Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BUXopoly
BUXopoly 2020. 09. 25. 22:59
Előzmény: #56057  Lastdeposit
#56059
Kérem húzza a maszkot az orrára
BUXopoly
BUXopoly 2020. 09. 25. 22:58
Előzmény: #56055  Lastdeposit
#56058
Nézd bármit olvasol ez megy, delta, app, cig, nutex, ott1, sokszor a 4ig is. Opus a zászlóshajó..
.
De a mol is egy szerencsétlenség. Sőt otp 1-3 hó szarabbúl fest mint opus. Vagy ott a tjzb az is mi. Nincs papír de simán leesett néhány hó alatt 100ft-ot kb . 
És tök igazad van. Butaság itt pénzt égetni,  most úgy tűnik, de változhat ez. Amcsi papírok nehéz ügy túl sok minden van, nekem nem ez a munkám, nem tudom kivitelezni, ráadásul a tököm vesz most dollárt. Összetett ez, pazichológia, EQ, IQ, sok minden. Megszereted, elhiszed. Te nutexet én opust. Látom mi megy, de nem gondolnám hogy így marad. Jobb lesz
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 25. 22:58
Előzmény: #56053  Törölt felhasználó
#56057
Amióta ránk telepedett a propaganda gépezet, minden nap érzem, ahogyan fogy a levegő körülöttem és hogyan pusztít a közigazgatásban a szervilizmus és az egzisztenciájukat féltő emberek görcsös talpnyalása. Könyvet tudnék írni erről a 10 évről, lehet egyszer meg is teszem. Ha már a munkahelyen nem lehetek mindig őszinte, legalább egy névtelen fórumon hadd legyek már szabad, ne érezzem 1968-at és Kádárt ott lihegni a fülembe. 😂
BUXopoly
BUXopoly 2020. 09. 25. 22:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#56056
Eladja magának, mert így húz be a legegyszerűbben forrást. Bár az EG nem az a kategória. Mi van ha kell a zseton opiba valamire? Van akvi a csőben, és tekintgetnek kifelé is. Minden eur millió jól jön.
.
Ha meg meg kell baszódni, akkor ez van. Én itt nem adom el. 
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 25. 22:51
Előzmény: #56050  Törölt felhasználó
#56055
😂😂😂 
Köszönöm, hogy reagáltál rá, ma este Gyuri levette a vállamról a terhet.
Az ilyen és ehhez hasonló írásokból sok tanulság levonható. Az ember a tőzsdén a legképtelenebb ostobaságokhoz is képes ragaszkodni, csak hogy megnyugtassa magát. A másik, hogy mind bolondok vagyunk, akik itt a Bét-en egy forintot is elköltünk, magamat is természetesen beleértve. 
Nekem például rengeteg Nutexem van. Én sem tudom elképzelni, hogy rossz lóra tettem, de majd az idő eldönti, hogy én is balek vagyok-e. Én is a maffiára tettem fel a pénzem és megnyugtat a tudat, hogyha az Opusosokkal együtt elbukom mindenem a nagy kivezetési versenyfutásban (remélem Nutexet hamarabb kivezetik 😂😂) , akkor utolsó szalmaszálként, 2 pálesz között még tudok egy jót Sorosgyurkázni... 
LucidAir 2020. 09. 25. 22:43
Törölt hozzászólás
#56054
Törölt felhasználó 2020. 09. 25. 22:38
Előzmény: #56049  Lastdeposit
#56053
Furcsa, hogy ner-t szidod, miközben állami, (ner) közigazgatási alkalmazott vagy. 
Törölt felhasználó 2020. 09. 25. 22:38
Előzmény: #56051  betgyuri
#56052
Orbán magasról lesz@rja az Opus árfolyamát. Sőt Mészáros is. 
betgyuri
betgyuri 2020. 09. 25. 22:36
#56051
Sorost nem az OPUS érdekli, hanem az a célja az OPUSSAL is, hogy fájjon Orbánnak. AZ EU hitel nyertese ő. Lásd  hvg írása. 
Tehát nemcsak m1-et nézek  Az M1-et illetően ritkán nézem. Inkább RTL ha TV... 
Olvasni meg mindent elolvasok pl HVG,24.hu, index.... de gondolom ti is sokfelé olvastok... 
Na jó éjt Mindenkinek. 
Holnap itt leszek. 
Törölt felhasználó 2020. 09. 25. 22:32
Előzmény: #56049  Lastdeposit
#56050
Sorost majd pont a kis illikvid Opus érdekli. Vicc! Annyi köze van hozzá, mint Hófehérkének a Patyolathoz.
Ha shortolni akar ott a Ft, meg a likvid blue papírok. Majd biztos itt vár 30-50k nyerőre 2 hetet, mert a forgalom alapján kb ennyit lehet fogni kínkeservesen ebben a papírban. Szerintem bottal sem piszkálná.
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 25. 22:12
Előzmény: #56045  betgyuri
#56049
Persze persze. Nemzetközi összeesküvés van Opus ellen, 3 éve nyomja le Soros!!! 😂😂😂 Megkoronáztad az eddigi teljesítményed, gratulálok. Soros, aki bedöntötte az angol fontot és az Opust. 😂😂😂 
Túl sok M1-et néztek úgy látom, a NER-re jellemző, izzadtságszagú és egyébként a maguk legitimitását szolgáló konteók egy kicsit aláásták a józan ítélőképességedet, ha nem haragszol meg érte. 
Mondjuk aki Opus részvényes 3 év daráló után, azoktól nem tudom, ez miért meglepetés. Már bármit kinézek belőletek, de ez most überdurva volt Gyurikám. Erre jár a krumpli.
BUXopoly
BUXopoly 2020. 09. 25. 21:42
Előzmény: #56045  betgyuri
#56048
A Druszád max nagyon a háttérből manipulálta ez lefelé. Senki nem tud semmit. Ötleteink vannak, néha jók, néha rosszak. 
KKR13
KKR13 2020. 09. 25. 21:37
Előzmény: #56045  betgyuri
#56047
Nyugodtan megnevezheted Gyuri bácsit, igaz most Trumppal van elfoglalva, azt a csörtét is biztos Orbán intézte:) Nehéz lehet az öregnek, hogy most a rend vagy a pénz a lelke mindennek:)
KKR13
KKR13 2020. 09. 25. 21:30
Előzmény: #56044  betgyuri
#56046

Amennyiben a cégek rendesen fognak működni és termelődik a jövedelem (osztalék forrása) és/vagy nő a cégek száma, mérete, akkor az úgy is realizálódni fog.
Egyelőre csak sejtjük az elmúlt időszak jelentései alapján, hogy a csoport már szebb képet is tud mutatni magáról, de amíg erről nem lesznek folyamatos bizonyítékok (beszámolók), addig csak kivárás van.
Sajnos a Covid-hatás, mint szinte mindenhol, remélhetőleg csak egy, max. két évre kifogta a szeleket a vitorlából.
betgyuri
betgyuri 2020. 09. 25. 21:24
Előzmény: #56043  Törölt felhasználó
#56045
Határon átnyúló vizsgálat van folyamatban éspont az Angol Tőzsdefelügyelet vizsgálódik.... 
és bele lehet abba gondolni, hogy vannak olyan szereplő ( k ) , akik pénzt nem kímélve tudatosan, direkt pénzt égetnek és nyomják le egy másik cég részvényárfolyamát. Az ok : ORBÁN hajoljon meg az új demokrácia szabálya előtt. Az hogy kinek lehetnek sokkal több pénze mint ML-nek és politikai területen is jelen van, nemcsak a tőzsdén , nembeszélve arról, hogy örök járadékos kötvényt vásárol az EU tőle ami számára egyet jelentene az EU megvételével, akkor pl az OPUS tudatos szándékos mocskos munka neki fillér.... ROHADJON MEG ! 
betgyuri
betgyuri 2020. 09. 25. 21:23
Előzmény: #56042  KKR13
#56044
de ha itt olyanok miatt ment egyre lejjebb az árfolyam ez év elejéig  (most már nem is kell törni magukat, a covid is besegített), akik ezt előre kifundálták, tuti, hogy nem Magyarországon bejegyzett szereplő lesz a fő ludas.
Eltaláltad... 
Határon átnyúló vizsgálat van folyamatban éspont az Angol Tőzsdefelügyelet vizsgálódik.... 
és bele lehet abba gondolni, hogy vannak olyan szereplő ( k ) , akik pénzt nem kímélve tudatosan, direkt pénzt égetnek és nyomják le egy másik cég részvényárfolyamát. Az ok : ORBÁN hajoljon meg az új demokrácia szabálya előtt. Az hogy kinek lehetnek sokkal több pénze mint ML-nek és politikai területen is jelen van, nemcsak a tőzsdén , nembeszélve arról, hogy örök járadékos kötvényt vásárol az EU tőle ami számára egyet jelentene az EU megvételével, akkor pl az OPUS tudatos szándékos mocskos munka neki fillér.... ROHADJON MEG ! 
Törölt felhasználó 2020. 09. 25. 21:20
#56043
feltennék egy kérdést, gondolatébresztőnek:   abban egyétérthetünk, hogy az árfolyam csökkenő trendjét nem a kisbüfik fogják megfordítani, tehát mindegy hogy itt ki mit ötletel, vagy kommentel.
De a "nagyfiúk"  (alapok stb), akiknél lenne pénz trendet fordítani, mind hülyék, és nem látják azokat a "pozitívumokat", amiket itt sokan írnak?    nem lehet, hogy ők ráadásul olyan infókkal is rendelkeznek, amikkel ti nem?   
A piac sosem téved.  Ez örök tőzsdei igazság.
KKR13
KKR13 2020. 09. 25. 21:17
Előzmény: #56039  Törölt felhasználó
#56042

Sajnos itt csak fehér vagy fekete játékot szeretnek űzni, pedig a többség is csak találgatni tud.
Egy alapos részvénykönyv elemzés az elmúlt 2-3 évről valószínűleg az okokra fényt derítene, bár lehet, hogy ezt a "bukási" veszélyt is levédték előre. Pár évvel ezelőtt a hitelintézetek a pénzmosási törvény szellemében a valós tulajdonosok szintjéig szerettek látni, de ha itt olyanok miatt ment egyre lejjebb az árfolyam ez év elejéig  (most már nem is kell törni magukat, a covid is besegített), akik ezt előre kifundálták, tuti, hogy nem Magyarországon bejegyzett szereplő lesz a fő ludas.
betgyuri
betgyuri 2020. 09. 25. 21:10
Előzmény: #56035  KKR13
#56041
Egyetértek veled. Klassz írás +++++

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók