Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
betgyuri
betgyuri 2021. 12. 29. 08:13
Előzmény: #94451  BUXopoly
#94459
Én megvárom benne a választásokat, aztán meglàtjuk mi lesz.  
Egyetértek : ) 
betgyuri
betgyuri 2021. 12. 29. 08:10
#94458
Mindenkinek jó reggelt! 
teknoc 2021. 12. 28. 23:03
Előzmény: #94406  Istvan78
#94457
Nem hiszem, hogy akarnának nagybefektetőt, hisz bármit meg tudnak szerezni anélkül is.
teknoc 2021. 12. 28. 22:58
Előzmény: #94426  Törölt felhasználó
#94456
Akkor még feltűnőbb lenne a vagyona, 700 milliárd. Valószínű ezt akarja elkerülni.
teknoc 2021. 12. 28. 22:57
Előzmény: #94430  Törölt felhasználó
#94455
Sajnos zárt körben nyomtatnának pár részvényt, aztán a megvett részesedés kicsi %-á zsugorodik, lásd Nutex, ott is valami hasonló történik.
sprint53 2021. 12. 28. 21:51
Előzmény: #94453  viktor_w
#94454
Nekem, ezek közül a 2. a legszimpibb,       a 4.-5. a legrosszabb végkifejlet .
viktor_w 2021. 12. 28. 21:37
#94453
1. Konteó: Valakinek kell a részesedés. Olcsón. Valaki olyannak akinek nem merik megszagolni a popóját, mert a triádok levágnának egy centit a pöcsükből. Nincs meg a kellő számú részvény ezért még szopatnak minket.
2. Konteó: gyüjtögetik, mert kell nekik.  rengeteg pénz, apport, közbeszerzés került ide, és remek nyugdíjalap lesz egyszer és nemzetgazdaságilag megkerülhetetlen lesz a cég
3. Konteó:kivezetik és magántőke alapok mögé bújtatják
4. Konteó: árazzák az orosz-ukrán háborút.
5. Vagy nem és ennyit érünk. Szarnak ránk.
Gyakorlatilag azt tesznek amit akarnak és úgy sem fogjuk megtudni.
VlagyimirMutyinxd 2021. 12. 28. 21:31
#94452
Kiloptak mindent a cégből, szépen ereszt le a lufi, kíváncsi vagyok hogy jó beszálló lehet-e az 50-60-as sáv.
BUXopoly
BUXopoly 2021. 12. 28. 20:56
Előzmény: #94450  1378
#94451
Ez lehetett volna logikus. De akkor inkább az a kérdés ki barmolta le nap mint nap 5-20-50-200db-okkal záróban. Mindig 1-2Ft-al lentebb. Erodálva ezzel az árfolyamot.
.
Mi van ha (konteó lesz) tényleg van akinek van pár 100 millája szetkúrni ezt, saját magának adogatva fel le játszva szinte veszteség nélkül. Egyszerűen csak azért is. Az opus meg óvatos választások előtt egy nagy ugrás nem biztos hogy jót tenne, így engedi esni. Csak ugye ez nem egy hanem négy éve megy. Szóval ez itt megdől. Aztán majd a választások után ugorhat (nem számít) vesztes esetén is ugorhat (nem számít) fel az árfolyam. Az MNB vizsgálata londonig jutott két év alatt, ahol az egyik legnagyobb tanácsadó cégben board tag a Bajnai. Akármi is lehet. De az is hogy ők adják az apportnál létrehozott százmillányi papírt. Nem tudjuk, soha nem is tudjuk meg.
.
Esetleg ha valami új nagy tulaj jönne talán annak, de arra meg ott a tőzsdén kívüli ügylet. Egyszerűen az egész olyan mintha kicsúszott volna a kezükből. Sajnos.
.
A főninek mindegy majdnem mivel úgysem adhat el, így indiferens az árfolyam, ami persze egy normális világban nem létezik, de az opusban igen. A cégek nyernek, prosperálnak, fejlesztenek, óriási projekteken dolgoznak, sokezer embert alkalmaznak, bővülnek, fejlődnek. Az árfolyam pedig ellentétes irányban mozog. 
.
Lélekölő az egész, szerintem mindenki aki benne van és számol a saját itélőképességét, számítási és értelmi képességét vonja kérdőre, mert egyszerűen az egész nem stimmel.
.
Én megvárom benne a választásokat, aztán meglàtjuk mi lesz. 
1378 2021. 12. 28. 20:38
#94450

Azért ha visszagondolok erre az évre számomra teljesen érthetetlen ez az árfolyam. No nem a behozott cégek stb miatt illetve a rengeteg hitel miatt. Hanem az észszerűtlenség miatt. Egész évben rengeteg nap volt, amikor alig volt forgalom, nap végén pár száz darabbal verték lejjebb az árfolyamot. Ha okoska (ML) megbízta volna egyik cégét, hogy mondta volt legyetek bátorok és naponta zárásban vegyetek 10000db részvényt fényévre lennénk a mostani árfolyamtól.
1. Nincs bejelentési kötelezettség 5%-ig ami itt 45 millió db részvény.
2. 100 tőzsdei nap alatt a 10000 részvény csak 1 millió darab.
3. Ez 300Ft-os tőzsdei áron is csak 300 millió forint.
4. Lehet elég lett volna egy nap csak pár száz db részvényt venni, hogy ne essen az árfolyam. lehet egy nap kellett volna 50000 db, de átlagban a 10000db bőven elég lett volna.
5. Ráadásul ha látják a tőzsdézők, hogy nem esik hanem ha lassan is, de emelkedik, akkor lehet másnap napközben az előző nap végén vett adagot el is tudták volna nyereséggel adni, hisz más is vette volna a részvényt.
6. Az otp-ben Csányi a szingapuri alapjával folyamatosan ezt csinálja. Tehát az ez nem lenne etikus duma csak kamu.
Lehetne folytatni.
Számomra ez azt jelenti, hogy itt az egész vezetőség nagy ívben sz.rik az árfolyamra. Nem érdekli őket. Hogy hogyan lesz ebből felmenet elgondolni sem tudom.
Ha valakinek van pozitív gondolata jelezze, mert én most nagyon erősen pesszimista lettem.
Varesz81
Varesz81 2021. 12. 28. 20:11
#94449
Ha lenne dramaturgiai érzékük, az év végéig felraknák 400ra, a mihez tartás végett, egy két hír, befektető, srv💪🏻
Sajnos még unalmasak is😕
lenovo
lenovo 2021. 12. 28. 20:06
Előzmény: #94445  Törölt felhasználó
#94448
Tisztelt Mészáros Úr!
Nekem nincs azzal bajom, hogy 200 Ft os árfolyamon mozog jelenleg a részvény, mert tudom, hogy azok a materiális és szellemi értékek amelyek a cégben megtalálhatóak milyen hozamot eredményezhetnek a jövőben,
Nekem nincs azzal bajom, hogy balkáni módon kommunikálnak a cégben, mert nem az első  kelet európai befektetésem az Opus. Tudom, hogy az évek előrehaladtával megérkezik az igény és a szándék is a minőségre.
Nekem nincs bajom azzal se, hogy srv -t ígértek és így év vége felé ennek semi nyoma,
Nekem azzal sincs bajom, hogy korábban volt kommunikáció az osztalékról most nyilvánvalóan elsősorban a pandémia miatt erről szó se esik.
Nekem azzal van bajom, hogy minden ami az Opus-al a magyar tőzsdén történik az a magyar tőzsdébe vetett hitet alázza porig.
Nekem azzal van bajom, hogy minden ami az Opus-al a magyar tőzsdén történik az a nemzeti együttműködés rendszerét tiporja a sárba. 
Mindkét rendszerért nagyon sokan dolgoztak az elmúlt években és ezt nem szabad semmibe venni! Önnek pláne nem! Sem most sem a jövőben.
lenovo
lenovo 2021. 12. 28. 20:06
Előzmény: #94445  Törölt felhasználó
#94447
Tisztelt Mészáros Úr!
Nekem nincs azzal bajom, hogy 200 Ft os árfolyamon mozog jelenleg a részvény, mert tudom, hogy azok a materiális és szellemi értékek amelyek a cégben megtalálhatóak milyen hozamot eredményezhetnek a jövőben,
Nekem nincs azzal bajom, hogy balkáni módon kommunikálnak a cégben, mert nem az első  kelet európai befektetésem az Opus. Tudom, hogy az évek előrehaladtával megérkezik az igény és a szándék is a minőségre.
Nekem nincs bajom azzal se, hogy srv -t ígértek és így év vége felé ennek semi nyoma,
Nekem azzal sincs bajom, hogy korábban volt kommunikáció az osztalékról most nyilvánvalóan elsősorban a pandémia miatt erről szó se esik.
Nekem azzal van bajom, hogy minden ami az Opus-al a magyar tőzsdén történik az a magyar tőzsdébe vetett hitet alázza porig.
Nekem azzal van bajom, hogy minden ami az Opus-al a magyar tőzsdén történik az a nemzeti együttműködés rendszerét tiporja a sárba. 
Mindkét rendszerért nagyon sokan dolgoztak az elmúlt években és ezt nem szabad semmibe venni! Önnek pláne nem! Sem most sem a jövőben.
BUXopoly
BUXopoly 2021. 12. 28. 19:50
Előzmény: #94445  Törölt felhasználó
#94446
Én annó vettem is ez után, megvolt már 2017 szeptemberi pakkom, de rávettem. Emlekszem a régi topikból többen ott voltak ezen az előadáson. 
.
Az 1000-es opus azóta 200 lett a 10.000 konzum meg elpárolgott. Akkor nehány 10Mrd volt opika saját tőkéje, most 280Mrd. 
.
Érthető hogy negyedelt 😂😂😂😂
gpeti
gpeti 2021. 12. 28. 19:28
#94444
Gyerekek.. szavakat nem találok.. illetve találok, de sípolna a monitor. Már bánom, hogy az egészet nem adtam el.. de kivárom a választásokat. 
 
Alapból optimista ember vagyok, de itt lehet elfogyott a bizalom utolsó cseppje is.
Látod Andi!!! - Micsoda madarak ezek a kibüfik - dobj nekik szart.
kurnyikova
kurnyikova 2021. 12. 28. 18:26
Előzmény: #94426  Törölt felhasználó
#94443
2021-ben nem szeretne a leggazdagabb magyar lenni ilyen egyszerű.Andinak megígérte lefelezi a vagyonát.-:))
Törölt felhasználó 2021. 12. 28. 18:11
Előzmény: #94440  Bufabacsi
#94442
Eladtak részvényeket jó áron kisbüfiknek és alapoknak, aztán azóta egy nagy nihil az egész. Alapok már nem veszik, kisbüfik se nagyon, osztalék és srv a láthatáron se, látszik, hogy nem is lényeges nekik, nekik minden úgy jó. ahogy van.
MarcoPolon 2021. 12. 28. 18:06
Törölt hozzászólás
#94441

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek