Topiknyitó: Portfolio 2019. 02. 13. 15:55

Elismerte a minisztérium: az EU helyett a magyar adófizetõk állták az Elios-projekteket  

Ugrás a cikkhez
Az összes uniós pénzt sikerült lehívnia Magyarországnak az elõzõ ciklus KEOP-keretébõl azokra a projektekre, ahol nem volt vita a kormány és az Európai Bizottság között - válaszolta az Innovációs és Technológiai Minisztérium a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 10:22
Előzmény: #118  pampa
#120
Így van!
Az összes fideszes politikus a János kórházban kezelteti a családját! Az omladozó vakolat, az 50 éves bútorok, a lehulló csempék közepedte!
És nem a hanyatló nyugatra járnak ki!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 10:20
Előzmény: #116  pampa
#119
Azt ismerte el, hogy Tiborcz Istvánnal közösen dolgozták ki, hogy a későbbiekben kiírandó közbeszerzési eljárás hogyan nézzen ki. 
Az már teljesen véletlen, hogy azt Tiborcz István cége "nyerte" meg.
Az is teljesen véletlen, hogy a pályázat leadási határidő letelte előtti napon oly mértékben változtattak a kiírásban feltételeken, hogy azt a páylázók közül csak Tiborcz István cége tudta így is megpályázni. Ami isteni csoda, hiszen véletlenül azokkal a változtatásokkal is számolt Tiborc István cége, amikről senki se tudott a pályázat leadási határidőt megelőző napig! De tényleg nem tudott róla senki se! Ténylegg hidd ezt el!
pampa 2019. 02. 14. 10:18
Előzmény: #115  lmento85
#118
Végeztem, talán még pár évet kibírok itt, de, Isten mentsen attól, hogy itt öregedjek meg (ja, azt nem is fogok, hamarabb döglök meg a kórházban egy fertőzésben)."

Kórház nélkül pedig a betegség vinne el!
.
Elenyésző számú a kórházi fertőzésben elhunytak száma a gyógykezelésen átesettekhez képest!
Igen, egy is sok, de szinte elkerülhetetlen hiszen az annyira istenített nyugaton is előfordul.
.
 ha úgy érzed, hogy menned kell, akkor menjél minél előbb... mindenki jobban fog azzal járni.....
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 10:16
Előzmény: #111  bigyula
#117
Igen, az a Lázár János, aki azt is kinyilatkozta, hogy aki az oroszokkal üzletel, az 1848-hoz, 1945-höz, 1956-hoz hasonlóan értékrendet is vállal. 
Igaz akkor még nem tudta, hogy Orbán Viktor melyik magyar oldalt képviseli.
pampa 2019. 02. 14. 10:13
Előzmény: #111  bigyula
#116
Mit ismert el Lázár?
Azt amit itt neki tulajdonítotok?
Esetleg azt, hogy egy nyilvános !!!!!  helyen beszélgettek a közvilágítás átalakításáról?
lmento85 2019. 02. 14. 10:13
Előzmény: #64  deszcsakafi
#115

Ne haragudj meg, de a családosoknak mivel is lett jobb?
Nekem nem régen született meg a Gyermekem, most van egy rakat papírmunkám, ahelyett, hogy már régen fejlesztettek volna egy normális bürokrácia csökkentő informatikai rendszert.
Csak azért biztos nem fogok 3-4 gyereket vállalni mert CSOK, meg az új intézkedések. Sok Kollégát is megkérdeztem és mindenki azt válaszolta, hogy azért biztos nem vállal be 3-4 gyereket. A magyarországi fizetéseink nem sokat érnek a világban és azt hogy CSOK mire jó, konkrétan annyival drágultak a lakások, pontosan akkor terveztünk lakásvásárlást, egyik hónapról a másikra lett 25 millióból - 35 millió.
És nem baj ha vannak intézkedések amik serkenteni akarják a magyarok gyerekvállalási kedvét, csak megint olyan intézkedések, amik ár felhajtó erejűek. Az autóknál is ez lesz, ahelyett, hogy a dolgozó magyar és a kis munkáltató adóterheit csökkentené. Lassan 3-4 gyereket, csak a felső kör tud megengedni magának.
Elnézést, hogy csak 10 éve dolgozom, reméld, hogy akkor is fogok amikor a nyugdíjadat várod.
Elcseszett egy rendszer ez, de ezekhez az egészségüggyel és oktatással együtt nem kellett volna már kétharmaddal régen hozzányúlni.
Ja, hogy ehhez már gondolkodni is kellene és értelmiségi ember, abból meg egyre kevesebb marad itt.
Egyszerűbb csak migránsozni meg a nagy magyar családpolitikát előadni, mert egy "bizonyos" réteg ezt beveszi.
Én tényleg nem szeretem Gyurcsányt meg többit sem, de legalább a vagyonnyilatkozatában van némi igazság, ez a királyunkról nem mondható el az 1000 000-s megtakarításairól. Saját Vezetőtök köp szembe Titeket, Ti meg tapsoltok.
Végeztem, talán még pár évet kibírok itt, de, Isten mentsen attól, hogy itt öregedjek meg (ja, azt nem is fogok, hamarabb döglök meg a kórházban egy fertőzésben).
sullyedo-hajo 2019. 02. 14. 10:10
Törölt hozzászólás
#114
sullyedo-hajo 2019. 02. 14. 10:10
Törölt hozzászólás
#113
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 10:09
Előzmény: #109  pampa
#112
Az attól függ, hogy hogyan hívják a főügyészt!
bigyula 2019. 02. 14. 10:08
Előzmény: #105  pampa
#111
"Ezt most állítod?"
.
Ne csinálj úgy, mintha nem tudnád, hogy Lázár nyilatkozta/ismerte el ezt! Tele van vele a net, keress rá!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 10:07
Előzmény: #105  pampa
#110

Nem, csak Lázár János szavait ismétlem!Ha már Lázár János maga nyilatkozta ezt....
pampa 2019. 02. 14. 10:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#109
Amennyiben van részvényed, és a cég vezetés elkövet valamit amiért büntetést szab ki a bíróság.
te a részvényed arányában átvállalod a rád eső rész letöltését?
csendben 2019. 02. 14. 10:05
Előzmény: #95  Bekre_Pal
#107
Amikor a tehetségtelenség szorgalommal párosul....
euler 2019. 02. 14. 10:05
Előzmény: #97  pampa
#106

Nem jók az infóid.
"Ez az a Tiborcz?" - súgtak össze a polgármesteri hivatalban amikor megjelent.
Az ő nevével (ill. a vő-ségével) lett eladva a projekt, a bűnszervezetben elkövetett korrupció.
Nem fogják kihúzni az elévülésig.
pampa 2019. 02. 14. 10:04
Előzmény: #102  penztaros_lorinc
#105
Ezt Lázár János is meg tudja erősíteni, aki személyesen Tiborcz Istvánnal tárgyalta le azt, hogy Hódmezővásárhelyen milyen feltételekkel milyen projektet kell kiírni ahhoz, hogy az Elios nyerje meg a "közbeszerzést"!"
.
Ezt most állítod?
 Ez érdekelne.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 10:03
Előzmény: #84  pampa
#104
Ne csináld már!
Már Tiborcnak is veje van? Ez már sok. 
Én még szeretnék közbeszerzéseket "nyerni"! De ha ilyen ütemben bővül Viktor családja, akkor nem is tudom mi lesz itt. 
Több magán luxusrepülőt már nem biztos, hogy fenn tudok tartani! 
Persze ez nem rajtam múlik! Ma fizettél már adót? 
sullyedo-hajo 2019. 02. 14. 10:01
Törölt hozzászólás
#103
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2019. 02. 14. 09:59
Előzmény: #97  pampa
#102
Ezt Lázár János is meg tudja erősíteni, aki személyesen Tiborcz Istvánnal tárgyalta le azt, hogy Hódmezővásárhelyen milyen feltételekkel milyen projektet kell kiírni ahhoz, hogy az Elios nyerje meg a "közbeszerzést"!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 02. 14. 09:58
Előzmény: #97  pampa
#101
nézzük csak, adott a minielnök vejkója, akinek az érdekeltsége fos és mint látjuk balesetveszélyes minőséget szállít túlárazva állami megrendelőknek, akik apóspajtinak szalutálva vejkó cégét futtatják be minden versenytársat kizárva és ellehetetlenítve, hát ki is lehet a felelős, ki is lehet, jaj de nehéz kérdés, ja nem

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek