Topiknyitó: Hathor 2019. 08. 30. 10:33

NUTEX részvényesek topikja  

Nutex részvényesek topikja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 03. 02. 10:29
Előzmény: #39639  Hathor
#39640
Soha? Vagy türelem?
Hathor
Hathor 2023. 03. 02. 10:25
#39639
Tulajdonkeppen mikor kapjak meg az osztalekot a reszvenyesek?
Hathor
Hathor 2023. 03. 02. 10:22
#39638
Ha mindenki veszi, akkor ki az elado?
Ha osztalek hir utani elso kereskedesi napon 15-16os arfolyam volt, jo nagy tomessel, meg azota is, es alatta az arfolyam, de mindenki jol bevasarolt.
Mi lehet a keplet?
Hathor
Hathor 2023. 03. 02. 10:19
Előzmény: #39630  d_mode
#39637
Az igen.
melbahu80
melbahu80 2023. 03. 02. 10:18
Előzmény: #39634  Qwertzuio
#39636
a chart nem hazudik... venni kell ,de hiába minden,ha nem veszitek 
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 03. 02. 10:12
Előzmény: #39633  melbahu80
#39634
Ha vett, akkor az égi jel? Ha nincs neki, akkor eshet?
Depeche Mode koncertre van jegye?
Inkább Slayer🤯🤯🤯
melbahu80
melbahu80 2023. 03. 02. 10:02
Előzmény: #39632  Qwertzuio
#39633
 elírta... lemaradt két nulla a végéről 500-ra várja
Qwertzuio
Qwertzuio 2023. 03. 02. 10:00
Előzmény: #39630  d_mode
#39632
Mégsem lesz 5 ?
Oda vartad régen
Most hova várod?
melbahu80
melbahu80 2023. 03. 02. 10:00
#39631
nagy tételben kell tépni mindenkinek,csináljunk mém rallyt.... a vezetőség meg fogja köszönni és majd csinálnak valami jót is.....vegyétek meg a holnapot
d_mode
d_mode 2023. 03. 02. 09:36
#39630
Bele szimatolok a levegőbe és nutex rally illatok terjengenek :)
melbahu80
melbahu80 2023. 03. 02. 09:31
#39629
 a múlt az kit érdekel , vegyünk részvényt legyünk gazdagok..... most minden jobb lesz csak optimistán, nem kell ezt ragozni :-) ha 11 ft lesz vegyél még ha 6 vegyél még felteszünk új lemezt ami jobban hangzik,és kész lesz hurrá újra 2000 Ft a részvény ára
Civinjanos 2023. 03. 01. 23:19
Előzmény: #39627  Törölt felhasználó
#39628

Kedves Posbe
-
néhány hete sok kijelentés, minősítés, gyalázkodás, legutóbbi kioktatása, valamint néhány elismerés (amiket nagyon szépen köszönök) között egyetlen kérdés nem hangzott el:
-
Civin úr, ön mit tenne a beszorultak helyében?
-
Kedves Stefcon, a ludas 1998. május 15-től 2008. december 23-ig én magam voltam.
 -
Lehet, hogy talán ezt is bő lére eresztem, de ha már kérdi, engedje meg, hogy megindokoljam, hosszú és sikeresnek tekinthető üzletemberi múltamból miért a hibáimra vagyok a legbüszkébb.
-
Ami tény, hogy több évnyi adóhivatali és ebből adódó környezeti bántalmazás után ki kellett gyógyulnom egy rákból (2006-2007), hogy rájöjjek, hogy amit én magamra vállaltam, arra én nem vagyok alkalmas. Tekintettel arra, hogy a 11 évvel azelőtt (1998-ban) kitűzött (pénzben mérhető) célomat elértem, megcáfolva a mondást, miszerint „sokat lehet keresni, de eleget soha”, egy 20 millió USA dollárt érő mini-multi éléről távoztam. Mielőtt ez tettem volna, az Igazgatóságunk egy ülésén tisztáztuk, hogy mik az előttünk álló feladatok. Elsőnek tekintettem a brand megerősítését azzal, hogy ismételten levontam a következtetést két nagy hibámból.
-
Ezek közül az egyik „a termék eladásának kizárólagos kereskedők által” stratégia tökéletes tévút volt, majd azt kellett beismernem, hogy bármennyire is egy fillér nélkül álltunk, mégis meg kell teremtenem a HUMET amerikai lábát, mégpedig beavatkozásom, részvételem minimumra csökkentésével, mert „egy szakállas kelet-európaitól amerikai ember egy szájon át bevehető terméket soha meg nem fog venni, főleg, ha az az ember úgy beszél angolul, mint egy arab”. Ezen hibák kiiktatását követően eljutottunk a mini-multi szintre. A hibáim segítettek megerősíteni a következtetésem helyességét – magam amatőr vagyok, ezért profikkal kell dolgoznom. Büszke is voltam Csereklei 200 feletti IQ-jára, Galamb dr. hatalmas szakmai tudására és arra, hogy egyik kanadai igazgatónk – Bernie Carlsen - az étrendi kiegészítő piac „év embere” volt több ízben… a Baráth házaspár szorgalmát és lojalitását még leírom, de többeket nem említek, amiért elnézést kérek tőlük.
-
Távozásom előtt ezen a bizonyos igazgatósági ülésen tisztáztuk és megegyeztünk abban, hogy a HUMET rövid távú pénzellátása rendben van, hiszen 14 millió dollár körül volt az éves bevételünk, a középtávú finanszírozásunk bankári szempontok szerint bizonyítottan rendben volt, a hosszú távú pénzügyeink két lábon állnak és biztatóak. Ezért a javaslatom az volt, hogy a Reanal gyártási tevékenységét szervezzük ki, a zuglói ingatlanokat ürítsük ki és hasznosítsuk, valamint tőkésítsük fel a meglévő kanadai-amerikai hálózatunkat, mivel a piacunk növelésére itt van legkorábban lehetőségünk. További akvizíciókat forszíroznunk nem kellett, kellő óvatossággal fogadtuk és elemeztük a nekünk megküldött befektetési ajánlatokat. Mindezek rögzítése és a munkatársaim egyetértését látva 2008. Karácsonyán távoztam.
-
Távoztam, mert a 2001. áprilisi (during these days were clear in Hungary and US-wide, that FDA does not object - so US Open for HUMET®) mért adat szerinti árfolyamunkat az adóhivatal ostoba és indokolatlan eljárása szanaszét verte. Nem kívántam tovább kísérteni az Istent, a szerencsémet. Szóval a távozás mellett döntöttem. Ekkor egy részvény ára (egy világválság közepén) mai áron 2009. december 21-én 9.200,-  azaz kilencezerkétszáz forint volt. Ami ezután történt, az szintén történelem. Tény, hogy egy részvény értéke az én időmben mérhető adatokhoz képest mára másfél (1 ½) ezrelék. https://www.erstemarket.hu/termek/100/NUTEX
-
Őszinte hívük
Törölt felhasználó 2023. 03. 01. 22:52
Előzmény: #39626  Törölt felhasználó
#39627
És ha civin úr nem is alzheimer kóros valaki biztosan az... jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt...jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt...jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt...jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt...jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt...jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt...jééé itt egy új hozzászólás adok rá egy minuszt.
Köszönjük a portfolio munkatársainak és a topicgazdának az áldozatos munkát amivel meggátolják hogy valami beteg, pár perc alatt széttrollkodja a fórumot a minuszaival. 🤣
Törölt felhasználó 2023. 03. 01. 22:37
Előzmény: #39623  Civinjanos
#39626
Civin úr, milliószor körbejártuk már az ön ittlétének értelmét/értelmetlenségét. Ön sértett mert a dédelgetett életművét elherdálják avagy éppen alattomos célokra, mások kisemmizésére használják. Ön figyelmeztetni óhajt, óva inteni embereket a trükköknek való bedőléstől. Ön azt mondja hogy aki itt beragadt az reménykedik a bűncselekmény folytatásában azért hogy saját beragadását másokra ragaszthassa.
Ugyanakkor ön is megfogalmazta, hogy a tőzsde egy 0 összegű játék. Amit valaki elad azt a másik megveszi. Amit valaki nyer azt a másik elbukja.
Vagyis ittlétével pontosan annyi embert menthet meg mint ahánynak gátolja a szabadulasát a beszorulástól.
Az ön tevékenysége tehát egy 0 összegű játék. Ennél logikusabban és érthetőbben nem tudom leírni hogy a saját jatékszabályai szerint feleslehges amit itt és ahogyan tesz.
És akkor még nem beszéltünk arról hogy mi zajlik ténylegesen a cég körül, ami a topic valódi témája lenne... nutex részvényesek topicja... ön nutex részvényes? Tervez azzá válni a közeljövőben? Nem? Naugye. Igen? Naugye.
Más téma hogy egy majdani szentendrei utam során egy pohár valami mellett szívesen meghallgatnám, mert több van az ön elméjében mint amennyit itt érdemben ki tud bontakoztatni.
Stefcon 2023. 03. 01. 22:27
Előzmény: #39624  Civinjanos
#39625
A múlt mindig megszépül, a régi hibák elhalványulnak, az önbizalom töretlen, a minden tudás kikezdhetetlen :). Az önkritika nagy érték, ilyen írást is szívesen olvasnék, hogy az akkori nagy buborékból, felpumpálásból és varázslatból hogy lett a nagy semmi 20-25 éve? Ki volt anno a ludas?
Civinjanos 2023. 03. 01. 22:13
Előzmény: #39622  Bpali
#39624

Tisztelt Bpali,
-
az idegölés abból adódhat, hogy akik itt aktív fórumtársak csúnyán beszorultak. Hogy miért, azt már elölről, hátulról, jobbról, balról kibeszéltük. Ha véletlenül pont azt a hozzászólásomat Ön, vagy mások kissé figyelmesen elolvasták (volna), tudhatják, engem egy komoly bankári konszenzus szerint kis híján 132 millióval beszorítottak.
-
Kevesen jelentkeztek eddig a meghívásomra.
-
Őszinte híve 
Civinjanos 2023. 03. 01. 22:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#39623

Na látja Posbe,
-
itt van a kutya eltemetve, pontosan itt, amikor "kisemmizett, sértett, megalázott, alzheimeres" énemről ír.
-
Ahhoz nem kell vitapartnernek lennie, hogy olyan jelzőkkel illessen, amik nem feltétlenül és/vagy egyértelműen igazak.
-
Értse:
-
Engem ki nem semmizett senki, amit megszolgáltam, amiért megdolgoztam megkaptam; egy névtelen tömeg elismerése az a nyugdíjalap, amit 14 éve élvezhetek. A tapasztalataimat így-úgy hasznosíthattam a nyugdíjas éveim alatt közel 40 különböző projektben kérték ki a véleményemet.
-
Sértegetni sértegetnek, viszont a sértésekre adható válaszaim egy csomó kellemes epizódot hoznak elő a memóriámból, ami megnyugtató.
-
Ha ezeket a sértéseket szó nélkül hagynám, az valóban megalázó lenne, de egyrészt nem hagyom (ezért tűnhet soknak, amit írok), másrészt az emlékek előjövetele, az íráskészségem - így visszaolvasva magamat - és tapasztalataim arra utalnak, hogy
-
az Ön őszinte hívének Alzheimer-tesztje eddig kielégítő, negatív.
Bpali
Bpali 2023. 03. 01. 21:03
#39622
Civin úrnak kis ujjába a szakma, az üzleti élet. Az egyértelműen látszik. Nagyon sok mindenben igazat lehet neki adni.De ha már spekullunk vagy befektetünk egy cégbe, akkor hosszabb távon idegölő olvasni őt..
Dr.Emu
Dr.Emu 2023. 03. 01. 20:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#39621

Azért itt valami nagyon bűzlik. Tudom én sokszor az összeesküvést látom.
Na de 30 perc alatt 15 mínuszt összeszedni erre a beírásra, számomra igencsak kérdőjeles.
Főleg ha én is kapok vagy  10-et. "Klónok háborúja"

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek