Topiknyitó: Portfolio 2019. 03. 12. 11:55

Orbán Viktor üzent a fiataloknak  

Ugrás a cikkhez
Magyarország ajánlata a fiataloknak a biztonságos környezet és a biztos jövõ - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Budapesten, a Hungexpón, a XII. Szakma Sztár Fesztivál megnyitóján. "A mi fiataljaink a mi aranytartalékunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 17. 08:13
Törölt hozzászólás
#51
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2019. 03. 13. 10:08
Előzmény: #48  Dehogynincs
#50

"Időbe telt, de Orbán doktor valamit mára már fölfogott ezekből a kegyetlen üzenetekből. "
 
aztán ezt miből gondolod?
elemes
elemes 2019. 03. 13. 09:36
Előzmény: #48  Dehogynincs
#49
Orkán Vilmost nem érdeklik ezek az üzenetek. Sőt -- a kivándorlókkal is csökken az ellenzék szavazótábora.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 03. 13. 08:48
#48
Szerintem meg pont fordítva. A fiatalok üzentek Orbán doktornak.
A lábukkal szavaztak arról, hogy a biztonságos környezetet és a biztos jövőt nyugaton látják. A fital nők meg a méhükkel szavaznak, ugyanis már minden hatodik magyar külföldön születik.
Időbe telt, de Orbán doktor valamit mára már fölfogott ezekből a kegyetlen üzenetekből.
Peterbond 2019. 03. 13. 08:27
Előzmény: #37  Phylaxa
#47
"Erre reagáltam, mert eszembe jutott, hogy a CEU önmagát tartja fenn és nem kap a magyar adófizetőktől támogatást. Ezt itt a fórumban többször olvastam.Én azt állítottam, hogy igenis kap támogatást és nem is keveset. Ezért kérdeztem, amit kérdeztem."
.
Ezzel szemben megnezhetted volna a Ceu eves bevallasait es lathatnad hogy tobb milliardos bevetele van evente. Adoban is milliard felett fizet be es allami es onkormanyzati tamogatasa kb 80 millio forint. Ezek is palyazatok utjan kutatasi projektekhez kapcsolodnak nem mukodeshez.
signal2
signal2 2019. 03. 13. 08:11
Előzmény: #45  badsector1
#46
Szerintem nem baj, ha támogatjuk, csak közben ne migránsozzunk. Ellentmondás.
badsector1
badsector1 2019. 03. 13. 07:45
Előzmény: #37  Phylaxa
#45
Több ezer ázsiai és afrikai diák tanulást miért kell támogatni a magyar államnak?
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 03. 13. 02:00
Előzmény: #43  Csakisazigazat
#44
Az a baj , hogy a fiatalok szerint nem lehet itt jövőképet kialakítani .Akkor vegyenek példát Orbán Ráhelről!Még nem hogy magukat, de az évi fél milla körüli lóvét amit apu összerak, ahhoz is tesznek egy kicsit.Akkor most ki a hülye!?A kivándorló fiatalok, vagy aki megint elmegy ezekre úgy szavazni, hogy max . utalványt kap 3 kiló krumplival.Mert mondjuk a Tállai Államtitkár úr családját megértem , nekik dukál a rendszer,na de a közel 3 millióból 2 el van kábítva és senki és semmi nem kényszeríti őket a butaságukon és az olcsóságukon kívül, hogy a többi 4 milliónak is elqrják az életét.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 03. 13. 01:53
Előzmény: #42  gambadoro
#43
Szerintem nem lehetne.A párokat biztos hogy nem , mert ha nem keresnek fejenként 300K-t , akkor már nélkülözniük kell BP-en.Mivel közel annyiba kerül az élet mint mondjuk Stuttgartban.Már pedig a fiatalok 70 %-a nem keres 300 ezret fejenként.Arról nem beszélve, hogy tiszta mocsok az ország a sok koszos hajléktalantól és szemetelő embertől.A közeg is rossz.
gambadoro 2019. 03. 13. 01:31
Előzmény: #17  Csakisazigazat
#42

nekem a legjobban a lehajló cérnaszájú gyerekeit drága külföldi magániskolába járató szerencsétlen nő mondata tetszett mikor közölte ,hogy ezért nem építenek bérlakásokat mert a magyaroknak nem kell
:))))))))))))))))))))
na ja, csak, ha a várban van
egyébként egy normális bérlakásprogrammal simán itt lehetne tartani a fiatalokat
-pny
-pny 2019. 03. 12. 22:14
Előzmény: #39  Phylaxa
#41
Feltehetném újra a kérdést, de megalázni azért nem szeretnélek, hogy az idézett szövegnek pontosan melyik része jelenti azt szerinted, hogy a magyar adófizetők támogatják? Azt az egy állítást írd le, ami szerinted ezt jelenti.
-pny
-pny 2019. 03. 12. 22:12
Előzmény: #39  Phylaxa
#40
Hú Phylaxa, nálad komoly gondok vannak... Persze erre már akkor rájöttem, amikor a varázslatos szembenyitott pozíciókról akartál győzködni...
.
Most megint segítek. Bajorok beszállnának a finanszírozásba = bajorok támogatnák. Ez nem jelenti azt, hogy eddig a magyar adófizetők támogatták (és a helyükbe, vagy melléjük lépnek be), ebben a kijelentésben ez nincs benne. A fiam, ha szövegértésből azt produkálta volna, mint te itt, 1-est kapna érte. Ált. isk. 4. osztály.
.
Az meg nem lep meg, hogy az ostobaságod mellett azért Sorosozni csak sikerült. Orbánék plakátanyagát sikerült benyalnod.
Phylaxa 2019. 03. 12. 21:53
Előzmény: #38  -pny
#39
Te kit támogatsz? Azt aki fenntart valamit, vagy azt aki nem? Tehát, ha a magyar adófizetők nem támogatják a CEU-t, akkor miért nem a Gyuri bácsit akarják segíteni? Esetleg Gyuri bácsi ki akar vonulni belőle? Vagy te hogyan gondolod? Tudom, hogy sehogy, költői kérdés volt. Toldd a kérdésed arról, hogy miért írták itt páran komoly forrásokra hivatkozva, mely szerint a magyar állam nem támogatja a CEU-t! Ne olvasd vissza a hozzászólásokat, csak kérdezd meg inkább őket! Be fogják vállalni, hidd el nekem!  :)
-pny
-pny 2019. 03. 12. 20:24
Előzmény: #37  Phylaxa
#38
Gyakorold a szövegértést. Az idézetben pontosan hol szerepel az, hogy a magyar adófizetők támogatják?
Phylaxa 2019. 03. 12. 20:13
Előzmény: #36  -pny
#37
""Bajorország szeretne részt venni a budapesti Közép-európai Egyetem (CEU) tanszékeinek finanszírozásában - mondta az Augsburger Allgemeine című német helyi lapban csütörtökön megjelent interjúban Manfred Weber, az Európai Néppárt frakcióvezetője és csúcsjelöltje.""
    
Erre reagáltam, mert eszembe jutott, hogy a CEU önmagát tartja fenn és nem kap a magyar adófizetőktől támogatást. Ezt itt a fórumban többször olvastam.Én azt állítottam, hogy igenis kap támogatást és nem is keveset. Ezért kérdeztem, amit kérdeztem. :)
-pny
-pny 2019. 03. 12. 19:02
Előzmény: #35  Phylaxa
#36
Nem értem, mert zagyvaságokat beszélsz. A kérdés továbbra is: hol szerepel az idézett szövegben, hogy a magyar állam támogatja?
Phylaxa 2019. 03. 12. 18:58
Előzmény: #34  -pny
#35
Ha egyszer nem finanszírozol semmit, akkor miért téged akarnak támogatni? Te érted? :)
-pny
-pny 2019. 03. 12. 18:55
Előzmény: #33  Phylaxa
#34
Hol szerepel az idézett szövegben, hogy kap magyar állami támogatást?
Phylaxa 2019. 03. 12. 18:51
Előzmény: #5  signal2
#33
Eddig azt olvastam itt a fórumon, hogy magukat finanszírozzák és a magyar adófizetőknek nem kerül pénzébe. Akkor most Gyuri bácsinak ajánlják fel a támogatást? :)
-pny
-pny 2019. 03. 12. 16:15
Előzmény: #30  goapsy1
#32
Kérdeztem én már eleget. Fidesz hívőktől egyszer se kaptam értelmes válaszolat, csak fröcsögést, meg az aktuális propagandát.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 03. 12. 16:14
Előzmény: #25  nemIesszapport
#31
Úgy látom, hogy most egy hétig valakinek pedig írnia kell a nevedbe(n). Kár, mert meg akartalak kérdezni, hogy hogy látod, mivel nyerte meg a ner a fiatalokat, amennyiben igaz amit mondasz. Az apolitikus generáció a siker kovásza vagy egyszerűen mivel mobilis társadalmi rétegről van szó, akinek nem tetszik ez a fajta világ, az egyszerűen lefalcolt, ettől relatíve sok narancsarcú fideszes fiatal maradt itt? Vagy netán valami más?
goapsy1
goapsy1 2019. 03. 12. 16:10
Előzmény: #28  -pny
#30
Fidelitaszos lehet iskola nélkül is.
      
Mondjuk én a helyedben megkérdeztem volna, hogy melyik fele (és miért) téves (szerinte) a felsorolt állításoknak?
      
Ja, és azt nem fogadnám el válasznak, hogy "azért, mert csúnyát mond a hőn szeretett főtitkár elvtársra! :))
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 03. 12. 16:01
Előzmény: #28  -pny
#29
Azt hiszem én értettem, mit akart vele kifejezni. Egyszerűen ne írj bele a nevébe - pl. semmiképp se írj olyat, hogy nemlesszhoppáitttúlsoklettazeszbetűapport.
-pny
-pny 2019. 03. 12. 15:58
Előzmény: #25  nemIesszapport
#28
“ne írj a nevünkbe”
.
Helyesen: nevünkbeN. Nem nagyon sikerült elvégezned az iskolákat... 
goapsy1
goapsy1 2019. 03. 12. 15:57
Előzmény: #25  nemIesszapport
#27
"akkor meglehetősen nagyot fogsz koppanni a kövi választáson"
      
Ez kétségkívül esélyes, most, hogy az oroszok meg a kgb nemcsak "forró dróton" át, hanem - a nemzeti szuverenitás legnagyobb dicsőségére - banknak "álcázva" szervezetileg is jelen van Mo-n, a tolvaj törpének sokkal könnyebb lesz elcsalni a választást, mint legutóbb. :)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 03. 12. 15:45
Előzmény: #25  nemIesszapport
#26
Az "egy fiatal" -nak üzenem , hogy jól tudom mennyi kis nyikhaj senkiházi van ebben az országban, legalább annyi mint a többi országban, sőt arányaiban több.
nemIesszapport 2019. 03. 12. 15:34
Előzmény: #23  -pny
#25

1, Az állításod fele alapból téves
2, Ha arra építesz, hogy a fiatalok pont nem támogatják orbánékat, akkor meglehetősen nagyot fogsz koppanni a kövi választáson (egy fiatal)
3, Jah és ne írj a nevünkbe, hozzánk képest kivénhedt libbant létedre, köszi...
goapsy1
goapsy1 2019. 03. 12. 15:30
#24
Re: "Hahó, facebookosok!" :))))))
      
Szép is, mikor a kiöregedő tolvaj diktátor választás előtt - pár potya voks reményében - nekiáll udvarolni azoknak, akiket addig nem simán magasról leszart, de kifejezetten mindent megtett, hogy minél szarabb legyen nekik.
       
Persze, Orbánc. A fiatalok majd rohannak haza külföldről, a ma éppen aktuális hazugságaid kedvéért.
      
-pny
-pny 2019. 03. 12. 14:43
Előzmény: #1  Portfolio
#23
A fiatalok üzentek Orbánnak:
.
Ami nincs:
- normális oktatás;
.
- élhető ország;
.
- jogállam;
.
- demokrácia.
.
Ami van:
- propaganda;
.
- lopás.
.
Nem kérünk belőle. Ha ti mentek, mi maradunk. Aláírás: a fiatalok.
kiegyezo 2019. 03. 12. 14:12
Előzmény: #10  pampa
#22
Én meg a napokban jártam egy nyíltan kormányellenes pofa nemzeti dohányboltjában. Az ipse Népszabót olvasott, a címlapon a hír: a legfőbb ügyész vizsgálatot indított pár furcsa ügyben. A sportrovat, ez van a hátlapon, ugye, arról írt, hogy az elődöntőre készül a Csapat! Aztán felültem egy vonatra, és pontosan megérkeztem. A gyerek tanáránál voltam fogadóórán, ahol a tanár arra panaszkodott, hogy nem tudja eldönteni, hogy melyik színházba vegyen bérletet, de aztán türelmesen, empatikusan megbeszéltük ügyes-bajos dolgainkat: hogyan segíti a suli gyerek pályaválasztását, támogatás az egyetemre való bejutáshoz, ilyesmi. Ugyancsak most kaptuk meg több egyetemtől is a tájékoztatót, ösztöndíj-lehetőségek, kollégiumi helyek. Sajnos, a családban volt egy baleset is, de a mentő ... 4 perc alatt értek ki, utána az első kórház fogadta és szakszerűen ellátta a sérültet. Gipsz helyett a mosdáshoz levehető, és fele olyan súlyú műanyag izét kapott. Rend, tisztaság mindenütt. Végül pedig, a mai postával megkaptam az eddigi nyugdíj befizetéseimről az elszámolás, illetve a becslést, hogy mennyi a várható nyugdíjam azok alapján.
goldi 2019. 03. 12. 14:02
Törölt hozzászólás
#21

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek