Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 22:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#1600
Ne artsd bele az orrod minden topikba , tee . Kikapsz, kisshercegem ! :-))
kissherceg 2008. 02. 11. 22:32
Törölt hozzászólás
#1599
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 22:27
Előzmény: #1584  Törölt felhasználó
#1598
Winner hercegem, jajj bocs, de ugy kikeltem ma noi mivoltombol, hogy eselyed sem volt ma nalam :-)

Azert igazad van, es remelem nem keltettem benned csunya benyomast rolam :-)

Puszi ...
kispangit 2008. 02. 11. 22:20
Előzmény: #1594  Törölt felhasználó
#1597
Naja, en mar rutinos IEB-CIB-eskent megvarom a javitas javitasat, es csak majd valamikor majus 20. elott par nappal küldöm be. Jelentem, nalam is van elteres az ebroker 2007. adoevi netto eredmenye es a papir szama között. Ugyhogy varakozok szepen. Majd kijavitjak...
Az "ingyenes heten" nehany tranzakcional megis megjelent a bizomanyosi jutalek, irtam egy panaszt, itt is jeleztem mar. Varok szepen, csak eszreveszik azt is...Azt hittem, azert allt ma le a rendszer, mert mindent azonnal kijavitottak, de nem...
Hajra CIB, szedjetek mar össze magatokat vegre! Amig meg kitartanak nehanyan mellettetek...
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 22:17
Előzmény: #1595  Törölt felhasználó
#1596
Bocs Dreamer , elirtam...ugy akartam irni, hogy te lennel az egyeduli, akit nem szidnek le, tekintettel arra, hogy jo ideje forum tarsam vagy...
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 22:12
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1595
Szia Dremaer_ !

Dreamer, nem veled van a bajom, hanem azzal a fogalmazvannyal, amit ma olvastam. Ha te tetted oda, akkor bocs, de amugy te vagy az egyeduli kivetel ,akit az egesz pereputtybol igy leszidnek.

Az a fogalmazvany arrol szolt, hogy aki ebben az idoszakban megprobalt eladni. Na most ha egyszer az embert etesitik arrol, hogy nem tud se venni , se eladni, nem tud kereskedni, akkor biztos, hogy nem probal meg vetel, vagy eladas gombra bokni. Mert megvan neki mondva, es valoban keptelenseg is volt akkor ezekre a gombokra klikkelni. De a lenyeg, amin folhaborodtam, es az lehet maskepp van ahogy Te tudod, de az a fogalmazvany, ahogy megirtak, hogy aki kereskedni probalt .... abban az idoszakban. Hat ki probalhatott kereskedni, amikor megvolt irva, tudvalevo volt punk-tum, hogy nuku kereskedes.

Igen abban az ertelemben , ahogy Te mondod, mar sokkal tisztabb a helyzet, es sokkal masabb is, mert a Te verziod szerint, es lehet , hogy igy is van , az azt mondja, hogy aki , abban az ominozus idoszakban belepett a kereskedesi rendszerbe. Nos, a fogalmazvany, amit csak ma olvastam el veletleunl, az nem igy szolt. Erre volt a flhaborodas, mert ez egy tipikus kijatszasa, kimagyarazasa fondorlatos modon, hogy a cib bankerek mennyire sajnaljak a tortenteket, amiert nem lhetett kereskedni a rendszeruk altal, viszont mindenkinek mossak a kezuket, akit ezaltal - a fogalmazvany ertelmezese alapjan - az a hatrany ert, hogy nem tudott kereskedni abban a bizonyos idoszakban ( es most ismetlem megegyszer: az ember mar eleve ra se tette a kezet az eladas/ vetel gombra,mert eleve meg lett neki mondva, hogy ugy sem mukodik ! A fogamazvany szerint, ki volt az akkor akit karpotlas erhet ? Kerdem: a fogalmazvany szerint, ami engem ma folduhitett.)

Kedves Dreamer:
Megegyszer sajnalom , ha magadra vetted. Ne vedd magadra, en nem teged - legalabbis nem hinnem azt, hogy teged - szidtalak le.
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 21:04
Előzmény: #1593  Törölt felhasználó
#1594
Tisztelt Ügyfelünk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a 2007. évi adóigazolások generálásakor néhány kimutatásban technikai hibát észleltünk, emiatt a kimutatások újragyártásra, valamint postázásra kerülnek az érintett ügyfelek részére. Ezt követően,még a héten az eBroker Üzenetküldő menüpontjában is megjelentetjük az Ön részletes kimutatását. Kérjük, 2007-es adóbevallását már a kipostázott, módosított igazolás (amennyiben eredeti kimutatása hibás volt), illetve az eBrokeres üzenetben küldött kimutatás segítségével készítse el.

Szíves türelmét megköszönve,

tisztelettel,
CIB Bank Zrt.

KÉSŐ BÁNAT, MÁR LEADTAM A PAPÍROKAT A KÖNYVELŐNEK, ALÁ IS ÍRTAM. REMÉLEM AZ ENYÉM NEM VOLT HIBÁS...
MÁSSAL SZÓRAKOZZANAK!
LEGKÖZELEBB 1 ÉV MÚLVA AKAROK EZZEL FOGLALKOZNI!!!
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 20:52
Előzmény: #1592  zolaaa
#1593
Nem tudom, hogy lesz-e, de mindenekelőtt nyilván értékelni kell ezt a mostanit!

Mondjuk az lenne a legjobb, ha nem lenne ok ingyenes hétre..
zolaaa 2008. 02. 11. 20:43
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1592
mi is csak remélni tudunk :) köszi dreamer_ ! ja, mikor lesz a következő ingyenes hét?
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 20:32
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1591
Üdv kedves fórumozók!

Bocsi, h mostanában nem voltam, na nem azért mert ennyi a panasz, pusztán nem gépközeli munkát végeztem...

No 1-2 választ engedjetek meg túl azon, hogy a kommentek többsége költői!

JP! Honnan tudtad, hogy nem megy a rendszer januárban? Onnan, hogy beléptél a rendszerbe. Ott hova volt írva? A megbízás menüben. Tehát ha Te értesültél arról, hogy nem megy a rendszer, akkor jogosult vagy az ingyenes hétre. Tudom persze anyukám így-úgy, de ebben tényleg nem látom a problémát.

Az adókimutatások ügye már kicsit bonyolultabb. Sajnos van egy olyan banki program ami ezt számolja, ezekszerint van ahol tévesen. Megintcsak anyukám persze, én nagyon szeretem ugyanis kézzel kiszámolni az ügyfeleknek egyesével. Sajnos a CIB bank dolgozóinak ugyanúgy plusz munka, kellemetlenség, teher ez a rosszul számoló software.

Bár én is érzem azt, hogy az elmúlt időben talán kicsit tényleg megszaporodtak a hibák. Aki el akar menni azt tulajdonképpen meg is tudom érteni, van is rá lehetősége. Aki mégis marad, és megtisztel minket a bizalmával az tapasztalni fogja, hogy a CIB-es háttérrel a renszerünk csak fejlődni fog.

Azt viszont jómagam is csak remélni tudom, hogy minél hamarabb!
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 19:12
#1590
Hogy klikkeltünk volna a váteli vagy eladás gombra amikor nem is volt feltüntetve. Ez nekem magas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mai nap pont az utolso 5 percben áll le a rendszer még 5 percet nem birt ki !!!!!!!! Ez is magas!!!! 350ezres adora ma 620 ezres elszámolást hozott a postás , mit csinálnak jol??????????? Ez szolgáltatás?????????????? Ezek manipulátorok!!!!!!!!!!!!!! Az idegtől már nem látok ki a saját fejemből!!!!!!!!!
zolaaa 2008. 02. 11. 19:08
Előzmény: #1588  Törölt felhasználó
#1589
az EQ-nál meg ki se számították, csak adtak egy listát, hogy nesze számolgassál vazze...
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 19:05
Előzmény: #1587  pami2
#1588
Pami, a penzedet ne hagyd egy percnel se tovabb naluk, amint megteheted ki a penzeddel toluk !
pami2 2008. 02. 11. 18:54
Előzmény: #1586  Törölt felhasználó
#1587
JP!
ne hergelj wazze mert igy is pipa vagyok rájuk.
de ugy néz ki még nincs vége a c vágánynak

"Tisztelt Ügyfelünk!
Ezúton tájékoztatjuk, hogy a 2007. évi adóigazolások generálásakor néhány kimutatásban technikai hibát észleltünk, emiatt a kimutatások újragyártásra, valamint postázásra kerülnek az érintett ügyfelek részére. Ezt követően,még a héten az eBroker Üzenetküldő menüpontjában is megjelentetjük az Ön részletes kimutatását. Kérjük, 2007-es adóbevallását már a kipostázott, módosított igazolás (amennyiben eredeti kimutatása hibás volt), illetve az eBrokeres üzenetben küldött kimutatás segítségével készítse el.

Szíves türelmét megköszönve,"

ez a tavalyi ho egy az egybe csak 365 nap után elfelejtett elolvadni...igaz volt közben egy nyár is

kibaszzott idegesitő egy brigád
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 17:39
Előzmény: #1585  zolaaa
#1586
Ez egy felelotlen banda (cib , meg ami hozzatartozik ) !

A penzeteket vigyetek el toluk !
zolaaa 2008. 02. 11. 17:34
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1585
JP még annyit elmesélek h mindig sík ideg lettem mikor bármilyen készpénz ügyletet kellett intézni a Szabadság téren ... ott dolgoztam közel... de volt h 20p-ig kellett nézni hogy telefonál az ügyintéző, volt 1-1,5 óra várakozás mert lefagyott a rendszer, de a legdurvább h a nyitvatartást megváltoztatták 8,00-ról (évek óta) 8,30-ra !! Az a 20 szerencsétlen ügyfél állva várta hogy szépen besétáljanak a dolgozók, és kegyesen kinyissák a bankot... egy rohadt perccel hamarabb nem nyitottak volna ki....
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 17:32
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1584
Hercegnőm, szabad ilyen csúnyákat mondani?
Ilyen káromkodások egy férfi szájából is elég erősek, nem? ;-)
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 17:27
Előzmény: #1582  Törölt felhasználó
#1583
A PENZETEKET VEGYETEK KI EZEKTOL A SZERENCSETLENEKTOL. AT VAGYTOK VERVE, HA OTT HAGYJATOK: ROVID ES HOSSZU TAVON EGYARANT!

NE HAGYJATOK EGY FORINTOT SE EZEKNEL !!
Törölt felhasználó 2008. 02. 11. 17:24
Előzmény: #1581  zolaaa
#1582
Nem az a lenyeg zolaa...vagyis az volt valamikor, de most mas. Persze, hogy elore be volt jelentve, hogy nem lehet kereskedni. Es ha mar ilyet bejelentenek, akkor ki az az okor aki megis rabok egy veteli vagy eladasi gombra?? Senki. Mert megvan mondva, hogy hiaba is probalkozna.
Es itt meg bejelentik, hogy azok kapnak karteritest akik megprobaltak kereskedni abban az idoszakban !
Egy ilyen utolso, senkihazi tipus kimagyarazo bandat, hogy menne szarra a bankotok a szabdsag teren ott ahol all, vinne el guta aki ezt kitalalta ilyen szemet fondorlatos modjara !

Aki ezeknel tart meg egy forintot is ezek utan, az szora sem melto , csak egy pillantasra.
zolaaa 2008. 02. 11. 17:19
Előzmény: #1580  Törölt felhasználó
#1581
Az elején meg volt mondva hogy egy héteig nem lesz kereskedés.. ez volt a 3.-ával kezdődő hét (persze ez is önmagában nonszensz de legalább bejelentették), a következő hét volt igazán gáz, mert ott váratlan hiba volt.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek