Topiknyitó: zsoltee77 2018. 11. 10. 18:11

BLUE topic  

Akkor itt folytatjuk a témázást, várunk minden régi és új olvasót, hozzászólót. :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
safilaci 2020. 01. 13. 13:51
Előzmény: #4059  MetalHeart
#4060

Szia Accept!
A pakkom 50%-a eladva .
A maradékkal várom a 8.2.- t ! :)
Köszönöm az elemzésed !!!
MetalHeart
MetalHeart 2020. 01. 13. 12:59
Előzmény: #4025  MetalHeart
#4059
DBank:
"Hmm... már az év első napján ugrasztás(!?)... abszolút sértetlen up trendvonal, megnyitott bolifej, mindhárom MA pufferként és gold-cross villanás lehetőségével..."
   
Még ha itt Pesten szürke is az ég, a DB felett felvillant ma a gold-cross... megvolt a szokásos 7.2 körüli mérlegelés, majd a kritikus 7.6 fölé lőve korrekció jött...  fundásan persze nem (sok) változott, de holnap indul az amcsi jelentés szezon(kedden Citi, JPMorgan, Wells... szerdán Boa, Goldman, csütörtökön Morgan Stanley)) és egy pozitív jelentés szüret valszeg jó hatással lenne a továbbra is sértetlen up trendvonalon emelkedő árfolyamra, így a túlvett zónába érésig a korábban kritikus 8.2 árfolyamszint elérhető lenne... ez a két egymás felett elhelyezkedő felső oldalazó trendcsati felső éle, amit még tavaly január elején alakított ki...
bluefrog
bluefrog 2020. 01. 13. 09:36
Előzmény: #4056  Jager72
#4058
rendben, nincs harag, sok sikert mindenhez! Random jó választás volt.
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2020. 01. 13. 09:23
Előzmény: #4056  Jager72
#4057
Jól tetted, hogy kérdeztél, az sohasem szégyen.
Ezért is van a fórum.
Sok sikert és a kapott infók hasznos felhasználását ;)
Jager72 2020. 01. 13. 09:12
#4056

Lehetséges, hogy a kérdésem felesleges volt, aláírom! Képes vagyok a legegyszerűbb dolgokat is a legbonyolultabban kezelni!
Ha megbántottalak, az "ilyenek" szóval akkor elnézésedet kérem!
Nem vagyok troll, 5 éves a regisztrációm, a hozzászólásaim (amik kérdések) ritkák, és lehet, hogy dedósnak tűnnek, de azért teszem fel hogy tudjam. Több mint 4 évig az OTP-nél voltam, ott nem volt lehetőség long ill. short nyitásra. Átmenetem több mint 1 éve a Randomhoz, ott lehetséges.
Főállásban dolgozom, napi 8 órát, a tőzsde mindig is vonzott, de kevés az időm vele foglalkozni, tanulni. Nyilván tanulni az ember a tapasztaltabbaktól szeretni, ezért írtam ide a kérdésemet, mert itt értelmes hozzászólások, főleg elemzések szoktak lenni  chartokkal.
Részemről lezárva a téma. Továbbra is olvasni fogom az itteni beírásokat és az elemzéseket.
Minden jót!
safilaci 2020. 01. 13. 08:57
#4055
Sziasztik!
Bemásoltam amit a bux topikba írtam!
Köszönöm a válaszod , akkor innentől DBK a neve a papírnak!
( DB vagy DBK a Deutsche Bank neve ? )
Én is a német piacon nyomom inkább.
'Az EURon is keresünk egy picit ( kb 3% ) ill  mivel saját tulajdonba
kerül nem lehet elvenni ! ( prontos vételek )
Nekem a porfóliómban a következők vannak:
DBK ,Daimler,Lufthansa,Commerz,Addidas,
Hajrá spekulánsok ,esésre felkészülni!
Ha az OTP megadja magát beshortolom a HATI-t is !!!
A RG megint shortolom 6.470.- ről indult az első csomag!
MOL ha a Horvát Állam visszaveszi lehet egy rendkívüli
osztalék ( Kicsi az esély ... )
Állami Nyomdában vagyok komoly pakkal érdekelt mint
osztalék éhes befektető! :)
bluefrog
bluefrog 2020. 01. 13. 07:09
Előzmény: #4050  Törölt felhasználó
#4054
részemről lezártam volna ezt a dolgot, de akkor...
általában segítőkész vagyok mindenkivel, de amikor valaki több mint 5 éves regisztráció, és minimum több mint 1 éves kereskedés után (a profilján utána lehet nézni) olyat kérdez, amit valószínűleg a 13 évesek többsége is meg tud válaszolni, akkor azért elmosolyodok, ugyanakkor az illető helyében nagyon elgondolkodnék, és nem a másikat sértegetném az "ilyenek" szóval...
a kérdés olvasása után egyébként én is azt tettem mint Accept, vagyis ránéztem a profiljára, mert először azt gondoltam, hogy egy troll keveredett ide, és ahogy olvasom Acceptben is felmerült, h csak viccel az illető, sztem ez már önmagában minősíti a kérdést, még ha ő diplomatikusabb is volt nálam...
Törölt felhasználó 2020. 01. 13. 01:49
Előzmény: #4049  MetalHeart
#4053
Nézegettél már jó osztis papirokat ami úgy szimpatikus?
Törölt felhasználó 2020. 01. 13. 01:44
Előzmény: #4051  Törölt felhasználó
#4052
Az elmúlt hetet kihagytam vagy mi..mm egy opi eladásom volt hétfőn, azzal mondom le van tudva a hét, na meg egy próbálkozás 4igben ami 0 án ment el. Mostanában más dologok kötnek le, pedig jó lenne valami alkotni:) Mol- vacilál. őszintén? mindenki már le várja sztem, én is jah..de annyira ilyenkor a másik irányba szokott menni:) nem tudom..már fél éve ki van itt simulva ha megnézitek.
Ricsi..b* esni :D no comment. Ez jó annak akik be vannak ragadva a szakadás előttről...meg annak az egy két befektetőnek akik magas célárral vették meg lent.
OTp: Hm.. nem hiszek neki. Sztem esni fog...hetesen néztem.
4ig: Annyira lapos a forgalom benne hogy nem merek játszani vele most. Nincs tipp megérzés merre az arra most. Sokan vannak fentről sztem benne ennyi tudok.
Opi: Azért egy ilyen hosszú eső időszak után nem kell "rohanni vele". Lassan de beállhat a fordulat vele. Jó hosszú  "fecske" volt benne választás óta, na meg nagy is.
Most olyan tanácstalan vagyok mihez kéne nyúlkálni. Vegyek még DB-t ? :DD
Törölt felhasználó 2020. 01. 13. 01:31
Előzmény: #4044  safilaci
#4051
Szia Laci. Akkor egész szép átlagod van már 7.1 nél. 
Törölt felhasználó 2020. 01. 13. 01:31
Előzmény: #4029  Jager72
#4050
Támogatom pl Accept véleményét, nincs ebben semmi szégyellni való bárki bármit mond. Én is kérdeztem olyanokat itt hogy hu hu :) Mindenki kezdi valahol senki nem született hasában az ismerettel.
Én bevallom, nem értem am a kérdésed. Milyen hozam..? ha az a kérdés mi a nyereményed, nyilván a vétel-eladás függően plussz vagy minusz még hozzá a broki díj és az lesz a hozamod a befektetett tőkédre. Kalappal ;)
MetalHeart
MetalHeart 2020. 01. 12. 22:55
Előzmény: #4046  labdaszedo
#4049
Év végére szeretném átstrukturálni a portfóliót osztalékfizetős papírokra és befejezem a tőkebővítést, mert megvan az évek óta megálmodott "kritikus tömeg"... az agresszív vételeknek vége, a továbbiakban
"Takarékláng, régi bor,
Pihen egy lány a vállamon.
Lassú lebegés, ahogy én szeretem.
Bármilyen a nap, ilyen vége legyen.
Egy ölelés kell, az holnapig jó."
(TRB)
MetalHeart
MetalHeart 2020. 01. 12. 22:34
Előzmény: #4045  kvantitativ
#4048
ezt most nagyon nem értem, hiszen arról volt szó, hogy az új tulaj kiírtja a régi részvényeseket új papírnyomtatással... utánanézek...
MetalHeart
MetalHeart 2020. 01. 12. 22:32
Előzmény: #4020  MetalHeart
#4047
TKAG:
"Jan. 13-ig tart az ajánlatok benyújtási határideje... 15-én az FB kiválasztja a 2-3 legjobbat."
A Salzgitter-rel való fúzió megint felmelegítés alatt van pletykaszinten... mindenesetre az iparági kényszer nagy úr...
Shortszereplők már a féket nyomják, sőt 1-2 már limit körül vagy alá ment... a héten érdemi infók jöhetnek...
labdaszedo 2020. 01. 12. 19:43
Előzmény: #4045  kvantitativ
#4046

Szia Metal!
TKAG-ról legközelebb februárban lesz érdemi info? Tartasz osztalékfizetős részvényeket több éves időtávra?
 
Köszi!
kvantitativ
kvantitativ 2020. 01. 12. 19:03
Előzmény: #4044  safilaci
#4045
safilaci 2020. 01. 09. 08:05
Előzmény: #4036  Törölt felhasználó
#4044

Remélem igazad lesz mert akkor
igen komoly nyerőt fog hozni Nekem !
Bár amióta benne ülök és folyamatosan
trédelem lefele az átlagom... ! :)
Az átlagom 7.10.- körül van a lentieket
eladogatom .
Üdvv
safilaci 2020. 01. 09. 07:57
Előzmény: #4042  MetalHeart
#4043

Szia Accept!
Dbank első csomagom eladva 6.25.-  7.6.- !
Ahogy régebben írtad feljött idáig ! :)
Ez a teljes csomagom 25%-a volt !
Innen 6.25.- ről még van ugyan ennyi ezt még
el fogom adni.A többi 50% az 8.25.- ről figyel
mint őskövület!:)
Belenyúltam Lufthansába 15.35.- ről.
Daimler 48.55.- ről indult.
Cbankban még nem léptem nem igazán
látom merre akar menni!?
Volt egy sikeres RG shortom , bezártan egy bukó MOL pakkot!
Te merre jártál és csináltál valamit?
Üdv!
MetalHeart
MetalHeart 2020. 01. 08. 23:02
Előzmény: #4039  Jager72
#4042
A kisbufik es a random forumon bizosan segitenek, elobbinel a fogalmak, utobbinal a dijak, technikai kerdesekben...
MetalHeart
MetalHeart 2020. 01. 08. 22:58
Előzmény: #4040  MetalHeart
#4041
Most olvasom a korabbi kommentjeidet... abszolut kezdo vagy... nem viccelsz, mert ez faraszto lenne ennyi kerdessel... szoval jo ha lelkesedsz es sok sikert a tanulashoz !

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek