Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
farkasfu
farkasfu 2020. 12. 04. 16:39
#41119
2020.11.03-án közzétett XBRL formátumú beszámoló javítása hibás formátum miattCsatolt dokumentumok:Korábbi, módosított hír(ek)2020. nov. 03. 15:33 Rendkívüli tájékoztatásSzerző: Delta Technologies Nyrt.XBRL BeszámolóCsatolt dokumentumok:
DocJericho76
DocJericho76 2020. 12. 04. 16:37
#41118
72,7
f: 7,7 m
prime777 2020. 12. 04. 16:36
Előzmény: #41114  Törölt felhasználó
#41117

A beírásomból az látszik, hogy leírtam, hogy nincsen papírom.
Tudsz magyarul olvasni?
Írtam, hogy nincsen papírom!
És milyen megmentőről beszélsz te?
Ne magadból indulj ki és az aljas gondolataidból, akinek csak az számít, hogy menjen a papír felfelé, aztán mikor eléred a céláradat, öntöd rá az emberekre. te is ugyanúgy!
Persze pénzről van szó, itt nincsen jó modor vagy fairség.
Csupán a véleményemet írtam le semmi több, amiben bőven lehet igazság, elnézve a dolgok állását!
Te pont olyan vagy, ugyanaz a mentalitás mint a tróger Csacsa volt!
Az is pont ugyanígy reagált mikor beírtam azt, hogy óvatosan ezzel a papírral!
Persze az is a saját pénzét nézte, ezért hypolta a papírt, utána meg persze jött a zuhanás és a tróger Csacda eltűnt!
Sok a féreg alak itt.
És ez a fórum tényleg nem való semmi másra mint csak erősíteni a kánont!
Ha eltérsz a kánontól, akkor ádáz ellenségnek vagy nézve.
Jöhetnek a mínuszok!
Gondold el van olyan ember is, aki nézi a többit is!
Ja, és nincsen papírom, utoljára 2018 tavaszán volt, akkor is pár ezer darab!
Na szeva!
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 16:35
Előzmény: #41115  Sampipi2
#41116
Teljesen igazad van!Ami a legnagyobb probléma,hogy nincs egy épkézláb ellenzékünk.Bocsánat az offért.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 12. 04. 16:17
Előzmény: #41097  irodek333
#41115
Sok mindenben egyetértünk általában de ez a politikai vonalat szerintem rosszul látod. Borzasztó nagy probléma van ebben az országban. Uniobol kifelé(ami nem feltétlen rossz) közbe orosz kínai cerka a hátsóba van már majd lesz onnan guba. De nem is szeretném ragozni mert a topik nem erról szól a politika  meg pro kontra. Egyet kiemelnek azok közül amit írtál. Családok jobban élnek kocsik stb stb. No elég nagy a gebasz ha akkor "élsz jobban" vagy jutsz egyről a kettőre ha gyereket válalsz (ugye kapod a hitelt amiből kocsit vesznek aki felkapja a hitelt majd mindneki azt csinalja) vagy 3 gyerek ig meg se állnak a csok és bruttó miatt. De ugye ott is kevesen esnek át a rostán akik élni tudnak a teljes kerettel. (kiváló munka fizetés kell plusz zsebbe a pénz, hogy kimaxold a dolgot, na ebből vannak kevesen) Ez lenne a "nyugati álom"?   Gyerek vállalás és kapsz hitelt a nyakba? (igen ez mindneki saját döntése) Tényleg megemelte orbán az országot! Mivan a sok oreggel aki végig dolgozta az életet és 70 ezer a nyugdíja jó esetben? A fiatalok? A munkabérek? Egészségügy? Ne légy vak mert az nem jó tanár 🙂Minden a béka segge alatt van de az eletszinvonal a megélhetés olyan országokat oda vissza üti ahol tripla a fizetése egy utca seprűnek is mint egy tanult szakembernek. Gusztustalan amit megmertek csinálni és ahova vezettek az országot,pedig lett volna lehetőség felzarkozni. Lengyelek szlovákok oda vissza vernek minket. Itt már csak az a kérdés szerintem h orbán elengedi a választást vagy megpiszkalja. Ez az ember csak megpiszkalva tudja lehozni azt amit. Egy egész ország gyuloli őket, és van egy réteg tudod a zsákos 5 ezer f tos meg még egy kevés nyugdíjas és egy kevés felszopo akiknrk pont ki lett találva a 3 4 gyerek plusz a hitel csok kocsi stb. Na ok tartják lélegeztető gépen ezeket. Egy valami elfelejtett a főnök! Felnőtt egy új társadalom egy új korosztaly, na ott fog megcsuszni a hatalma vagy megpiszkalja, akkor pedig bármi megtortenhet az országba. Elegük van ebből az emberből és a sleppjebol az embereknek. 
Ezt az egészet úgy írtam neked, hogy soha nem voltam szavazni, nem vagyok párt függő, mert mindkét oldalon van jó és rossz. 
Hajrá delta! 💪😜🎅🔪👻
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 16:00
Előzmény: #41113  prime777
#41114
A beírásodból látszik,hogy nincs papírod.Új szelek fújnak már.Nem neres emberek vannak már a "frontokon"
A választásokig meg van még 16 hónap.Ez azért nem kevés idő.Ha meg nincs papírod és venni sem akarsz nem értem miért játszod itt a megmentőt?
prime777 2020. 12. 04. 15:49
Előzmény: #41111  irodek333
#41113

Pedig sajna igaza lehet az illetőnek.
A fidesznek van esélye a bukásra 2022-ben.
Igaz, a Borkai-ügyet is elfelejtettük már, viszont ez egy fajsúlyosabb eset - és még mi jöhet.
Én is úgy gondolom, hogy nagy merészség ma már beszállni egy olyan papírba, ami függ a rendszertől - kisebb vagy nagyobb mértékben, ez persze egyéni megítélés.
Nekem nincsen most DELTA részvényem - ezt is leszögezem!
Nem is nagyon szeretnék venni, pont ezen okok miatt!
Azért a választások elég közel vannak, hogy ebből még valami kifejlődjön.
Ha a fidesz bukik, akkor a tőzsdén feltehetően komoly átrendeződés fog bekövetkezni, ebben biztos vagyok!
De, ha nincsen igazam, akkor írd le miért nincsen igazam - mármint szerinted.
Lehet valamit nem jól látok, és nagyon benézek.
Most persze gondolom sokan fognak minuszolni - főleg azok, akik mindent leszarnak, csak menjen már fel a papír értéke.
Pluto13
Pluto13 2020. 12. 04. 15:46
Előzmény: #41110  Topgainer
#41112
Eltévesztetted a fórumot!
Ne kelljen még egyszer szólnom!
irodek333 2020. 12. 04. 15:25
Előzmény: #41110  Topgainer
#41111

Felesleges erről vitatkozni, mert egyikünk sem győzi meg a másikat az igazáról politikai ügyben. A Deltáról megírt soraidból feltételezem részvény nélküli ugató kutya vagy, aki tudja, hogy 72-nél már jó vétel, de még mindig lejjebb várja. Na az ilyeneket és a hozzád hasonlókat fogjuk 90-100 környékén felvenni a vonatra.
További szép napot!
Topgainer
Topgainer 2020. 12. 04. 15:05
Előzmény: #41097  irodek333
#41110
Akik így látják ők az eltorzultak, plusz kb jó lakhattak a 2017. évi ML őrületben!
Azt hiszed, hiszitek itt is olyan lesz, nem, idő sem lesz rá, és pénz sem.
A 90 szint felettiek helyében el kezdeném adni, legalább adó formájában visszajöhet némi bukó. A 100- től felfelé meg majd unokáknak. 
Tibcsuha 2020. 12. 04. 13:58
Előzmény: #41105  drglfx
#41109
👍🏻
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 13:52
Előzmény: #41104  Nemtomicsináljak
#41108
sajnos igaz,és ezt visszaforditani nem lehet és ha történik valami komolyabb a világban,egyedül maradunk az ut szélén,söt lehet még megtámadják az országot,mert ugye hadsereg 0 a,és átkosban is csak 0.1 volt ja rendörök az utcán meg katonák ez is akkora maszlag volt és van hogy még ,se katona se rendör,néha itt ott,csak mindenhol a félelemkeltés megy média politika,utcán is egymást paráztatják.
Shut-up
Shut-up 2020. 12. 04. 13:50
Előzmény: #41105  drglfx
#41107
Hm, tökéletes, ebből lopok majd részeket.
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 13:49
Előzmény: #41105  drglfx
#41106
Jól beszélsz! Minden szavaddal egyetértek! 
drglfx
drglfx 2020. 12. 04. 13:39
Előzmény: #41097  irodek333
#41105

OFF:
Te melyik Magyarországon élsz?
Az elmúlt 10 év eu-s pénzesőjében kaptunk (kihasználatlan és hosszútávon fenntarthatatlan) stadionokat, 30-50%-kal felülárazott beruházásokat Mészárosnak-Garancsinak, értelmetlen nemzethy konzultációkat milliárdokért, és most kapunk még 50 milliárdért vadászati kiállítást, stb
A TAO rendszerével hány száz milliárdod lapátoltak ki a KÖZÖSből??
A vállalkozásokat egész Nyugat-Európa támogatja a COVID alatt, csak itthon hagyták sz@rban a cégeket, ha épp pont nem foci vagy turizmus (szelektált részei). (A kedvezményes hitel alig megoldás mert talán túlélsz, de eléled a jövőd!  (pl. járulékcsökkentés/elengedés, ha megtartod a munkavállaló, az valódi segítség lehetne)
OV eddig minden harcot megnyert, ahol kitalált ellenséggel küzdött (Világbank, Brüsszel, Juncker, Soros,...); most a COVID-nál már kicsit döcög, mert ez a rohadt meg tényleg létezik és valódi megoldások kellenének szakemberektől, nem politikusoknak és katonáknak kellene az észt osztani.
Ja és ha bemész egy kórházba, akkor látni fogod a magyar rögvalóságot és ha még beszélsz is a bent dolgozókkal, akkor az felérhet egy hályogműtéttel! Jó egészséget és ne legyen szükséged eü ellátásra mostanában, mert vagy szerencséd lesz és lesz hozzáértő személyzet vagy...
OFF vége
Az milyen torzulás a gazdasági életben, hogy az egész Delta sztorit (BÉT jó részét) az tartja életben, hogy arra várunk,  a NER mikor teszi be valahogy a lábát ide és végre talán egy kicsi profit nekünk is leesik. Nem is gondolkodunk NER-etlen, valós teljesítményeken alapuló gazdasági modellben, mert az már szinte elképzelhetetlen itthon...
Nemtomicsináljak 2020. 12. 04. 13:07
Előzmény: #41101  Törölt felhasználó
#41104
Mert gondolod mostanra van olyan erős Magyarország gazdasága, hogy megáll a saját lábán és eltartaná maradéktalanul lakosságát??
Adottságainknál fogva valamikor Európa úgynevezett éléstára voltunk!
Viszont mostanra a földek 80% a külföldi, illetve  magyar oligarchák kezében van!!!
Unió nélkül ha ezekre volnánk utalva az ország nagy része éhen pusztulna!!
Félreértés ne essék ,nem vagyok az a nagy Unió párti ,de ez a helyzet amolyan 22 es csapdája😲
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 12:55
Előzmény: #41097  irodek333
#41103
Tőlem is
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 12:53
Előzmény: #41097  irodek333
#41102
Kaptál tőlem egy +!
Az igazi “gerinces” az aki kihasználta az általad felsorolt dolgokat és köpköd tovább.......
Törölt felhasználó 2020. 12. 04. 12:50
Előzmény: #41099  Nemtomicsináljak
#41101
Mikor beléptünk nagy szarba volt gazdaságilag az ország. mindent is privatizáltak el kellett adni vagy tönkretenni a földel egy vonalba dózerolni jó cégeket. Most más a helyzet teljesen.

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek