Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2018. 06. 25. 13:08
#60
mekkora üres lózunk már ez, tutira valami kormánytroll munkája.
.
hazafias népfront.
.
may i vomit
pampa 2018. 06. 25. 13:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#59
nem a "hozzászólásodat" töröltem.....hanem téged töröllek a topikból!
.
Kértelek, hogy ne írj oda! 
Magyarul írtam és úgy érzem érthetően fogalmaztam! 
Törölt felhasználó 2018. 06. 25. 13:04
Előzmény: #55  pampa
#58
Ha a Jobbik nem tud, akkor Torockai és Dúró miért tudna?
-pny 2018. 06. 25. 12:58
Törölt hozzászólás
#57
pampa 2018. 06. 25. 12:46
Előzmény: #53  _Bekre_Pal_
#56
A trágár hozzászólást törli, én úgy látom.
.
Lehet, hogy nálad mindennapi az a szóhasználat amivel írsz..... de másnak az már durvának számít! 
pampa 2018. 06. 25. 12:43
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#55
Nem tud elszakadni a múltjától!
Amit tett a JOBBIK azt megtette!
Hiába nyilatkozza most, hogy már nem úgy gondolkodik.....
.
Volt erről szó a választás körül, így hiteltelen lesz a választói körében!
.
Ezt ismerte fel a MI HAZÁNK MOZGALOM .
.
Be fogja lassan gyűjteni a JOBBIK választóit.
.
Vona pedig a két szék között a földre fog ülni.....
.
Kisgazda párt, az MDF ugyanígy járt.
Törölt felhasználó 2018. 06. 25. 12:41
Előzmény: #53  _Bekre_Pal_
#54

bent fog maradni, de ez ne nyugtasson meg.
a történelem sajnos ismétli önmagát, különösen nálunk.
(ld. #51)
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 25. 12:32
Előzmény: #44  Vazsmegyei
#53
érdemes megpihenni egy pillanatra a cenzúra és annak tagadása témakörénél. ugye nekem volt egy kezdő hozzászólásom, nem mondom, hogy nem volt vaskos, de vállalható, olvasható, együtt lehet vele élni. ez ki lett takarítva. az ambivalens kapcsolatunknak hála a tizenvalahányadik hozzászólásban ezt felhánytorgató hozzászólásom bennmaradt, ki tudja, lehet, hogy ez még sokáig így lesz. de mindenki láthatja, hogy a topic számozása igen foghíjas. nos engem az érdekel, hogy történelmileg miért alakult úgy, hogy a nemzeti érzést magának kisajátító, kirekesztésre hajlamosabb honfitársaink, akik a saját szavuk hallhatóságára olyan érzékenyek, rendre és előszeretettel élnek a cenzúra eszközével. és ha most ez a hozzászólásom is bennmarad, az maga lesz az állatorvosi ló.
Törölt felhasználó 2018. 06. 25. 12:25
Előzmény: #46  pampa
#52
Bár nem tudok semmi összefogásról, ha lett volna, most nem lenne a narancskommunistáknak 2/3-a, de ettől függetlenül a topikot ihlető formáció épp azért vált ki a Jobbikból, mert az néppártosodott, elkezdett hátat fordítani a korabbi szélsőséges  nézeteinek.
Törölt felhasználó 2018. 06. 25. 12:24
Előzmény: #48  Vazsmegyei
#51

Na akkor erre igyunk, Csetneky!
https://www.youtube.com/watch?v=BKk-fhcDSqU
Törölt felhasználó 2018. 06. 25. 12:23
Előzmény: #48  Vazsmegyei
#50
"Gyanakvásra annak ad okot akik nem ismerik el azt a radikális formát, amit egy haza iránt, a magyar hazában gondolkodók törekvéseiben meg van! "
A 20. században már elég volt ebből a radikális, nemzetromboló formából. A haza iránt, a magyar hazában gondolkodók? Na ez az, amire képtelen minden szélsőjobbos, soha nem bírt egyikük sem EGÉSZ nemzetben gondolkodni, inkább deportálták egyes honfitársainkat, akik szerintük nem fértek bele a nemzetfogalmukba...
Mivel új formáció, én nem mondom előre, hogy rossz lesz, de előbb el kellene hatáolód a korabbi nemzetellenes, fasiszta korszaktól, ahogy amúgy Vona meg is tette, Torockainál és Dúrónál eddig erre nem került sor.
Vazsmegyei 2018. 06. 25. 12:01
Előzmény: #47  signal2
#49
A Jobbik 20% -ával bejutni a parlamentbe! Ami nem sikerülhetett, mert azok a nézetek, amiket a "kis pártok" megírtak magukról nem érték el a kívánt hatásukat. Most nem kellene egymásra mutogatni az ellenzéki megosztottság miatt! 
-
Egyenlőre a nemzetközi politikai helyzet miatt az Orbán takarodó sem aktuális! Ezzel nem lehet választást nyerni, mert nincs kivel összefogni! Minden tömörülés Orbán szeretne lenni, de ezt lelkesen titkolják!
Vazsmegyei 2018. 06. 25. 11:52
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#48
Gyanakvásra annak ad okot akik nem ismerik el azt a radikális formát, amit egy haza iránt, a magyar hazában gondolkodók törekvéseiben meg van! 
-
Máris tetten érhető az "előítélet" az előre a mozgalomra nem jellemző fogalmakkal keverve ráaggasztani a "jelzőket", amik olyanoknak az érdeke akik nem tudják és nem is akarják magukat  nemzet alkotóknak elismerni, vagy különleges elmélettel egy kisebbség érdekét akarják érvényesíteni a Kárpát-medencében. 
-
 A véleményekből hamar kiderül kiknek milyen érdekük fűződik a "Mi Hazánk" fogalmának az értelmezésére!
Ilyen már most is a "fasiszta, nemzetellenes" kifejezések meglengetése! Ezt nem a véleményedre értettem!
signal2
signal2 2018. 06. 25. 11:41
Előzmény: #46  pampa
#47
"mégsem okozott gondot az ellenzéknek összefogni vele a választás során." - konkrétan milyen összefogásra gondolsz?
pampa 2018. 06. 25. 11:34
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Korábban a JOBBIK is azt vallotta mégsem okozott gondot az ellenzéknek összefogni vele a választás során.
Amennyiben nemzeti és radikális lesz és marad a törvényi kereteken belül a politikája egy új párt aki ki akarja szakítani a maga szeletét a választók tortájából.
Törölt felhasználó 2018. 06. 25. 11:26
Előzmény: #44  Vazsmegyei
#45
Azért elég sok okot ad gyanakvásra, ha olyanok alapítják, akik korábban fasiszta, nemzetellenes nézeteket hirdettek, majd a Jobbikból azért lépnek ki, mert nem elég "radikális".
Vazsmegyei 2018. 06. 25. 10:58
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#44
Nem lettél kicenzúrázva!
Különben nem írhatnád ezt a kérdésedet sem!
 Már a feltételezésed is konteós! Kettő napja alakult ez a civil szervezet, nem kell temetni már az első percben a vélt előítéletek fennállása miatt!
A gyanakvásod érthető, de mint mondtad hajlandó vagy "neki" újabb esélyt adni a húzónév alapján! Ez már vitára érdemes meglátás részedről! 
-
Azért nem ártana tudni mihez képest szeretnél újabb esélyt adni egy civil szervezetnek!? Megismerhetők lesznek a feltételeid az elfogadására annak, aminek a kialakulása még mesze a jövőben látszik? 
-
Nézd már meg a Wikipédiát! Már most olyan skatulyát "nyitottak" valakik a Mi Hazánk Mozgalomnak, ami szerintem is felháborító!
Ez a Wikipédia csodája!
Vazsmegyei 2018. 06. 25. 10:45
Előzmény: #41  bigyula
#43
Akkor nem kell folytatni, ha csak a migráció érintette meg az ingerküszöbödet!
-
Pampa sem folytatja, de már csak a migrációról alkotott véleményével sem kell a két napja alakult civil szerveződésről elterelni a mondanivalókat! Egyébként amit írt Pampa, az nem csak a migrációról szól!
Vazsmegyei 2018. 06. 25. 10:40
Előzmény: #31  bigyula
#42
Értelmes dolgokat is cselekszik Orbán miniszterelnökként! Nem a véleményed határozza meg az értelmes döntéseit.
-
 Felhatalmazást kapott! Ha ez  nem így lenne, akkor a te "kormányodnak" sem lehet felhatalmazása, akkor sem, ha kétharmaddal nyertél volna!
bigyula 2018. 06. 25. 10:40
Előzmény: #38  Vazsmegyei
#41
Pampa kezdett migrációzni, és erre fel is hívtam a figyelmedet a #20-as hozzászólásban. Csak nem csináltál semmit... :)

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek