Topiknyitó: Portfolio 2018. 10. 15. 12:23

Bréking! Kivégzi a lakástakarékokat a kormány!  

Ugrás a cikkhez
Felmenõ rendszerben megszüntetné a lakástakarékpénztárak állami támogatását az a törvényjavaslat, amelyet Bánki Erik, a gazdasági bizottság fideszes elnöke nyújtott be az Országgyûlésnek hétfõn. Bánki Erik, a gazdasági
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2018. 10. 19. 13:41
Előzmény: #317  deszcsakafi
#320

Figyu! Engem elsősorban a családom fenntartása/eltartása érdekel. Majd ha jobban megy, és nagyon ráérek, akkor fogok ilyen témákkal foglalkozni.
.
Egyébként meg a szüntessük meg a közbeszerzést, mert csalni lehet vele (már vannak erre lépések), valamint ne vegyük igénybe az EU-s támogatásokat sem, mert azzal is lehet csalni. Sőt, ne hívj ki egy szerelőt sem a lakásodban, mert Ő is adócsaló, és ha fizetsz neki, akkor Te is támogatod az adócsalást.
signal2
signal2 2018. 10. 19. 13:41
Előzmény: #316  deszcsakafi
#319
Nálad kristály tisztán látszik, hogy aki nem úgy gondolkodik, mint te, azt 1 hatalmaz halmazként kezeled ("ti"), és mindenféle rosszat képzelsz róla. Nem tudom, hogy jutottál idáig, de sajnállak.
signal2
signal2 2018. 10. 19. 13:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#318
Az ltp-ben a megtakarításra ösztönzés volt a lényeg. Az bizony elég általános, hogy ha nincs kényszerből valamilyen megtakarítási termékbe elhelyezve a pénz, azt általában elköltik. 
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 10. 19. 13:37
Előzmény: #315  bigyula
#317
mi lenne ha rekurzívan viselkednél ha téged nem érdekel a magyar nemzet fennmaradása ?
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 10. 19. 13:35
Előzmény: #308  Peterbond
#316
te bigyula vagy? Csak mert ő is úgy hazudik mint te. Én azt írtam ajánlotta az ltp-s ügynök. Még nem futott ki a szerződésünk, még fut, de tőlem be is szánthatják azt is.. Nem vettem még igénybe az ltp-s ügynök felajánlott szolgáltatását. Hazudj tovább nyugodtan, ilyenek vagytok...
bigyula 2018. 10. 19. 13:35
Előzmény: #303  deszcsakafi
#315

"a CSOK a legnagyobb issue-t a demográfiai problémát célozza"
.
Csak ez nem jó módszer. Nagyon kevesen tudják ténylegesen igénybe venni.
.
"amit szeretett kurmányod megoldana arabok betelepítésével,"
.
Ez konkrétan hazugság!
.
"de Orbánék magyar családokat, magyar gyermekeket szeretnének."
.
Mi lenne, ha a fityesz csinálna magának egy "csináljunk gyereket" mozgalmat, és házon belül intézné el, ha erre vágyik?
megmon 2018. 10. 19. 13:35
Törölt hozzászólás
#314
megmon 2018. 10. 19. 13:34
Törölt hozzászólás
#313
signal2
signal2 2018. 10. 19. 13:33
Előzmény: #304  deszcsakafi
#312
"Na persze ballibeknek mondhatom ezt, ők mindig is ezt csinálták...."
Na, bazdmeg, te tényleg csak rágalmazni tudsz. Kóros. Nem kicsit.
Peterbond 2018. 10. 19. 13:33
Előzmény: #307  deszcsakafi
#311
2011ben vettem lakast. 16 milla volt. 11 milla hitel. Onero fele volt kb funda.
Most ugyanaz a lakas 26-28 milla lenne.
Most tenyleg keves lenne az akkori funda de meg most is jol jonne.
bigyula 2018. 10. 19. 13:32
Előzmény: #304  deszcsakafi
#310

"ebből is látszik hogy ez mindennapos eset"
.
Semmi olyan új infó nem került napvilágra az elmúlt időszakban, ami a rendszer bevezetésétől fogva ne lett volna ismert. Tudtommal ez a 4. Orbán kormány, ami alatt volt lpt. Nagyon gyanús, ha valakinek egyik nap eszébe jut valami, majd 3 napon belül lezavarja az egészet az országgyűlésen keresztül. Ez nagyon nem jó irány.
signal2
signal2 2018. 10. 19. 13:31
Előzmény: #303  deszcsakafi
#309
Arabok betelepítését eddig csak és kizárólag fideszesek szájából hallottam. Mármint ezzel rágalmaznak másokat.
A demoográfiai probléma megoldásához először is látni kellene, hogy ki, miért nem vállal gyereket. Én már többször leírtam, hogy nekem mik a nehézségek két kisgyerekkel, és a CSOK a felmerült problémák közül egyet sem old meg. 
Peterbond 2018. 10. 19. 13:31
Előzmény: #304  deszcsakafi
#308
Ez tudod a magyar hozzaallas. Ti veditek a Tibotcz es Meszaros fele lopasokat es meg vagytok lepodve?
Igen az olyan csalokat el kene kapni mint ahogy lathatoan te is trukkoztel mert amikor en kotottem nekem ilyeneket senki se ajanlott es nem is trukkoztunk. Ocsemnek se anno es apamneknak se.
De kend arra hogy a konstrukcio a rossz. Persze akkor nem zavart mikor neked jo volt a csalas.
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 10. 19. 13:30
Előzmény: #305  Peterbond
#307
A 2007 környéki devizás lufis lakásár elszállásról beszélsz?
megmon 2018. 10. 19. 13:29
Törölt hozzászólás
#306
Peterbond 2018. 10. 19. 13:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#305
A lakasarak elszalasaig tokeletes volt oneronek. Ocsem es en igy vettunk anno lakast.
A mostani 30 millios lakasok eseten mar tenyleg kissebb erteke van de meg mindig jobb konstrukcio megtakaritasra.
Es mondom mutass egy gazdag embert akinek van 100.000 forint megtakaritasa es ugy fekteti be hogy 5 rokonara ir lakastakarekot amit 5 ev utan lakasvasarlasra kell kolteni es a befizetett osszeg aze a rokone lesz papiron. Tehat ha lakast vesz belole ( mert mast nem vehet ) akkor az adott rokonnak lesz 5-10% tulajdonresze pl a lakasban. Nem csak ugy kpban odeadjak neki es o visszaadja neked.
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 10. 19. 13:28
Előzmény: #302  bigyula
#304
ebből is látszik hogy ez mindennapos eset. Tőlem korábban kérték hogy ha vásárolok pr...kerben akkor kérjek már számlát erre és erre a névre, címre.. ez nem más mint áfacsalás. Na persze ballibeknek mondhatom ezt, ők mindig is ezt csinálták....
deszcsakafi
deszcsakafi 2018. 10. 19. 13:27
Előzmény: #301  Peterbond
#303
a CSOK a legnagyobb issue-t a demográfiai problémát célozza, amit szeretett kurmányod megoldana arabok betelepítésével, de Orbánék magyar családokat, magyar gyermekeket szeretnének. Ha akkora baj lenne az LTP beszántása, akkor már fellázadtak volna a fidesz szavazók is, de ők is tudják hogy ez a lépés összeségében rendben van, majd kövesse még egy másik, és okés a dolog.
bigyula 2018. 10. 19. 13:26
Előzmény: #298  deszcsakafi
#302

Bocs, ha Te nem vetted igénybe, de ebből következik: "Az ltp ügynök pedig jelezte hogy tud szerezni számlát majd"
.
Egyébként a héten itt valamelyik kormánypropagandista pont arról dicsekedett, hogy Ő is igénybe vette, és számlát is kapott így...
Peterbond 2018. 10. 19. 13:24
Előzmény: #295  deszcsakafi
#301
20 evig nem volt gond vele. Most 3 nap alatt beszuntettek. Egy ezresem ra ha egy hete kerdezzuk meg hogy neked gaudagkent miert jar az LTP itt jottel volna ugyanazokkal az ervekkel mint az SZJA nal.
Csak azert mert a fidesz azt mondja nem lesz igaz.
Mellesleg a te problemadat siman lehetet volna szabalyozni egy jovedelem maximummal ha mar az a gond hogy gazdageknak miert jar.
Ugyanez a problema CSOK eseteben miert nem zavar?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek