Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gpeti
gpeti 2020. 12. 31. 16:35
#69580
Ezután az elb@szott 2020 után kívánok minden jelenlegi és jövőbeli OPUS részvényesnek boldog új évet, és hogy törjön az árfolyam felfelé, mint Ewingéknél az olaj! Illetve ettől függetlenül kívánom, hogy jövőre annyit álljon, mint az idén lógott!! ;)) HAJRÁ TE.. !
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2020. 12. 31. 15:54
#69579
Sikerekben gazdag Boldog Új Évet minden fórumtársnak!
Csak ügyesen 2021-ben is ;)
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 15:16
#69578
Gyuri buék zárj ki megadom a  plusz helyet a zártosztályról szabadultnak:-)
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 15:13
Előzmény: #69575  Dale
#69577
Sok.Nagyon sok ezen élek- életem értelme itt a mindenhol minden fórumon itt a tanyázom...:-)Bocsánat ha lassan írtam de Scully ügynök hívott:-)
Dale
Dale 2020. 12. 31. 15:05
Előzmény: #69574  betgyuri
#69576
BUÉK Neked is, de előtte még kirakhatnád a személyeskedő trollt: asus20-t.
Dale
Dale 2020. 12. 31. 15:04
Előzmény: #69533  Törölt felhasználó
#69575

"Dale, nekem nem szokásom itt sértegetni senkit mert ez betűk sokasága ...de te itt úgy gondolod vagy valaki ugye?"
.
Ki is a skizofrén? Hány regisztrációd van még?
betgyuri
betgyuri 2020. 12. 31. 15:00
#69574

Minden OPUS RÉSZVÉNYESNEK !  :
Szilveszter alkalmából, nem kívánok egyebet,
csendes lépteid kísérje szeretet.
Szívedbe béke, lelkedbe nyugalom,
légy boldog a következő 365 napon!
B.U.É.K.!
u.i : Január 2.-án már józanul ittleszek :) 
betgyuri
betgyuri 2020. 12. 31. 14:59
#69573
Üdvözletem OPUS részvényesek ! 
A Cégünk idén lejjebb került a tőzsdei értékét illetően, de az R-kord és a Mészáros és Mészáros Kft, BUBE, TITÁSZ jelentősen növelte /növeli a tőkét illetve ahhoz mérten hamarosan a Tőzsdei árfolyamot. Számomra ez már tény. A 2020-as évben végig nyereségesek voltunk, beszámolókat éltünk meg, melyben semmilyen csőd,kivezetés , vagyonkimentést nem állapítottunk meg. Minden részvényes ( Már aki valóban is az ) annak a befektetett vagyonának értéke ( ami nyereséges ) illetve a cég nyereségéből fizethető osztalék kérdése a fontos . NEKEM IS : ) 
MÁtrai Erőmű : Nem vitás, örültünk neki ( Főleg én ) ugyanakkor kiderült, hogy a szénkvóta amit fizetni kell euróban marha drága, és át kell alakítani. Eu támogatás meg akkor adható, ha nem magánkézben van. A Mátrai Erőművért pénzt kaptunk, s ezzel az OPUSBAN anno kiürült az energetika. De mint annó is ígérték, fel akarták tölteni. 
És idén bejött a TITÁSZ ! TITÁSZ : 
1 Magyar Kézben van!  ( EON nem az ) , Német bizalom van !  ÉS nem apportként jön ! 
2 TITÁSZRÓL : 
E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. az E.ON Hungária csoport részeként az ország észak-keleti ötödén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyében juttatja el megbízhatóan a villamos energiát az általa üzemeltetett, folyamatosan karbantartott és fejlesztett áramhálózaton az ügyfelekhez.Áramhálózatunkat a jövő kihívásainak megfelelő, okos megoldásokkal felszerelt innovatív, rugalmas és modern hálózattá alakítjuk át. Hálózati beruházásainknak és fejlesztéseinknek köszönhetően az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt-nél is az egyik legjobb minőségű áramhálózati szolgáltatást kapják Magyarországon: intézkedéseinkkel nálunk is évről évre csökken az egy ügyfélre jutó áramszünetek hossza.
Ellátási területünk 18 728 négyzetkilométer, amelyen 25 436 km hosszúságú hálózatot üzemeltetünk, és amelyen közel 400 településen több mint 760 ezer otthonban és munkahelyen látjuk el ügyfeleinket megbízhatóan.
Legfontosabb feladataink: a területünkhöz tartozó nagy-, közép-, és települési kisfeszültségű áramhálózat üzemeltetése, fejlesztése, karbantartása, a regionális hálózati ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.
3. S ezzel az OPUS elért egy útválasztóhoz : Nagyobb és nyereséges cégeket kell ide pakolni és a kis cégeket eladni. Mert nemcsak veszünk, hanem eladunk. Eladunk  : Ha veszteséges, vagy nem tudjuk irányítani netán mindkettő. Idén én ezt tapasztaltam : Az un Likvid befektetésektől megváltunk. ( Tekintettel a részesedésre is ) Ezeket nem ajiba adtuk el, hanem pénzt kaptunk. 
4. Korábbi ígéretek : 
Telekom ? = Csodálkoznék ha a fúzió végére nem lenne... nos ezt JG mondta. Én is elhittem. Azthiszem ezért is repült, mert a Beatrx sem tűrhette el, hogy felelőtlen és piacbefolyásoló infókat mond el s lehet, hogy egy folyamatban lévő tárgyalás akár zárási szakaszban az eladő elállt a szerződéstől. Nem véletlen Ja és az, hogy az OPUS részvényeinek megemelésével fizette ki a cégek eladóit lock-UP nélkül ???? Na ez az amiért ÉN tiszta szívemből örülök annak, hogy ez az ember nincs itt a vezetésben. Tehát aki őt elismeri az keresheti a 4IG Nyrt-ben aki beharangozta a Tsystemet és nem lett semmi. Tehát duma duma... és ide sorolhatnám Fekete Péter urat is, akik elhúzták a mézesmadzagot, hogy ilyen meg olyan érték meg nyereség... na és hol vagyunk ? És mit látok ? Fekete Péter a 4IG-ban nyilatkozik.... Na ott lehet keresni ezeket. Kárt okoztak. Hitet tettem, és becsaptak. Ha tudatos, akkor a 4IG nagy lehúzás lesz, ha nem, akkor alkalmatlanok bármire is. 
Ugyanakkor mindannyian tudjuk, hogy ez az ügy nincsen lezárva. 
A Telekomra vagy a német vagy a magyarra ajánlat érkezett... 
5- TIGÁZ : 
Várom és örülnék ha a teljes tulajdon a kezünkbe kerülne . Nagy deal lenne. Sőt várom a Román Gázszállításban is hogy résztveszünk. 2 cég tett be ajánlatot és vont vissza a régi kormány miatt. RMDSZ kormányban van, és Orbán magyar céget akar ide. Hát....  
6 BUBE:  LESZ . Nem kétség. BURTÁL . 1.000 milliárd +++  A Budapest–Belgrád-vonal környezetvédelmi engedélyezési és építési engedélyezési tervezési folyamata is elindult. A kivitelezés 2025 végére fejeződhet be, akkor adhatják át a kétpályás, 160 km/h-s sebességre alkalmas vonalat
idézem az index mai cikkét 
https://index.hu/gazdasag/2020/12/31/bkk_mav_volanbusz_fejlesztesek_iden_jovore/?fbclid=IwAR2on4a57MXR3f8QhWu8PDKt6GCh33QJm2IA2uYpGrjDV_IBovwbMvX3y3I
7. Emelkedés : Dale-nak van és Bigprofitnak igaza : Ide milliárdok kellenek. Ugyanakkor érdekes, hogy 23.-án és milyen forgalom volt ( Mikor a TITÁSZT megkötötték ) .S ebből is kiderül,hogy itt belső game folyik egyenlőre, ami még nem tisztult ki. Lesz szerintem ez nemhogy 1000 hanem több is. Ha tartottam 129 Forinton.... nos akkor ez nem riaszt meg. Főleg , hogy tudom milyen üzletek előtt van a cég. HÁT AKKOR SE! 
és ezt gondolom még : 
Az OPUS esetében nem MÉSZÁROS a tulajdonos, nem ő irányít.  
Tehát szerintem kár őt bármiért is hibáztatni, Feladatok, tervek vannak. 
És ha a cég 400 milliárd felett fog zárni 2021 év végén , akkor volt értelme mindennek. 
A Cégben lévő nyereségnek minimum 40 milliárdnak kell lennie 
Megvan a lapok leosztása, azt kapja az OPUS. Az, hogy ORBÁN akár tetszik akár nem 2022-ig tudja osztani a pénzeket, ezáltal az OPUS kapcsolt vállalkozásai Brutál megbízást kapnak 
Na zárom az OPUS soraimat !  Elég lesz pár nap múlva józanul újra nekiülni és megint és megint elemezni a végtelenségig....   
BETGYURI  
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 14:50
Előzmény: #69569  Dale
#69572
Ezeket még kiengedik:-))
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 14:49
Előzmény: #69569  Dale
#69571
Idiota mit dumálsz itt borkai mi a faxom te teljes agyakihült vagy:-)
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 14:47
Előzmény: #69567  Dale
#69570
Főlébredt az istenbarma:-)
Dale
Dale 2020. 12. 31. 14:47
Előzmény: #69562  1378
#69569
Persze, hogy elszaladt vele a ló. Vagy elgurult a gyógyszere. Ki lett tiltva innen a Borkai-nex reg.je, ezen most besértődött. Csak egy ócska troll.
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 14:47
Előzmény: #69567  Dale
#69568
Ma ráérek  mobdtam hülyetóni gyere:-)
Dale
Dale 2020. 12. 31. 14:45
Előzmény: #69544  Törölt felhasználó
#69567
Itt a fórumon egy beteg van, az pedig te vagy a sokszoros regisztrációddal. A te bajodra már gyógyszer sincs. Látom, ma is teleszemetelted a topikot.
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 14:37
#69566
A másik hogy 10.- hó végétől szépen,ígéretesen jön fel a charton is...hülye lennék nem beszállni akárhogy vizsgálom ennek szerintem bőven van hova mennie jövőre...Szerintetek?
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 13:46
Előzmény: #69564  1378
#69565
Titász jó  irány szerintem -én is ezért vettem most, részvényt,de szerintem nem lehet a főcsapás vonal ebben a szektorban ez a 3 megye...ennyi a lényege röviden.Ennél több kellene az évben...és szerintem lesz is.Ha jól gondolom persze:-)
1378 2020. 12. 31. 13:40
Előzmény: #69562  1378
#69564
Látom másoknak nem tetszik, hogy a Titászt vettük meg. Jönnek a minuszok. Vagy az nem tetszik, hogy a többi áramszolgáltató nyereségéhez tudtam hasonlítani a titász nyereségét és kiderül nem is rossz?
Törölt felhasználó 2020. 12. 31. 13:27
Előzmény: #69559  Tutidolog
#69563
Nem tudom miért kell mindig a másikat itt húzkodni le meg minősíteni mit és hogyan gondol ....Nem vettem semmibe, de ezek a tények sajnos vagy sem.Hol van Debrecen egy győri vagy egy fehérvári ipari parkhoz képest nem beszélve mondjuk a kisebb városok sem gyengék egy tatabányai,móri...Lakosság na az megint megér egy misét fogyasztási kapacitásban főleg mondjuk a határ mellett Szombathely, Győr...Nem volt ebben semmi bántó.Tények  és spekuláció a tőzsdéhez ez ennyire egyszerű.Próbálj te is az előre visz és segít. Ez a cél lenne itt szerintem.Nem a másik lenyomása mindig hogy... ilyen meg olyan meg ezt gondol meg azt gondol.Semmit nem gondolok senkiről és nem nézek le senki. Tőzsde spekuláció a célom...és örülnék más nézeteknek is nagyon.
1378 2020. 12. 31. 13:17
Előzmény: #69558  Törölt felhasználó
#69562

Bocs, de látom vagy elszaladt veled a ló vagy valami más miatt írsz ilyeneket. A Titász 3 megyéje nem rossz, eddig is több mint 5 milliárd netto nyereséget hozott minden évben. Ennél csak többet fog. Ide épül a bmw gyár, debreceni ipari parkokban havi szintű bejelentés van új üzemekről pl. Semcorp kínai litium akkumulátorgyár (nagy áramfelvevő üzem) 66,5 milliárdból épít gyárat. Hajdúszoboszlón új sportcsarnok épül, Szabolcs kiemelten fejlesztendő terület, pl. a nyírbátori ipari parkot idén 1,5milliárdból fejlesztik (csak a parkot ez nem üzem), mert folyamatosan teszik ide az új cégeket itt van pl. a német Diehl repülőgép alkatrész gyára stb.
Emellett a dédász (dél-dunántól) egy dekával több hasznot nem hozott, ugyanugy 5 milliárd körüli a nyeresége. Az elmű-émász szolgáltató sikeresen veszteséges volt! Mondjuk itt két rész van, van a szolgáltató rész és a kereskedő rész, ha a kereskedő rész nyereségét beszámoljuk akkor kijönnek nullára.
Annyiban van igazad, hogy az édász az kb. 8 milliárd nyereséget hoz, de ezt meg az e.on nem akarja eladni, nem is kötelezik rá, mint a titásznál.
Ráadásul budapest nélkül a 10 legnagyobb magyar városból 3 itt van. 1. Debrecen, 6. Nyíregyháza, 10. Szolnok.
Jó nekünk ez a titász. Mivel eu szinten az egyik legelmaradottabb régiónak számít Szabolcs-Szatmár ott nagy a fejlődési potenciál.
Biztos vesznek mást is, de ezt a vételt a jövőt nézve én kifejezetten pozitívnak látom.
sprint53 2020. 12. 31. 13:06
Előzmény: #69559  Tutidolog
#69561
A beírásodig nem is görgettem, csak asus20.ig, és arra írtam , amit... ! Úgy tűnik egyet gondoltunk... ! :)

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek