Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 12. 08:52
Előzmény: #70778  BUXopoly
#70780
Én is birlak. 😎 ✌️
Az árfolyamot nem a fundás, és pénztömő hirek fogják mozgatni, hanem a ml szándék... 
Kispenz
Kispenz 2021. 01. 12. 08:52
Előzmény: #70778  BUXopoly
#70779
Csak ez a vonatozás hosszabb mint a BUBE :D
BUXopoly
BUXopoly 2021. 01. 12. 08:49
Előzmény: #70773  betgyuri
#70778
Szia Gyuri! Tudod, hogy bírlak, de lássuk be teljesen mindegy mi lesz több vagy kevesebb. Ennek a papírnak mindegy. Ilyenekre nem emelkedünk. AZ 50Mrd-os Titászra sem megy. Ez biztosan nem jó senkinek sem. Mielőtt belemennén, azoknak sem jó 280-on adogatni, ha adogathatná 680-on is. Valaki lebarmolta, és most is kedvét leli benne, és szerintem teljes a tanácstalanság. Egy dolgot lehet tenni leszegett fejjel megy a cég tovább a bővítésre építkezésre fokuszálva, egyszer pedig talán a funda helyére húzza az árfolyamot. Nem tudni.
Mi meg akik utazunk ezen a véget nem érő vonatozáson, csak az maradt, hogy nézünk ki a fejünkből, ahogy a klasszikus mondta: "ha meg kell b@szódni akkor meg kell b@szódni"
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 12. 08:45
Előzmény: #70776  Kispenz
#70777
Au árfolyamra pet pillanat igen
Kispenz
Kispenz 2021. 01. 12. 08:43
Előzmény: #70773  betgyuri
#70776
irreleváns
Törölt felhasználó 2021. 01. 12. 08:35
Előzmény: #70774  Törölt felhasználó
#70775
https://www.portfolio.hu/uzlet/20210112/39-evesen-nyugdijba-ment-mert-annyi-penzt-keresett-a-teslan-464894
Ha ez igaz, akkor egy igazi balfék, ha nem száll ki 58 dolláros bekerrel. 12 millió dolcsi odaát is elég 40 évesen az élet hátralevő részére. 
Törölt felhasználó 2021. 01. 12. 08:33
Előzmény: #70773  betgyuri
#70774
Itt kellene négyszerezés, de az árfolyam a befektetők problémája. 
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 12. 08:31
Előzmény: #70771  betgyuri
#70773
A Portfolio számításai szerint a kormány hétfőn megjelent határozata azt jelenti, hogy csaknem megnégyszereződik a vidékfejlesztési forrás kerete.
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 12. 08:30
#70772
280
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 12. 08:15
Előzmény: #70770  Balin2020
#70771
Idézek :
A politikus az eseményen úgy fogalmazott laptársunk, az agrárszektor.hu beszámolója szerint, hogy ideje leszámolni azzal a mítosszal, hogy Magyarország kis ország, le kell számolni a kis ország mentalitással, hiszen gazdagok vagyunk nyersanyagban, édesvízben, jól termő földben, és ma az EU-ban hazánk rendelkezik az egyik legjobb agráradottsággal. "Az, hogy ez legyen nemcsak a legjobb magyar egyetemek egyike, hanem az europai agráregyetemek egyik legjobbja is, nem presztízskérdés, hanem alapvetően nemzetgazdasági szuverenitási, hogy mi birtokoljuk a legjobb agrártudást, agrárképességet. Ha ezt megvalósítjuk, akkor a 21. században a járműipar mellet a nemzeti agrárium, az agrárbiznisz és az élelmiszeripar jelentheti a magyar gazdaság motorját" - mondta Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető korábbi miniszter.
KKR13
KKR13 2021. 01. 12. 05:16
Előzmény: #70764  Smithy
#70769

Szerintem a vezetésnek most nincs sok köze ehhez az árfolyam mozgáshoz, egyszerűen a spekák realizálták az elmúlt időszak nyerőit, sokan az ide beírók közül is.
Van itt olyan negatív beírogató ember is bőven, aki több regisztráción is írogat, elég megnézni a stílust és az ugyan olyan panelekből álló mondandót, a gyors likeolgatást, stb.
Akik vették nagyobb tételben, valószínűleg úgy gondolták, hogy egyelőre ennyit ér meg nekik, majd később veszik újra, ha azt jónak látják.
Szerintem a következő jelentések annyira nem lesznek fényesek (pld-ul utolsó negyedév), így feltételezem újabb akvizíció és ha a 2021. nyarától jelentősen javul a világgazdasági helyzet, akkor az azt követő időszak eredményeiről születő jelentések adhatnak majd újabb komolyabb lendületet.
Dale
Dale 2021. 01. 12. 00:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#70767

"Várd ki a nap végét.... Itt valami készül..."
.
Kivártuk. Ami elkészült, azt viszont nem vártuk. Kösz, hogy erre jártál...
betgyuri
betgyuri 2021. 01. 11. 22:34
#70766
Mindenkinek jó éjszakát. 
Olvasom, hogy ezek szerint világvége van. A Klasszikus ML, Fidesz megint előjött. S tudom, hogy csőd, kivezetés is szóba fog kerülni. Nem értem mit vár, aki itt ilyenek ír be azzal, hogy szétszidja a fórumot ? 
Én anno 130-as szinteknél sem adtam el, pláne most sem. Ez van. Pedig 600 felett is van bőven papírom, de kiülöm. Ez van. Nincs minden rendben. 
Ami a Titászt illeti, ha visszaolvasnátok 2020 12 10-e utáni írásokat, akkor egykezemen megtudom számolni, hogy hányan gondolták, hogy meglesz év végén. Még én sem hittem el, hogy önkritiát gyakoroljak. Ezért is megintcsak elismerésem Papayának. 
A Fundamentum , nyereség az egy dolog, az árfolyam meg a másik. Sajnos. Nálma a Fundamentum alap, hogy vegyek, tartsak benne pénzt. Vagy meneküljek. Utóbbira , hogy meneküljek, vagy eladjak, nos nem fogok. 
Azt is mint már oly sokszor, sokan látták, az árfolyam attól függ, akik kereskednek, és nam attól, hogy itt ki mit szeretne. 
A TITÁSZRA visszatérve az adózott eredménye : 5.491.569 Ft. Saját tőkéje : 3.541.016.000 Ft   ( 2019-es beszámoló ) . Nagy céget vásároltunk be. A Cég kellett.
TIGÁZ: Azon a véleményen vagyok, hogy az OPUSBA kerül a teljes cég. A Tévedés jogát fenntartom. Sajnos Papaya nem írta :( 
Árfolyam : Megjósolhatatlan mikor fogunk 300 vagy felette zárni. Blackrock, Vanguard benne van, azok pedig nem vesznek csak úgy.... 
Választás : 
Nos eléggé perverz úgy szavazni, hogy ML részvényes vagyok az ellenzékre teszem az x-et.
 Egyrészt azért mert a 2 ideólógia teljesen ellentétes, másrészt az OPUST sem a fegyőr, sem Fletó nem tudja szétszedni. 
 
Gondoljatok a Lánchídra, vagy gondoljatok arra, ki őrzi a Nagybani piacot...vagy épp most mai hír, hogy az Első kerületben a Főpolgermesterné aki azzal nyert, hogy rendet tesz, és a Budai Főváros tulajdonában lévő ingatlanokban épp most újította meg a bérleti szerződéseket változatlan bérleti díjjal. Ha felmentek a facebook oldalára, akkor az ellenzéki szavazők nem épp boldogok. 
Na ennyire tudnak valamit szétszedni. 
Igaz a Facebook a Magyarországi választást befolyásolni fogja, itt nagy harc lesz..Ez komoly kockázat. 
A Főváros még buszokat sem tud szerezni.... Orbán rafkós, és ami a ML féle OPUST illeti pontosan tudják mit csinálnak. Ezt velünk nem közlik. Nincs minden rendben azzal, hogy az árfolyam fellendítése nem történik meg. Szerintem ha akarják holnap megvan, és le se tudják borítani..
A mai forgalom és kötéslista vicc. A szar kategóriában vagyunk. 
Ha holnap reggel az indiben nagy tételek jelennek meg a vételi oldalon , akkor emelkedünk, ha ez nincs, vagy netán fordítva az eladóink jelennek meg a nagy tételek, akkor esünk. Indikor már eldölhet az irány. Fárasztó. 
Mindenesetre akinek elege van, megcsömörlött, az döntsön végre, mert egyrészt itt senki sem tudja a tutit, másrészt a döntése hogy vett, vagy higított, vagy eladott a SAJÁT FELELŐSSÉGE. 
Ez nem ovoda, hanem név nélküli fórum, ahol elvileg vélemény , és információ csere lehetséges. 
Én tartom, Tartom. 
Holnap telórol leszek, berakni részvénykönyvet nem tudok. Indi, záró nehéz,újjal pötyögni fogok :) 
Jó éjt. Kitartást, békét. 
Betgyuri 
remete53 2021. 01. 11. 21:25
Előzmény: #70749  Kispenz
#70765

"Ha veszett a balta, vesszen a nyele is."
Nagyon remélem, hogy csak az elkeseredés beszél belőled.
Smithy 2021. 01. 11. 20:59
Előzmény: #70763  galbubu
#70764
Amíg ilyen szutyok a vezetés és ezt már 476szor eljátszották én már semmiben nem bízok. Tudjam kibaszni minél kevesebb bukóval (pluszról nem is álmodok) azán annyi. Elfelejtem a magyar tözsdét egy életre.
galbubu 2021. 01. 11. 20:50
Előzmény: #70761  Smithy
#70763
Egy kis emelkedést, mivel a BÉTen minden emelkedik.
Vártam, hogy legalább 300 felett stabilizálódik ez a szar.
zsaver 2021. 01. 11. 20:50
Előzmény: #70759  slrd
#70762
At "M disznó" gazdája , olyan öntelt disznó, hogy úgy gondolja, - nem számíít pár ezer szavazat.  Utólag majd rájön, hogy mégis csak jó lett volna. 
Smithy 2021. 01. 11. 20:07
#70761
Én ezt nem értem. Mindeki ezt a k...va TITÁSZ-t várta amit már jó ideje lehetett tudni. Bejött. ÉS????? Őszintén mi a lótúrót vártatok. Mondom ezt úgy hogy 620-ról szopok ebbe a szarba...

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek