Topiknyitó: evazeller 2019. 05. 29. 21:11

leves  

most kiderül, mik mennek a levesbe
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2023. 02. 10. 11:11
#31500
Naiv, igen az vagyok.
Mert egyaltalan nem vagyok rosszindulatu, jot szeretnek, ezert irok otleteket, velemrnyeket, moderalom teljesen ingyen.
Erre jon mindenre a ragalom
Hathor
Hathor 2023. 02. 10. 11:09
Előzmény: #31497  seniortrader
#31499
:((
Hathor
Hathor 2023. 02. 10. 11:04
#31498
Balentumot sem ertem.
Elmentem hozza is keresere.
Elhivott Arpadfoldre talalkozzunk bringazni. Elmentem beszeljuk meg mi baja van. Ugy indul, hogy beirja fegyvert ne vigyek. Felesege percenkent hivja megcan e. Ok caeszegetnek, nem en oket. Es en viszek fegyvert? En bantom e? Ne vicceljunk mar. Elmentem, kezet fogtunk, egymas szemebe neztunk, megallapitotta rendes vagyok, de valoszinuleg naiv. Elmegyunk bekevel, es mindketto szidkozodik tovabb.
Nem ertem mire jo ez. Elmegyek harmadszor is ha kerik
seniortrader 2023. 02. 10. 11:04
Előzmény: #31494  raus
#31497
szomorú ez a sötétség egy gazdasági portálon.... mit várjon akkor az ember egy szabolcsi kocsmában...
-
figyu, senki nem tiltson ki senkit, ok?  majd a kereslet/kínálat eldönti, mire van az embereknek szüksége, és mire nincs.
seniortrader 2023. 02. 10. 11:02
Előzmény: #31494  raus
#31496
én is a tényeket írtam. coop, reál, cba  mindegyik drágább, mint a szidott lidl, aldi tesco stb.
akkor ők még nagyobb rablók?    erre válaszolj, és ne beszélj mellé....
randomly 2023. 02. 10. 10:48
Előzmény: #31494  raus
#31495
Ha már kaja a topic címe ... eszedbe ne jusson kitiltani a KFC-t, McDonald's-t. Mindig azonos minőséget kapsz, legyél bárhol az országban, nem kell bumlizni minden városban. Megkérik az árát kifizetjük ennyi.
raus 2023. 02. 10. 10:37
Előzmény: #31492  seniortrader
#31494
Én a tényeket írtam! Te meg tegnap vedted a rablókat! El kellene az összeset zavarni munkát alig teremt! 
Tesco a legnagyobb szemet ha bemész nincs eladó kasszas 2 ember amikor ide engedtük hiba volt azt ígérte rengeteg munkaerő alkalmazás!
csak a magyar termek hazai kapukban árulni semmi adó nem róható ki  rájuk és a piac!!
Én a meki bk KFC stb gyors kajaldakat is kitiltanam!!!
Hathor
Hathor 2023. 02. 10. 10:31
Előzmény: #31491  raus
#31493
Figyelj, nem ertek veled egyet.
Tenyleg nem latod a forum rombolast?!
Ennyire mas hullamhosszon vagytok Balentummal? Miert kell mindig szemelyeskedni es atkozodni?
En nem is ismertelek KEGben.
Azt sem tudom ki voltal.
Oda jottel Seten es kezet fogtal, hogy Te nem haragszol, szent a beke. Egymas kezebe csaptunk es egymas szemebe neztunk. En nem tudtam ki vagy, sem elotte, sem utana.
Most is minden nap hoborogsz
 Elmondtam semmi penzem tozsden, allampapirban vagyok. Miert kell mindent ram fogni? Olvasd mar el hogy miket irnak matrixnak akit 7napra szuneteltettem. Mar privat kernek ra. Fogalmad nimcs semmirol, csak orjongsz Balentummal egyutt. Ez az eletetek. Tudjatok, hogy tozsden vagytok? En azt sem tudom milyen papirotok van. Nem is foglalkozom vele.
Mit kell mindig massal foglalkozni? Miert nem a piacra es magatok sikeret kovetitek? Mire jo mindig fanyalogni, szidni mindent? Papirom sincs, ingyen pasztazom a topikot es ha rendellenes a megfelelo mukodes erdekeben moderalom.
seniortrader 2023. 02. 10. 10:22
Előzmény: #31491  raus
#31492
téged ki kényszerít arra hogy a rabló multi lányoknál vásárolj?  Ott a kiváló szittya magyar tulajdonú Coop, Reál. CBA.   Költsd ott a pénzed.  Ja, nem teszed mert ezek még a multiknál is drágábbak?  Akkor ők még nagyobb rablók?   
raus 2023. 02. 10. 10:06
Előzmény: #31480  evazeller
#31491
Jól irod Éva! Nincs semmi ami indokolná! Csupán vérszemet kaptak és lehúzás folyik. Sparban azt szeretem hogy este 19 tol 50% odaadja a 
Pekarut és a grill termékeket. Mostmár rajtuk rohad az alapvető is túró margarin kenyerek Liszt, nem alapvető müzlik édességek de rohadjon is amikor szabadrablás a jelszavuk!
A multikat el kellene takarítani itthonról!
Csak rabolnak adót se igen fizetnek már gepesitenek ezáltal munkahelyet sem teremtenek!!!!! OV ébredj fel!!
Ezeket Ov helyében elzavarnam és nem engedtem volna nekik pl önkiszolgáló kassza gépiesites hanem tartsak meg a munkaerőt! Ne hidd el azoknak akik védik őket nem igen emelkedett nekik a járulékos költség mert ezek nagy mennyiségben szarrel hugyert kapnak a beszallitotol!
Egyszerűen szabad a rablás nekik!
Másik a kávézók , na azokkal is erdemes lenne kibaszni kapucsino 700-1100 vagy a másnapos mignon 600 tortaszelet 1000-1300 osztrák árak valahogy ezeket is megszopatni!
Bár elkezdődött mivel amikor sétálok előttük már alig ulnek bennuk! 
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 23:04
Előzmény: #31489  evazeller
#31490

gyerekek, bocs, hogy ennyit "fóztem " ma
de hát leves....
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 22:32
Előzmény: #31487  kapasvan
#31489

nézegettem ezeket a tésztanyújtó gépeket, hogy megéri-e venni, de szerintem nem
a töltött tészták ----sajtos, sonkás, spenótos --- már nagyon jól mennek gép nélkül is
és isteni finomak frissen elkészítve és kifőzve és aztán még zöldségköretekkel , szószokkal
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 22:27
Előzmény: #31479  stayer81
#31488

stayerke, már a környéken 3 boltba kell mennem, ha össze akarom szedni, ami a hétre kell
penny, lidl, aldi van a környéken és a piac
ja, meg egy spar, de onnan csak kevés dolog kell, amit szeretek
már lassan vadásznak érzem magam, mire összeszedem a heti kaját
és persze, hogy semmivel nem járunk jól
lányom mondja, náluk a környéken mindenki árul háztájit, hihetetlenül olcsón, mert nem adják be a multiknak nyomott áron, hanem a szép terméket háztól árulják
kapasvan
kapasvan 2023. 02. 09. 22:26
Előzmény: #31485  evazeller
#31487
Hát igen, sose gyúrtam még metélt tésztát de ez lesz a következő.Mondjuk nem szeretek főzni, de elvileg van érzékem hozzá. Pont valamelyik nap beszéltük, h több lekvárt kell jövöre készíteni, mert  csak 1_2 üveggel szoktam, az meg izibe nasiként elfogy🙂Most meg egy londoni sütit is kihozni sem olcsó dolog.
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 22:08
Előzmény: #31484  seniortrader
#31486

senior, ezek TONNASZÁMRA viszik az árut, milyen szállítási költség, ami egyes termékekre 300%-os áremelést indokol?
áramköltség: eddig is hűtötték 499-ért a rohadék gombócukat, mi indokolja a 300%-os emelést?
na mindegy
ha tatárra vágyom, megveszem a húst, de lisztes vackot nem fogok 300%-on venni
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 21:58
Előzmény: #31482  kapasvan
#31485

örülök, hogy írsz kapasvan, mert tudom, te is szeretsz főzöcskézni, és nem jössz zavarba, ha valamit házilag kell elkészíteni, de ez már tényleg pofárlanság, hogy 300%-ot tesznek egy nyomorult gombócra
mondjuk vegye meg az, akinek megéri a nyomorult lisztes vackuk
már a hagymakarikákat is kikisérleteztem, és isteni, nem az a lisztes bundás vacak
seniortrader 2023. 02. 09. 21:56
Előzmény: #31480  evazeller
#31484
mi indokolja?   az emelés nagyrésze a beszállító áremelése.  mirelit termék, nem is sejted, mennyi áram kell a termék lehűtéséhez, és folyamtos -18 fokon tartásához.  nem lakossági áramár emelkedés mértékéről biztos olvastál...     aztán ezt a terméket el kell vinni a multihoz,  benzin, megemelkedett munkarő költség stb.    
-
nyilván megkeresi a magáét a lidl is.   de neki is nem lakossági (7x) áron kell fűteni, világítani, fizetni az amúgy híresen jók kereső dolgozókat stb.    na, szóval a hármoszoros árnak csak egy töredéke az, ami tiszta profitként megmarad a boltosnak a szilvágombócból....    
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 21:50
Előzmény: #31478  seniortrader
#31483

na, most beindítottad nálam az emlékrohamot:)
14 éves voltam, a Szöszi barátnőm 16 éves, és együtt jártunk koncertekre, sülve főve mindenhova
aztán én gimibe mentem, Szöszi lassan végzett és 18 évesen férjhez ment
szentendrén laktak, néha találkoztunk
egyszer jött, és mesélte nekem és anyunak, hogy milyen ügyesen vásárolt, 1 forint/kilóval olcsóbban kapott uborkát és most visz haza az 5 kiló uborkát
tényleg nála volt az 5 kilós cucc
és nem is értettem, az  5. kerületi alkotmány utcából szentendrére cipeli az 5 kiló uborkát, hogy miért
anyu azt mondta, mert takarékos háziasszony
én meg egyszerűen nem értettem
aztán Szöszinek született 4 gyereke, és boldogan éltek szentendrén, és még néha tartottuk a kapcsolatot, de már nem értettem ezeket a háziasszonyi gondokat
na ennyit az évkülönbségről és az életmód- különbségről
kapasvan
kapasvan 2023. 02. 09. 21:45
Előzmény: #31480  evazeller
#31482
Nekünk a tescos sárgabarackos gombóc a kedvencünk.Az 399 volt régen s 450 grammos, most kb 1300.Az is horror!
evazeller
evazeller 2023. 02. 09. 21:33
Előzmény: #31478  seniortrader
#31481

a lehelen nincsenek általában horrror árak
sárga krumplit vettem múlt héten 378/kiló a pennyben, erre jön hozzám egy pasi, a piacon 250/kilója a sárga krumplinak
megköszöntem az info-t, de nem robogtam az 1 kiló sárga krumpli miatt más helyre

Topik gazda

evazeller
evazeller
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek