Topiknyitó: penztaros_lorinc 2018. 11. 20. 15:29

Két fórumtárs szerint ❤Orbán Viktor❤ még nem a köztörvényes bűnözők védőszentje!  

Ő egy szent!
Minden köztörvényes bűnöző imáiba foglalhatja a nevét!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2018. 11. 22. 12:57
Előzmény: #67  pampa
#80
Fb cukorember nem abból lett gazdag hogy ismerte az amerikai elnököt és szinte minden közbeszerzést megnyert amin Elindult.hahaha
pampa 2018. 11. 22. 12:57
Előzmény: #77  pomperj
#79
Nem akartam Ferinket példának hozni....de ő hogyan gazdagodott meg?
Ahogyan más az MSZMP tagság és a szorosan hozzá tartozó körből?
.
Ez a hogyan gazdagodott...... csak hangulatkeltésre jó.... mások is meggazdagodtak, és úgy,hogy közük nincsen a politikához, vagy párthoz!
Csak ők lényegtelenek....kutyát sem érdekelnek.... hiszen nem "alkalmasak" arra, hogy támadjuk rajtuk keresztül a FIDESZ-t!
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:56
Előzmény: #76  pampa
#78

Leírásod alapján egy pillanatra elképzeltem, ahogy a német Herbert és Günther arról beszélget, hogy nyáron Mo-ra utazik, hogy roskadozó SZTK folyosókon várakozzon, s kérjen időpontot valamikor 2024-re. Mert ugyan megkeres 100,000 €-t, de ő idejön, mert itt olyan jól ellátják ingyenesen.
Jót derültem. De kiderül:Szerintem te a hazai _magán_ellátásról beszélsz. Az valószínű olcsóbb, mint nyugaton, és arról hihető, hogy nagyjából színvonalas.
pomperj
pomperj 2018. 11. 22. 12:44
Előzmény: #67  pampa
#77

A isten szerelmere, legalabb az "influencer kiskonyv" elso szamu szabalyat tartsd be.
A kozismert tenyeket es a  jozan esz hatarait ne lepd at, ha osszehasonlitod ismert emberek minoseget, es/vagy  a vagyonuk  megegszerzesenek modjat. Magad diszkreditalod cask, mert meg a sajat taborod is rohog ezen.
pampa 2018. 11. 22. 12:30
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#76
Volt már tapasztalatod gyermekek oktatásával kapcsolatban?
Akkor tudnád értelmezni....
.
Az EÜ pedig a munkaerő elvándorlás miatt jutott ide.
Előbb írtam a nyugati példát az ellátásra..... azt simán átlapoztuk....
.
Romokban ?
Akkor miért járnak haza gyógykezelésre nyugatról???????
pampa 2018. 11. 22. 12:27
Előzmény: #74  peter_s
#75
Már nem fogod megélni, de 100 év tapasztalattal a hátuk mögött a hazai politikusokról sem fogak már ilyeneket írni!
Gondolom ismered az USA milliomosok mondását?
"Csak azt ne kérdezzék meg, hogy az első millióm hogyan keletkezett!  "
peter_s 2018. 11. 22. 12:23
Előzmény: #67  pampa
#74
FB cukorember vagyona mögött van valós teljesítmény, az újgazdag, semmirevaló, bunkó politikusok vagyona mögött annyi a teljesítmény, hogy "jókor vannak jó helyen", magyarul annyit és úgy lopnak, csalnak, hazudnak, amennyit és ahogy csak akarnak. Érdekes, hogy azok a fideszes pártrabszolgák és politikusok torokszakadtából visítottak Kóka helikopterezése és Fletó limuzinja miatt, meg bankárkormányoztak, most pedig ugyanazt eljátsszák, mint a szoci kormány, amelyet szidtak és ennek tapsolnak. USA Forbes 100-as listáról egy politikust, vagy valamelyik politikai párthoz nagyon közel álló személyt írjál, aki állami közbeszerzésekből vagy politikai múltjából gazdagodott meg.
Törölt felhasználó 2018. 11. 22. 12:18
Előzmény: #48  pampa
#73
"Az oktatást a gyermeke juttatták oda ahol tart.."
.
ezt az állítást hogyan kell értelmezni? pld ugyanúgy mintha azt állítanám, hogy az egészségügyet a betegek juttatták oda ahol tart? 
.
Kifejtenéd bővebben?
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:17
Előzmény: #66  penztaros_lorinc
#72
Én annyira lefáradtam most, hogy kezdem elhinni, amit mond....lehet, hogy a szavazóbázis is így keletkezett. :)
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:07
Előzmény: #66  penztaros_lorinc
#71
Miért olyan hihetetlen, hogy a magyarok 2/3-a szívesebben vágyik olyan magasan fejlett országba, mint pl. Oroszország, Türkmenisztán, Törökország? A statisztikák is azt mutatják, hogy kelet-európából özönlenek a munkavállalók ezekbe a kiváló országokba.
Hiszem, hogy az a néhány ember, akik a hanyatló nyugatra vágynak,  valamiféle illúzió áldozatai. 
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 12:06
Előzmény: #68  pampa
#70
Csak olyan ügyészség vizsgálhassa Orbán Viktor ügyeit, amelyik az Ő utasításai szerint vizsgálódik!
Képzeld el mi lett volna, ha vejének az ügyeit olyan ügyészek vizsgálják, akiket nem utasíthat!
Még a végén bekértek volna valami bizonyítékot!
Orbán Viktor megmutatta, hogy úgy is meg lehet vizsgálni a vejének az ügyeit, hogy még a bizonyítékot se kérik be! Ilyen a független magyar ügyészség!
Az EU-s ügyészség máshogy működne.
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:03
Előzmény: #65  pampa
#69
Én azon gondolkodtam, hogy ha csak ez a két kategória létezne - amit feltételezni nyilvánvaló galádság - akkor te melyikbe sorolnád magad. De nem is gondolkodom rajta tovább, hiszen abszurd a kérdés...hiszen te tudsz dönteni a mindennapi életed alapján.
Egyúttal köszönöm, hogy elmagyaráztad, miért jó itthon az oktatás és az egészségügy, és azt is, hogy bárkiből lehet Lőrinc.
Ma megvilágosodtam. Ma elmegyek szavazni.
pampa 2018. 11. 22. 12:02
Előzmény: #66  penztaros_lorinc
#68
Olyan ügyészségre nincsen szükség akit az EU vezetése "utasít".....
Ahogyan az EU bírósága is bebizonyította,hogy ha szükséges, meghozza a "politikai" ítélete....
Ahogyan az EU vezetése a saját maga által alkotott szabályt sem tartja be!
.
Akkor minek ide központi ügyészség???????
pampa 2018. 11. 22. 11:59
Előzmény: #61  Tibi0002
#67
Most akkor a sebességével van a gondod?
.
A " FB cukorember" az USA-ban mennyi idő alatt lett gazdag?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 11:59
Előzmény: #56  pampa
#66
Csak az EU-s ügyészség ne jöjjön!
Ugye Te is azon a véleményen vagy, hogy Orbán Viktor ügyeit ne vizsgálja olyan ügyészég, amelyik nem Orbán Viktor köreinek utasításait követi?
pampa 2018. 11. 22. 11:58
Előzmény: #59  Tibi0002
#65
Nem.
Az emberek tudnak dönteni a mindennapi életük alapján.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 11:57
Előzmény: #43  pampa
#64
Ezt az ÁLHÍRT nézd meg!
https://444.hu/2018/11/22/miutan-befogadtuk-orban-viktor-korrupcioert-elitelt-baratjat-a-ripost-megprobalta-bemutatni-hogy-masok-is-baratkoznak-am-bunozokkel
Attól, mert Dobrev Klára nem ismeri a körözött bűnözőt, még a barátnője, hiszen Viktor jóváhagyásával Árpi azt mondta!
ts3 2018. 11. 22. 11:55
Előzmény: #57  pampa
#63
Csányi, Demján nem egy parlamenti ciklus alatt gazdagodott meg állami megbízásokból, a konkurencia kiiktatásával.Te tudnál definíciót adni a korrupció fogalmára? Úgy tűnik, hogy Szerinted Fideszes ha megszakad sem tud ilyet elkövetni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 11:55
Előzmény: #58  deszcsakafi
#62
Módosítottam a topic címét, hogy az Pampa és babosko30 véleményét is kifejezze!
Tibi0002 2018. 11. 22. 11:54
Előzmény: #56  pampa
#61
Nyilván nem zavar téged a gazdagodás feltűnő üteme, valamint a gazdagodás _forrása_. A másik kettő vállalkozó felemlítésével pedig a kérdés súlyát kívánod csökkenteni, feltételezem.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek