Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nemtomicsináljak 2022. 04. 07. 20:24
Előzmény: #100758  Atti67
#100760
Köszönöm!
De egyáltalán nem biztos hogy igazam van némelyek szerint.
De ez az én álláspontom, és manapság tényleg csupán szerencsejáték ez a nyomorult tőzsde!!
Lásd delta eredményeit!
Sokan, így én is meg voltam győződve hogy szép számokat mutat. De mindenki megdöbbenésére mínuszba tolták, aljas direkt módon.
Szerintem Opusnál is ezek alapján totál bizonytalanság lehet, de remélem valóban szép lesz az eredmény és lesz némi árfolyam emelkedés, mondom jelen pillanatban papír nélkül!!
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 19:59
Előzmény: #100754  KKR13
#100759
Nem akarok téríteni, csak van valódi tapasztalatokon nyugvó érvem a 90-es évek privatizációjáról. 
Meg úgy általában a költség-haszon dolgokról is, bár az jelen topikban elég off, ezért nem írom le.
Az Opushoz sok sikert kívánok minden részvényesnek, mint ahogy a többi papír tulajdonosainak is. A BÉT nem egyszerű terep az elmúlt években.
Atti67 2022. 04. 07. 19:46
Előzmény: #100757  Nemtomicsináljak
#100758
Teljes mértékben igazad van.
Nemtomicsináljak 2022. 04. 07. 19:10
Előzmény: #100756  KKR13
#100757
Részben igazad van, dehát nem vagyunk egyformák mi emberek.
25. éve tőzsdézem, eleinte nem spekulatív módon hanem valóban úgymond érzelmi alapon voltak papírjaim, de azok más idők voltak, ha teljesített egy cég és hozta az eredményeket valóban lehetett rá számítani, befektetni hosszabb távon!!
Manapság egy jól prosperáló céget agyonmutyiznak- spekulálnak a brókerek, szerintem a cégvezetők hathatós hozzájárulásával!!
Mert Opus kapcsán pár éve rájöttek hogy így lehet igazán könnyen pénzt szerezni, a részvényesek, kisbefektetők megvezetésével!!
Jó pár éve valóban ügyeskedek, spekuláok hisz ez a mutyi manipulatív tőzsde kiölte az emberből az elkötelezettséget, lojalitást szinte bármelyik cég iránt!!
Hidd el az emberek túlnyomó része ma már nem érzelemből tőzsdézik, hanem (saját zsebét nézve) fogd a pénzt és fuss, spekulatív alapon!!
Úgyhogy lehet negatív a véleményed rólam, vagy bárkiről aki ezek szempontok szerint tőzsdézik!!
Én ezért nem haragszom, hisz nem vagyunk valóban egyformák!!
Úgyhogy béke ,és sok sikert a továbbiakban 😉👍
KKR13
KKR13 2022. 04. 07. 18:54
Előzmény: #100755  Nemtomicsináljak
#100756

Látod, azért nem tévedtem sokat az ide leírtak alapján, mert az ügyeskedés, mint szakterminus sokat elárul a gondolatiságodról, nem hinném, hogy valaha is egy tartós (nem kényszerből szült) kapcsolat, egy jövőbe mutató építkezés érdekelt volna bármelyik cég kapcsán.
Azt sem tartom helyesnek, hogy a tőzsdét ennek kellene tekinteni, maximum a spekulatív emberek szempontjából.
Nemtomicsináljak 2022. 04. 07. 18:20
Előzmény: #100752  KKR13
#100755
Hogy jössz te ahhoz hogy azt bíáld, arról mondj véleményt akit nem is ismersz!?
Unicum meg végképp nem vagyok, csak jelenleg egy bukott tőzsdés aki óriási veszteségbe űl sok papírban ,de próbál néha itt ott ,a megmaradt kis pénzzel ügyeskedni, hisz a tőzsde erről szól!
Mohó semmi igen vagyok hisz csak próbálok fent maradni ezen a tetves mutyi magyar tőzsde farvizén és a jelenlegi lehetőségekhez képest igen csak kevés pénzből ellenni mert hiszem lesz ez másképp is!!
Senkiről nem osztom az észt, rólad is egy megjegyzésen volt hogy kissé már sok vagy, mások véleménye szerint is!!!
De különösebben nem zavarnak az álláspontjaid, esetleg jókat nevetek rajta 👍
Ez egy nyílt fórum, különösen arc nélkül mindenki azt ír amit akar, sőt biztos  hazudnak is, lelkük rajta!!
Engem csak annak a pár személynek a véleménye érdekel akik személyesen ismernek és még itt vannak  a fórumon is, bár már egyre kevesebben 😟
KKR13
KKR13 2022. 04. 07. 18:13
Előzmény: #100688  Törölt felhasználó
#100754

Értem, amit mondasz és tisztelem a hozzáállásodat a dolgokhoz, mert bár gondolom, hogy nem vagy egy lelkes úttörője az Opusnak, de legalább normálisan és nem erőből érvelsz, legalább is emlékeim szerint az utolsó üzenetei így íródtak.
Mondjuk azt nem tudom, hogy engem szeretnél-e megtéríteni vagy igazából miért szoktál ide írni, de ilyen formában engem ez nem zavar.
Tudom mit szeretnél ezekkel a példákkal kifejezni, én is pár évtizede látom mi megy körülöttem, de véleményem szerint nem szabad a múltat minden szempontból feketíteni, lenézni, sem a totális versenyen alapuló rendszert tökélynek tekinteni, még ha az hatékonyabb is gazdasági szempontból, de nem feltétlenül viszi a világot mindig a legjobb megoldás felé (lásd túltermelés, túlfogyasztás - ökológia, fenntarthatósági problémák).
Úgy érzem, hogy a térségünkben élő emberek nem hogy nem lustábbak, de még talán szorgalmasabbak is és a tehetség is megvan bennük, de alájuk kell karolni, nekik is edződniük kell megfelelő segítséggel. Például az építőiparban, köszönhetően annak, hogy a hazai piacon szóhoz jutottak, jó pár értékes cég fejlődött ki (nem feltétlenül az Opuson belüliekre gondolok), mert végre nem volt lenyomva a fejük a víz alá és próbálkozhattak és természetesen megkapták a kellő támogatást is hozzá. Ez más cégekre is adott és ha mindig csak a szolgai úton akarunk járni, akkor ott is maradunk és úgy gondolom, hogy a jelenlegi kormányzat bátran nyúlt alá a magyar kezdeményezésnek, aminek meg lehet az eredménye, ha nem fojtják el külső tényezők vagy a belső irigység.
KKR13
KKR13 2022. 04. 07. 17:58
Előzmény: #100689  treff
#100753

Te kínálod fel kegyesen a nincs miről tovább értekezni frázist, holott csak azért jársz ide, hogy basztass másokat, más nem éltet, csak hogy köpködj a vezető politikusokat és a hozzájuk köthető vállalkozásokat.
Nézz már tükörbe, ha egyáltalán beleférsz.
KKR13
KKR13 2022. 04. 07. 17:55
Előzmény: #100703  Nemtomicsináljak
#100752

Te osztasz észt, aki hallatlan gazdasági baromságokat nyög ide be, azt mondjuk nem tudom, hogy ez a tájékozatlanság része vagy egyszerűen szeretsz hazudni, manipulálni.
Milyen nyugdíjas az, akit a spekuláció éltet és még osztod mindenkiről a bizonyítványt, mint ha valami unikum lennél, azon kívül max., hogy végtelenül mohó lehet a lelked.
KKR13
KKR13 2022. 04. 07. 17:51
Előzmény: #100699  Istvan78
#100751

Nap, mint nap hozzátok ide a gyűlölet politikátokat, az arrogáns, lekezelő, fölényes attitűdöt, a beszólogatást, ha valaki nem úgy szól vagy gondolkodik, ahogy a mentoraitok kívánja vagy ha nem szidja a rendszert.
Az elmúlt napokban, mint egy óvódás jelentgetsz itt engem a politika kapcsán, holott legtöbbször csak ellensúlyt képezek azzal, amit itt műveltek, főleg, hogy egy jó része az ide írogatnók részvénnyel sem rendelkezik vagy spekulál a nagy becsületrohama közepette, aztán játssza az agyát. 
Az ide behányók többségének nem is ért(et) egyet azzal a szándékkal, amivel jó páran beszálltunk ebbe a befektetésbe, csak az a lényeg, hogy menjen a köpködés, mások froclizása és még ti beszéltek gyűlölet politikáról.
Ugyanezt teszik a közéletben, a médiában mindenkivel, aki a jelenlegi politikának szavaz bizalmat és ez már a hétköznapokban is megérkezett egy jó pár éve, sőt külföldön is lejárató kampány megy a saját hazánk ellen, aztán jó páran rácsodálkoznak ide érkezve, hogy nem egy olyan helyre érkeztek, amit negatívan beharangoztak nekik. Csodálkoztok, hogy a Fidesz felvette a kesztyűt és hasonló módon viszonyozza ezt a játékot.
Feleségemnek, mint pedagógusnak már nem egy "esete" volt emiatt, hogy az emberek agyába beégetik a barmok, hogy itt mindenki rasszista, mert nem szeretne illegális migrációt és nem szeretné multi kultivá alakítani a hazáját.
Igen, én találtam ki a nyitott világot, a migrációs politikát, a gender őrületet, magát a háborút is.
Én robbantok ki puccsokat, lázadásokat és taszítok utána még rosszabb helyzetbe térségeket leporolva álszenten magamról a felelősséget.
Mezei kisegérként megmondtam hetekkel ezelőtt azt, amit tegnap a NATO is megvallott (ne számoljunk gyors rendezéssel, sőt ...) vagy az, hogy micsoda fegyvergyártási roham indul az USA-ban (az adófizetők terhére), persze úgy beadva az embereknek, mint egy szeretet támogatás, szóval biztos én vagyok a hülye.
Ide jöttök idegenbe játszani tisztelet nélkül, másokat sértegetve és még nektek áll fejeb, milyen jellemtelenek vagytok.
hully-gully
hully-gully 2022. 04. 07. 16:28
Előzmény: #100748  OTP-TOP
#100750
Piaczárás után szokott lenni. Holnap 18 óra után.... 
tomspice 2022. 04. 07. 16:28
Előzmény: #100747  Goncharow
#100749
I only believe ín statistics that I doctored myself - w. churchill
OTP-TOP
OTP-TOP 2022. 04. 07. 16:25
#100748
éjfél után jelenik meg a jelentés, mint OTP-nél szokott, vagy majd nap végén holnap? ezt lehet tudni?
Goncharow 2022. 04. 07. 16:20
Előzmény: #100745  ohnetatto
#100747
"Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok."  Ezt tuttira nem Churchill mondta. De attól még beválhat.
OTP-TOP
OTP-TOP 2022. 04. 07. 16:09
Előzmény: #100740  badmanner
#100746
ez abszolút pozitív hír. még a végén akarnak is valamit ezzel a papírral a vezérlőből.. 
ohnetatto 2022. 04. 07. 15:13
Előzmény: #100740  badmanner
#100745
hát ezt a 100 milliós átlagot hogy sikerült összehozni?
Goncharow 2022. 04. 07. 15:09
Előzmény: #100742  Goncharow
#100744
Nem a belpolitikai helyzet módosult azóta, hanem a geopolitikai, és világgazdasági kilátások. De azok elég alapvetően.
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2022. 04. 07. 14:57
Előzmény: #100740  badmanner
#100743
legalább ennyi, mert több pozitívum továbbra sem mondható el arról, ami itt megy.
Goncharow 2022. 04. 07. 14:56
Előzmény: #100735  badmanner
#100742
Amúgy 260-280-on én 2020. április és december idején adtam el, de akkor 300 felett is.
badmanner
badmanner 2022. 04. 07. 14:28
Előzmény: #100740  badmanner
#100741
várom tehát az emelkedést, majd hétfőn kiderül mire mentem ezzel a lóval... :)

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek