Topiknyitó: cashattack 2019. 02. 11. 00:09

Wirecard  

Akit érdekel a téma!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kissbuda
kissbuda 2019. 09. 02. 07:40
Előzmény: #1259  MetalHeart
#1260
A Wirecard és a Brightstar megállapodást írt alá a pénzügyi folyamatok digitalizálására világszerte. Évente több mint 100 millió készülékkel, több mint 50 országban, a Brightstar a világ legnagyobb mobilkészülék- és tartozékkezelő szolgáltatója. A SoftBank Group Corp., a Brightstar anyavállalata és a Wirecard stratégiai partnere, megkezdte a tervezett együttműködést.
MetalHeart
MetalHeart 2019. 09. 01. 17:38
Előzmény: #1256  kissbuda
#1259
nagyon király !
MetalHeart
MetalHeart 2019. 09. 01. 17:38
Előzmény: #1257  MetalHeart
#1258
téves helyre raktam...
MetalHeart
MetalHeart 2019. 09. 01. 17:37
Előzmény: #1150  MetalHeart
#1257
SIXT:
Kibaszott erős Q_2, a cég történetnek legjobb féléve... a korábban kicsit bővített pakk tartva, remélhetőleg aljképzés megtörtént és a 100 euró meglesz most rövidtávon... természetesen részemről évekre előre érdekel a globális trend a kölcsönzés-megosztás őrületében... ez amolyan komcsi közösködős utópia megvalósulása - pénzért persze... minden közös lesz, nem kell többet új kocsit vásárolgatni 4-5 évente... az e-rollerek máris látványosan mutatják a jövőt az alsóbb rétegeknél is, ez az idei utazásaim során vált számomra egyértelművé...
kissbuda
kissbuda 2019. 08. 30. 13:33
Előzmény: #1255  kissbuda
#1256
A Wirecard a Credit Agricole-t, a Deutsche Bankot és az ING-t jelölte ki globális koordinátorokként, valamint a Citigroupot és a Credit Suisse-t aktív könyvvezetőkként, hogy hétfőtől kezdve készítsen elő  befektetői találkozókat. A Wirecard valószínűleg 500 millió euró összegű vállalati kötvényt bocsát ki.A Moody's minősítés eredményeként a kötvény  befektetési fokozatú, ami azt jelenti, hogy a kötvény iránti kereslet magasabb lehet, megkönnyítve ezzel a Wirecardnak a pénzeszközök gyűjtését. "A Wirecard Baa3 kibocsátói minősítése tükrözi vezető pozícióját. Dirk Goedde, a Moody's Wirecard vezető elemzője kiemelte a diverzifikált üzleti profilt és az erős pénzügyi lehetőségeket a fizetés-feldolgozási piacon, különösen Európában és a gyorsan növekvő ázsiai piacokon, valamint a rendkívül versenyképes iparág kiterjedt termékportfólióját. Ugyanakkor a vállalat méretét bírálják az amerikai versenytársakhoz képest. Ezenkívül a hitelminősítő intézet az új belépők és az új technológiák potenciális veszélyét látja. Általánosságban elmondható, hogy a Moody's stabil kilátásokat nyújt a Wirecard számára, és az EBITDA erős növekedését várja el. A Moody's úgy véli továbbá, hogy a Wirecard a jövőben továbbra is fenntartja tőkeszerkezetét, összhangban a befektetési osztályozási követelményekkel.
kissbuda
kissbuda 2019. 08. 30. 13:25
Előzmény: #1254  patapapa
#1255
A Moody's-nek a 900 milliós átváltható kötvények (SB), valamint egy 500 milliós kötvénykibocsátás miatt kellett a WDI-t minősítenie. A 900 miliióról eddig tudtunk, de erről az  500 milliós kibocsátásról semmilyen info nem jelent meg. A Moody's nyilatkozatában szerencsére benne van, mire fogja a WDI a 900+500 kibocsátásból befolyó összegeket felhasználni.  Az 500 millió eurós tervezett kötvénykibocsátást túlnyomórészt a fennálló adósság visszafizetésére, a 900 millió eurós átváltható kötvényt (Softbank) a növekedésbe történő befektetésekre, a meglévő adósság visszafizetésére és a részvények esetleges visszavásárlására fogják felhasználni.
kvantitativ
kvantitativ 2019. 08. 27. 18:11
Előzmény: #1251  kissbuda
#1252
Miért ránganak Trump minden tweet-jére úgy a világ tőzsdéi, mintha áramot vezettek volna beléjük? A válasz egyszerű: azért, mert a jelen helyzetben valóban létfontosságúnak tűnik, hogy hogyan alakulnak az amerikai-kínai kereskedelmi tárgyalások. A világgazdaság úgy tűnik pengeélen táncol: az ipar sok helyen recesszióban, miközben a szolgáltatás továbbra is nő. A nagy kérdés az, hogy melyik húzza magával a másikat: a gyenge ipar magával rántja-e a mélybe a szolgáltatásokat, a lakossági fogyasztást, és akkor recesszió lesz; avagy a szolgáltatás felhúzza magával a gyengélkedő ipart? Egyelőre az utóbbi tűnik valószínűbbnek, viszont éppen mivel a helyzet nem egyértelmű, ezért már kis behatás is könnyen megváltoztathatja a kimenetet. Ha kialakul valamiféle kereskedelmi béke, akkor valószínűbb, hogy a globális gazdasági fellendülés tovább tart, ám ha nem, akkor a szőke tweet-huszár könnyen recesszióba tolhatja a világgazdaság egy részét.  http://www.zsiday.hu/blog/egy-tweetre-recesszi%C3%B3t%C3%B3l
kissbuda
kissbuda 2019. 08. 26. 15:05
Előzmény: #1249  kissbuda
#1251
Wirecard AG- nek jó hírei vannak Indiából. Ma reggel elutasították a német online fizetési szolgáltató ellen indított keresetet. A Handelsblatt ma beszámolt arról, hogy az indiai legfelsõbb bíróság ma reggel elutasította a Wirecard AG német fizetési szolgáltató ellen folyamatban lévõ pert.Szingapúron kívül a hatóságok 2019 márciusában megvizsgálták a Dax vállalat indiai vállalkozását is, amelyek különféle irányokbeli szabálytalanságokat vizsgáltak meg.
patapapa 2019. 08. 23. 14:33
Előzmény: #1249  kissbuda
#1250
Most nézem a shortosok próbálják letörni a rés  ig  (143.75 ) ACCEPT merre vagy ?
kissbuda
kissbuda 2019. 08. 23. 14:14
Előzmény: #1247  kissbuda
#1249
4 órája tweetel MB, de én is csak most néztem rá a forumokra, ahol nagy a pörgés a tweetje után. Azt nem értik miért nem szállt még el a papír árfolyama a tweet után.
...........................................
"Good to see that the hard work pays off. Only in the past four weeks, we've signed three deals that stand-alone have the potential to outperform the whole volume Wirecard processed in 2018.'
............................................
Röviden és tömören összefoglalva az elmúlt hetekben 3 partneri megállapodást írtak alá, amelyek önmagukban felülmúlhatják a teljes 2018-ban feldolgozott fizetési volument. 
...........................................
2018-ban 91 mrd eurónyi fizetést dolgozott fel a WDI amiből 1,49 mrd euró bevétele származott. Amennyiben ez igaz, és ezeket a megállapodásokat hamarosan bejelentik, akkor itt kő kövön nem fog maradni, hiszen ez a 3 partneri megállapodás durván megdobja idénre a feldolgozott fizetési volument, valamint az árbevételt. 
..............................................
2019H1 77,3 Mrd a fizetési volumen, 885 M a bevétel. Tekintve az éves várakozások ez alapján még az augusztus eleji gyorsjelentés idején nagyjából 150-160 Mrd ill 1,8 Mrd volt. Ha erre valóban rájönne egy ilyen nagymértékű volument növekedés akkor a számok nagyjából így néznének ki:  250 Mrd ill 3 Mrd!!!! 
Azt gondolom amennyiben ezt bejelentik akkor ez lesz a kegyelemdöfés a shortosok számára!
milly4real22 2019. 08. 16. 11:05
Törölt hozzászólás
#1248
kissbuda
kissbuda 2019. 08. 16. 09:39
Előzmény: #1245  felcsorgok
#1247
Annyit hozzátennék, hogy a 2008-as válságnak gazdasági okai voltak, a tavalyi és a mostani bizonytalanságnak pedig politikai okai vannak. Ezt vagy felismeri(k) a politikai döntéshozó(k) és visszatáncol(nak),  vagy idővel ráhúzódik a gazdaságra és akkor már visszatáncolni sem lehet. Jelen pillanatban itt még nem tartunk szerintem, de nagyon közel van a határ. Onnan viszont nincs visszaút. Eddig Trump mindig visszavett, szerintem most sem lesz máshogy. 
rolpic
rolpic 2019. 08. 16. 09:36
Előzmény: #1244  Essence
#1246
Dettó:(
felcsorgok
felcsorgok 2019. 08. 16. 08:33
Előzmény: #1242  kvantitativ
#1245
Ez elmúlt néhány évben volt már párszor negatív előérzetem nekem is, főleg tavaly év végén, amikor az S&P majdnem 20%-ot esett, akkor is sokan azt hitték(én is), hogy elkezdődött a válság, de nem így lett, az amerikai piac gyorsan visszakorrigálta magát. Az hogy a 0 közeli, vagy akár negatív kamattal forgó kötvényeket is rendre megveszik(én biztos nem :)), számomra azt jelzi, hogy még mindig rengeteg tőke keresi a helyét. A likviditás továbbra is meg van a piacokon, szóval nem számítok nagy esésre idén. Az hogy jövőre mi lesz, szerintem senki nem láthatja előre. De az óvatosság sosem árt, nekem 108-ról és 140-ről van wirecard, de egyelőre tartom, a jelentései mind kiválóak voltak idén eddig, szóval szerintem ennél többet ér. 
Essence
Essence 2019. 08. 16. 01:27
Előzmény: #1243  rolpic
#1244
Tartom, de mai záróval 10% minuszban.
rolpic
rolpic 2019. 08. 15. 22:56
Előzmény: #1241  felcsorgok
#1243
Tartom.
kvantitativ
kvantitativ 2019. 08. 15. 15:33
Előzmény: #1241  felcsorgok
#1242
Én tegnap eladtam az egészet  140-ért  , rossz előérzetem van a piacokkal kapcsolatban.
felcsorgok
felcsorgok 2019. 08. 15. 13:25
Előzmény: #1240  rolpic
#1241
Kinek mi a véleménye most róla? 133 EUR-ért kapható. 

Topik gazda

cashattack
cashattack
0 0 0

aktív fórumozók


friss hírek További hírek