Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
peggy01 2021. 01. 21. 20:03
Előzmény: #72199  betgyuri
#72200
Gyuri, te beveszed ezt a maszlagot, és még meg is köszönöd!? Legalább péntekig olvass vissza, és talán észreveszed kinek volt köszönhető KKR13 tiltása 3 napra. Az biztos, hogy egyeseknek vastag bőr van a képén, és már régen néztek tükörbe...
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 19:54
Előzmény: #72198  Casali
#72199
Köszönöm. 
Casali 2021. 01. 21. 19:23
Előzmény: #72197  betgyuri
#72198
A személyeskedés tényállása már megtörtént mivel az illető D betűs úriember(vagy Úrhölgy) leírta nickem ide mint közbotrányt okozó személyek egyikét. Szeretném végre hangsúlyosan leírni , itt ma nyugalom volt ,amíg ő délután be nem rontott mint  részeg cowboy kocsmába pocskondiázva jó pár társát a fórumban és kötekedve.Az ilyeneket szokták pont kidobni , de nagyon keményen a sárba pofával előre.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 18:51
Előzmény: #72195  Dale
#72197
Csak azért nem tűnik fel, mert nem foglalkozom vele. Mással foglalkozom. :) 
Nos ha személyeskednek az más. Azt semmiképp nem lehet. Még nekem sem :) 
De viccet félre téve átnézem a mai kommentjeiket,  ha estleg régebbre kell visszanéznem , mert nem találok személyeskedést, akkor pedig vasárnapig kérek időt, mert van elég sok dolgom. Én addig azt tanácsolnám neked, hogy ne írj nekik és ne is válaszolj ha írnak. Tuti működik. 
cikcak
cikcak 2021. 01. 21. 18:49
#72196
Hihetetlen ami itt folyik mint az óvodában aki troll és idejön baszakodni az rohadjon meg nem szabad felvenni a kesztyűt velük ellenük mert ők nyernek elméletileg itt mindenki sok sok 1 millió val játszik de a fórum írásai alapján szinte kizárt dolog
Dale
Dale 2021. 01. 21. 18:48
#72195
Badmanner, Casali, Zoky9, és újabban Kopejkabá. De neked nem tűnik fel, hogy összevissza írnak, hogy milyen stílusban írnak rólad is. Hogy ha nincsenek, akkor nyugalom van a fórumon, ha itt vannak, akkor pedig személyeskednek. Ne mondd, hogy nem látod.
badmanner
badmanner 2021. 01. 21. 18:43
Előzmény: #72192  Dale
#72194
Nem írom le többször: Nincs másik regem!
Kezeltesd magad!
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 18:36
Előzmény: #72191  Dale
#72193
Állandóan ezt olvasom, hogy troll itt, meg troll ott. 
KKR nem troll. Ki van esetleg aki szerinted sértő a fórumra, vagy esetleg sértegetett ? 
Dale
Dale 2021. 01. 21. 18:35
Előzmény: #72189  badmanner
#72192

Tudom, meg is értem, ha éppen csorog az árfolyam, akkor hirtelen van családod, és nem érsz rá ide írogatni, aztán amikor emelkedik, akkor meg hirtelen nincs más dolgod, mint itt cinikuskodni. Persze, ez teljesen hihető. :)
.
Érdekes, hogy te IS ezzel a bukóval jössz, mint az, akit szeretsz letagadni. Az ilyen embernek, mint te és a másik reg.jeidnek inkább van bukója, és nem családja. Tudod, viseld férfiként a veszteséget.
Dale
Dale 2021. 01. 21. 18:29
Előzmény: #72187  KKR13
#72191

Elolvastam. Egyetértek. Tisztelet neked is!
.
Most már csak Gyurin a sor, hogy végre elhatárolódjon a gagyi trolloktól, különben a maradék régi veterán is lelép.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 21. 18:13
Előzmény: #72187  KKR13
#72190
Tisztelt KKR13 ! 
Elolvastam nyílt leveled, Láttam a hozzászólásaid, Tudom, hogy öreg róka vagy, és mint OPUS tag nem kerülsz kitiltásra, hisz mit tettél ezért ? Semmit. 
Mint moderátor tudok kitiltani, felfüggeszteni. Sőt felettem is van moderátor. Na ő is tud tiltani.... 
Ha gondolod írj az opusbetgyuri@gmail.com-ra, :) Örömmel folytatnám veled ott a diskurzust. A Fórum marad :) Te is :)  
Betgyuri 
badmanner
badmanner 2021. 01. 21. 18:11
Előzmény: #72188  badmanner
#72189
Igen. Tegnap (sem) voltam látható itt aktívan. Nem nézem folyton az árfolyamot. Gyakran nem vagyok, tudod, van életem, családom, munkám, hobbim... 😎
badmanner
badmanner 2021. 01. 21. 18:07
Előzmény: #72183  Dale
#72188
Dale! Én bízom az up-ban, nem értem miért olyan nehéz ezt elfogadnod, szerintem írtam már, ha változik a véleményem, majd szólok. 😎
Ez az állandó troll-kergetés is kezd már vicces lenni. Látok én is itt sokreges trollokat, hidd el én nem vagyok az. Amit idéztem, ha nem tőled származott, hát sajnálom, annyi mocsok ömleng(ett) itt az elmúlt hetekben, bizonyára összekevertelek valakivel..
Sajnállak a nagy bukód miatt, őszintén, ma emlékeztetett erre egy fórumtársunk. 
KKR13
KKR13 2021. 01. 21. 17:41
#72187

Gyuri, nem tudom mennyi közöd van a moderációhoz, de nevetségesnek tartom azt, hogy amíg én a rendes nevemet és születési évemet tartalmazó e-mail címmel regisztráltam, a nick nevemben is benne a monogramom, mégis úgy tesznek velem ennél a "független" oldalon, mint valami fegyenccel.
Persze, én akkor sem regisztrálok új nevekkel és fika e-mail címekkel, hogy újra megszólaljak, de gondolom ezt itt ugyanúgy nem szempont.
Nevetséges, hogy itt olyan dolgokat lehet leírni, amit csak nem szégyellnek az emberek, de aki konkrét érveléssekkel támasztja alá a mondandóját, azzal lehet packázni.
Igazából sok újat nem tudok már mondani, azt hiszem, aki olvasta a hozzászólásaimat rendszeresen, az ismeri az érvrendszeremet, jövőképemet és be kell látnom, hogy a mohóságukban rossz döntést hozó vagy csak szimplán spekulatív emberekkel való értelmetlen társalgásban nincs értelme naponta részt vennem.
Van nekem elég bajom, például azzal, hogy több évtizednyi megtakarításom sorsa jelentősen gyengélkedik, de mások kívánságára nem fogok általam hamisnak vélt dolgokról úgy nyilatkozni, ahogy az illetők szeretnék, nem fogok újságíró stílusban az egészből egy részt kiollózni és azt manipulatívan beállítani, mint ahogy azt rendszeresen teszik mások sokszor logikus alátámasztás nélkül.
Továbbra is tartom, hogy jó lesz ez idővel, igaz másoknak (most beszállóknak) még jobb, csak az időtáv kérdése, hogy mikor lehet mindenki majd egyszer nyertes, mert a pénz időértékét is figyelembe, hiszek abban, hogy a csúcson is beszállók is hozzájutnak a befektetésük megfelelő értékéhez, csak nekik jóval hosszabb lesz az út, ha kitartanak, ezt mondatja a racionális énem, az eddig történtek és a megismert információk birtokában a gazdasági ismereteim.
Addig is alkalmanként csipegetek részvényeket, hogy a nagy nyereség izzét is meg tudjam majd érezni, akár kis dimenzióban, ha már az időzítést elrontottam.
Néha beleolvasok majd a topicba, valószínűleg hozzászólogatok is majd alkalmanként, de nem látom annak értelmét, ha a mohóság tüzében égőknek olajat locsoljak a villogásaikhoz.
Nem akarok olyan módon népszerűséget kicsikarni a hozzászólásaimnak, mint ha azt játszanám, amit az Egyesült Államokban tesznek a kórházakban a műhibaperes segítséget és részvétet kívánó ügyvédek.
Dalenek üzenem (ha eddig elolvassa a hozzászólásomat:), hogy sosem gondoltam volna az eddigi hozzászólásaink és egymással való alkalmankénti társalgásunk tükrében, hogy azonos személynek gondolnak minket:, de megtiszteltetésnek érzem az "Opus veterán" közös tagságunkat:)
Dale
Dale 2021. 01. 21. 17:39
Előzmény: #72066  Szent_Gellert
#72186

"Jól látom, hogy szinte minden zöld, csak ez a szuperpapír piroslik megint? Ennél nagyobb baklövést, mint ez a szopusz..."
.
Emelkedő trendcsaGi. Most írta a troll, miért nem hiszel neki?
Dale
Dale 2021. 01. 21. 17:38
Előzmény: #72072  HARDCORETERROR
#72185
+
Dale
Dale 2021. 01. 21. 17:38
Előzmény: #72119  Törölt felhasználó
#72184
+
Dale
Dale 2021. 01. 21. 17:37
Előzmény: #72141  badmanner
#72183

"Szia Dale! Most szólj hozzá, nem visszatért ez a "trágya papír" az október vége óta emelkedő trendcsagiba... 😎🤑"
.
A trágya szót egy másik, korábban kirakott troll használta erre a papírra. Te mindig lebuktatod magad.
.
Tegnap nem láttalak. Ha letörte, hát letörte, te vagy itt a TA mecénás, miért engem kérdezel, Jockey bácsi? TA ügyekben kérdezd Mucikát és Bubukát, mostanában nagyon "megértitek" egymást a csordogálásban.
Dale
Dale 2021. 01. 21. 17:34
Előzmény: #72146  Kopejkabá
#72182

"Dale hatalmasat bukot, azért viselkedik úgy mint akinek elmentek otthonról. Ugord át, bosszú topikol, szalad a pénze után."
.
Írtam már, te önmagad paródiája vagy. A tefélék szerint ha benne tartom a pénzem, bukott vagyok, hogy nem adtam el. Ha nem bővítek, bukott vagyok, mert futok a pénzem után. Szerintem itt egyikőnk sem tartozik magyarázattal egy üresfejű trollnak, hát még 3-nak, de megnyugodhatsz, hogy annyi pénzt tartok benne, amennyit te még együtt sem láthattál. Nem voltatok az elmúlt napokban, szerencsére nyugalom is volt. Mucikáék megunták a szövegedet, most itt tobzódsz, de vajon itt leszel esésben is?
.
Gyuri, sokadszorra kértelek, hogy a Kopejka-Kacsali-Zokny trollt tedd ki. Vagy te ezzel a viselkedéssel egyetértesz???
Törölt felhasználó 2021. 01. 21. 17:29
Előzmény: #72180  KKR13
#72181
Igen! 2017 december végét akartam írni. 

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek