Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 02:23
Előzmény: #1751  Törölt felhasználó
#1760
dreamer, a postázóban is rendet kellene rakni elég rendesen valakinek. Idén nem kapott egy kimutatást sem még a vállalkozói számlánk (sem), pedig a könyvelőnek havonta le kell adni az APEH felé ezeket a dokumentumokat.
A hitel törlesztő részleteket nem szedik le a megadott időpontban a számlánkról... ki tudja ennek milyen negativ következményei lesznek ránk nézve...
Akkor ott volt a kényszerlikvidálásos dolog, ami egyrészt túl ment a tőkeáttét kereten, másrészt nem az lett eladva, mint amit hitelből vettem, harmadrészt nem értesítettek róla előre.
Az éves kimutatás ugye el lett cseszve, a módosítást késve küldték.
A Telecenter munaktársak nem válaszolnak a levelekre.

Értékelem hogy egy tőzsdei fórumon keresztül próbálsz segíteni, de az a gond, hogy a CIB_IEB 100 sebből vérzik...
Miért maradna bárki is ennél a banknál ügyfélként, akinek ilyen és ennyi problémája van?
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 02:13
#1759
" Sok volt ez a 2 hónap, és az átutalási jutalékok is pofátlanul magasak az IEB-hez képest"

"Változik-e valamilyen szolgáltatás ára az egyesülés kapcsán? [masni22]
- Önmagában az egyesülés miatt semmilyen ár- vagy díjemelésre nem kerül sor. A fúziótól függetlenül ugyanakkor folyamatosan karbantartjuk kondíciós listánkat, és a piaci helyzet, versenytársaink lépései, vagy éppen saját költségeink változása miatt rendszeresen teszünk korrekciós lépéseke."

link
[origo] Vendégszoba - Török László, a CIB vezérigazgatója az IB-vel való egyesülésrõl
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 02:12
Előzmény: #1751  Törölt felhasználó
#1758
Megfelelt volna, de jó lesz ma is...
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 00:41
#1757
a mészárlást követõen a mészárosokat pártolni.....
az áldozatokat látván a hóhérokat dícsõíteni....
a megtévesztetteket hallván õket elnémítani.....
a valóságot észlelvén azt visszautasítani.....

?????????????????????????????????????????

STOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 00:23
Előzmény: #1754  Törölt felhasználó
#1756
Nyílt levél Mercurius részére!

Merc!!!!

Ezt tették velem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy ki mit utasít vissza, hagyjuk.....
(Van, aki azt hiszi, jó ügyet képvisel. Ez a tévhit.)

A mocskos dolgokat és az ezzel pártolókat én......!!!!

Léptem, s még nagyobbakat lépek!!!!!!!!!!!

Hívlak!!!

Nyugi!

Üdv!

Ui.: hangsúlyozom, ez személyes, de nyilvános levél.
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 00:21
Előzmény: #1754  Törölt felhasználó
#1755
.....t
Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 00:20
Előzmény: #1744  Törölt felhasználó
#1754
Nyíl levél Mercurius részére!

Merc!!!!

Ezt tették velem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy ki mit utasít vissza, hagyjuk.....
(Van, aki azt hiszi, jó ügyet képvisel. Ez a tévhit.)

A mocskos dolgokat és az ezzel pártolókat én......!!!!

Léptem, s még nagyobbakat lépek!!!!!!!!!!!

Hívlak!!!

Nyugi!

Üdv!

Ui.: hangsúlyozom, ez személyes, de nyilvános levél.
Törölt felhasználó 2008. 03. 03. 11:17
#1753
Ne m is kell velünk törödni! Jó ez parasztnak tanyára!
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 17:36
Előzmény: #1751  Törölt felhasználó
#1752
sry.. Mercurius
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 17:35
Előzmény: #1750  Törölt felhasználó
#1751
Nem, az sajnos nem segít, valamiért tényleg nincs Netbank beállítva, azt nem sikerült megnéztem, hogy miért nem került migrálásra!

Kedden megbeszéljük Mercuiro, ha úgy megfelel!
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 15:53
Előzmény: #1749  Törölt felhasználó
#1750
Mercurius
a nem mukodo szamlad probald a CIB 24-el megoldatni.
en is igy jartam, azt mondtak nem volt aktivalva a szamla.

Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:56
Előzmény: #1748  Törölt felhasználó
#1749
klubgenesis@gmail.com

köszi.

De ha a volt IEB-s Kovács Gézáné telefonszámát megszerzed, már azzal is sokat segitettél.

Az a gond, hogy a saját számlavezető fiokomban sem tudtak mit csinálni az elveszett bankoweb hozzáférésemel. Azt mondták nem létezik, nyom nélkül eltünt. Jó hogy itt van előttem a szerződés róla...
Vicces a dolog, addig amig nem pénz tűnik el, bár ez a tegnapi akció ez egy intő jel!
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:41
Előzmény: #1747  Törölt felhasználó
#1748
Ha írsz egy mailcímet megpróbálok segíteni, így sajnos ne tudok!
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:38
Előzmény: #1745  Törölt felhasználó
#1747
Volt egy Osztályvezető, aki az IEB-től szokott írni, és őt szoktam felhívni a dolgokkal kapcsolatban, mert eddig mindig korrektül el tudtuk intézni a vitás ügyeket. Most se levél, se telefon... se csoki...
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:31
Előzmény: #1745  Törölt felhasználó
#1746
Adj egy mail címet...

Kösz.

Eladtak részvényeket a számlámról. Ott figyel rajta most egy rakat kp. Baromira örülök neki... Persze hogy nem szoktatok... ha szoknátok, már rég bezárta volna a céget a PSZÁF. Ill. az ügyfelek megszüntetnék a számlákat... én is ezt fogom tenni, az összes számlával. Sok volt ez a 2 hónap, és az átutalási jutalékok is pofátlanul magasak az IEB-hez képest.

Nem tudtam hogy a CIB-nek nincs számlaadási kötelezettsége... vállalkozói számlám is van ott, igaz nem sokáig. A könyvelőmnek havonta kell leadni a papírokat, nem elsősorban a tőzsdésről van szó, hanem az átutalásokat, és az azokért fizetett jutalékokról stb. De azért bosszant, hogy nem tudom mi zajlik a saját folyószámlámon, amihez a tőkeszámla kapcsolódik, milyen havidijat kér az új CIB, és stb... azt sehol sem tudom megnézni! Amúgy 4 számlám van/ volt az IEB-nél... ebből az egyik nem funkcionál.
De akkor is, február végén még nem kaptam januári kimutatást!!!

Egy normális intézménynél, ha elköltözik az Osztály, átirányitják a telefonszámot, agy hasonló. Azt már láttuk az elmúlt hónapokban, hogy a CIB IEB fúzió nem normálisan zajlott...

Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:21
Előzmény: #1744  Törölt felhasználó
#1745
Üdv Mercurius!

Miért kellene neked elérned bármelyik Osztályvezetőt? Az IEB nagy része átköltözött, valószínüleg azért változott a szám amúgy..

Az eBrokeren van kimutatás a levont díjakról és egyenlegekről, a papíros kimuatatás érkezéséig kérlek azokból tájékozódj!

Csak úgy részvényt eladni nem szoktunk, ezt azért engedd meg, hogy így ahogy van visszautasítsam!

Ha gondolod írj egy mailt és ránézek a számlára, hogy mi is történhetett!!
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:15
Előzmény: #1743  Törölt felhasználó
#1744
Vicces, de az a szám, amin eddig hívtam az egyik Osztályvezatőt, nem elérhető...

Katasztrófa ez a bank, komolyan. Sem milyen kimutatásom nincs arról, hogy mi van a folyószámlámmal. Bankowebet megszüntették, elcseszték, hozzáférhetetlen, kimutatást meg sem elektronikus sem papír formban nem kaptam még idén. Fogalmam sincs miket vonnak nekem le jutalék és szolgáltatás cimszó alatt.

Tegnap meg eladtak a számlámról nem kevés részvényt, csak úgy, se szó se beszéd.

Részemről befejezem az eBroker történetet, PSZÁF, TV ügyvédje, Tékozló Homár, Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség, és Tőzsdei blogokon keresztül fogok búcsúüzenetet mondani...
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 14:07
Előzmény: #1735  eco500
#1743
Nem lehet hogy nekem írták, ugyanis tegnap írtam nekik egy levelet, és elküldtem őket az anyjukba. Korábban még sosem csináltam ilyet, higadt és tárgyilagos leveleket szoktam írni, de tegnap elszakadt a kötél...
eco500 2008. 02. 29. 14:00
Előzmény: #1741  Törölt felhasználó
#1742
Úgy látszik csak én láttam egyedül :)

"SZERETLEK!"

Ez volt a cím. kb.10 percig volt a friss hírek között
Törölt felhasználó 2008. 02. 29. 13:46
Előzmény: #1740  eco500
#1741
De mi volt a cím??

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek