Topiknyitó: Portfolio 2018. 09. 03. 08:11

Vasárnapi boltzárat kérnek Orbán Viktortól  

Ugrás a cikkhez
A Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete a miniszterelnökhöz fordul a vasárnapi boltzár ügyében - írja a Magyar Idõk. Az érdekképviselet azt kéri Orbán Viktortól, hogy "a kormány vegye fontolóra a vasárnapi munkavégzés
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:49
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#140
A boltbezárás ellen ti nem tudtatok objektív ellenérveket felhozni.Ne keverjük a dolgokat,és te kezdtél áttérni más témákra,én meg belementem miután nem nekem kell védenem a védhetetlent (illegális migráció támogatása)
ts3 2018. 09. 03. 13:47
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#139
Ezen az alapon beírhatnád a fórumba, hogy a Jancsi és Juliska meséjével is egyetértesz, és ez abszolút hihető egy fidesz szavazótól.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:47
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#138
Jaj ne,könyörgöm ne menjünk bele megint,hogy létezik e a Soros terv vagy sem.Ezerszer ki lett tárgyalva,hogy maga Soros nevezi tervének a 6 pontból álló írását,amit a saját oldalán tett közzé.Reméljük nem sikerül megvalósítania,Orbánnak is köszönhetően egyre nagyobb ellenállásba ütközik,bár a kár már így is felbecsülhetetlen amit okozott Európának a 2 millió muszlim migráns beutaztatásával....
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:47
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#137
Pedig jól látod, miutan éedemben nem tudtál reagalni arra, amikor ramutattam, mennyire önellentmondásososak az érveid aboltbezárással kapcsolatban, te rátértél a bevándorlás témájára. Amiben annyi a közös, hogy ott is méreteseket hazudnak az elvtársaid, viszont eddig sikerült azzal behülyíteni az embereket, a boltzárral egyelőre nem, sőt komoly ellenállasba ütközött, olyannyira, hogy megfutamodtak a népszavazás elől, és maguk engedtek. Most újabb módszer, hogy kamu szakszervezettel próbáljak visszahozni.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:44
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#136
Baszod, mondom hogy ne propagandát hozz, hanem forrást, erre te a legkeményvonalasabban komcsi propaganda oldalról hozol cikket, amelyben maga a kormany külügyminisztere nyilatkozik. Jó, akkor ennyi, ha meg akarok bizonyosodnk, hogy hazudik-e a kormany, meg kell kérdezni őket, és ha azt mondják, nem,akkro az úgy is van. Ennyire te sem lehetsz hülye.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:42
Előzmény: #132  bigyula
#135
Úgy látod? Menj,gyorsan vásárolj be dacból valamelyik külföldi multinál :))
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:41
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#134
Azt állítod nem volt benen hazugsag. Holott te is nagyon jól tudod, hogy az egész egy nyilvanvaló hazugságra épített, egy allítólagos Soros tervre, ami a Fidesz pártirodajaban készült, és az 1984 módszeréhez hasonlóan, ahol a főellenség Goldstein, egy gyűlölt figuta képét tették ki mindenhová, koholt vádakkal, a propagandaban felépített karakterrel. Nem mondom, megértem, ha az amúgy sikeres módszerrel egyetértesz, mert kedvenc pártod sikerét hozta, de mondom, felesleges itt azt beállítanod, hogy az a  propaganda nem volt hazugság, azt a szintet kb. a 8 általanost se végzett prolik hiszik el, nekik is szólt, ez meg egy gazdasági fórum, nagyrészt diplomas, tajékozott emberek járnak ide.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:41
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
"És akkor nézzük, mennyire volt „váratlan” a szerdai vétó, amelyre a 444 csütörtökön eszmélt rá! Mint arról portálunk is beszámolt, Szijjártó Péter külügyminiszter hétfői sajtótájékoztatóján többek között elmondta: május 2-án Marrakeshben tartják az úgynevezett rabati folyamat kormányközi tárgyalási fordulóját. A rabati folyamatban 57 ország vesz részt, köztük az európai uniós országok, és majdnem harminc afrikai ország, a téma a migráció. A kormányközi tárgyalási fordulón el akarnak fogadtatni egy nyilatkozatot, amely a migráció szervezését és menedzselését szorgalmazza, a migrációt hasznos, jó és támogatandó folyamatnak tartja – tette hozzá. Szavai szerint a nyilatkozat tartalmazza, hogy a migráció hozzájárul a fogadó országok fejlődéséhez, támogatni és segíteni kell, hogy különböző migrációs útvonalak jöhessenek létre. Szijjártó Péter felhívta a figyelmet arra: a magyar kormány álláspontja ezzel szemben az, hogy a migráció rossz, veszélyes és megállítandó folyamat, a migrációt nem menedzselni és szervezni, hanem megállítani kell.Nem fogadjuk el, hogy a migráció hozzájárulna a fogadó országok fejlődéséhez, ugyanis az elmúlt két és fél, három esztendő európai folyamatai azt mutatták: a fogadó országokban a migránsok biztonsági kockázatot jelentenek, ezért a magyar kormány nem járul hozzá a politikai nyilatkozat elfogadásához – fogalmazott a külügyminiszter, hozzáfűzve, hogy Magyarország külön nyilatkozatot fog tenni, így az Európai Unió sem képviselhet közös álláspontot. Szijjártó Péter szerint a brüsszeli és a marrakeshi eset is mutatja, hogy a frontok száma nem csökken a migrációs vita vonatkozásában, hanem egyre inkább nő. Hozzáfűzte:El akarják érni, hogy „beálljunk az európai mainstreambe, ami nem fog megtörténni, független attól hány frontot nyitnak meg ebben a kérdésben”."
.
Szijjártó válaszolt neked,ő valószínűleg jobban átlátja miről is szólt volna ez az egyezség,mint a ballib propaganda.
bigyula 2018. 09. 03. 13:36
#132
Látom sikerült elterelni az eredeti témáról a diskurzust, mert ott vereséget szenvedett a pártpropagandista. :)
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:35
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#131
Annyit írtam,hogy egyetértek a Soros plakátok mondanivalójával.Nem tudom mit titkoltam el,és miben hazudtam a Soros propagandában? :)))
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:33
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#130
Valami allami propagandaoldalaktól független forrás erre?
Nyilvan nyugati imperialista propaganda minden, ami nem fér bele a komcsi vilagképetekbe. Akarom mondani, ballib propaganda, mert most úgy hívjatok, amúgy mrg fogalmatok nincsen sem a baloldali, sem a liberális jelentéséről, igaz a jobboldaliéról sem.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:32
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Ez egy gazdasági fórum, viszonylag értelmes emberekkel, nem kell eltitkolnod a Soros propaganda lényegét, mindketten tudjuk a módszertanát, a Fideszben is tudjak, csak szerintük ez az eszköz megengedhető, szerintem meg nem. Szóval felesleges hazudnod róla.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:26
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#128
Ballib propagandát mondod vissza éppen! Tényszerűen hazugság,hogy vissza kellett volna tartaniuk az afrikai országoknak az Európába tartó illegális migrációt,ezért vétózta meg nagyon helyesen a kormány.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:24
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#127
Nem tudom milyen hazugságokra gondoltál,a Soros plakátokban semmilyen hazugságot nem találok.Abban igazad van,hogy vannak torzítások a médiákban,de ez ugyanúgy tetten érhető a ballib médiákban is.Ne tegyünk már úgy,hogy a jobboldali médiák hazudnak éjjel-nappal,a ballib médiák pedig objektívek,függetlenek,övék a szentírás joga.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:21
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#126
Mindkét megallapodás pontosan ugyanarról szólt, és az afrikai orszagok esetében is előírta volna a menekültek ott tartását. Csak valamivel meg kellett magyaráznia a komcsi propagandának, hogy amikor tényleg lehetne tenni a menekülthullám ellen, akkor kormanyunk megvétóz egy ilyen javaslatot, mert egyrészt azt nem ők találtak ki, mádrészt ha javul a helxzet, akkor kormanyozni kellene propaganda helyett.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:18
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#125
Jó, de én olyan hírekről beszéltem, amelyeket te is nagyon jól tudod, hogy a leghülyébb proliknak adtak be, eddig egy Fideszes ismerősöm sem tagadta, hogy ami a plakátokon vírít, az hazigság lenne, csak megmagyarázták, hogy miért fontos mindezekkel etetni az embereket.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:16
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#124
Az óriási különbség a török és afrikai megállapodásban,hogy míg a törököknek kötelessége a támogatásért megállítani az Európába áramló illegális migrációt,addig az afrikaiaknak ez nem lett volna feltétel! Ugyanúgy jöhetnének Európába,és még támogatták is volna őket ebben.Rossz a példád,csont nélkül bekajáltad a ballib propaganda cikkek hangulatkeltéseit.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:12
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#123
Te troll vagy, vagy te tényleg elhiszed, hogy a balliberális index, 444, 24 valódi híreket ad le, és az összes jobboldali, valamint a vilagsajtó is hazudik?
.
Ilyet én is tudok,csak tükröt állítottam eléd,mennyire szubjektív a véleményed érvek helyett.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:07
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#122
Az EU javaslata egyébként az volt, hogy az észak-afrikai országokat kell támogatni a menekültek ellátásában, ezzel megakadáylozni az Európába érkezésüket. Ahogy tették ezt Törökországban is, ami miatt a szíriai hullám Európa felé le is lassult, de nyilván az állami propaganda szerint a kerítés állította meg őket.
Törölt felhasználó 2018. 09. 03. 13:03
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Te troll vagy, vagy te tényleg elhiszed, hogy a kormanyparti 888, Origo, Magyar Idők valódi híreket ad le, és az összes ellenzéki, valamint a vilagsajtó is hazudik?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek