Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kisjanos56 2021. 03. 22. 09:42
#76480
264
gpeti
gpeti 2021. 03. 22. 09:41
#76479
Öregapám szerint is a legfontosabb két dolog a becsület és a tisztesség. Ezt a kettőt kell a legjobban tudni megjátszani.
Kopejkabá
Kopejkabá 2021. 03. 22. 09:38
Előzmény: #76476  gpeti
#76478
Tuti, hogy stroman, viktor nője szerintem.
OSZLOPOS 2021. 03. 22. 09:38
Előzmény: #76462  KKR13
#76477
Hatalmasat tévedsz, mert neked a Te értékrendszeredben csak ez ad magyarázatot. Mármint hogy miért gondolkodhatnak mások máshogy. Ezzel a többieket, a mutyit nem elfogadókat egyben befolyásolható, megvehető embereknek tartod, a magad szempontjából tökéletes a képlet. 
Az élet minősége csak részben függ a gazdasági erőtől. Bizonyára mindenki számára ismert felmérés eredménye, hogy a boldogságot, ahogy mi ismerjük, leginkább felvilágosult liberális országokban érik el az emberek a maguk véleménye szerint, a legboldogabbak viszont elszigetelt elmaradott kultúrák, törzsek, stb.
A gondolat szabadsága, a vélemény formálás, elfogadás, tisztelet, a másság elfogadása, a másik élni hagyása, ezt nem adja meg neked Orbán. A céljaid támogatása, megvalósítása. Kezdve onnan, hogy Orbán begyűjti sok sok adóval a pénzedet, majd eldönti, mire használja, egyes rétegeket támogat, akik tök lelkesen örülnek, hogy Orbán király vissza dja a pénzüket. Mások ráb@sztak. Ott, ahol nem néznek le, és nem néznek hülyének, vagy rendszeridegennek, ott annyit vesznek el tőled, hogy az állam a kötelező feladatait jó minőségben ellássa, és megtisztelnek azzal, hogy dönts a saját vagyonod felett. Itt most a pénzemből stadionok nőnek ki, Belgrás-Budapest vasút épül, évi többszáz milliárddal támogatnak olyan vallást, aminek nem vagyok részese - szembe olyat nem, aminek mondjuk tagja vagyok -, és sorolhatnám. A pénz nem minden. Számos nagyon gazdag arab államból vándorolnak el a népek, mert az állami, vallási kötöttségeket nem bírják.Egy bizonyos életszinvonal elérése után, ami egyébként nem túl magas, az ember vágyik a gondolati szabadságra...egy részünk. Valakinek egyszerűbb az élete, ha a királyi TV elmondja, mi a kotta, valaki meg érzi, hogy ebben lehetne több. Nyilván a Momentum hangos, nyerni szeretne, mondanak dolgokat. De azt ne felejtsük el, ha jól emlékszem, ezt az Olimpiát csáklyázták meg...most konkréten csődbe mennék, mint Görögország.Persze ők sem tudhattak a pandemiáról, de az tiszta volt, hogy hatalmas kockázat egy ilyen kicsi országnak. Én nem félek attól, hogy további 8-12 évre Orbán lesz. Elfogadó vagyok, ha nagyon nem tetszik, lépek. A másik oldal viszont retteg attól, hogy nem Orbán lesz. Gyűlik a feszültség a népben.
gpeti
gpeti 2021. 03. 22. 09:37
Előzmény: #76475  Ekinszu_Ocsa
#76476
Árad belőled a rosszindulat ;) Ezek szerint nem hiszel a tiszta "első látásra" szerelemben, amely a mély kölcsönös szimpátián és vonzalmon alapszik. Amikor egy test megkíván egy másikat..
Ekinszu_Ocsa
Ekinszu_Ocsa 2021. 03. 22. 09:30
#76475
nevetséges ez a részvény. Mar csak abban bízom, hogy az újasszony úgy meghajtja azt a "fiatalembert" , hogy rövidesen ágyban, párnák közt vagy bárhogy, de kifexik. 
Kisjanos56 2021. 03. 22. 09:15
#76474
268
badmanner
badmanner 2021. 03. 22. 09:05
Előzmény: #76472  betgyuri
#76473
R 271
betgyuri
betgyuri 2021. 03. 22. 09:00
#76472
268ft 210ft db a nyito
badmanner
badmanner 2021. 03. 22. 08:43
Előzmény: #76470  betgyuri
#76471
Indikatív ár/db: 270 HUF,  244 db
betgyuri
betgyuri 2021. 03. 22. 08:30
#76470
270
betgyuri
betgyuri 2021. 03. 22. 08:25
#76469
Jó reggelt 
Ekinszu_Ocsa
Ekinszu_Ocsa 2021. 03. 21. 22:45
Előzmény: #76462  KKR13
#76468
de jo lenne, ha az árfolyam is ilyen szépen, az érvek mentén alakulna... de itt mindig úgy érződik, hogy ha jön valami, akkor az agyonnyomja az arfolyamot.... lassan pedig kelleni fog a pénz :/
Casali 2021. 03. 21. 19:55
Előzmény: #76463  peggy01
#76467
Szuper hogy a gólya hozott.Örülök!Szülök akkor lezárva.Szép estét!
peggy01 2021. 03. 21. 19:22
Előzmény: #76464  Kopejkabá
#76466

Nem mindenki éri meg a 85-t! Pletykák szerint te kb. annyi vagy. Irigyelhetnek is. Nem személyeskedni akartam.
Script01 2021. 03. 21. 19:08
#76465
Emberek, nézzünk a dolgok mögé kicsit, ez a kormány önállósodni, függetlenedni akar gazdaságilag, ez a cél, erre látunk törekvéseket. Bankszektornál a Bankholding, hadiiparnál a vegyesvállalatok, IT-ba a 4iG, agrárba a bejelentett támogatás és protekcionista kiskereskedelmi láncra tett ígéret, energetikába az MVM és az OPUS ahogy az energiaszektort visszavásárolja és terjeszkedik, deviza adósság leépítése, ami itt történik az tőkefelhalmozás és a hazai magas hozzáadott értékű vállalati szektor létrehozására szánt törekvés, ez pedig nem tud szépen kinézni, a felső középosztály alatt levőktől elveszik a pénzt, már-már harci propagandával a legnagyobb stabil tábort fenntartják 3 ciklus óta, de nincs más választás aki nem tőkeerős nemzetként lépett a kapitalizmusba az ezen a módon tudott felkapaszkodni mint Korea vagy Kína. Ezt nem lehet a népnek elmagyarázni, a nép olyant akar hallani amit Fekete-Győr mond, hogy bevezetjük az eurót, 4 napos munkahét, zöld energetika, gazdasági kapcsolatok leépítése Kelettel. Értékeljük fel a valutát, csökkentsük ötödével a termelést és költsünk óriási forrásokat energetikára, -közbe csökkentsük a piacot, garantált felzárkózás Ukrajnához. Ha jobban akarnak élni az emberek oda először valami versenyképes ipart kell teremteni ahoz pedig tőke kell amit Afrika gyarmatosítása helyett máshonnan kell megoldani. Remélem nem azok nyernek akik 89 óta csak eladni tudnak.
Kopejkabá
Kopejkabá 2021. 03. 21. 18:41
Előzmény: #76463  peggy01
#76464
Némi szerencsével a nuggerezök is lehetnek nuggerek.  :)
peggy01 2021. 03. 21. 18:37
Előzmény: #76458  Casali
#76463

Engem a gólya hozott...Sajnos, nekem is csak voltak szüleim. De, ha arra került a szó, akkor én azt mondtam, hogy nyugdíjasok. Soha nem mondtam, és nem mondanám ma sem egy idős emberre, hogy nyugger, még, ha az ördögre szavazna, akkor sem. Tartsuk tiszteletben az idős embereket, nem volt nekik  sem könnyű az életük, főleg a falusiaknak. Az én szüleim rengeteget dolgoztak, nem kaptak, csak elvettek tőlük.  És akkor a Fidesz még sehol sem volt. 
De nem ez a topic témája.  Itt politizálsz egész hét végén, pihenj már egy kicsit.
KKR13
KKR13 2021. 03. 21. 18:26
Előzmény: #76457  Ekinszu_Ocsa
#76462

Összességében több adót kell fizetniük az embereknek, vállalkozásoknak, mint korábban?
Nem.
Összességében több támogatás és kedvezmény van, mint korábban?
Igen
Az állami megrendeléseket, beruházásokat korábban is piaci szereplők teljesítették?
Igen
Ezek elosztása diverzifikáltabb volt, fajlagosan olcsóbbak voltak és magyar érdekeltségű cégeknek kedveztek?
Nem
Az állami szolgáltatások - a technológiai fejlődésen kívül - összességében minőségben, mennyiségben, jelentősen változtak az elmúlt évtizedekben?
Nem
Az itt élő emberek többsége szeretne újra 'kis-ázsiai" hatásban élni vagy jelentősen afrikalizálódni, más kulturális szokásoknak jelentős teret engedni és azokhoz alkalmazkodni a következő évszázadban?
Nem
Létezett-e bármilyen politikai erő az elmúlt évszázadokban, amelyiknél nem voltak preferált érdekcsoportok és lesz-e ilyen a jövőben?
Nem
Akkor mi is a baj, a miért is elégedetlenkednek ennyire még is sokan vagy miért tűnnek ennyire soknak?
A válasz nem túl bonyolult.
Egy nemzetközi befolyással bíró (az "közüzenetükre" tekintettel liberálisnak mondott) politikai és pénzügyi érdekcsoport - amely az EU-t már jelentős mértékben szervilissé tette - a technológiai cégeken keresztüli nemzetközi szinten befolyásolja álszent propagandákkal a gondolkodást egy minél nagyobb irányítható masszába gyúrva különböző országokat, azok szuverenitását jelentősen feladva.
Egy pandémia jelentős teret enged az adósság csapda kiterjesztésére, a tömegekben az elégedetlenség érzet táplálására és annak eredményeként a politikai befolyásszerzésre.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek