Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hully-gully
hully-gully 2020. 05. 02. 21:20
Előzmény: #41456  Törölt felhasználó
#41460
Inkább foglalkoztál az örökségeddel! :) 
szektas 2020. 05. 02. 18:22
Előzmény: #41458  szektas
#41459
Április 30-án 850$ volt a csúcs, május elsején záró 701$.
szektas 2020. 05. 02. 18:15
Előzmény: #41457  vaskalapos73
#41458
https://index.hu/gazdasag/2020/05/02/elon_musk_tesla_twitter/
A TESLA PIACI ÉRTÉKE UGYANIS 14 MILLIÁRD DOLLÁRRAL CSÖKKENT, MIUTÁN MUSK ANNYIT ÍRT EGY TWEETBEN, HOGY SZERINTE TÚL MAGAS A CÉG RÉSZVÉNYÁRFOLYAMA
Lörinc mikor ír már olyat, hogy túl alacsony az Opus árfolyama?
Törölt felhasználó 2020. 05. 02. 10:30
Előzmény: #41455  Ernestodet
#41456
Ha jószándék nincs benned, akkor ne kötekedj. Görgess tovább.Ennyit a ráérésemről,unalmas életemről.
A hozászolásodból lejött a világról és az emberekről alkotott képed!
 Az önzőségedhez,énségedhez gratulálok!Igaz a hozászolásaidból másra nem számítottam.
Sajnálom a családodat és a körülötted élő embereket.
Viszont egyet nem értek! Normális embernek tartod magad,ha ez így lenne akkor mért is foglalkozol velem?Hiszen megvan mindenkinek a saját élete! "Ennyire unalmas az életed?
Sántít a dolog ugye?Csak a bolond foglalkozik a másikkal és ezt te írtad! 
Most akkor bolond vagy, vagy nem vagy normális? 
De azért jó lenne ha megtalálnád a helyedet az életben!Drukkolok neked!
Szépen kérlek a többi szánalmas barátoddal együtt,ha nem tudsz más örömének örülni és nincs jószándék bennetek,akkor görgessetek tovább. 
Úgy gondolom senkit nem bántottam és betartottam az etikettet.Akkor ezt ugyan úgy elvárom mindenkitöl.Legyen az bolond vagy normális!
És egy kis gondolkodni való!
Ne ítélkezz míg nem ismersz!Ha mások cselekedetei mögött mindig a rosszat feltételezzük, lehet ugyan, hogy kevesebbszer csalódunk, de ennek körülbelül csak annyira örülhetünk, mint annak, hogy nem fogunk bőrig ázni a sivatagban kóborolva.
Le lehet rólam szállni!?Remélem az értelmi szintetek elérte már azt a szintet,hogy a kérésemet értelmezzétek! És itt befejeztem! Nem pazarlom az energiám rosszindulatú,ostoba,szerencsétlen emberekre. "Mert Normális...... "
Ernestodet 2020. 05. 01. 20:08
Előzmény: #41453  Törölt felhasználó
#41455

Ennyire unalmas az életed, hogy még erre is van időd ? Aki benne ül és befektető annak tök mindegy mit beszélsz, aki csak beragadt nagy bukóval és eddig még nem adta el annak is. 
Szóval itt leginkább csak a hozzád hasonló trolloknak hinted jelenleg a varázsport. 
Normális embert nem különösebben foglalkoztat a te kitalált, virtuális szereped/életed, mert megvan a sajátja ... bolond lenne a te lelki hablattyal felturbózott agymenéseden elgondolkodni.
Törölt felhasználó 2020. 05. 01. 13:17
Előzmény: #41449  KKR13
#41453
Ja értem! Ha ebben a fórumban örül valaki a sikerének az szabályellenes.8 napból ezt még nem tudtam lekövetkeztetni.Igaz utalást kaptam rá,hogy itt a lefelét nem jó néven veszik. Más csoportban a zöldfülűt máshogy kezelik.Rossz a nick nevem. Talán ha Andrea lenne másabb lenne a hozzállás,ezért nem fogok újra regisztrálni. Bocsánatot kérek! Egyébként van zabevő és olaj evő is!Ezt a hozászolást nem tudtam értelmezni.Bocs ehhez is zöldfülű vagyok.Én senkit nem kezdtem ki,normálisan kérdeztem és normális választ vártam.Senki nem születik brókernek.Pénzért és iskolai végzettségért nem adnak intelligenciát! Ez megint bizonyságot nyert a számomra. Nem új keletű a dolog,csak ilyen közegben az ember másra számítana.Akinek nem inge nem veszi magára! Az dobja rám az első követ, aki még itt nem örült a sikerének és nem posztolta. Ugyan az a szitu,ha nincs esés akkor nyereség sincs.Kinek ez okoz örömet kinek az.A két táborközt az ellentét mindig meglesz.Csak ezt valakik letudják kezelni valakik meg nem. Mindenki ült mind a két oldalon gondolom,itt nincs szaroldal és jó oldal.Mert ma itt ülsz,holnap meg ott. Emberileg kéne ezt tudni lekezelni,csak ez úgy látszik valakiknek kevésbé megy.Hogy miért?? Na ezen kéne elgondolkodni egyeseknek.
Tontojoy 2020. 05. 01. 09:30
Előzmény: #41448  hully-gully
#41451
Hát nem jött be a 430! Örülhet az ember ha nem megy vissza a 200 alá...
KKR13
KKR13 2020. 04. 30. 22:56
Előzmény: #41444  Törölt felhasználó
#41450

Ebben teljesen egyet értünk, de ennek a holdingnak még szüksége lehet azokra a forrásokra, hogy később nagyobb osztalékot lehessen fizetni, szóval azt nem élem meg tragédiaként, hogy most még nem fizetnek osztalékot, ha a cégben hagyott forrásokat megfelelően használják fel.
Ez az árfolyam elsősorban nem az osztalék fizetés hiánya miatt ilyen alacsony most, már maga a cégben felhalmozott eszközök és a jövőbeli lehetőségek is magasabb árfolyamot kellene, hogy jelentsenek.
KKR13
KKR13 2020. 04. 30. 22:50
Előzmény: #41446  Törölt felhasználó
#41449

Nem normális a világ, teljesen igazad van, amikor az emberek nem befektetnek, hanem spekulálnak, tulajdonképpen egymást verik át a tőzsdén és ahhoz még gratulációt is elvárnak, s közben még úgy gondolják, hogy a kapzsiság "odaát van".
A mennyi rosszindulatú, irigy ember szöveg a rendszer váltás után az Amerikából jöttem Róbert bácsik kedvenc frázisa volt.
Remélem a Mustangot zabot eszik és nem olajat, mert akkor "a nem normális világod" koporsó szögeinek beverésében is aktívan részt veszel.
hully-gully
hully-gully 2020. 04. 30. 21:42
#41448
Real 430! OTP-Top! :)))))) 
Törölt felhasználó 2020. 04. 30. 20:20
Előzmény: #41445  tokipompos
#41447
Létezik,hogy az Opus engedné az esést ha 260 környékeken vásárolt részvényeket?
Nem tudom min múlik az esés.Csak már annyi mindent olvastam itt. 
Törölt felhasználó 2020. 04. 30. 20:07
Előzmény: #41392  BrokerJozsi
#41446
Az,hogy itt mennyi rosszindulatú ember van,igazából nem érdekel. A világ tele van ilyenekkel.
Irigység, kapzsiság........stb. Ítélkezik úgy,hogy nem ismer! Én elmondtam, nem értek hozzá és ezért kértem segítséget.
Viszont elmondtam a tervemet is, ha vissza nézed.Első 280-as eladást kihagytam,mert vártam,hogy feljebb.
Sajnos visszaesett és akkor állítottam 280-ra eladást..Ahogy eladtam vettem az OTP-t Olyant ami biztos, nem mint az Opus. Terv szerint.Nem vagyok ekkora optimista és látom mi van a világban. Számomra a világ nem normális és nem értem mire ez a nagy fel. Dax esik,de nálunk még mindig a szárnyalás. Így inkább eladtam OTP-t.Remélem holnap minden nyitva levő tőzsde esni fog.Sajnálom aki bukóban van de erről nem én tehetek. Köszönöm az emberséges és normális emberek segítségét.Azért még létezik ilyen is.
Lakással nem vagyok gondban,mert örököltem és akár ki is adom neked.Most igazából púp a hátamon.Főleg ha nem lesz munka.Sok ukránt és mongolt elküldtek. Szeptemberben meg elhívlak a Mustang találkozóra és ha akaród még viszlek is vele.És meg is ismerhetjük egymást. Sok "jóindulatúnak" meg egy jótanács! Nézzenek tükörbe ha valakivel problémájuk van,mert a probléma ott lesz.Ne ítélkezzenek mert ez a legundorítóbb emberi vonás.Szép estét és hétvégét mindenkinek!  
tokipompos
tokipompos 2020. 04. 30. 20:04
Előzmény: #41444  Törölt felhasználó
#41445
Abszolút igazad van. Az osztalék a legnagyobb bizalomépítő részvénytartó stratégia egy tőzsdén szereplő cégtől szerintem. Főleg itt a béten.
Részemnek, mint gondolom sokunknak bennfentes infók nélkül csak a spekulációs gondolkodás jutott, ezért HA a titászt megveszik azért az szép osztalékfizető részleg lesz.BMW gyár áramfogyasztása is hozzátesz nem keveset sztem  és ezen országrészben elég nagy fejlődési potenciál van ipari területen.   Érdemes utánanézni mennyi osztalékot fizetett a  titász anno, és mennyit vett ki az eon. Látszik az építkezés a holdingon én már elégedett leszek, HA a két nagy hír ebben az évben (titász-bube) megvalósul.
HA ez a holding sikeres lesz, pár év múlva nem itt lesz az árfolyam és már önmagában a titász osztalékfizető képessége messze nem 22 ft lesz, hanem jóval-jóval magasabb.  Tudom várjuk ki, meg HA meg haha, meg vicc, de itt az idegeskedik akinek fontos jelenleg is a pénz-érték, holott ez a legelején ki lett mondva hogy hossztáv.  Oké én könnyen beszélek tavaly ősztől van részvényem, és nem 5-6-700on vagyok beragadva, őket tényleg sajnálom, és kitartást kívánok, de ha a holding deal-ek és a szándék igaz-valós akkor szépen kifognak ők is olvadni.
HA meg besz.pjuk akkor besz.ptuk volt már ilyen a történelemben :)))
Olyan pénzt érdemes ide betenni ami nem konyhapénz, egy nagyobb már-már ,,nemesebb'' cél érdekében. Most  a héten itt beragadt az árfolyam 260 környékén, ez egy erősebb támasz is lesz, 250-200 alá már nem hagyják menni.
Nem felbeszélés, de én várok türelmesen, napról napra  csak begolyózni lehet az árfolyam nézegetésbe.
Törölt felhasználó 2020. 04. 30. 18:44
Előzmény: #41443  KKR13
#41444
Nyrt esetében az árfolyam a legfontosabb, a befektetők csak akkor nyerhetnek, vagy osztalék. 
Rájöhetnének végre a vezetőség tagjai.
KKR13
KKR13 2020. 04. 30. 18:38
Előzmény: #41442  Sumarton
#41443

A vasút egyszeri megbízás, projekt feladat, míg vannak olyan vállalkozások, amelyek akár évtizedekre szólhatnak és közben növelik a rendelkezésre álló vagyont.
Azért az látni kell, hogy ha piaci alapon majd működik a holding (már vannak benne olyan tagok, amelyek aszerint működnek döntő többségében), úgy a növekvő vagyon, nyereség (majd osztalék) idővel árazódhat az árfolyamban.
Szerintem most a növekedésen van a fókusz és nem is annyira örülnének annak, hogy irritálóan magas árfolyam legyen (a politikai sík miatt), szerintem nekik ez bőven ráér, ha évek múlva forr ki, viszont addig olyan méretet és vertikumot szeretnének, amit már nehéz lesöpörni az asztalról.
Sumarton 2020. 04. 30. 18:16
Előzmény: #41438  KKR13
#41442
A milliárdos vasútra egy centet nem mozdult, miből gondolod (ha és amennyiben lesz) akár csak fele ekkora kontrakt a továbbiakban az felviszi 300-400 közé???? Ennek az árfolyama NEM ettől függ, kizárólag a bennfentesek spekulácioitol és hangulatátol...sajnos...
KKR13
KKR13 2020. 04. 30. 18:12
Előzmény: #41440  Istvan78
#41441

Azt kívánom, hogy ez sosem sikerüljön már :)
Nem mondom, hogy nem lehet realitása egy újabb globális hullám lovaglás közepette vagy ha a rossz fiúk úgy akarják, de annál az árfolyamnál a meglévő vagyon sokkal több ér.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek