Topiknyitó: joco100 2019. 05. 02. 13:19

Mi Hazánk Mozgalom a harmadik út - Se Gyurcsány Se Orbán  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2019. 06. 02. 10:05
Előzmény: #476  peter_s
#480
"a jelenlegi magyar politikai palettáról az összes pártot elutasítom az összes politikussal együtt"
.
akkor a kutyapárt neked való :)
joco100 2019. 06. 02. 09:45
Törölt hozzászólás
#478
elemes
elemes 2019. 06. 02. 03:03
Előzmény: #476  peter_s
#477
jaj :) jön a hidegfront?
peter_s 2019. 06. 02. 00:11
Előzmény: #474  Bekre_Pal
#476
Na mi van, most meg mihamós lettem? A múltkor még én voltam vazsmegyei szerintetek meg fideszes, deszkacsafi meg DK-zott, ballibsizett, sorosbérencezett, holott ezerszer leírtam a fórumon, hogy a jelenlegi magyar politikai palettáról az összes pártot elutasítom az összes politikussal együtt, Magyarországon meg egyetlen pártra sem szavazok. De ha szerinted ez azt jelenti, hogy mihamós vagyok, ám legyen, nem te vagy itt az egyetlen, aki képtelen felfogni azt, hogy valaki nem tartozik egyetlen oldalhoz sem. Azzal van itt a gond Bekre_Pal, hogy elhordasz másokat mindenféle nácinak, besorolgatod őket pártokba, ordenáré stílust engedsz meg magadnak, aztán ha más írogat ilyeneket, akkor meg azzal jössz, hogy az illető náci, fideszes, mihamós meg ki tudja kicsoda, pny-el együtt nyomjátok ezt a stílust. És még csak ki sem tiltanak a bunkó viselkedésedért. Igen, feltűnt, hogy joconak írtad, én meg reagáltam, netán megtiltod?
euler 2019. 06. 01. 23:54
Előzmény: #472  peter_s
#475

Egy kicsit aránytalannak érzem pont ebben a topikban ezt szóvá tenni. (Nem foglalkozva azzal, hogy jogos vagy nem, ez egyéni érzékenység kérdése).
Jómagam egyszerűen betegnek neveztem a topikgazdát, miután a fehérterror hírhedt vezetőiről kijelentette, hogy "nagyszerű emberek, egytől-egyig mind", és azóta kerültem is, hogy ide írjak.
Most is csak azt mondanám el, hogy meglepő, hogy a pf eltűri a nyílt, szélsőséges propagandát. Amiket a topikgazda itt propagál azt minden józan elme elítéli, ha van némi történelem ismerete és humánuma.
Ajánlom ezt is figyelmedbe.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 06. 01. 22:21
Előzmény: #472  peter_s
#474
Pontosan mivel van gondod? Az volt az ő meglátása, hogy az idő dolgozik nekik. Én meg hogy a lófasz dolgozik nekik, véleményem szerint. Vagy az se. Nem tudom, vissza kellene hozzá olvasni. Mi ebben a gusztustalan meg undorító? Az egyébként feltűnt, hogy ezt egy nácisimogató jóskának írtam? Ő mondjuk önmagában elég visszatetszést keltő alak a szememben, dehát ízlésekről nem vitatkozunk, ha neked az én reakcióm bassza a csőröd, azzal sincs gond. Netán mihamós vagy és ezért bánt lélekben a dolog? Ez itt a bibi?
peter_s 2019. 06. 01. 21:45
Előzmény: #461  Bekre_Pal
#472
Te Bekre_Pal, áruld már el nekünk, hogy ilyen gusztustalan, undorító, alpári beírásokkal hogy a fenébe nem tiltanak ki téged a pf fórumáról? Más fórumtársakat sokkal enyhébb beírások miatt végleg kitiltanak, még a szélsősegesek sem engednek meg maguknak ilyen hangnemet, akiket minősítgetsz nyomdafestéket nem tűrő jelzőlkel, te meg zavartalanul folytathatod az ámokfutásodat és azt csinálsz itt, amit akarsz. Szánalmas...
janosvitez 2019. 06. 01. 20:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#471
"szélső baloldali rasszista antiszemita és hungarofób " megjegyzéseidet tartsd meg magadnak és a kedves .o.o.ai.dnak....Miért is lenne történelem hamisítás amikor a hazaáruló
"Vitéz Horthy Miklós" a magyarország éppen rendelkezésre álló hadseregének támadási tervét románoknak,szlovákoknak az antantnak  ÁTADTA  Szegeden....
A fehér terror különitményeseiről tudott  szintén ,és nem hogy megakadályozta hanem hallgatásával segítette is őket.Több ezer ember halálát okozva...
Később regnálása alatt aki nekik nem tetszett nem szimplán üldözték,(mondjuk melóhely  elvesztésével)hanem bebörtönözték ,kínozták,megölték...
Jogos jóvátétel több ezer ember halála????ILYET CSAK EGY GAZEMBER ÁLLÍTHAT..
Egy halál se jogos ha nem  független bíróság mondja ki valódi bünökért.A progromszerűen végrehajtott tömeges gyilkosságok NEM lehetnek semmiféle válasz a  "vélt" sérelmekért...
A TE LOGIKÁD SZERINT, AKKOR A 40ES ÉVEK VÉGÉN AZ 50-ES ÉVEK ELEJÉN ,AZ AVH ÁLTAL ELKÖVETETT BŰNÖK  IS JOGOS JÓVÁTÉTEL A HORTHY ÉS NYILASKERESZTES URALOMÉRT???  
HÁT NEM EGYIK SEM JOGOS !!!!!
Egyik előtt sem lehet "tisztelegni".....
Vagy szerinted jogos lenne ha mondjuk polgári demokráciában   ISMÉT MEGALAKULÓ MUNKÁSÖRSÉG LENNIN ,SZTÁLIN,KUN BÉLA,RÁKOSI MÁTYÁS előtt tisztelegnének...
Na még csak ez kéne....
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 01. 19:47
Előzmény: #464  Tagore
#470
Ugye te is látod, hogy úgy vagy a szépemlékű mszp-szdsz koala híve, hogy közben mélységesen elítéled az mszmp tájékoztatási politikáját.
Sorosnak nem sok köze volt Csernobilhoz. A svédek mérték be a szokatlanul magas háttérsugárzást. Itthon is kapott mindenki hiteles tájékoztatást a sugárveszélyról, ha a Szabad Európát hallgatta.
elemes
elemes 2019. 06. 01. 16:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#469
a magyar ku klux klán?
.
ahogy orbán meghátrál az utóbbi napokban szerintem el fognak verni titeket a rendőrök, jól.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 06. 01. 15:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#468
Nagy a baj.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 01. 14:02
Előzmény: #464  Tagore
#467

Ez hogy jön ide? A miha, kampányolt volna Csernobil ellen? Megfigyelted, hogy aki nem társalog, hanem illiberális módon rá akarja erőltetni a rögeszméit másikra, az  úgy fejezi be a mondandóját, hogy punktum? Pont.
joco100 2019. 06. 01. 13:52
Törölt hozzászólás
#466
Tagore
Tagore 2019. 06. 01. 12:24
#465
Egy nyitott világban te léteznél......joco
Tagore
Tagore 2019. 06. 01. 11:07
#464

Más.....Soros "nyitott társadalom" alapítványa, és törekvése, bármilyen meglepő a nyíltságra, és a nyitottságra törekszik a sok évtizedes titkolózások, bezárkózások után. (Csak semmi rossz hír!) ----de a világ nem így működik.Ha 1986 április 26.-án nyíltan a világ elé tárják azt a katasztrófát, ami Csernobilban történt, akkor sokkal kevesebb ember hal meg a járulékos következményektől......pl. Tata és Budaörs között, a kiskertek zöldségét fogyasztó emberek között. Mert itt volt a legnagyobb kiszóródás Magyarországon, és a mai napig ezen a környéken nagyon magas a nyirokrák, és pajzsmirigy rendellenesség. ....
és írhatod b+ a szlogenedet, de nem visz sehová.....ja de ----a pöcébe. Pont
pampa 2019. 06. 01. 09:31
#463
Sneider belebukott az EP-vereségbeŐsszel országos tisztújítást tart a Jobbik - közölte a párt szombaton az MTI-vel.
A közlemény szerint a Jobbik országos elnöksége úgy döntött, hogy vállalva a politikai és személyi felelősséget az EP-választás eredményéért,"
janosvitez 2019. 05. 31. 23:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#462
A lentebb felsorolt pl Prónay Pál,  Héjjas Iván,és egyéb nevek   a karácsonyi  szeretet szolgálat tagjai???
Nagy ló....    a kormányzó úr elárulta a saját nemzeti(most az egy dolog milyen )hadseregét
és szégyenletes módon az antant seregeknek eladta a lelkét...
Ezután bevonulván Budapestre "szabad "kezet adott a fehérkülönitményeseinek több ezer
ember kivégzésére.....(kommunista,zsidó,értelmiségi  vagy csak az őket védő sima állampolgárokét).....Az uralma alatt valóban csökkentett üzem módban ölték az embereket..
Néhány ezer /év átlagban...Remek...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 31. 18:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#461
Nem dolgozik nektek lófasz se Jóska. Nyugi.

Topik gazda

joco100
4 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek