Topiknyitó: sanka 2019. 11. 05. 12:07

A fidesz elcseszte az országot.  

Legyen már ez is!:))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SeldonKuper 2020. 02. 12. 13:29
Előzmény: #7136  Törölt felhasználó
#7140
Keresd vissza! Megírtam amikor aktuális volt. 
Megírtam azt is, amikor a németek eladták, akkor nem volt törvénybe ütköző.
De ezt mások is helyre tették, helyettem is!
Most mi az aktuális?
SeldonKuper 2020. 02. 12. 13:25
Előzmény: #7138  Shut-up
#7139
Téged felvilágosítani ezek után?
Egyetemi matekkal a NAT sem tud mit kezdeni Gyöngyöspatán, meg Csenyétén sem.
Az iskolákban UNIOs szegregáció folyik, UNIOs bírósággal, magyar közpénzekért.
Ha meg nem tudod hogy néz ki egy egyetem, ne hivatkozz rá.
Shut-up
Shut-up 2020. 02. 12. 13:01
Előzmény: #7135  SeldonKuper
#7138
Nem tudok semmit az iskoláról, néha tartok előadást és egyetemi matekot tanítok, de ezenkívül fogalmam sincs, mi folyik az iskolában. Légyszi világosíts fel, mert már azt se tudom, hogyan néz ki egy egyetem.
Kolyok
Kolyok 2020. 02. 12. 12:54
Előzmény: #7135  SeldonKuper
#7137
Seldon vedd le a garbódat mert elszórítja a nyakad és nem kap vért az agyad, így lassan már a vegetatív funkciókkal is problémád lesz nemhogy még értelmezni tudnál valamit... De amúgy nem is kell értelmezned vezéred csinál majd egy óriás plakátot azt megérted tudod csak kép lesz majd rajta nagy színesben...
Törölt felhasználó 2020. 02. 12. 12:52
Előzmény: #7135  SeldonKuper
#7136
A visontai ügyről mi a véleményed?
SeldonKuper 2020. 02. 12. 12:42
Előzmény: #7134  Shut-up
#7135
Én már csak atv-t nézek ha tehetem meg ellenzéki "irodalmat" értelmezek, hogy tudjak válaszolni az elhibázott és propagandista alapon tolt, kormányellenes, ösztövér irományokra.
Azokra amelyeket itt a fórumon is mindenki képébe nyomnának, ha tehetnék büntetlenül.
-
Hány iskolában jártál a napokban?
Ugye te nem találkozhatsz olyan tanítókkal, tanárokkal, SZMK szervezetekkel, akiknek éppen ez a NAT tetszik?
Shut-up
Shut-up 2020. 02. 12. 12:29
Előzmény: #7124  SeldonKuper
#7134
Te se olvasod el, csak kiválasztasz egy kommented és írod az ellenkezőjét. Azt se tudod, mi folyik az iskolákban.
Shut-up
Shut-up 2020. 02. 12. 12:27
Előzmény: #7128  SeldonKuper
#7133
Szegény seldi. Mar most is eszel ngo-s kajákat. Nem is tudtad? Kezd el koplalni, mert már a végzet közeledik.
forma1bt
forma1bt 2020. 02. 12. 12:21
#7132
Kiváncsi voltam, mi lehet ebben a topicban, de sajnos semmi értelmeset nem találtam. Csak az egymás fikázása... Gratulálok!
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 02. 12. 12:11
Előzmény: #7129  SeldonKuper
#7131
De szánnivaló, ahogy a tényeket kerülöd.
bozso49
bozso49 2020. 02. 12. 12:04
Előzmény: #7121  badsector1
#7130
Sok hülye ballib.értelmiségi tanitani kell nem politizálni.
SeldonKuper 2020. 02. 12. 11:46
Előzmény: #7127  sanka
#7129
Aludj még egyet erre szöszmöszödre.
Talán még értelmes gondolatok is maradnak , amire hivatkozhatsz.
Nehogy az legyen, hogy minden éjjel megkárosít benneteket az orbáncotok, meg a lölöitek!
SeldonKuper 2020. 02. 12. 11:43
Előzmény: #7126  badsector1
#7128
Ha hatalomra kerültök az NGO lesz a végzetetek. Nem ám 10 év múlva, hanem azonnal.
Mert Magyarország nem az NGOk országa lesz!
sanka 2020. 02. 12. 10:58
Előzmény: #7125  SeldonKuper
#7127
Borz, elolvastad a tegnap éjszakai hozzászólásokat, az értelmesekre gondoltam? Mi ma véleményed arról, hogy legutóbb ismét a népet károsította meg egy nagy összeggel a népet orbánc és lölő?
badsector1
badsector1 2020. 02. 12. 10:54
Előzmény: #7123  SeldonKuper
#7126
Minden ngo ami a hazaáruló kormány ellenes, az csak Magyarország szerető lehet.
SeldonKuper 2020. 02. 12. 09:43
Előzmény: #7121  badsector1
#7125
Remélem valahol landol ez a LISTA!
Listázóknak!
SeldonKuper 2020. 02. 12. 09:41
Előzmény: #7119  badsector1
#7124
És ezzel megmondták a tutit!Van esetleg "szakmai" indok is a politikain kívül? 
Hülyéknek elég fociakadémia is referenciának?
-
"Az irodalomtudományi tanszékek és intézetek szerint az egész úgy elhibázott, ahogy van."
-
El sem olvasták legtöbben a NATot, de már másoktól is idéznek, hogy milyen elhibázott!
-
Na de van ám akiknek meg tetszik ez a NAT!
Mit kellene azokkal az emberekkel és szervezetekkel kezdeni?
-
Nekik milyen feladatot adnának a NATot ELUTASÍTÓK?????
SeldonKuper 2020. 02. 12. 09:34
Előzmény: #7121  badsector1
#7123
Secpec csak úgy össze lehet ilyen listát előkapni az internet csodájaként!
Csupa NGO mind kormány és Magyarország ellenes?????
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 02. 12. 07:32
Előzmény: #7119  badsector1
#7122
Az irodalom amúgy is egy értelmiségi csökevény, mindig gyanús volt.
badsector1
badsector1 2020. 02. 12. 07:31
#7121
"A magyartanárok képzéséért felelős intézmények nevében kérjük Magyarország kormányát, hogy vonja vissza a NAT rendelkezéseit a magyar nyelv és irodalom tantárgyról, mert a kiadott tanterv nem segíti, hanem gátolja a tantárgy szakmai megújulását és az irodalmi kultúra fenntartását.
2020. február 10.
Aláírók:
ELTE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet Intézeti Tanácsa
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, magyartanári munkaközösség
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, magyartanári munkaközösség
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, magyartanári munkaközösség
ELTE Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Központ, Magyar Irodalomtudományi Tanszék, Szombathely
ELTE Bolyai Gyakorló Gimnázium, Szombathely, magyartanári munkaközösség
Eszterházy Károly Egyetem Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet Irodalomtudományi Tanszék
Miskolci Egyetem BTK Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézete
Pécsi Tudományegyetem BTK Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézete
Dr. Fazakas Gergely Tamás intézetigazgató egyetemi docens (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Áfra János egyetemi tanársegéd, helyettesítő oktató (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Balajthy Ágnes egyetemi tanársegéd (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Baranyai Norbert egyetemi adjunktus (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Bényei Péter egyetemi docens (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Bódi Katalin egyetemi docens, intézetigazgató-helyettes (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Bodrogi Ferenc Máté egyetemi adjunktus, intézeti titkár (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Debreczeni Attila egyetemi tanár, az MTA levelező tagja (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Fodor Péter egyetemi adjunktus (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Gönczy Monika tudományszervező (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Száraz Orsolya egyetemi adjunktus (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Szirák Péter egyetemi tanár (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. S. Varga Pál egyetemi tanár, az MTA rendes tagja (DE BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Imre László professor emeritus, az MTA rendes tagja (Debreceni Egyetem BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Márkus Béla az MMA levelező tagja, nyug. egyetemi docens (Debreceni Egyetem BTK Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)"

Topik gazda

sanka
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek