Topikgazda: bpmcwap 2005. 02. 17. 10:37

Gratulálunk: 10 milliárd dollár felett az OTP kapitalizációja  

Ugrás a cikkhez
A mai napi árfolyamemelkedés következtében 10 milliárd dollár fölé emelkedett az OTP piaci kapitalizációja. A kapitalizációt a saját részvényszám levonása után számoltuk.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=51063
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 05:46
Törölt hozzászólás
#17
matgab 2005. 02. 17. 17:18
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
alain,
le kellene hogy gyere az egyik konferencia találkozóra, tényleg jól el tudnánk dumálni néhány sör mellett, mert folyamatosan olyanokat írsz be, ami az én véleményem (is)...Ez kérlek szépen plágium!:)
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 15:09
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#15
csányiból én is a legsunyibb dolgokat nézem ki...
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 14:22
#14
Szia clockworkorange! Csak nem gondolod komolyan hogy MO-n valaha is részvényesivizsgálód ás kezdetét veszi,különösképpen a financiális területeken......Lás d PSZÁF MIZÉRIA,különben is:ugyis a spekik országában vagyunk......Nem hiába volt szép a görbe 98-02 között,egyébként akik hagyták DR.Csányit BURJÁNZÁSÁBAN-okkal és haszon reményében tették.A finánctőke megtalálja mindig az ÖVÉIT.Mi dolgunk csak követni az eseményeket,ha szerencsénk van még profitálhatunk is...
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 14:21
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Köszi a részletes választ, így értem, mire gondoltál.
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 13:56
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#12
1 nem lehet tudnia GDRek és off shore-ok mögött ki áll, petyik szerint a vezetés min 25%-al bír....
2 a bennfentesség megy egyes ig. tagok
3 meg lehet piszkálnia tényleges tulajokat, lásd a pénzmosásánál is meg kell adni. A GDR/ADR-nél miért nem?
4 a mindenkori piaci ár feléért adni részvényopciót, és nem ajelen ár + felárért értéket romboló......
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 13:21
Előzmény: #9  Mendieta
#11
"De nem értem, hogy ha ezt a hírt becsomagolják egy teljesen hétköznapi "gratulálunk" köntösbe miért baj?"
azért mert a hírrovatban nincs helye - szerintem - szerkesztőségi kommenteknek.
vagy ha igen akkor, amikor arról szól a hír, hogy az OTP-t megbünteti a GVH 10 millióra, akkor írják szépen oda a portfóliósok, hogy "igen, megérdemelte a köcsög bank"
na de egy ilyennek külön hírértéke lenne :-)
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 12:23
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#10
Kedves clockworkorange, írtál egy csomó mindent. Általánosságban. én viszont kíváncsi vagyok a konkrétumokra is:
1. mi furcsa a tulaj összetételben?
2. mi furcsa a vállalatvezetésben?
3. milyen részvényesi vizsgálatra gondolsz?
4. mi a probléma a menedzserösztönzésse l?
stb.
Mendieta 2005. 02. 17. 12:17
Előzmény: #8  bpmcwap
#9
A hír az, hogy 10 m USD a kapitalizáció. Mert nem mindenki követi figyelemmel a kapitalizációk alakulását. Tehát hír.
.
De nem értem, hogy ha ezt a hírt becsomagolják egy teljesen hétköznapi "gratulálunk" köntösbe miért baj? Maga a tény több mint elismerésre méltó az már más kérdés, hogy nyilván sok a visszásság arrafele..
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 17. 12:03
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
én általában nem a számoknak hanem a tulajdonosoknak hiszek.... amig nem fenyeget az amirol te beszélsz-már pedig még jo ideig nem fenyeget(min 1év)- addig van még uj a nap alatt...tobb kolbasz mint nap...stb...
jancsika 2005. 02. 17. 12:02
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
A munkaügyi vizsgálaton már túl van a cég , de a bírság mértékeének maximuma 10M , ezért, vagy istentudja miért nem jelentettés be, de az biztos, hogy 7 számjegyű bírságot kaptak..
Amúgy a külső államadósság mennyi is?
Ha megtartott volna az állam 50%-ot.... ugye ugye
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 11:56
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
ez nem pol téma, és az OTPnek igen furcsa a tulaj összetétele, vállalatvezetése, és az alkalmazottakkal való bánásmódja, egy kis munkaügyi vizsgálat ráférnea cégre. +egy rendes részvényesi vizsgálata vállalatvezetés, a mendeszer ösztönzés és a számviteli témák területén (én nem hiszek mindig a számaiknak....)
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 11:39
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
nem.
ez önálló, saját vélemény. te tudsz ilyet?
az nem világos, hogy egy objektív tájékoztatási céllal létrejött weblapnak, a hírrovatban miért kell ilyen brutálisan benyalni egy cégnek: "ezúton szeretnénk gratulálni" meg "a menedzsment szerepe" stb, stb.
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 11:29
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
teged is a Bencsik Andras es MNo.hu kuldott ide, aki a spekulans vadasz OV-nak nyal?
Törölt felhasználó 2005. 02. 17. 11:18
Előzmény: #1  portfolio
#3
mi ez a csontig benyalás?
ettől nem fognak (több) hirdetést vásárolni.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 17. 11:03
Előzmény: #1  portfolio
#2
én is gartulálok!
Csak ezért ment ugy a papir????

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek