Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 22:10
#72220
Üdv ! 
Nézem az adatlapokat. Az írásaimért vállalom a hibáért is a felelősséget, De bizton remélem, hogy egyetlen egy épeszű befektető nem a portolió fórum oldalain elhangzó véleményekért ad el, vagy fektet be. Ennyi év után ez tapasztalatból mondom. Mondom ezt úgy, hogy bizony a helyett, hogy pl a tőzsdei jelentéseket tenném a mentéseim közé, hogy átláthassam a folyamatot, azzal töltöm az időmet, hogy a Dale által nyíltan felterjesztett nevezzük felhasználókat nézem át, hogy megsértettek-e valakit pl őt és személyeskedtek-e vagy sem. Ahhoz, hogy akár 1 hetet is végignézzek ahhoz idő kell. Most a Dale kérésének teszek eleget.... Ezen vagyok most 22-kor. OK. 
Dale
Dale 2021. 01. 21. 22:06
#72219

Peggy és Papaya!
Köszönöm, hogy ti is kiálltok a fröcsögők, személyeskedők ellen. Hiába mondom Gyurinak már egy ideje, hogy rakja ki a rendbontókat, egyedül kevés vagyok. Nektek talán sikerül meggyőzni.
+
Kopejkabá
Kopejkabá 2021. 01. 21. 21:58
Előzmény: #72217  papaya
#72218
Dale brigádot kivágná már rég 330 felett kóvályogna a papír. Ki tenne pénzt oda ahol ennyi a gyenge kéz?
papaya 2021. 01. 21. 21:54
Előzmény: #72211  betgyuri
#72217
Szia! Neked mint topik tulajdonosnak nem szabadna engedni, hogy trágár módon szidják a céget és a cégvezetőket. Egy jó érzésű ember aki mondjuk érdeklődne a cég iránt és bele olvas ebbe a fórumba szerintem soha nem fog venni Opus részvényt. Valamilyen módon normális mederbe kellene terelni itt a fórumozást. Nem okoskodni akarok de én ezért nem nagyon olvasom és fórumozók. A másik, hogy igen sokszor azt gondolom, hogy ide bármilyen nagy akvizíció egyelőre kevés. Lehet egyszer ez is megváltozik. Jó éjt! 
peggy01 2021. 01. 21. 21:46
Előzmény: #72214  betgyuri
#72216
Gyuri! Tudom, hogy nem te tiltottad ki KKR13-t, hanem a moderátor. Ő(k) nem mindig bogozza ki , hogy a feljelentésnek van-e  valós alapja. De sejtem, hogy kinek köszönhető, sőt előre tudtam, hogy ki fogja tiltatni KKR13-t.
Ha nem foglalkozol a trollokkal, és az egész nap nyavalygókkal, (akik idevonzzák a trollokat semmit mondó  sokszor trágár szövegükkel)  akkor itt lassan már nem fog építő, tartalmas beírás születni, mert akik eddig rááldozták drága idejüket, hogy utána járjanak információknak, elemeztek, stb...elhagyják sorra a topicot. Ezt már páran jelezték is neked. Nem kéne homokba dugni a fejedet, és a fórumtársaktól kérdezgetni, hogy kit tiltsál ki. Ezt neked kell felvállalnod, létrehoztál egy topicot, felelős vagy érte!
Tudom, hogy sok  időt áldozol az OPUS-ra, hogy információkhoz jussanak a hitevesztett kisbüfik, ezért minden tiszteletem a tiéd. De ne hagyd, hogy a hozzád hasonló fórumozókat, -akik sokat adnak hozzá a fórumhoz- elüldözzék a trollok!
papaya 2021. 01. 21. 21:35
Előzmény: #72212  1378
#72215
Szia! Nem találtad el mert nem egy hölgy vagyok. Most egy kicsit elvonultam a világ elől és vadászgatok. Itt érzem jól magam az erdészekkel és a favágókkal. Ma bent Fehérváron ebédeltem a Kiskulacsban a barátommal és nagyon jó híreket mondott. Egyébként Titászt most néztem meg a kommentjeimnél és 13 napot tévedtem de teljesen mindegy. Nem rajtam múlt!) Most éppen ezért nem írok időpontot csak annyit mondok, hogy pár hét és nagyobbat fog szólni mint a Titász. Legyetek egymásra tekintettel és ne veszekedtek mert még olvasni is rossz a sok szitkozódást ami kritikán aluli ezért nem is szívesen olvasom mert tízből ötször csak a mocsok fröcsög innen. Minden jót kívánok! 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 21:08
Előzmény: #72200  peggy01
#72214
KKR 3 napos tiltása nem tőlem jött, hanem a FŐFŐ moderátortól... Erről is megvan a véleményem. De ez más tészta 
Tudod és ez személyes véleményem a fórumban nehéz a helyzet. Az árfolyam szar. S nem elég hogy ez van, de még itt is olvasni a sok veszekedést igen igen fárasztó. S nem vagyok perverz, hogy itt éljem ki magam, hogyha nem ért velem valaki egyet, akkor veszekszek vele... Nem is értem. Tök felesleges, Zéró az esély, pláne ha durvul az írás. A Vége úgyis az Origó : Mennyit ér jelenleg a piacon a részvény ?  és erre a válasz megvan. 
Ha valaki nekem nem szimpi, akkor nem írok neki, nem válaszolok neki, s itt meg is áll a probléma. Én nem vagyok Facebook moderátor nem az én stílusom, hogy mert valaki nem tetszik, kitiltom. Ha megnézed a portfolió szabályzatát igen tág, és ha megnézed a portfolió.hu regisztárciós oldalát, láthatod, mennyire gyerekes. 
Időm véges. Trollokra nem vadászok. Aki olyan beteg, hogy több nick néven írogat, az nem normális, hisz mit befolyásol ???? Árfolyamot ? Nem. Maximum ha lebukik, akkor nem kap rá több választ. 
Na majd holnap nézem át amit ígértem... mert ember révén az erőm elfogyott. 
Mindenkinek türelmet, békét és szeretetet kívánok.   ( ŐSZINTÉN ) 
Betgyuri voltam 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 20:59
Előzmény: #72208  papaya
#72213
+++
1378 2021. 01. 21. 20:56
Előzmény: #72208  papaya
#72212
Köszi! Multkori Titász szerződésed is bejött (bár egy hónapot húztak rajta) ha ez is bejön megszavazom neked a topic első számú női kommentelője címet:) Remélem nem lőttem mellé, az a megérzésem, hogy a  hölgyeknek sokszor jobbak az információi illetve a neved (papaya) és kulturált fogalmazásod (pl. uraim megszólítás) erre utal.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 20:55
Előzmény: #72208  papaya
#72211
Tisztelt Papaya ! 
Nemrég olvastam, hogy csalódtál, mert bármennyi nagyvad jöhet, az árfolyam nem megy.
Ritkán írsz, végülis megértem. Mint OPUS részvényes tiszta szívemből drukkolok annak, hogy nagyvad jöjjön. Tényleg. Kell a Nyereség ! Ugyanakkor én nem remélek a nagyvadtól  árfolyam emelkedést. Napi milliárd feletti forgalom kell, és stabil vételek, hogy ne lehessen letörni az árat... Az pedig, hogy az OPUS hallgat , az nem szint egy ekkora tőzsdei társaságnál. Ezt a mai telefonos megbeszélésünk alkalmával megemlítettem Hegyári Dávid kapcsolat tartónak. Kommunikálni kéne, hogy mit gondolnak a cégről, mi a helyzet az MNB vizsgálattal, és mennyire értékelik a cégüket.. van hozzá média felület nem kevés. Ha erős cégnek gondolják magukat , nem hagyhatják, hogy a cég értékét lekukázzák. Személyes meggyőződésem, hogy az árfolyam már most is bőven 400 közelében lehetne, ha lenne megbízói szándék  a külföldi alapok számára még likvid kategória az OPUS ( bár van benne reményem, hogy esetleg mégtöbb pénzt tolnak be ) . Mert akik mostanában vehetik azok egy része pár forinttal feljebb dobja, és így év végéig se megyünk fel, sőt... 
De Visszatérve ÁMEN legyen igazad . 
Dale
Dale 2021. 01. 21. 20:35
Előzmény: #72208  papaya
#72210
Úgy legyen!
oxylant
oxylant 2021. 01. 21. 20:25
Előzmény: #72208  papaya
#72209
+++
papaya 2021. 01. 21. 20:24
#72208
Uraim! Én megértem, hogy sokan feszültek az árfolyam miatt de ne tessék veszekedni. Hamarosan újabb nagyhal fog az Opus hálójában ficánkolni. Remélhetőleg újabb nagyobb ugrás jön felfelé az árfolyamban. 
Casali 2021. 01. 21. 20:20
Előzmény: #72205  Dale
#72207
Komoly állapot.
Dale
Dale 2021. 01. 21. 20:19
Előzmény: #72204  Casali
#72206

Nem tesz boldoggá. Az tenne boldoggá, ha tudnál kultúráltan gondolkodni, beszélgetni, viselkedni.
Nem tudsz megváltozni, ezért ha (tényleg) nem jössz többet, azt megköszönjük.
Dale
Dale 2021. 01. 21. 20:17
Előzmény: #72200  peggy01
#72205
Még annál is vastagabb. És hatalmas respect ezért az írásért.Talán Gyuri is felismeri a sunyi, alattomos embert.
Casali 2021. 01. 21. 20:16
Előzmény: #72202  Dale
#72204
Csináljatok amit akartok, te meg játszd tovább  a nyomozót és mózerolj itt állandóan mindenkit.Nem is értem ez tesz boldoggá???!!!Fura annyi szent.Csőváz.
peggy01 2021. 01. 21. 20:15
Előzmény: #72201  Casali
#72203
Majd legközelebb engedélyt kérek tőled, jó? Meg különben sem hozzád szóltam, hanem a topikgazdához.
Dale
Dale 2021. 01. 21. 20:11
Előzmény: #72197  betgyuri
#72202

"Én addig azt tanácsolnám neked, hogy ne írj nekik és ne is válaszolj ha írnak. Tuti működik. "
.
Szóval akkor ők írhatnak nekem bármikor, személyeskedhetnek is, de én ne írjak nekik, hátha akkor úgysem fognak nekem írni? Az utóbbi pár napban direkt nem szóltam egyikhez sem, ma mégis az egyik szólított meg. Persze, ha válaszolok, akkor én vagyok a vitaindító... 
.
Akkor várok vasárnapig, bár elszomorít, hogy ennyire véded azt, aki téged savaz a másikban.
Casali 2021. 01. 21. 20:07
Előzmény: #72200  peggy01
#72201
KKR3 azt kapta amit megérdemelt.Nem kérdezett senki  amúgy.Érdekes egész nap meg sem mukkantál.Bezzeg most itt vagy.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek