Topiknyitó: Tazsomaru 2019. 07. 12. 11:02

Csak idő kérdése, hogy a Libra elsöpri a pénzügyi rendszert?  

https://libra.org/en-US/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:58
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#60

Az árfolyam háromszorozódása egyszerű pumpálásnak köszönhető. Ez látszik a szinte függőleges mozgásokból, mikor semmire ugrik, vagy zuhan függőlegesen.
Te írod, hogy az adatok el vannak csalva. Igen......ez a csoda kriptopiac jellemzője.
Ha lesznek szabáyok, töredékére esik majd az egész, hiszen kiesnek a huncutkodók. Csak addig csinálják, míg csinálhatják, minden lehetőséget kihasználva jó sok dollárt keresni.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:51
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#59

Az LN csak kis összegű fizetésekre alkalmas és nagyon lassú az elterjedése. Nem csak a bitcoinra íródik, bármikor más coinra is alkalmazható. Elég érdekes, hogy a fizetőeszköznek kikiáltott bitcoin láncról le kell vinni egy más applikációba a feldolgozást, aztán visszacsepegtetni azt a láncra. Miközben azt ígérik, hogy  a libra ezt már közvetlenül tudni fogja. 
festina88 2019. 07. 15. 11:50
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58

nem én vagyok Indi jelentettelek mert ez már nagyon unalmas a többszöri személyeskedés...
Üdv
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:46
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#57
A szatosi pld. már eleve gyíkember-státuszban van, hiszen kábé egy internetes nikknév "csinált" egy virtuális lábnyomot. A cukorberg meg ezer szálon becsatornázott kormányzati ügynök. Különben hogyan üzemeltethetné civilként a hírszerzési portálját? 
.
Get a life, fesztinka.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:44
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#56
Tudod madoff is évtizedekig működött és valakinek feltűnt? Azt meg nem tudhatod, kik figyelik a blokkláncot, hiszen bárki megnézheti és én úgy gondolom, az IP cím alapján némileg beazonosítható. Legalábbis én így gondolom, de tévedhetek is, nem vagyon IT szakember.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:44
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#55
Ha kevesen használnák is, aminek ellentmond az hogy terjed mint a fene..akkor sem lesz jobb értektároló eszköz jó ideig. Svájci bankszámla kb. Véges, sőt csökkenő kínálat hiszen elhagyják stb. Ingyen utalhatsz, főleg Ln-el majd. Ja és bármekkora összeget és bárhova. Önmagáért beszél. DE a fene se akar meggyőzni titeket, jók vagytok nekem így.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:41
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#54
Senki nem remeg, boldogak. Köszönik a reklámot. Legalább végre lesz valami szabályzás is. Vagy szted azért 3* -ott az árfolyam mert remegnek? :)
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:38
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#53
Hányszor kell leírni neked hogy ezek kamu adatok? Tudom nyugdíjas vagy de azért még foghatna ennyire az agyad. A fejed mint egy feneketlen kút elmondanak bármit neked belekerül de soha nem esik le. :)
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:37
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#52
Természetesen bárki befogadhatja őket, de hol használnák? Venezuelában? Azt te is elismerheted, hogy akik befogadnák, nem éppen a világgazdaság vezető szereplői. Ez viszont jócskán kihatna a használatára. A meghatározó szereplők nem könnyen ugrálhatnak, a kicsik meg had játszadozzanak.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:37
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#51
Sztem a gyíkemberek csinálták. Szted kik?
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:34
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#50
100* elmondták neked, hogy hülyeségeket beszélsz, de csak mondod. Tájékozatlan vagy. Tudod mi az az LN? Mi az hogy alkalmatlan? Jelenleg, de 2 év és nem. Árfolyamvola meg kivédhető technikailag.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:32
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#49
Ha ez lesz, ha az lesz.......akkor majd megbukik a libra projekt, de akkor miért remegnek most a coinerek, egymásra licitálva, hogy miért nem fog működni?
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:32
Előzmény: #37  Tazsomaru
#48
Te nem tudsz gondolkodni, egyiknél nincs kit vagy mit betiltani a másiknál van, ráadásul az egyik hirtelen 1,5 mrd embert céloz, kis különbség.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:31
Előzmény: #36  Tazsomaru
#47
Sokan, facet még többen, használják is az adataikat rendesen. 
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:30
Előzmény: #35  Tazsomaru
#46
Miért teszel úgy mint aki nem érti? Le lett írva mi a baj ezzel, de kiváló reklám btcnek, ez tény!
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:30
#45

Nekem az is nagyon furcsa, hogy jópár coinnak a teljes market cap-ja naponta megfordul, elméletileg a teljes mennyisége gazdát cserél. Mi ebben a jó? A tether az más dió, ott ez naponta 10x történik meg.
https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum-classic/
https://coinmarketcap.com/currencies/zcash/
https://coinmarketcap.com/currencies/qtum/
https://coinmarketcap.com/currencies/trueusd/
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:29
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#44
Ennyi marhaságot összeírkálni, látom már miért vagy ilyen képzett, eleve konteókat olvasol. Szted egy nyílt forráskódú hót egyszerű program jelentget a titkosszolgálatoknak? Istenem..Mindenki látja a kódot, sztem vkinek már feltűnt volna. :)
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:25
Előzmény: #33  Tazsomaru
#43
Hát persze..mindenhol bekopogtatnak a világban. Hoztál egy példát Kínából. Grat. Máshol meg a seggüket a földhöz verik annyira örülnek a jövedelmet/munkahelyet hozó bányászoknak. Meg ugye az erőművek is örülnek. A naív te vagy.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:23
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#42
Nehezíthetik, de lesz olyan állam aki be fogja fogadni, pl azok aki nem komálják az usd vezető szerepét. Szted van ilyen ország?  Az hogy hányan bányásznak lényegtelen, bőven biztonságos maradna akkor is ha tiltanák. Jól mondod, ahogy adóparadicsmok is vannak btc paradicsomok is lennének. Milyen lakatlan szigetekről hadoválsz? Szted csak ott lenne engedélyezett? Megnézném én azt a globális tiltást. :) Lesznek nemzeti coinok ez nem kérdés. És az mivel is lesz másabb annál mint ami most van? Semmivel. Úgy inflálgatnák ahogy akarják. Fogják is.
Törölt felhasználó 2019. 07. 15. 11:18
Előzmény: #31  Tazsomaru
#41
Olvasgasd és ízlelgesd az LN nevű fejlesztést és ahhoz képest mit tud a Paypal, kb semmit. Nem náluk tárolnád? Ők futtatnák a nodekat amiket btcnél akárki futtathat, még te is ha értenél hozzá. Ha azokat leállítják nincs libra. Szóval kár kamukázni inkább olvass utána. Ez minden csak nem igazi kriptó. Nem decent, központosított, a decent látszatával.

Topik gazda

Tazsomaru
Tazsomaru
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek