Topiknyitó: Portfolio 2019. 01. 13. 08:53

Hivatalos: sztrájkra készülnek a pedagógusok  

Ugrás a cikkhez
Megalakult a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezetének (PDSZ) sztrájkbizottsága annak érdekében, hogy a sztrájktörvény keretei között kényszeríthessék egyeztetésre a kormányt - értesült a Népszava. Szűcs Tamás PDSZ-elnök úgy
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
13791379 2019. 01. 13. 11:18
Törölt hozzászólás
#20
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 11:06
Előzmény: #15  badsector1
#19
gyönyörű hazugságok, de hát mit is várni egy nyugatifeny nevű szennyportáltól..
badsector1
badsector1 2019. 01. 13. 10:41
Előzmény: #16  pampa
#18
Akkor te nem érted az internet világát.
Milyen lexikális tudást nem adnak át amire szerinted szükség lenne, és amivel elkerülhetné az elmaradott térségben a diák a közmunkássá válást?
signal2
signal2 2019. 01. 13. 10:39
Előzmény: #4  deszcsakafi
#17
Nem igazán... 
pampa 2019. 01. 13. 10:33
Előzmény: #14  deszcsakafi
#16
Igen, én is így gondolom.
csak....
.
 a mostani méretű lexikális tudás amit át adnak.....jelentéktelen!
és még ennek a csökkentéséért harcolnak....
.
közben pedig azt kiabálják:

a kormány lebutítja a gyermekeket..,.
badsector1
badsector1 2019. 01. 13. 10:26
Előzmény: #13  deszcsakafi
#15
"Én arról beszéltem amikor általános iskolás diákokat vontak bele ebbe, ne jöjjön iskolába aki velük egyet ért.. "Nem életszerű, de ha lenne ilyen, akkor sem kell általánosítani, és felemelted a szavad akkor mikor a csepregi polgármester óvodásokat térdepltetett az aszfaltra az új út átadásakor?
http://nyugatifeny.hu/2017/12/13/a-jeghideg-aszfalton-kellett-terdelni-a-csepregi-ovodasoknak-hogy-koszontsek-a-fideszes-polgarmestert
"Igen, a képen a helyi óvodások vannak, akik éppen a metsző hidegben térdelnek a szintén jéghideg aszfalton.Jól látszik, hogy a gyerekek és a felnőttek is vastag kabátban, kesztyűben vannak, mivel rendkívül hideg volt Csepregen. A polgármester mégis jópofának találta, hogy a Luca-napi műsor keretén belül a gyerekek a hideg aszfaltra térdeljenek.Ráadásul az utcában óvoda sincs, ami esetleg indokolta volna, hogy a gyerekek az avatás részesei legyenek.Csak felhasználták őket kampánycélokra. A szalagátvágásnál is őket használták biodíszletnek"
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 10:10
Előzmény: #12  pampa
#14
írtam hogy adjon egy általános tudást. A történelemkönyvet is olvassák csak át, de ne legyen releváns ha egy gyerek mondjuk nem tudja darabra pontosan hogy mennyi áldozatot szedett pl. az első vh. vagy egy évszámot el tud ugyan helyezni helyesen a 15. században, de évre pontosan elrontja.
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 10:09
Előzmény: #11  badsector1
#13
Te idősebb diákokról beszélsz. Pontosítok! Én arról beszéltem amikor általános iskolás diákokat vontak bele ebbe, ne jöjjön iskolába aki velük egyet ért.. Volt ilyen tudom, mert van általános iskolás gyermekem. Mi ez?? Ha azt mondanám főnökként hogy jöjjön ki a parkolóba az aki szeretne egy sört vagy egy kólát, a munkát nyugodtan hagyják hátra... szerinted mennyien maradnának munkában ott és akkor?
pampa 2019. 01. 13. 10:06
Előzmény: #9  deszcsakafi
#12
, és tudja mit hol kell keresni, gondolkodni tanuljon meg"

minimális lexikális tudás nélkül, hogyan szűri meg a "kikeresett tudás" valódiságát?
badsector1
badsector1 2019. 01. 13. 10:03
Előzmény: #9  deszcsakafi
#11
"ezt most nagyjából én is így gondolom."
Ezt feljegyzem magamnak, ilyen még nem volt ,hogy velem érts egyet és na pampival.
  
Én úgy látom, hogy sok diák volt az utcákon, tehát inkább ők viszik ki a tanáraikat az utcára.
opkoapp 2019. 01. 13. 10:01
Törölt hozzászólás
#10
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 09:58
Előzmény: #8  badsector1
#9
ezt most nagyjából én is így gondolom. 2 pont szerintem valóban meg kell legyen. 1. Ne lexikont gyártsunk a gyerekből, hanem kapjon egy általános tudást, és tudja mit hol kell keresni, gondolkodni tanuljon meg (IQ). 2 legyen szociálisan rendben (EQ), ne bántsa, segítse a gyengébbeket. Házi feladatot kapjon csak, az nem feltétlenül kell hogy élmény legyen, mert kihívások is kellenek. Mi valósul meg ha a tanárok kiviszik őket az utcára? (már akit kivisznek, mert ez az akciójuk már egyszer befuccsolt)
badsector1
badsector1 2019. 01. 13. 09:45
Előzmény: #7  pampa
#8
"Tanítson meg 5x tőkeáttéttel napiban shortolni!   :))))"
A fenti szellemi termékeden kívül a többi rendben van.
pampa 2019. 01. 13. 09:35
Előzmény: #6  deszcsakafi
#7

Tanítson meg a zsebszámológép és a "gugli"  használatára!  :)
Élményt adjon a suli nem házi feladatot!   :))))
Tanítson meg kapcsolatot teremteni eltérő vallású,nyelvű és bőrszínű diáktársaimmal!  :))))
Tanítson meg 5x tőkeáttéttel napiban shortolni!   :))))
stb....

ezeket  lehagytad!   :)))))
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 09:30
Előzmény: #3  signal2
#6
és akkor most megint be lesznek vonva a nebulók is? Aki velünk van az ma nem jön iskolába és hasonló őrültségek? https://4cdn.hu/kraken/image/upload/s--NglY_6uk--/c_limit,w_1160/6pL5wNL8yBVtKeBcs.jpeg
45 perces szünetet, 10 perces tanórákat, keveseb tanórát, kevesebb tanulnivalót! Több filmnézést órákon, kevesebb sportot, számítógépes játék órát, stb...
pampa 2019. 01. 13. 09:25
Előzmény: #3  signal2
#5
csupa általánosság amit megfogalmaztak... és egy valódi cél, mint pl. a FIZETÉSEK emelése így konkrétan nem is szerepel  benne!
.
Ugyan miért nem ez a legfontosabb követelése egy munkavállalónak?
Miért inkább "politikainak" nevezhető célokat fogalmaztak meg a vezetők?
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 09:22
Előzmény: #3  signal2
#4
te most lesenkiztél engem?
signal2
signal2 2019. 01. 13. 09:17
Előzmény: #2  deszcsakafi
#3
Te senki jó céljáért nem tudsz kiállni, ha fennáll a veszélye, konfrontálódni kell a pártoddal. 
Ez is egyfajta jellemtípus, az tény. Nincs mit tenni.
deszcsakafi
deszcsakafi 2019. 01. 13. 08:53
Előzmény: #1  portfolio
#2
elő a kockás ingeket megint.. csak aztán nehogy kiderüljön hogy ugyanazok voltak hisztizni akkor kockás ingben vagy fekete özvegy ruhában, akik most szánkót lopnak. (Segítek: mindegy milyen ruházat lesz, a létszám sokat nem változik, marad és konvergál a ZÉRÓhoz!).

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek