Topiknyitó: penztaros_lorinc 2019. 05. 21. 09:15

Ártatlannak tartja magát a hazáját oroszoknak áruló politikus  

https://444.hu/2019/05/21/strache-meg-akarja-talalni-kik-allnak-az-ibizai-video-mogott
"bebizonyítjuk az ártatlanságomat"
Oroszokkal akarta megvetetni magának a legnagyobb médiumot, a hatalom megszerzéséért, megtartásáért az oroszoknak árulta az országát, és még ezek után is ártatlannak tartja magát.
Ki látott már ilyet?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:51
Előzmény: #149  pitcairn2
#160
Ja kérem, te meg a benyomásaid... :)))
De amúgy ívben leszarom, bevallom, a fideszes banda lelkivilágát. Rohadtul jól esik kicsit a képükbe vágni a valóságot, ebben az se zavartatna, ha emiatt százezer félkegyelművel több szavazna a zsebführerre holnap.
         
Legalább kicsit kevesebb szavazatot kell elcsalniuk. :D
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:46
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#159
Hogy érvek hiányában válaszolni, cáfolni, reagálni nem tudsz, ezt már megszoktam.
De ez az oravecznórás-coelhós aranyköpés valóban újdonság.
        
          :))))))
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:44
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#158
De, itt élek. Az év nagyjából felében odakint dolgozom. Nagy különbség.
Ahhoz meg épp lóf#sznyi közöd van, hogy én hol, milyen fórumon, mit, mikor, s kinek irkálok.
        
Az meg már külön epic, mikor olyasvalaki hőbörögne azért, mert valaki külföldről irkál, aki amúgy Mo-n sosem élt, magyarul se beszélő fantomszavazók levélben való ellenőrizetlen szavazgatását a világ legtermészetesebb dolgának tartja.
pitcairn2 2019. 05. 26. 00:41
Előzmény: #152  goapsy1
#157
és az angol fizu kapcsán minden bankjegyen a királynőt csodálhatod:)
ihol lenne a te "demokráciát"
Know the facts
https://www.republic.org.uk/what-we-want/know-the-facts
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:41
Előzmény: #154  goapsy1
#156
Sokat kéne tanulnod, de ilyen képességekkel belátom ha nem megy. Ez van.
Öreg.
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:40
#155
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:39
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#154
Persze, öreg. Mindent megszálltak, ezért zengte anno a komplett média pl az őszödi beszédet, meg ilyen nokiás-dobozos balhékat (amik ugye a gyenge töredéke SE a zsebführer maffiája által ellopott milliárdoknak.) Mi lett volna, ha nem szállják meg, ugye. :)))
Amúgy nyugodtan hozhatsz egy indexről, 24-ről vagy akárhonnan olyan gátlástalan seggnyalásra példát az akkori időkből, mint amit most a zsebführer szennymédiája csinál. Ha meg voltak szállva, biztos nem lesz vele gondod.
       
        :)))))
     
Privatizélni meg Antall kezdett. Aki kicsit bajosan nevezhető szocinak.
Már abban az esetben, ha valakinek a fidesz ezermilliárdos lenyúlásai amiatt nem fájnak, "hámer, a szocikis lóóptaaaak!!!!"
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:34
Előzmény: #152  goapsy1
#153
Nem is itt élsz? Akkor miért okádod tele a fórumot? 
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:32
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#152
Az tényleg mindegy, ki lop. Az viszont nem, hogy mennyit.
       
Ezt az irigylős dolgot nem értem. Nem voltam politikus, nem is leszek, nem vonz a pálya. Ezzel az erővel ha valaki szóvá teszi, hogy a bankrabló vagy a zsebes lopott, az azért van, mert irigyli a pénzt? :))))
Amúgy kösz, angol fizuból egész jól alszom, ami fideszes maffiózóként már nem állna, ha tudnám, hogy egy ország utál, de legalább van egy sokmilliárdos összelopott számlám :)))
       
"bárki jön utánuk, csak még rosszabb lesz."
        
Ezen engedelmeddel csak röhögtem egy jót. :))))))
       
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:29
Előzmény: #139  goapsy1
#151
"...Miért lenne befolyással üzérkedés, ha valaki az országa vállalatainak előnyösebb pozíciót akar kiharcolni? Ez minden normális kormány dolga."
 
Értem. Akkor miért volna befolyással üzérkedés, ha valaki (pld. 1 miniszterelnök) az országa (bizonyos) vállalatainak előnyösebb pozíciót akar kiharcolni (stróman(ok)on keresztül)? Ez minden normális kormány (minisztrelnök) dolga... vagy ebben az esetben már nem? 
 
Ha a brit trónörökös informális vacsora után a szivarszobában a szaúdi vagy a thaiföldi vagy a szudáni vagy a srilankai vendéglátója fülébe súgja a brit kormány "nemhivatalos" ajánlatát x milliárd angol fontnyi taposóakna leszállítására xy százalékos diszkontáron (amiért a brit uralkodóház később "százalékot" is kap), az miért etikusabb szerinted, mintha egy miniszterelnök a gyerekkori barátja nevén alapít működő vállalatokat a saját hazájában?
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:28
Előzmény: #148  pitcairn2
#150
Lehetséges. Bizonytalan voltam eddig, de most mégis elmegyek szavazni. Az ilyesfajta gyűlölködők által támogatott pártok ellen. 
pitcairn2 2019. 05. 26. 00:27
Előzmény: #120  goapsy1
#149
gyakran az a benyomásom, hogy az un. "ellenzékiek" de facto a fidesz malmára hajtják a vizet...
pitcairn2 2019. 05. 26. 00:25
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#148
abból kiindulva, hogy ez meglehetősen szokványos stílus itt inkább vmi trendnek tűnik...
a deklarált célt tekintve azonban felettébb kontraproduktív...
olyan mintha ez ellenfélnek kampányolnának...
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:25
Előzmény: #145  goapsy1
#147
Nem kellett megszállniuk mert már ott voltak. Helyzeti előny, a megszállással sem kellett bajlódni. A milliárdokat meg a privatizálás idején begyűjtötték. 
pitcairn2 2019. 05. 26. 00:23
Előzmény: #136  goapsy1
#146
illúziók ellen...
I. A demokrácia mítoszai
https://libertarius.info/beydem/chap01
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:20
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#145
Nem, az én rokonságom senkit nem jelentget, kedves. Az olyan fideszes nívó.
     
 1, akkor most hazudik a 24, vagy sem? Ha hazudik, minek linkeled? :))))
2, "Ehhez a gondolatmenethez kapcsolva mondta Orbán szó szerint a következőket: „Ezért kell az Európai Uniónak világossá tennie, hogy nem nyújt segédkezet semmilyen megfontolásból sem a hazug és csaló, a kommunizmus erkölcsi örökségét máig fel nem adó kormányzatoknak.” 
        
Ezek szerint itt akkor csak úgy általánosságban, mondjuk Üzbegisztán kormányáról beszélt a főtitkár elvtárs? :)))
Mert értem én, h a Néppárt akkoriban bevédte Orbánc seggét (jól is jártak vele, nem csoda, hogy mostanra leszoktak róla :))) de ez attól még a nyilatkozatot nem cáfolja.
        
És akkor bele se menjünk abba, mi lett volna, ha Fletóék szállják meg a komplett médiát, teszik ezermilliárdossá a haverokat, nevezik ki a sameszokat ügyésznek, ász-elnöknek, stb stb.
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:16
Előzmény: #142  goapsy1
#144
Már linkeltem a cáfolatot is. Ugyanabból a lapból. Neked az autentikus forrás...
Olvasni tudsz? Szövegértelmezés megy? Fuss neki mégegyszer, hátha sikerül.
Egyszer már megírtam, hogy nem olvasom az általad említett lapokat, de azt sem sikerült felfognod. Gyakorolj szorgosan mert kikapsz a gazdidtól kutyuska.
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:16
Előzmény: #136  goapsy1
#143
"...pedig nagyon szép ország. És láthatóan működik is."
 
Erről írtam néhánnyal lejjebb. Mármint hogy itt Magyarországon teljesen mindegy, hogy éppen ki lop, mert se így se úgy nem (nagyon) szépül.... és a működés sem lesz jobb. Ezen sajnos az sem változtat, ha te speciel ennyire irigyled a mostani fidesztől azt, amit (amennyit) ellop.... bárki jön utánuk, csak még rosszabb lesz. 
 
Ez a "hely szelleme".
goapsy1
goapsy1 2019. 05. 26. 00:12
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#142
Nézd, én abszolút megértem, hogy az általad favorizált, pártházban írt, hírhamisító ripostokból, lokálokból, meg hasonló, lopott közpénzből élő szemetekből indulsz ki.
De azt ugye te se gondolod, hogy a 24 úgy találta ki a sztorit, hogy egyből hozzáhamisította a gazdád maffiapártjának a nyilatkozatát is a konkrét esetre(!!), és ebből nem lett világraszóló botrány?
       
Persze, valahol megértelek, fideszesként a gazdának kell hinni, nem a szemednek.
Törölt felhasználó 2019. 05. 26. 00:11
Előzmény: #140  goapsy1
#141
Házmester a rokonságod kedves...de igazad van, még ennyit sem érsz.
https://24.hu/belfold/2006/10/26/pottering_meghamisitottak_orban_szavait/

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek