Topiknyitó: Portfolio 2018. 09. 15. 11:29

Még Kínában és Indiában is jobb a levegõ, mint Magyarországon  

Ugrás a cikkhez
A legtöbb európai uniós tagország nem teljesíti a közösség levegõminõségi standardjait, egyes kelet-európai országokban, így Magyarországon pedig a légszennyezettségi helyzet még a kínainál és indiainál is rosszabb - áll az
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 09. 15. 12:11
Előzmény: #3  dexter
#7

nem csak Észak-Magyarországon, és nem csak az akinek nem telik tüzelőanyagra.. sajnos
itt az emberek többséges teljesen igénytelen a környezetére
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2018. 09. 15. 12:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#6
indiával nekem is vannak fenntartásaim, de az itthoni kínakép már eléggé túlhaladott, sokkal előrébb tartanak fejlődésben, mint ahogy az átlagemberek gondolják, simán bármi lehet
rockmaster 2018. 09. 15. 12:07
Előzmény: #3  dexter
#5
Ott a pont!Nekem is ez jutott eszembe a cikkről.Ehhez tökéletesen passzol pl. a 11:28-as pf cikk és azok is, amik arról szólnak, hogy az észak-magyarországi régió az egészségügy, munkalehetőségek tekintetében az EU sereghajtója. És vegyük hozzá, hogy az országban ott találhatóak a legkiterjettebb erdőterületek, és mégis....
Én az ország másik végében élek, most készülök venni levegőtisztítót. Rohadt drágák, de szükséges.Ha valakinek van tapasztalata róluk, akkor azt szívesen venném. Én a svájci IQAir-t néztem ki, annak a legjobb a szűrése.
zmonsterhun 2018. 09. 15. 12:04
Törölt hozzászólás
#4
dexter 2018. 09. 15. 11:35
Előzmény: #2  totoro
#3
Ennél sokkal súlyosabb, hogy pl. észak Mo.-on szeméttel, bálás ruhával, stb. fűtenek az emberek, éppen ami a kezük ügyébe akad, mert nem telik fára, szénre. Többek között a nemzeti gázszerelő által megvett Mátrai Erőműben is több kommuniális szemetet égetnek már el, mint lignitet, persze feketén, hatosági engedély nélkül.
totoro
totoro 2018. 09. 15. 11:29
Előzmény: #1  portfolio
#2
A sok tizenéves dízel szutyokkal kéne kezdeni valamit az utakon. Állítom a dízel kocsik nagy százalékát ki kellene vonni a forgalomból ha szúrópróbaszerűen lennének közúti ellenőrzések.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek