Topiknyitó: sanka 2019. 11. 05. 12:07

A fidesz elcseszte az országot.  

Legyen már ez is!:))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 07. 20:25
Előzmény: #9179  geza77
#9180
Fasza műalkotás!
geza77
geza77 2020. 08. 07. 16:03
#9179
Budapest 2020, egy új szobor a Városligetben...
Annyira hiányzott mint az országnak Orbán...
A szobornak adhatnák akár a "Kaleta a laptop előtt" címet
https://www.kapwing.com/videos/5f2d5ecb265b2a0015c5b7bc
globaltrend 2020. 08. 07. 15:48
Előzmény: #9166  Peterbond
#9178

  Peterbond immár Cspeli Györgynél is megbukott, nemcsak nálam (Csepeli aközismert szociálpszichologus aki szintén közismerten nem fideszes hanem ellenkezőleg): Csepeli az Atv-ben volt vendég pár napja (a video az atv.hu-n megnézhető), és többek közt a következőket mondta, amikor arról esett szó hogy ami most van az látszólag akár egypártrendzser is lehetne, ám!, amint felhívta rá a figyelmet Csepeli: „ megnéztem és megállapítottam, hogy a fidesz minden alacsony és magasabb, legmagasabb  iskolai végzettséggel rendelkező  választói csoprtban IS magasan vezet...ez azt jelenti, hogy ennek a rendszernek nagyon sok haszonélvezője van faluban és városokban is egyaránt, tehát nemcsak legfelül, a felső rétegekben”  
szóval akkor ez kell nekünk? , kérdezte a műsorvezető, egy ilyen paternalista jellegű rendszer? hiszen ez minden hatalomnak megvan, megvolt, de egyszer mégis meg szoktak bukni, megbuktak, tette hozzá csalódottan a műsorvezető.
   „igen, mondta erre Csepeli, persze, megbuktak a múltban az ilyen hatalmak, de aztán mindig jön egy hasonló hatalom amely épp ugyanolyan mint az előző, tehát itt a csöbör-vödör paradigmáról lehet beszélni..”
szegény Peterbond!! azt a szánalmas baromságot próbálta itt már sorozatban bemesélni a fórumozóknak, hogy „a bankrabló orbánékat ha leváltanák, akkor a mai ellenzékből nem válna bankrabló, mert mert ők csak kiflit lopnak” amire én azt válaszoltam, hogy aki kiflivel kezdi, az igényt tart a bankra is és amint meglesz rá a lehetősége, azonnal nemcsak hogy kifosztja, hanem nagyságrendekkel jobban kifosztja majd, hiszen ki van éhezve a hatalomra és mert régóta üresek a pártkasszái is, meg sok az éhes maroktartó káderük (orbán ellenzéke az önkormányzatokban már lop is, ahol és amennyit csak tud..) „de nem nem nem, - bizonygatta Peterbond - , ez egy rosszindulatú feltételezés, hogy a kiflilopókból bankrablók lesznek vagy lennének, ez nem így van”
Pbond, most legalább akkorát buktál és repültél a képzeletbeli vizsgán, mint a bejruti kikötő kövei a robbanás után, maradjunk annyiban! kóklernek (és ál-semleges memondóembernek) lehet hogy  csillagos 5-ös vagy, de társadalomtudományból a nullák nullája!!!! – és eddig csak nálam volt nullás osztályzatod, de immár az országosan ismert és elismert szociálpszichológusnál is totálisan leszerepeltél, hiszen ő is velem ért egyet!!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 07. 15:01
Előzmény: #9176  Shortelek
#9177
Szerintem ha odaállsz és hozzádbasznak pénzeket alkalmanként milliárdos tételben, úgy nehéz neked vagy nekem talpon maradni. Ráhel meg csak áll a vastag lábán és nem borul fel. Ettől több ő minálunk.
Shortelek 2020. 08. 07. 14:15
Előzmény: #9174  PusztaPutyin
#9176
Kibaszott nehéz lehet nekik megállni a lábukon, csak kell egy vállalkozás, oszt már dől is az állami pénz.
geza77
geza77 2020. 08. 07. 13:14
#9175

A forint árfolyam nem számít bármennyi is legyen, nincs hatással semmire!
Hhiszen aki forintban kapja a fizetést, annak nem kell eurót vennie, nyaralhat itthon normál árakon!!!
https://hvg.hu/360/202032__balaton__magyar_tenger__elszallo_arak__fapados_riviera
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 07. 09:49
#9174

"Úgy is neveltem a lányaimat, hogy a saját lábukon meg tudjanak állni, mert szép dolog, hogy van mellettük egy férfi, de azokra nem lehet mindig számítani."
 
https://444.hu/2020/08/07/orban-ugy-neveltem-a-lanyaimat-hogy-a-sajat-labukon-meg-tudjanak-allni
 
Kremlinológiai szempontból vajon ezt úgy kell értelmezni hogy küszöbön áll Tiborcz G-napja, vagy simán önmagából indult ki a gonosz öregember?
 
Más: most értettem meg kedves vezető erős ellenérzését a mássággal kapcsolatban: "nekem négy lányom és egy fiam van". Nem vagyok az orbán család szakértője, nekem eddig nem tudatosult hogy Gáspárfiam az egyedüli fiú. És akkor viszont nem lesz férfiági leszátmazott, ki fog halni az Orbán-ház. Ez tragédia lehet egy ilyen egészséges magyar férfias férfi számára, aki a szotyi, pálinka, foci és szexizmus bűvkörének olyan szívesen hódol.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 06. 08:59
#9173
Ez is meghótt közben.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 06. 08:58
Előzmény: #9170  PusztaPutyin
#9172
(Másképp mondom mert látom érzelmet váltottam ki, ez jó, ez a gyógyulás alapfeltétele. Szóval nem tudom magyarul hogy mondják frappánsan, angolul az számodra az üzenet hogy go get a life. Esetleg kérj meg valakit hogy fordítsa le.)
Törölt felhasználó 2020. 08. 06. 08:56
Törölt hozzászólás
#9171
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 06. 08:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#9170
De azért ha lehetséges ilyet kérnem akkor inkább mégis te húzz el a halálfa szárára. Talán ezt a kérésemet a moderáció is tolerálni fogja. Én meg fogom érteni ha ők megértik.
Törölt felhasználó 2020. 08. 06. 08:44
Törölt hozzászólás
#9169
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 08. 06. 07:33
#9168
Modibassza új szintre emelte a trollkodás minőségét. Több oldalon szerepel a neve utolsó hozzászólóként a topiclistában, és még hetekig így lesz ha valaki lapoz, annak ellenére hogy törölték. El kell ismerni, kreatív.
Törölt felhasználó 2020. 08. 06. 06:08
Törölt hozzászólás
#9167
Peterbond 2020. 08. 05. 15:58
Előzmény: #9161  pitcairn2
#9166
"a zusában vannak a legőrültebb példák, pl. a totális lockdown-t erőltető Kalifornia, ahol jóformán alig tudnak áldozatot felmutatni..."
.
Arról a Kaliforniáról beszélünk ahol tegnap 197-en haltak meg ( összesen 9700 ) és ezzel ha külön ország lennének a 8.-ak lennének a világranglistán ( össz halott esetében 14.-ek Belgium és Chile között )? Értem én hogy nem napi 50.000 halott van de a te állításod is kb a másik véglet. Az olasz esethez is igen a kimutatott covid halottak átlag életkora 79 év. Ha tizszer ennyi áldozat akkor is ennyi lenne az átlagéletkor mivel az öregebbek biztos többen halnának bele mint a fiatalabbak. Persze egy adott szint felett már a fiatalok aránya nőne mert elfogyna az öreg ember. Április 29.-ig 44%-al több embert halt meg Olaszországban mint a sok éves átlag. kb 100 ezer helyett 150 ezer ember.
.
A teljes lock down túlzás, de attól még a probléma nem egy nem létező dolog.
badsector1
badsector1 2020. 08. 05. 15:47
Előzmény: #9158  SeldonKuper
#9165
Téged azért tartanák, hogy helyetted is lopjanak?
Meddig tűröd ezt még?
Peterbond 2020. 08. 05. 15:18
Előzmény: #9160  pitcairn2
#9164
És nincs is vita róla a parlamentjükben? Dehogynem, te posztolgattad a videót róla. Nem is lesz második lock down szinte sehol nem hogy olaszoknál, még ha 2-szer annyi lesz az áldozat is mint az első hullámban.
Peterbond 2020. 08. 05. 15:14
Előzmény: #9158  SeldonKuper
#9163
"Soroljad fel azokat, akik abban az időben olcsóbban vették! "
.
Pont ezt tettem két közeli példával is. Szlovén és Magyar példával.
.
"Annak örülsz, ha drágábban vesszük a covidos védőfelszereléseket! Csakhogy fikázdhasd!"
.
Örül a halál. most akkor mikortól lehet ezt szóvá tenni, ha 30.000-et vewszünmk? ha 50.000-et? Ha 3- szoros vagy ha 4-szeres áron vesszük. Meddig kell válat rántani rá? 300.000.000.000-ról beszélünk. 2 hónap alatt egy 4-es metró költségét vertük el. Erre megy a vállrándítás hogy ez van menjünk tovább. Tudom tovább is fogunk menni, de már legalább egy fórumon hadd lehessen már felvetni ha úgyse lesz belőle se vizsgálat se politikai következmény.
pitcairn2 2020. 08. 05. 14:50
Előzmény: #9157  Peterbond
#9162
megjegyzem a lélegeztetőgép topikban az volt a legvadabb fricska, amikor arról kezdtek el végül cikkezni, hogy tulajdonképpen az esetek többségében szükségtelen és káros...
pitcairn2 2020. 08. 05. 14:49
Előzmény: #9157  Peterbond
#9161
a zusában vannak a legőrültebb példák, pl. a totális lockdown-t erőltető Kalifornia, ahol jóformán alig tudnak áldozatot felmutatni...

Topik gazda

sanka
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek