Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Pluto13
Pluto13 2020. 09. 10. 08:33
Előzmény: #35492  kupec
#35499
Szerinted minek nyomdáztak a piacon forgó 101m részvény mellé még 287miliót?
Semmi értelme a teóriádnak,főleg úgy,hogy be sincs vezetve!!
Ha B.CS.átbaszást akart volna akkor nem higítja szét a részvényt ennyire,hanem a meglévő 101millióval "játsza" fel az árfolyamot ilyen olyan hírekkel!!
Te is tudod,hogy amikor tök üres volt a cég még Vajna és Bakai érkezése előtt,volt az árfolyam 189 forint is.
Sampi jól levezette a második pontot.
DocJericho76
DocJericho76 2020. 09. 10. 08:32
#35498
Akkor lássuk ezt a mai napot. 
Köszönjük minden közreműködőnek IS!!!!!
kupec 2020. 09. 10. 08:06
Előzmény: #35495  Sampipi2
#35496
Poénnak jó volt - a valóság meg remélem ettől messze van/lesz! :-))
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 08:00
Előzmény: #35492  kupec
#35495
Egyébként tudod mi a jó a berkiben? 
Hogy ő se vitt csődbe meg senkit, ja de bocs 😂😂
Kihagyhattalan volt🙂✌️
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 07:58
Előzmény: #35492  kupec
#35494
Illetve nevek ide oda azért voltak 😜
Tudod mi a baj?hogy nevetve benne van a pakliban amit írsz. De lehet még jövő ősz is... Akármennyire nem szimpatikus ezt olvasni. 
penteklaszlo
penteklaszlo 2020. 09. 10. 07:42
Előzmény: #35488  Lastdeposit
#35493
Jó írás Last, ámen!
kupec 2020. 09. 10. 07:40
Előzmény: #35483  Sampipi2
#35492
Jómagam inkább az 1. variáció mellett vagyok, ugyanis a papír konszolidálása (l. BCS) és a Delta belépésén kívül lényegében semmi nem történt a pakkok ide-oda tologatását kívül. Majd meglátjuk mi lesz, csak nehogy még jövő tavasszal is ugyanerről értekezzünk ebben a topikban. 
irodek333 2020. 09. 10. 07:28
#35491
https://www.itbusiness.hu/technology/cegvilag_n/vidra-laszlo-a-delta-systems-uj-ugyvezetoje/$rppid0x11615980x112_pageNumber/2
Kicsit túl sablonosra sikeredett bemutatkozó mondatok, de legyen...
...
Nemzetközi terjeszkedés... Ezt valahol már hallottam itt a Bét-en. Tudjuk mi lett a vége..
Sok sikert Vidra Úrnak! 
NapPali
NapPali 2020. 09. 10. 07:17
#35490
Jó reggelt! Kiváncsi vagyok a mai napra. Továbbra is úgy gondolom, hogy a tegnapi hírek összességében inkább pozitívak mint negatívak, ettől még az árfolyam lefelé mozdul barna miatt szerintem is. Jó lenne ha elindulna a munka. Nagy szerződések, esetleg akvi, a CHS jó lesz, hozzátok. Berkiben bízom, jó kezekben van a vezetés, le tudja menedzselni ő ezt, csak jöjjenek már a papírok és kezdődjön az új fejezet. Ma csapkodás lesz szerintem Barna tiszteletére...
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 07:07
Előzmény: #35488  Lastdeposit
#35489
Nem bizony, nem kegylemezz, és miért ne játszhatnak meg? Minden adott hozzá. 
Egyetértek a leirtakal most.. +
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 10. 07:04
Előzmény: #35486  Sampipi2
#35488
Jó reggelt! 
Nem nem érdekel, ez is azért így túlzás, csak nem ez a fontos. 
De mondok más megközelítést, ami nem népszerű: lehetne ez a papír 40 Ft is most. Megtörténhet? Meg hát, mint minden a tőzsdén. Mi van ha a covid para után nem kanalaznak alá és ott marad? Így legalább sok beragadt lőtávolon belül van a kiolvadásra.
Persze hogy ez senkit nem vígasztal ennyi szarakodás után mert mindenki pénzből él. 
De mi van ha évekig nincs esélyed viszont látni a pénzed? Az kicsit szarabb dolog mint ami most van, nem? Ilyen értelemben mindegy Berki-Barna probléma, mert a tőzsdén tudod, mi a meztelen igazság: amikor már azt hiszed, hogy "na, innen már nem eshet", még onnan is tud minden harmadolni. Piac Úr nem kegyelmez, ha pánik van.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 06:57
#35487
Talán a legfontosabb. 
Kvara tisztába vannak vele hogy ez a húzás hova viheti az arfolyamot plusz a nyakunkon a virus gecmo. Napokon belül jönnie kell híreknek ha ezt nem mélyen 80 alatt akarják látni. Persze ha nem az a cél hogy most 20 - 30 % keressenek. 
Nem sokára kiderul 
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 06:53
Előzmény: #35484  Lastdeposit
#35486
Most ott tartunk h nem érdekel se Berki se Barna? 😁
USA? Hol érdekel minket mikor minden csúcson, itt pedig év eleji állapot sincs. Ha nem vészeljük át akkor mi lesz,20 Ft? 
Vakcina? Az a kocsog kis vakcina amit akkor és úgy adnak piacra amit és ahogy és akkor amikor Gates akarja? Na az se most lesz. 
Érdekes módon oroszba kínaba már megy. De perdze nekünk az nem jó hisz eu kötelez a gates felé oltast a ami köztudott nem lesz meg választásokig ezzel is trumpot gyengítve. 
A tőke a BÉT rol nem te miattad tűnt el még én miattam, az csepp a tengerbe. 
Magyar gazdaság visszaall? Nem kevés idő, fel ev egy jó esetben. 
Egyébként ezt ha osszeguyrjuk akkor a válasz az hogy fel ev 1 év jó esetben. 
Nem tamadaskent írtam csak kb ez a reakció a te levezetett dolgaira. Amúgy jó reggelt ✌️
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 06:42
Előzmény: #35467  Törölt felhasználó
#35485
Jönnek nem sokára csak finoman egyesével jelennek meg 😂✌️
Próbálom én is nyugodtan kezelni a helyzetet és talán kicsit mögé látni az egésznek bár amennyit lehet (amúgy kvara nem lehet) de még mindig csodálkozok "befektetokon" vagy "kifekteőkön" itt, akik a legnagyobb nyugalomba és ra intenek. És akkor jönnek amikor kell. 
Mai  tipp verseny?  - 10 20? Vissza nulla kozelibe? Vagy pár %-? 
Tok mindegy majd ezt Is eldontik mint ahogy mindent IS. 
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 10. 06:38
Előzmény: #35465  Törölt felhasználó
#35484
Ne foglalkozz a mínuszolókkal kolléga, Te attól százszor többet érsz. Ez egy primitív véleménynyilvánítás és nem Téged minősít, hanem azt, aki adja. Ennek egyébként csak örülni kell, mert azt jelenti, hogy a fórumokon mindenki elégedetlen, ez bullos jel. Opusban anno volt egy raklap plusz, magas is volt az árfolyam, 5-6-700 Ft. Ekkor meg mindenki elégedett, ez meg bearish jel.
Egyébként pont emiatt mondom mindig, hogy senkit nem érdekel Barna meg Berki meg ki tudja ki, teljesen más a tétje a következő fél évnek. Megindul e a feltörekvő piacok kilábalása? Visszatér a a tőke a Bét-re? Helyreáll-e lassan a magyar gazdaság? Lesz-e vakcina, megoldás a covid problémára? Stagnál-e az infláció? Átvészeljük-e nagy megrázkódtatás nélkül az USA elnökválasztást? Ez az iránytű most szerintem, ilyen szempontból le van sz.rv. Barna. Ha rossz lesz a tőkepiaci környezet, Elon Musk is jöhet ide, akkor is esni fog Delta, ha meg jó lesz, minden menni fog, mint a golyó és az utolsó kukásemberrel is 200 Ft lesz itt az árfolyam, mert mindent venni fognak akkor, aminek részvény a neve. 
Nálam most inkább ez van fókuszban és szvsz. az egyedi papírok "szerencsétlenkedéseit" most átmenetileg figyelmen kívül kell hagyni.
Sampipi2
Sampipi2 2020. 09. 10. 06:36
Előzmény: #35481  Stuthekid
#35483
Tette ezt úgy, h szvsz már akkor is tudta hogy mikor megy el innen. Nem 2 hete akasztottak le hogy Hé Barnus jössz a Bankba? Faccsag.
Totálisan megvan a forgatókönyv itt is. 
Hogy mi? Az majd kiderul. 
Viszont nincs messe jönnie kell a rszvenyeknek meg valami brutal hírnek mert ez 50 60 Ft is papír vírus nélkül is jelenleg. Rossz ezt leirni de ez így van sajnos. 
Ami jobban zavar engem az az idő. Ha ilyen "gyorsak" mint eddig voltak akkor ki tudja.... 
Továbbra is foglalkoztat a kérdes h Barna miért volt itt?! És miért kellett mennie? 
Sztem 2variáció lehet. 
1.vele tartották az arfolyamot a reménykedest. Megvan a kis részvénye fizettsege ettől függetlenül. Szerintem erre kicsi esely van. 
2. Ő vezényelte le az egész ceremóniát és amikor elesedik a helyzet lelep! Már neres fityma egy sincs benne látszólag se, politikai támadás csokkentve. Illetve a banki segítség meg itt kikothet bármilyen formában, ami abban az esetben gáz lett volna ha itt marad. És nyilván ok egymás közt tudják kié is a jatek szelvény. 
Én a 2 es re szavazok ha ésszerűen végig futtaom ideg és düh nélkül a történetet. 
Mennyire neres fityma volt itt? Kva sok. Mindneki jött elvegezte a rá szabott dolgot és távozott. És a végén tette ezt barna is. És marad egy külső szemmel látható nem kormány közeli brigád ahova vagy a bank vagy a AH beteszi a lábát. 
Erre enged következtetni. De lehet csak ők csinálják keverik úgy a lapokat hogy erre lehessen következtetni.  Mindenesetre bosszantó.... 
Foxtrader 2020. 09. 10. 06:21
Előzmény: #35464  viborg8
#35482
Pontosan, meg aztán attól h a részvények gazdát cserélnek a vállalat jövőbeli kilátásai ugyanolyanok!
Stuthekid
Stuthekid 2020. 09. 10. 06:15
#35481
Igazából csak azt nem.értem, hogy mi szükség van az ilyen bűvészmutatványokra:
https://www.portfolio.hu/uzlet/20200717/novelte-befolyasat-a-delta-technologiesban-az-otp-vezerigazgato-helyettese-441558
2 hónapja sincs,hogy növeli a befolyását, most meg lelép 🤷‍♂️
Ebben mi az értelem?

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek