Topiknyitó: Alexia29 2019. 01. 23. 15:04

Akko Invest  

A Plotinus új neve: Akko Invest
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 06. 06. 15:53
Előzmény: #6815  Törölt felhasználó
#6820
4IG-ben kb nulla kockázat volt a 350 forintos árfolyamon tehát semmilyen kétségeim sem voltak. 7 milliárdra volt értékelve a cég és jött M.L. Nyilvánvaló volt, hogy felfelé fog menni az árfolyam. Ha tudtam volna hogy mennyivel akkor már nem is foglalkoznék a tőzsdével sem:-) Eddig sem tagadtam, hogy nem bízom Ádámosiban és ezzel nem vagyok egyedül. Az meg különösen nem tetszik, hogy abban merül ki a munkája(szerintem), hogy a részvényeket teszi ide, oda, amoda aztán vissza:-) és szinte folyamatosan az árfolyam baxogatásásval van elfoglalva. Nekem ebben semmi vonzó sincs. Most a saját részvények miatt szenved mint disznó a jégen és itt játszadozik. Nekem ez a véleményem. Már azt is leírtam, hogy jogosan merül fel a kérdés, hogy akko miért vettem ezt a részvényt. A kérdés remek :-) természetes én is bízom abban, hogy jelentős emelkedési potenciál van a papírban de csak azért mert Ádámosi kapzsi mint állat. Arról sem feledkezem meg, hogy egyátalán nem biztos, hogy ide jön egy nagy cég. Valószínű de nem biztos. 4IG-nél már biztos volt M.L és mikor vette piacin a pakkokat akkor kétség sem férhetett hozzé, hogy mi következik. Itt aztlátom, hogy amenyniben Ádámosinak éppen az az érdeke akkor lebaxxa az árfolyamot és kalap -kabát. Enenk megint sok alja volt :-)
Zseton 2019. 06. 06. 15:50
Előzmény: #6798  KisEmber6
#6819
"Jól írod, de a wing tulajai miért fogadnák el hogy a reálishoz képest, feleannyi részvényt kapnak? :) "
Lehet, hogy feleannyit kapnak, de az dupla annyit fog érni!Egyébként valóban kissé megrövidülnek, mert ha 12,5 M új részvény jön, akkor a meglévő 520e az a cég 4%-a, míg ha 6,25 M jön, akkor a cég 8,3%-a, ennyivel több vagyont "osztana szét" a már meglévő részvényesek között, de ne feledjük, hogy ennek a jelentős része baráti kezekben van, tehát a vagyon családban marad, ill. még mindig van 190e saját rv, amivel azt csinál majd, amit akar.Megjegyzem szerintem az is cél, hogy legyen megfelelő közkéz (ha SZIT lenne pl., akkor 25% a minimum), ha úgy tetszik ennek ez az ára, de azért ne féltsünk senkit, a tűz közelben mindenki jól fog járni.
"Gondolom arra céloztál, hogy adnak egyfajta diszkontot ezáltal a wingesek/valakik, és majd ha nő az árfolyam mert sokan felfigyelnek rá, akkor többet tudnak eladni a papírból mivel nagyobb lesz az érdeklődés."
Valahogy így gondolom igen, már csak azért is, mert az Alteránál ugyanígy történt a tőkeemelés, logikus lenne, hogy itt is hasonló kotta szerint játszanak.
"Így már jobban érthető lenne, de akkor azt kell mondjam hogy az akko szinte teljesen kockázatmentes."
Nos, hogy nem kockázatmentes, az biztos és lássuk be egyelőre elég sok a spekulatív rész az egészben, de az eddigiek alapján én továbbra is tartom, hogy nagyon jó kockázat/hozam arányú speki az AKKO."
"Várjuk meg a tranzakció pontos paramétereit és akkor szépen beárazunk itt a fórumon mindent. :))"
Úgy legyen!
Törölt felhasználó 2019. 06. 06. 15:48
Előzmény: #6817  blumen
#6818
Ne mar gyerekek... epp kibontottam a chipset meg nyultam a sorert es vege mindennek? 🤔😂
blumen
blumen 2019. 06. 06. 15:46
Előzmény: #6816  NyeretlenKeteves
#6817
Rendben, pacsi paci, még egy likeot is dobtam rá. ;) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 06. 06. 15:43
Előzmény: #6811  blumen
#6816

Egyátalán nem így történt...szépen kérésről pedig szó sem volt!  az eltelt 30 perc mindent megszépít :-) Olvasd már vissza mit írtam és mihez szóltam hozzá. Altera- AW.....  Azt is hozzátenném, hogy az Altera nem is volt 10 milliárd+ forintra értékelve a részvény tologatás időszakában. Pozim kialakításához ne a fórumra támaszkodjak? Nem mondod! :-) De akko nem értem miért zavarna téged ha én esetleg ledumálnám az árfolyamot? (ami ugye nem túl életszerű mivel részvényes vagyok ) Szerinted az én beírásaim alapján alakítja valaki a poziját? Na ugye! Látok némi ellentmondást a mondandódban. Egyébként nem kell ledumálnom mivel megy oda az árfolyam ahová Ádámosi szeretné. Napokkal ezelőtt leírtam.  Tőlem egyébként használhatod a picit más hangnemet is. Nem maradok szégyenben azt elhiheted :-) Ja! és totál kiakadtál:-) De aggodalomra semmi ok mert a jövőben nagyon de nagyon keveset fogok ide írni(vagy semmit) nehogy sok legyen az alja :-) Azt félve és nagyon halkan megjegyezném, hogy nálad többet nem igazán írtam ide....  te próbálsz interveniálni :-) Na "csók" :-) 
Törölt felhasználó 2019. 06. 06. 15:42
#6815
Nyeretlen hozzászólását nem értelmeztem lebeszélésnek magam részéről (ha szólhatok). Inkább a bizonytalanságot érzem, hogy nem tudja "száz százalékosan" többekkel ellentétben, hogy ide merje-e tenni a pénzét. Az, hogy mi fogja a 'biztosságot' kiváltani, nem tudom. Érdekel, kíváncsian szemlélem. És drukkolok, hogy tudjon ITT is többszörözni, ha úgy lesz. Arra nem emlékszem (jó volna tudni), hogy 4ig-ben voltak e kétségei(d) annak idején.
blumen
blumen 2019. 06. 06. 15:25
Előzmény: #6812  feel
#6814
Kell egy kis lábnap is néha, remélem jössz. ;)
feel
feel 2019. 06. 06. 15:22
Előzmény: #6810  blumen
#6813
Majd jelzek pm-ben,ha jovok.
feel
feel 2019. 06. 06. 15:20
Előzmény: #6810  blumen
#6812
Haverok hivnak de meg nem tudom :-) pedig jo lenne mar egy kis gimnasztika :-) az edzesen kivul.
blumen
blumen 2019. 06. 06. 15:18
Előzmény: #6808  NyeretlenKeteves
#6811
Kiakadtam? Ugyanmár, ha kiakadok akkor azért picit más a hangnem. Én csupán szépen megkértelek arra, hogy más elképzeléseit ne becsméreld, és a pozid kialakításához ne a a fórumra támaszkodj. Meg biztos hallottad már azt is, hogy sok beszédnek sok az alja. ;) 
blumen
blumen 2019. 06. 06. 15:12
Előzmény: #6809  feel
#6810
Mortenre már rég megvan a jegy, ott leszek. ;) Te jössz feel? 
feel
feel 2019. 06. 06. 15:03
Előzmény: #6775  blumen
#6809
Jun 22 Goa :-)
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 06. 06. 14:47
Előzmény: #6806  blumen
#6808
Jajjj bocsánat! :-) de no offense! Látom kiakadtál!  Tőlem aztán 100x is várhatsz nekem nem fáj de talán jobban tudom mi hangzott el az AW fórumban mint  itt a nagy többség(hangsúlyozom mint a többség). Milyen lebeszélésről beszélsz?  Egyébként vannak itt negatív dolgok amiket ki lehetne hangsúlyozni? Mellesleg nem írtam, hogy nem lehetséges itt 4-5x árfolyam csak azt említettem meg, hogy elhangzottak itt is ilyenek és mint tényt említettem meg. Olvass figyelmesebben! Látom hamar vége lett itt (is) a kritikusabb hangok elfogadásásnak. Részedről biztosan. Persze eddig is tudtam, hogy azt kívánod menjek a pics@ba :-)  de most ki is mondtad. Egyébként ha nem tetszik amit írok akkor tiltsatok ki! Ameddig ez nem történik meg addig azt írok amit akarok és ezt tartsd tiszteletben! Köszi :-) 
ner18
ner18 2019. 06. 06. 14:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#6807
igen, korrektek aztán ha beindulnak az események mint anno AW-ben split után változhat a hozzá állásuk, de addigra mi egy kellemes többszörözésen túl leszünk:)
blumen
blumen 2019. 06. 06. 14:27
Előzmény: #6802  NyeretlenKeteves
#6806
Akkor légyszíves te se ragadtasd el magad az általad kiragadt, kissé negatív dolgok hangsúlyozásával.(lebeszéléssel) Mellesleg Marslakó 500as célára a split előtti 800-900as szintről (split 1:8) avagy körülbelül 100-110 forintól nézve 4-5x. Szóval 24k ról engedd meg h mi is várjunk egy jó 4-5x-et, aki nem így gondolja nem probléma csak tartsa ezt tiszteletben. Köszi. Én 97k-ra várom am.
Brother1 2019. 06. 06. 14:26
Törölt hozzászólás
#6805
sylard 2019. 06. 06. 14:24
Előzmény: #6802  NyeretlenKeteves
#6804
Elég durva hype volt az AW fórumban, nyilván erre rá lehetett játszani, de mindegy is más kaszinó:). Nem érthetünk mindenben egyet, így kerek a világ! Én a jelenlegi árfolyam miatt nem aggódom, ha akarnám sem tudnám adni, úgyhogy próbálok mást jelenleg számomra hasznosabbat csinálni a kereskedés bámulása helyett:).
Brother1 2019. 06. 06. 14:24
Törölt hozzászólás
#6803
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 06. 06. 14:12
Előzmény: #6776  sylard
#6802
Már elnézést de AW-ban még Marslakó sem ragadtatta el magát annyira, hogy 1000 forintos célarakat emlegessen. Nagyon szerény és visszafogott volt és max 500 forintra "várta" :-) De a többség azért helyén tudta kezelni a Marslakó várakozásait.   Egyébként itt is röpködtek 80000, sőt 100000 forintos célarák is....sőt! Határ a csilagos ég :-) 

Topik gazda

Alexia29
Alexia29
2 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek