Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2018. 06. 26. 15:10
Előzmény: #259  Vazsmegyei
#260
"Nem érdekel a linked! Másolhatod ezerszer, ahogy szoktad! Megmondtam, hogy a fele sem igaz!"
.
Tehát akkor Toroczkai szerinted hazudozik saját magáról. Oké, tőlem ez is lehet:) Csak akkor miért kampányolsz egy hazug ember mozgalmának?
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 15:08
Előzmény: #254  -pny
#259
Nem érdekel a linked! Másolhatod ezerszer, ahogy szoktad! Megmondtam, hogy a fele sem igaz! Tartom magam a véleményemhez! Sem Toroczkaiért sem Toroczkai ellen nem kell tennem! Nem vagyok elkötelezve semmilyen mások által terjesztett ismeretek valódiságának megítélésében!
signal2
signal2 2018. 06. 26. 15:08
Előzmény: #248  elemes
#258

"Mi indokolja a miniszteri fizetések 5 milliós, vagy 3 vagy 2 millió forintos emelését - kérdezte az ATV főmunkatársa a Kormányinfón Gulyás Gergelytől.
Abban a helyzetben vagyunk, hogy ezt a törvényjavaslatot egyes miniszterekre is lebonthatjuk, illetve a kormány egészére. Mivel most egy miniszter, nevezetesen Bártfai-Mager Andrea van abban a helyzetben, hogy néhány kivétellel szinte az összes gazdasági társaságot felügyeli, ezért az ő esetében áll fent az emelés, hiszen más miniszterek hasonló jövedelemmel rendelkező cégvezetők által vezető cégeket nem felügyelnek”
.
"A miniszerelnök hozzátette azt is, hogy a havi 5 milliós miniszteri fizetés hazugság, ilyenről nem volt szó és nem tud arról, hogy a parlament ilyesmire készülne"
.
Már csak az a kérdés, hogy a miniszterelnök, vagy a kormányszóvivő hazudik...
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 26. 15:07
Előzmény: #255  Vazsmegyei
#257

"hogy a Mi Hazánk Mozgalmat idejekorán lehetetlenné tehesse"
 
ugyan, ehhez semmi külső körülmény nem szükséges, menni fog az nekik maguktól
 
na további jó vihart a biliben meg valóságtagadást, én spórolok némi szabadidőt a topic lazább jövőbeni követésével
signal2
signal2 2018. 06. 26. 15:05
Előzmény: #247  salve
#256
Megjött a sablonválasz: SOROS.
Jóccakát!
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 15:03
Előzmény: #246  -pny
#255
Nem a Vazsmegyei kampányol, hanem a például a -pny nick! Már most azért, hogy a Mi Hazánk Mozgalmat idejekorán lehetetlenné tehesse!
-
 Jó lenne, ha a civil mozgalmakat nem támadnád! Van elég, amelyik minden tudomány felett áll, mégsem üti ki a biztosítékodat! Hogyan is van ez nálad?
-pny
-pny 2018. 06. 26. 15:00
Előzmény: #250  Vazsmegyei
#254
"Nekem nem te fogod megmondani, hogy a Toroczkai milyen ember! Nem te fogod a hazug linkelgetésekkel elhitetni, hogy a hó nem fehér!"
.
Még mindig nem sikerült megértened, hogy Toroczkaitól saját magától idéztem?! Amiket bemásoltam, azokat ő maga írta saját magáról!
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:58
Előzmény: #248  elemes
#253
Na és te is magadból, ha nem figyeltél! Komolyabb értékelést is ki tudnál következtetni! Csak  legyél olyan mint a Tarlós! Aki kI tudja javítani a hibáját! Érthető ugye!?
salve 2018. 06. 26. 14:56
Előzmény: #246  -pny
#252
olvasd újra: #196
elemes
elemes 2018. 06. 26. 14:54
Előzmény: #247  salve
#251
putyin elvtársat hallottuk :)
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:54
Előzmény: #245  -pny
#250
Abszolút logikátlan az érvelésed! Nekem nem te fogod megmondani, hogy a Toroczkai milyen ember! Nem te fogod a hazug linkelgetésekkel elhitetni, hogy a hó nem fehér!
-
Egyáltalán a saját galibaságaidat akarod átruházni a vitapartneredre! A megállapításaidat meg össze-vissza idézgeted, úgy mintha te tudnád a logikát egyedül birtokolni! 
-
Felejtsd el ezt kétszínű következtetéseidet, mások véleményéről!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 26. 14:53
Előzmény: #244  Phylaxa
#249

"Megszervezték és baromi jól élnek sokan belőle. Különben nem lenne."
 
komoly, ha ezzel magadat meg tudod győzni, akkor már nem erőlködtél hiába
elemes
elemes 2018. 06. 26. 14:53
Előzmény: #192  Vazsmegyei
#248
neeeem, tarlós azt mondta, hogy amíg ő a főpolgármester, addig nem lesz több redbull air race.
.
ma jelent meg az a ''módosított" nyilatkozata, hogy "olyan mint eddig."
.
segget csinált a szájábóóóóóóóóóóóóóól. hazudós tarlóóóóóóóóóóóóóós
salve 2018. 06. 26. 14:52
Előzmény: #200  signal2
#247
nem
neked kéne szólni szeretett lelkivezetődnek G Sorosnak (akinek egyik szóvivője vagy itt), hogy ő a saját pénzéből adjon nekik pénzt és vagy vegyen neki repülőjegyet, és küldje őket haza Európából
ja és azt is üzenjük neki rajtad keresztül, hogy nem az európai Ngo-knak kellene hogy pénzt adjon hanem fektessen be és hozzon létre új munkahelyekt pl. Szíriában, / és vagy adjon adományt  a szír városok újjáépítésére (ahogy ezt Orbán példamutatóan megtette már Erbilben pl.), hogy hazatérhessenek a szírek, hiszen az ország egy jelentős része már is felszabadult és kezd éledezni - ok?!
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:46
Előzmény: #242  salve
#246
“-pny most abban reménykedik ezerrel, hogy Toroczkai majd szsvazókat lophatna el a fidesztől..”
.
Szórjátok az öngólokat. Ebben Vazsmegyei reménykedik, ezért kampányol a topicjával a mozgalomnak...
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:45
Előzmény: #240  Vazsmegyei
#245
Te teljesen belezavarodtál a trollkodásba. A nagy Toroczkai védelmedben most egyenesen azt állítod, hogy hazudozik. Szerinted ezzel sikerült megvédened?:)
Phylaxa 2018. 06. 26. 14:44
Előzmény: #217  signal2
#244
"Azért terelés, mert a jogos felvetésemről próbáltad elterelni a szót, miszerint nem megszervezték ezeknek az embereknek az Európába jövetelét, hanem annak valódi oka van: a polgárháború, és 3-4 év hasztalan várakozás menekülttáborokban + jordán szigorítások."
     
Megszervezték és baromi jól élnek sokan belőle. Különben nem lenne. A fogadó országokat is dolgozzák folyamatosan. Ez a legnagyobb szervezés. A csapból is a ménykű sok "emberi jog" folyik és ezzel párhuzamosan a fenyegetőzések. Spekulánsok pénzelik a "vegyetek fel hitelt rá" businesst. Ki a fenét érdekel, hogy lakni szeretnél valahol és arra olyan hitelt kell felvenned, ami bármikor beomolhat. Vegyél fel hitelt a muszlim migránsokra! Nevetséges! Ennyi.
bigyula 2018. 06. 26. 14:44
Előzmény: #240  Vazsmegyei
#243
Tehát, ami neked nem tetszik, azt Toroczkai tagadja le? :)
salve 2018. 06. 26. 14:43
Előzmény: #240  Vazsmegyei
#242
-pny most abban reménykedik ezerrel, hogy Toroczkai majd szsvazókat lophatna el a fidesztől..
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:42
Előzmény: #240  Vazsmegyei
#241
“És nekem miért kell elfogadnom a Toroczkai hivatalos oldalán beírtakat, amikor nem értek minden sorával egyet?“
.
Tehát azt mondod, hogy az új mozgalom, aminek a topicodat nyitottad, annak az alapítója, Toroczkai a saját weboldalán hazudozik magáról?

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek