Topikgazda: Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 08:51

Túlvásárolt a piac, folytatódhat a korrekció?  

Ugrás a cikkhez
Ludányi Péter, a CE Brokernek, a Takarékbank ügynökségének az üzletkötője szerint túlvásároltnak tűnik a piac, folytatódhat a korrekció a Budapesti Értéktőzsde virtuális parkettjén.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=1&i=51346
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 12:55
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Például, ha ma hallgattam volna az elemzőkre, jó veszteséggel shortolhattam volna a BUX-ot.
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 12:52
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Aki az elemzőket követi, kisebb eredményt ér el, mintha az ellenkezőjét tenné.
Az elemzők ugyanis a már meglépett dolgokat próbálják megerősíteni. t
Tisztelet a kivételnek.
Csak akkor jön be, ha időben léppünk, és a pszichológiai hatás bennünket is megsegít.
Az igazi , értékes információkat csak késve közlik.
Miért lennének ők tőlünk okosabbak.
Az egész tőzsde tele van áltudománnyal.
Ráadá sul sokszor nem a közgazdasági tények alapján alakulnak az események ,főleg amikor a politika nyíltan vagy a háttérben beavatkozik.
Mindenk i bízzon saját magában, vagy hagyja abba.
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 12:09
Előzmény: #5  allergia
#6
Sziasztok!
Jómagam sosem kereskedek elemzők vagy brókerek útmutatásai alapján. De most aztán azért nem lennék a helyükban az biztos. Bár szívesen venném, ha annyit kereshetnék, de ha most kell véleményt mondani. Gondolom mindenki azt kérdezi, meddig mehet még ez így, mikor jön a korrekció, stb. Miközben a külföldiek elhúzzák az orrunk előtt a piacot, mi meg lemaradozunk, mert megpróbálunk stabil pontokat találni.
Végül valószínűleg mi leszünk majd az okosok, csak kérdés, hogy a pénztárcánk ezalatt mennyit hízik majd.
allergia 2005. 02. 25. 12:01
Előzmény: #4  Tbarna
#5
Én is elolvasom, te is, gondolom majd' mindegyik fórumos társunk olvassa, de a passzát szelet nem mi fújjuk, ha a külföldiek. A másik, hogy szerencsétlen reggeli jósoknak milyen a track recordja: általában nem a nagyobb brókercégeket kérdezik, hanem a kicsiket (vagy csak ők hajlandók mondani valamit, nem tudom), a kicsik viszont nem látják a flow-t.
Tbarna 2005. 02. 25. 11:07
Előzmény: #3  allergia
#4
Én mindig elovasom. Bár ma éppen eladó vagyok.:) Egyébiránt a legjobb az, ha rögtön az ellenkezőjét teszed meg annak, amit mondanak a "szakértők". Nem bántom én őket, de rövid távon pláne 1 napra nem léteznek szakértők. Ez tény.
Ez ilyen távon tényleg csak kaszinó.
allergia 2005. 02. 25. 10:59
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Szerinted a vevő elolvassa, hogy XY mit mond reggel a piacról???
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 10:49
Előzmény: #1  portfolio
#2
Miért nyilatkozunk önmagunk ellen?
A román, a bulgár, az egyiptomi piac talán még inkább az kellene hogy legyen, ha ez egyáltalán számít!
El akarják üldözni a vevőt?... mert ő dönti el, hogy vásárol-e, nem kell befolyásolni.

Topik gazda

morky
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek