEI4
algore 2021. 03. 30. 10:52
Előzmény: #36387  Helix Nebula
#36391
Kerestem a videot, ahol legeloszor beszelnek a protokollrol, a kislanya vette fel otthon, ahogy felturt ujju ingben otthon magyaraz - mert akkora volt az igeny hogy inkabb felvette es feltette youtube-ra. Nem tudom, azzal mi lett. A 2020 novemberi szenatusi meghallgatason az hangzott el, hogy a protokoll hasznalataval csupan a kezeltek 1-3%-a kerult korhazba. (97% tehat elkerulte a korhazat) 
... 
Korantsem ez az egyetlen protokoll, de a tobbi protokoll teljesen hasonlo (Zelenko protokoll, Fareed/Tyson protokoll) 
Pl Fareed es Tyson is nagyot 'ment' az orvosi kozossegben, publikaciokban es szenatusi meghallgatasokon, ezt csak azert emlitem, hogy rengeteg dolog volt egyidejuleg nagyon koran 2020-ban. Es nagyon hasonloak, egybecsengoek. 
... 
A McCullough protokoll amit itt linkelek 2020 augusztusban kerult vegleges publikalasra szaklapban, a preprint (es kislanyos video) sokkal korabban. 
2020 augusztusban a protokoll veglegesen elfogadott, ellenorzott, vizsgalt, kinyomtatott, neves szaklapban publikalt! 
Ehhez kepest novemberben is hiabavaloan kuzdottek mindahanyan a kongresszussal, es a mai napig nincs semmi hivatalos korai kezelesi strategia az USA-ban (sem). Japanban, Indiaban stb van. Ott van, ahol leszarjak a WHO-t es egyebeket es csak a tudomany utan mennek. 
Az egyetlen lenyegi kulonbseg, hogy az augusztusi publikaciohoz kepest az oktoberi video pluszban, tartalmazza az Ivermectint, mint lehetoseget. 2020 Oktoberben! 
(az osszes kezelesi lehetoseg (ivermectint kiveve), 2020 tavaszan ismert volt, es semmiben nem valtozott a protokoll azota sem. Az azota vegzett vizsgalatok csak egyre inkabb megerositettek az akkoriakat, semmilyen valtozas, eltero informacio azota sincsen. 
... 
Video:
http://pbs.twimg.com/media/ErYsZpqXcAE_S08?format=png&name=small
Publikacio:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7410805/
morricone 2021. 03. 30. 10:48
Előzmény: #36389  herlas
#36390
Nincs adat szomorú lesz valószínűleg 
herlas 2021. 03. 30. 10:31
#36389
Orbán külföldön és fél 11-ig nincs kitéve a napi statisztika. Nélküle ez sem megy?
xyzzz 2021. 03. 30. 10:19
#36388
Sziasztok!
Még régebben találkoztam olyan információval (de most nem találom sehol), hogy védőoltás után mennyi ideig igyekezzen nagyon elkerülni az ember a vírussal való fertőződést, hogy ne legyen ráoltás? Persze itt a sorrend fordított de az effekt ugyanaz.
Helix Nebula 2021. 03. 30. 09:40
Előzmény: #36384  algore
#36387
Azt a protokollt linkeld légy szíves.
Amúgy szerintem is fontos lett volna a korai kezelés. De mi van? Akkor hívja a mentőt, ha fullad :(
Müller C. is ezt súlykolja az emberekbe, tv-t meg sok idős néz. Nagyon-nagyon rossz a kommunikáció. 
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 09:07
Előzmény: #36385  Törölt felhasználó
#36386
az a virologus aki 50 éve virologus ,kérdés mit szolnak a mai koronás virus,média hekk,virusra ,tudniuk kéne hogy hekk,vagy biofegyver.
Törölt felhasználó 2021. 03. 30. 09:02
#36385
indiai dupla mutáns. aki még most is elhiszi ami van annak béke poraira.
algore 2021. 03. 30. 09:01
Előzmény: #36366  Phylaxa
#36384
Holnap reggeltol:
1. Reszletes, nyilvanos terv. Nem datumokkal, hanem triggerekkel. Ha ilyen az esetszam, akkor ez es ez... Ha ilyen a korhazi helyzet akkor ez es ez... 
Mindenki tudja mindenkor es elore hogy mi tortenik es miert. 
Pontos, szamonkerheto, elore lathato terv. 
Nem naponta valtozo otleteles. 
2. Azonnali KEZELES. Korai KEZELES. Reszletes, nyilvanos kezelesi protokoll. Ez egy gyogyithato, nagyon konnyen gyogyithato betegseg tobb hatasos gyogyszerrel. (nem tudtad? Pedig ez a helyzet) 
Egy gyogyithato betegseget most nem kezelunk. Hagyjuk az embereket meghalni. 
Ha nem koran kezeled, akkor nem kezelted. 
2020 marcius ota kidolgozott orvosi protokollok vannak covidra. Ma a legtobbet letoltott publikacio a neten egy 2020 marciusi kezelesi protokoll. Mai napig az egyik legjobb. 
Reszletes protokoll, milyen stadiumban milyen kombinaciot adsz. Es hatasos. A covid gyogyithato. Ha koran kezeled. 
2021 marciusban az EMMI rajott, hogy a favipiravirt koran kell adni, nem a korhazban. Egy eve tudhato. Es van egy tucat masik hatasos szer, boven van mit adni. 
2/a a hospitalizaciot el kell kerulni, meg kell elozni. Nem ugy mint most, hazakuldeni a beteget kezeles nelkul egy oxigenpalackkal es megvarni amig sulyos lesz. Effektive lemondani rola. A korai kezelessel megelozod a korhazak tulterheltseget. Ha nem megy a beteg korhazba, a korhazak nem terjesztik a jarvanyt tovabb. 
Otthoni, korai kezeles. Hazhoz viszed a gyogyszert. Akar a mento, aki a PCR teszteleset elvegezte, a gyogyszerelest is elrendezi a beteg otthonaban. Ennek infrastrukturajat azonnal meg kell erositeni. (az olaszok iden januartol ezt csinaljak) 
Info-vonal, telefonos segitseg, es kulon orvosi/apoloi szolgalat aki kezeli a fertozotteket. 
3. A lezarasokat elfelejteni. Aki fertozo, az maradjon otthon karantenban, es azonnal kapjon kezelest a nyilvanos es szamonkerheto protokoll szerint. Az idosotthonokat megvedeni - amikor a jarvanyszint elerte a meghatarozott triggert, az idosotthont lezarni, dolgozoval, bentlakoval egyutt. A fertozon es idosotthonon kivul senki mast nem zarogatunk. NEM mukodnek a lezarasok. Viszont erre koncentralunk, semmi masra nem tudunk gondolni, ezen erolkodunk. Ahelyett, hogy a GYOGYITASRA es MEGELOZESRE figyeltunk volna. 
Igy egy gyogyithato es megelozheto betegseget hagytunk gyogyitas nelkul pusztitani, mikozben embereket csukogattunk teljesen hiaba. 
totoro
totoro 2021. 03. 30. 08:51
#36383

Na. orosz vakcina adhat egy lökést a számoknak, meglesz így még kb. egy hét és meglesz a 2.5 millió.
algore 2021. 03. 30. 08:38
Előzmény: #36378  Heisenberg
#36382
Igazad van. Ilyen okossagok mennek :)
Vakcina utlevel: aki be van oltva, es tovabbra is fertozhet, de nem kell karantenba mennie, maszkot hordani, tavolsagot tartani, az hadd menjen a tomegbe meg tavoli orszagba utazni. 
Mutatja ez a sok okossag, hogy valojaban mit gondolnak a korlatozo intezkedesekrol (tudjak hogy ugysem ernek semmit). Az a lenyeg be legyel oltva, hogy ki es hogyan terjeszti az nem erdekes. 
1kor13
1kor13 2021. 03. 30. 08:18
Előzmény: #36378  Heisenberg
#36381
Legjobb, hogy az eü dolgozók be lettek oltva, akik azóta tünetmentesen fertoznek mindenkit. 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek