Topiknyitó: Portfolio 2018. 09. 12. 14:46

Szijjártó: csalással ítélték el Magyarországot  

Ugrás a cikkhez
A Sargentini-jelentés elfogadása nem más, mint bevándorláspárti politikusok kicsinyes bosszúja Magyarország ellen - mondta szerdán rendkívüli sajtótájékoztatóján Szijjártó Péter külügyminiszter. A politikus hozzátette:
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2018. 09. 15. 19:23
Előzmény: #631  wgl
#660

Amúgy meg ez is érdekes OSZTRÁKOKNAK JOGELLENES Sargentini SZAVAZÁS!!
 -Na meg mondjuk/mondom így O.V. Blokkjához tartozó Országok mint JOGELLENESÉGET hírdetnek!!
 Más nézetűek meg FÜLE BOTTYÁT SE mozdítják... ja,hogy nem akarják lejáratni magukat!! :::)))
 Na így én is tudnék beelőzni!!! Vigyázz VIKTOROM ""Jogelleneség"" díjajánlások követik!!::)))
 Másért, miért is kegyetlenkednének!! -Élve az alkalommal O.Viktorunkat felhasználva.. De ki szeretnének Tűnni!!
pitcairn2 2018. 09. 15. 19:19
Előzmény: #657  ts3
#659
még ez sem biztos...
elvégre ez csak a látszat, a külszín...
ha egy efféle milliónyi irányba húzó, diverz szervezetet centralizálni akarsz, akkor olyan embert érdemes választani a feladat élére, aki nem kötődik a nagy tagállamokhoz és ellenzéki attitűdökkel bír...
mpagnes 2018. 09. 15. 19:19
Előzmény: #655  impudent
#658
értem, de Gyurcsány strómanokat alkalmazott, de ő maga is stróman volt és ma is az
ts3 2018. 09. 15. 19:09
Előzmény: #653  pitcairn2
#657
És mégis megharapta a gazdáját.
pitcairn2 2018. 09. 15. 19:05
Előzmény: #628  wgl
#656
nem nagyon szoktam különösen mélyebben követni az efféle súlytalan "iszapbirkózásokat", de úgy rémlik, hogy vmi 30% voksolt az EP-s jelentés ellen
2019-ben igen jelentős jobbratolódás várható az EP-ben... 
ergo
azon a ponton jó sansszal, masszívan 50% fölé emelkedik az efféle "jelentéseket" ellenzők EP-s tábora...
a jelenlegi EP-s társaság már a mandátuma végén áll...
a produkciójuknak már csak ezért sincs sok értelme...
inkább a segghülye uniós "menekült" politika kapcsán várható radikális/jobboldali cunamival kéne foglalkozniuk ami alapjaiban fogja átalakítani a kis világukat.... 
bár az is lehet, hogy minden az előre megálmodott terv szerint halad és "magasabb célok" indokolják az EP várható radikalizálódását...  
impudent 2018. 09. 15. 19:00
Előzmény: #652  mpagnes
#655
Akkor Navracsis pl.
Gyurcsany sem lopott mint politikus
pitcairn2 2018. 09. 15. 18:59
Előzmény: #626  Nanobot
#654
ha jól emlékszem miniszterelnökünk több alkalommal beszélt közös külső határvédelemről, közös uniós hadseregről és szorosabb rendészeti együttműködésről, sőt talán közös unión kívüli EU-s programokat is támogatott (ami de facto a közös külpolitika előszobája lenne..)
az EU centralizáció szempontjából ezek a valóban fontos, mondhatni lényegi kérdések...
pitcairn2 2018. 09. 15. 18:54
Előzmény: #625  ts3
#653
anno nem Putyin biztosított külföldi ösztöndíjat neki...
mpagnes 2018. 09. 15. 18:54
Előzmény: #650  impudent
#652
ja hát egy része már sehol sincs jegyezve...
pitcairn2 2018. 09. 15. 18:54
Előzmény: #624  PusztaPutyin
#651
ellenben azt is "toltam", hogy fényes uniós karrier áll miniszterelnökünk előtt és ez még lazán bejöhet...
ami pedig a tavaszi választásokat illeti, továbbra is tartom, hogy hosszú távon jobban jártak volna ha veszítenek
és azt is tartom, hogy az un. "ellenzék" tevékenysége miatt jóformán kampányolniuk sem kellett...
impudent 2018. 09. 15. 18:30
Előzmény: #644  mpagnes
#650
Ne ertsd felre de itt van par nev.
Kadar Janos, Horn Gyula,Fodor Gabor
Kossuth Lajos, Thurmer Gyula, Angela Merkel,Bill Clinton es igy tovabb
mpagnes 2018. 09. 15. 18:05
Előzmény: #646  Peterbond
#649
ja és Ausztriában is ugyanúgy lopnak a politikusok
mpagnes 2018. 09. 15. 18:04
Előzmény: #646  Peterbond
#648
már bocsi, de én nem így gondolom, hanem ezt látom.....hogy én ott lopnék? ennek kb. annyi az esélye, mint az ötösnek a lottón, remélem érted.....na, de te pl. képes lennél ilyen feladatra, akkor hajrá és drukkolok.....egyébként a családban volt vezető beosztású családtagom politikai szinten, de semmit nem lopott el, ja és ki is rakták kb. ezért bő 30 éves munkásság után....erről a brigádról ennyit, de ezt most politikai brigádként értem, nem konkrét pártra mondom
mpagnes 2018. 09. 15. 17:58
Előzmény: #645  Peterbond
#647
nem gondolom, hogy a valós felszínt látjuk valójában....a top 100-on vitatkoznék, mert alapból Csányi pl. egy napraforgó.....arról nem is beszélve, hogy a top 100 is csak töredéke a valóságnak....ja és ezek a szereplők mind bűnszervezet szereplői, akiket ismerünk és akiket nem ismerünk, azok is......az biztos, hogy azért az szempont, hogy a lopott pénz legalább maradjon otthon.....amcsi azért erős, mert még azok is odamennek, akik máshol loptak.....Gattyán sem előny nekünk, hogy az USA-ban van, mert az csak az USA-nak jó...
Peterbond 2018. 09. 15. 17:52
Előzmény: #643  mpagnes
#646
Bocs de nalad sajat elmondasod alapjan csakis a lehetoseg hianyzott nem a szandek. Es pont azt felteteleuted itt a kritozalokrol hogy ok lopnanak es azert pattognak. Ezt kertem ki magamnak. Nem mondom hogy szakmailag alkalmas lennek vezetni barmilyen miniszteriumot de erkolcsileg biztos nem volna problema es azert nagyon remelem hogy a tobbseg is igy van ezzel. Sajnos altalaban pont azok a nagy tortetok ilyen poziciokra akik ki akarnak onnan venni nem pedig a kozos erdeket szolgalni. Kulonosen ha a nep ugy gondolkodik mint te es elnezi neki.
Peterbond 2018. 09. 15. 17:47
Előzmény: #640  mpagnes
#645
"meg azzal a különbséggel, hogy nem volt stadion és így ellophatták az egész pénzt és így feltűnő sem volt..."
Aha. Szoval csak ugy elloptak hogy meg indok se volt ra. Most mar csak kerdenem hogy hol is vannak ezek az irgalmatlan vagyonok?  Mert balos politikust vagy haverjat nehezen talalni a top 100 magyarban Fideszesbol meg csak en tudok 5t a top 50ben mar.
Amit a szocik elloptak az zsebpenz a mostani brigadhoz kepest.
Nem mellesleg ez a kulfoldre kivittek a penzt meg csak kulfoldiek nyertek akkor szemben most csak magyarok duma is kamu. Anno pampanak kikerestem a 2002-2010 es a 2010 utani idoszakokat is. A kulfoldiek altal elnyert allami beruhazasok aranya alig valtozott. A kozgep amugy a szoci era alatt is kapott megbizasokat csak Orban alatt kicsot megugrott ( evi 20rol kb 80-100 milliardra )majd aztan vissza teljesen a szakitas utan es mit ad isten az addig sose nyero meszaros par tiz milliorol lett evi 100-150 milliardot nyero. A gyerekei meg egyenesen a semmibol az elmult harom evben nyernek sorra palyazatokat.
Ahogy Orban lanya is mar multi milliardos. Erdekelne mennyinel is tart medgyessi lanya vagy Bajnai Gyurcsany Horn gyerekei?
mpagnes 2018. 09. 15. 17:45
Előzmény: #639  impudent
#644
melyik politikus nem lopna,akit ismerünk jelenleg? már a jövedelmük lopás alapból
mpagnes 2018. 09. 15. 17:44
Előzmény: #641  Peterbond
#643
én tisztességesen élek, nincs is semmim.....csak dolgozom, dolgozom,dolgozom.....semmi probléma
mpagnes 2018. 09. 15. 17:43
Előzmény: #639  impudent
#642
nem hülyeség és mindenki szálljon jó mélyen magába......egyébként nagyot lesne mindenki, ha politikus lenne és az 1. napon elmondanák neki a játékszabályokat, mert szerintem még ők is strómanok.....az egészségügy a legkényesebb téma, mert Magyarországon a legnagyobb pénzbánya évtizedek óta az alvilág számára és hát ebből bandaháború lesz ez nem is vitás, akár merényletek is lesznek újra, mint a 90-es években
Peterbond 2018. 09. 15. 17:39
Előzmény: #638  mpagnes
#641
"szerintem itt a hozzászólók pont ezt a lopási lehetőséget irigylik...."
Jaja csakis. Bocs de ne magadbol indulj ki masok eseteben oke. Elnezest hogy en tisztessegesen probalok elni es masoktol is azt varom el.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek