Topiknyitó: Hathor 2019. 08. 30. 10:33

NUTEX részvényesek topikja  

Nutex részvényesek topikja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PTRN 2020. 02. 13. 22:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#11680
Holnap valentin-nap alkalmaval remelem befizetet magad 1-2 orara, hogy lecsapolják a lanyok beloled a merget, es talan lenyugszol 😅
trollbamondo 2020. 02. 13. 22:00
Törölt hozzászólás
#11679
Xylox
Xylox 2020. 02. 13. 21:59
Előzmény: #11675  Nemtomicsináljak
#11678
korrekt ! :))))))
PTRN 2020. 02. 13. 21:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#11677
Igen, géza másolta be idézőjelek közé a korábbi kommenteket és egy gontolatjellel elválasztva válaszolt az idézett részre ;)
trollbamondo 2020. 02. 13. 21:55
Törölt hozzászólás
#11676
Nemtomicsináljak 2020. 02. 13. 21:54
Előzmény: #11671  Xylox
#11675
Köszönöm, viszont kívánok neked is sok szerencsét, meg a vele járó pénzt 😉
Nemrég volt két jó köröm benne,
Most újra megpróbálom.
Nem vagyok szerelmes a papírba, nem befektetőként jöttem ide, hanem spekaként😉
Csakis fogd a pénzt és fuss elven😉
Viszont forintbaszó sem vagyok, kíváncsi leszek nagyjából a végkifejletre!
Nem foglalkozok efféle trollokkal, van egy elképzelésem ha bejön jól jártam ,han nem méltósággal viselem a bukót😀
Sok sikert kívánok úgy a befektetőknek mint a spekáknak😉😉
Pluto13
Pluto13 2020. 02. 13. 21:51
Előzmény: #11631  HoStrucc
#11674
Szerintem már csak 3db de lehet alámondtam :DDD
Xylox
Xylox 2020. 02. 13. 21:49
#11673
gondolom erről fingos sincs : 
A rágalmazás és a becsületsértés Rágalmazás A rágalmazás tényállása az ember jóhírnevének, társadalmi megbecsülésének büntetőjogi védelmét teremti meg. A rágalmazás vétségét az követi el, aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ. Alapesetben egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Minősítő körülmény, ha a rágalmazást aljas indokból vagy célból, nagy nyilvánosság előtt, vagy jelentős érdeksérelmet okozva követik el. Ezen esetekben a büntetés két évig terjedő szabadságvesztés.Tény: a múltban lejátszódott, vagy a jelenben folyamatban levő bármilyen esemény, történés (az utóbbi fogalom körébe tartozik az ember tudatállapota, tudattartama is). A bírálat, a kritika és a véleménynyilvánítás nem esik a tényállítás fogalma alá, így ezek nem alkalmasak rágalmazás megállapítására. A tényállítás tehát személyes tapasztalaton, meggyőződésen alapuló (vagy ilyen látszatot keltő) közlés arról, hogy a múltban létezett vagy a jelenben létezik valamilyen esemény vagy történés. A tény híresztelése a más által tett tényállítás továbbadása, míg a tényre közvetlenül utaló kifejezés használata azt jelenti, hogy az elkövető  a valóságnak olyan jellemzőjét emeli ki, amelyből logikailag meghatározott tényre (eseményre, történésre) lehet következtetni.A tényállításnak, a tény híresztelésének vagy a tényre közvetlenül utaló kifejezés használatának a sértettől különböző, más személy előtt kell történnie (tehát nem valósul meg rágalmazás, ha csak sértett szerez tudomást a becsület csorbítására alkalmas közlésről).BecsületsértésA becsületsértés elsősorban az emberi méltóságot sértő, gyalázkodó cselekményekkel szemben biztosít büntetőjogi oltalmat. A becsületsértés vétségét az valósítja meg, aki a rágalmazás esetén kívül mással szemben a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben, és/vagy nagy nyilvánosság előtt a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el. A bűncselekményt egy évig terjedő szabadságvesztéssel bünteti a jogalkotó.A becsületsértés a rágalmazáshoz képest kisegítő törvényi tényállás: ha az elkövetési magatartás a rágalmazás törvényi tényállásának keretei közé illik, akkor a becsületsértés nem állapítható meg.A becsületsértés megvalósul olyan emberi méltóságot sértő kifejezések használatával is, amelyekből nem lehet közvetlenül valamely tényre következtetni (pl. a sértett testi tulajdonságaival, szellemi képességeivel kapcsolatos sértő kifejezések). A becsület csorbítására alkalmas egyéb cselekmény is megszégyenítő, lealázó jellegű a sértettre nézve, de nem minősül kifejezés használatának (pl. a sértett mozdulatainak emberi méltóságot sértő utánzása). A becsületsértést tettlegesen is el lehet követni (olyan becsületcsorbító cselekménnyel, amely a sértett testének érintésével jár, de nem okoz testi sérülést, és nem szexuális indíttatású, pl. a sértett pofonvágása).Amennyiben az elkövető mással szemben a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, de az nem minősül rágalmazásnak, és nem áll összefüggésben a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével, illetve nem nagy nyilvánosság előtt történik, akkor a becsületsértés szabálysértési alakzata valósul meg.Közös vonásokA rágalmazásnak és a becsületsértésnek sértettje lehet nemcsak természetes személy, hanem jogi személy és jogi személyiséggel nem rendelkező szervezet is, mivel a jogi személyeknek és a jogi személyiség nélküli személyösszességeknek is lehet társadalmi megbecsültségük, amiket ezen bűncselekmények sérthetnek.A büntetőjogi védelem mindenkit megillet, életvitelétől, tulajdonságaitól függetlenül, de a közéleti szereplőknek nagyobb mértékben kell elviselniük a kritikai megnyilvánulásokat.Mindkét bűncselekmény elkövethető szóban, írásban, sőt akár rajzos, képes ábrázolással is.Nagy nyilvánosság előtt történik az elkövetés, ha nagyobb, vagy előre meg nem határozható számú személy előtt valósul meg, vagy a sajtó, egyéb tömegtájékoztatási eszköz vagy sokszorosítás útján történik.A rágalmazás és a becsületsértés elkövetője nem büntethető, ha a becsület csorbítására alkalmas tény valóságát bebizonyítja. A valóság bizonyításának azonban csak akkor van helye, ha a tény állítását, híresztelését, illetve az arra közvetlenül utaló kifejezés használatát a közérdek vagy bárkinek a jogos érdeke indokolta (tehát közérdek vagy jogos magánérdek bizonyítottsága hiányában akár való tény állítása, híresztelése stb. is bűncselekmény lehet).Rágalmazás és becsületsértés miatt csak magánindítvány alapján indulhat büntetőeljárás, és a vádat a sértett, mint magánvádló képviseli.
Xylox
Xylox 2020. 02. 13. 21:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#11672
még nem sikerült megértenem ! :)))) De tényleg hagyd abba amit itt csinálsz , mert ennek komoly következménye is lehet ! Hidd el ! Az MNB , NAV , BÉT is figyeli a fórumozást .......jobb ha tőlem tudod és még időben eltűnsz de végleg ! Őszinte híve  ! :))))
Xylox
Xylox 2020. 02. 13. 21:45
Előzmény: #11665  Nemtomicsináljak
#11671
Isten hozott ! Sok szerencsét és pénzt !:))))
trollbamondo 2020. 02. 13. 21:44
Törölt hozzászólás
#11670
csillagszemu
csillagszemu 2020. 02. 13. 21:44
Előzmény: #11665  Nemtomicsináljak
#11669
+
martin36
martin36 2020. 02. 13. 21:44
Előzmény: #11665  Nemtomicsináljak
#11668

Minden szavad arany.
Ez az ember velhetoen csak akkor ejakulalna,ha itt tomeges ongyilkossag tortenne,mert eddig mindenki azt hitte h garantaltan kamatazo allamkotvenybe fektetett,bezeg o felnyitotta a szemunket,h ez egy orosz rulettel felero spekareszveny.
Aztan peckesen jarkalna a hullahegyeken,egy egy kart odebrugva,es onelegulten motoygna az orra alatt:na ugye,ugye,en megmondtam!En megmondtam!EN mondtam meg!
trollbamondo 2020. 02. 13. 21:44
Törölt hozzászólás
#11667
Xylox
Xylox 2020. 02. 13. 21:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#11666
miért is kezdenének védekezni ? Nem értem ! Amit te írsz azt leszarják vastagon vagy feljelentenek  legalább 11 féle  büntetőjogi és szabálysértési címszó alatt ! Erre már volt itt példa a pf. fórumon ! 
Nemtomicsináljak 2020. 02. 13. 21:41
#11665
Elképesztő ez az a nutex topik!!
Így esténként több kört ráver bármelyik másikra 😀
Mindenesetre én jókat vidulok ,überel bármelyik kabarét 😂
Na, csak azért van bátorságom beleugatni mert délelőtt újra részvényes lettem egy jó adaggal.
Hát na, szeretek veszélyesen élni, meg azért nem zörög a haraszt ha.......
szóval mindenki döntse el mivel basza el a pénzét, vagy teremti meg jövőbeli gondtalan életét😉😉
Az efféle trollbaszarok, pénznyelő, mézga, idióták miatt pedig nem érdemes felbaszni az agyunkat😀
Ne akarjanak már minket megmenteni ,hiszen az effélék a menthetetlenek, és igazán sajnálatra méltók😂😂
Úgyhogy mindenki kereskedjen saját belátása és meggyőződése szerint!!!
Az ilyenekre pedig reagálni sem érdemes ,mert csak etetjük őket és egyre jobban élvezednek ez által😉
trollbamondo 2020. 02. 13. 21:39
Törölt hozzászólás
#11664
csillagszemu
csillagszemu 2020. 02. 13. 21:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#11663
Ok
trollbamondo 2020. 02. 13. 21:30
Törölt hozzászólás
#11662
csillagszemu
csillagszemu 2020. 02. 13. 21:28
#11661
A kérdés itt az, hogy miért kampányol valaki a cég ellen? Ha az én cégemet így gyalázná valaki, tuti , hogy lépnék ellene valamilyen formában, pedig eléggé barát párti vagyok! Nem értem!

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek