Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 03. 01. 14:37
Előzmény: #77  fribell
#80
Sziasztok!
Nálatok műxik?
bpmcwap
bpmcwap 2005. 03. 01. 12:23
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
Kedves e*trader!
1 nem vagyok mazohista
2 nem vagyok lusta,csak elfoglalt
3 várom ama "más" szolgáltató jelentkezését...:)
4 szvsz jogal várhatom el egy nemzetközi bankintézménytől hogy megbizhato szolgáltatást nyujtsanak pláne ilyen versenyhelyzetben ami ma van magyarországon...
5 én lenni befektető nem vándorcirkusz...
6 ugy látom nem vagyok egyedül a problémámmal
Én is kérdeznék,persze csak ha szabad...
Miért van az, hogy bár láthatóan nem egyedi esetekkel állnak szemben hanem rendszeres rendszerhibával nem tesznek semmit-legalábbis nem tájékoztatnak semmi olyan irányú tevékenységről,amive l kiküszöbölnék a hibákat.Magam részéről őszintén szolva igen pozitivnak értékelem már ezt is,hogy itt van és olvassa a forumot!Tudna esetleg tájékoztatást adni arra az egyszerü kérdésre,hogy miért?
Miért akadozik a kereskedés a rendszerben?
Miért olyan lassu?
Miért nem jönnek teljesüléskór a blogok?
Miért nem tájékoztatnak idejében a várható hibákról(pl: Mikor multkorában leállt a rendszer 10:00kor csak 10:45kor irták ki az oldalra hagy önökön kivüli hiba miatt akadozik a rendszer)?
.
Gondolo m valakit megbiztak a rendszer megirásával hivják fel,hogy nem megfelelően működik,javitsák ki!Az Ebroker lehetne a vezető brokercég magyarországon-köszö nhetöen a hátterüknek az emberi kondicioiknak, a kedves és segitőkész ügyfélszolgálatosokn ak!Az Ebroker jo!!!!Nagyon jo!!!!Egy probléma van vele !!!A szerver vagy a program... szvsz a szerver.
Ajanlom a Sharkot!Megbizható,B ővithető,Világelső!
Igaz egy kétajtos szekrény,de megoldja a fütést is...:)
De tényleg!Legalább komunikáljanak velünk KÉREM!
Törölt felhasználó 2005. 03. 01. 11:34
Előzmény: #76  bpmcwap
#78
Bpmcwap te úgy látom nagyon nehezen tanulsz. Három lehetőséget látok veled kapcsolatban: 1) mazoista vagy és szereted ha bosszankodhatsz egy szolgáltatás miatt 2) lusta vagy szolgáltatót váltani 3) más szolgáltató fizet a szenvedéseid és az itt kifejtett szolgálataid miatt. Tudod a világon mindenhol úgy van, ha egy szolgáltatás nem tetszik nekem akkor veszem a kalapom és lelépek. Te miért nem teszed már ezt?
fribell 2005. 03. 01. 11:25
Előzmény: #76  bpmcwap
#77
bpmcwap
Igen kifelejtettél!
"Az ön böngészője rosszul van beállítva"
Mindegy melyiket használod, az rosszul van beállítva.
Röhejesek
bpmcwap
bpmcwap 2005. 03. 01. 10:32
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
A jo hirnév megsértése...
A rendszernek semmi baja...
Mi nem látunk semmilyen hibát a monitorunkon...
Mi nem tapasztaltuk az önáltal felvázolt eseményeket...
Rögtö n tovább kapcsolom...
Ezt nem velem kellene megbeszélnie máris kapcsolom az illetékest...
Elnézé st de ez a recepcio,kit kapcsolhatok...
Kösz önjük hivását!Minden munkatársunk foglalt,kérjük ismételje meg hivását később...
Kapcsolom a Help-desket...
Kapcs olom az ügyintézőt...
Kapcso lom a brokereket...
Kapcso lom a technikusokat...
Kap csolom a szamlavezetőt...
Kap csolom az alsovezetőt...
Kapcs olom a középvezetőt...
Kapc solom a vezető titkárságot...
Majd vissza hivjuk....
Kérjuk irja meg e-mailban...
.
.
Fiu k!Kifelejtettem valamit?
Törölt felhasználó 2005. 03. 01. 10:25
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Gondolom, ezeket a gondokat szoktátok jelezni az Ebrokernek. Mi a válaszuk??
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 18:17
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
Én a CD-nél vagyok, nincs rá panasz, de ma hallottam, hogy az equitas fele annyiért dolgozik. 0.25%, dt 0.15%, Azt hiszem átkell mennem.
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 16:42
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Én úgy veszem ki itt a hozzászólásokból, hogy inkább annak okoz gondot ez, aki naponta kereskedik, akkor tényleg szívás. De ha pl hosszú távra vesz valaki egy papírt, tehát nem adja-veszi naponta, napon belül, akkor nincs akkora gáz. Jól látom vagy nem? Mindesetre eléggé elgondolkodtam azon, hogy mégis felmenjek Pestre az Equitashoz.
Amit pozitívnak látok az ebrokerben:
1.helybe n van, nem kell Pestre menni
2.ha nem megy a BÉT, akkor lehet mást is venni
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 16:34
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Nekem olyan volt, hogy árfolyamok nem voltak, de attól a megbízásom tőzsdén volt másodperceken belül. Állampapír és bef.jegy megbízással nem volt gondom, igaz az egyébként sem annyira időkritikus.
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 15:02
#71
Most már csak az a kérdésem, hogy ha befektetési jegyeket, állampapírokat, külföldi részvényeket akarok venni, akkor is szarakszik a rendszer?
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 28. 13:08
Előzmény: #69  bpmcwap
#70
még egy amit nem igazan értek...
12:53 a synergon vétel 602 eladás 605ön
kiadok egy vételi megbizást x-darabrol 605ön
most 13:06van az elmult 15percben 604 és 609között forogtak a papirok de az én megbizásom nemk teljesült még mindig....
Van valami amit rosszul csinálok?
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 28. 12:07
Előzmény: #66  bpmcwap
#69
Ismét segitséget kérnék Fotex értékpapir készlet: -250darab
MIVAN?????
1k volt az 1k ra adtam megbizást...
Portfolio
Portfolio 2005. 02. 28. 11:40
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Kérjük fórumunk bármely témájához hozzászóló olvasóinkat, hogy a minősítések során a kulturáltság határain belül maradjanak.
Meggyőző désünk, hogy a trágár megnyilvánulások nem a célszemélyt, hanem a nyilatkozót minősítik, így e gyakorlat újbóli előfordulása esetén az ilyen hozzászóló felhasználói neve letiltásra kerül.
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 11:17
Előzmény: #66  bpmcwap
#67
****** az ebroki vezetősége, nem igaz, hogy nem lehet megcsinálni ezt a *****, holnaptól pedig toborozzák az embereket különböző kedvezményekkel.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 28. 11:14
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
nálatok volt kötés 9:45ota???????
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 10:51
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Tarsulnek a szenvedo alanyokhoz; Legyen jobb a rendszer mar vegre, azert a penzert mait erte fizetunk +ba a jutalekok melle.
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 10:36
#64
Ezért már tényleg kárpótolnia kellene minket az IEB-nek. Elmaradt haszon egy részének kifizetése, vagy a jutalék mértékének jelentős csökkentése nem lenne egy utolsó.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 28. 10:35
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
:DDDDDDDDDDDDD
Ezeks zerint nem én vagyok az egyetlen....
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 10:29
#62
E broker annyira sz.. Hogy mire megbízást tudtamvolna adni syn vételre. 30-ft ott emelkedett!!
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 10:28
Előzmény: #59  bpmcwap
#61
En most epp azon gyakorlom ,hogy a turelmi kuszobom hatarat szondazva, varom egy perce, hogy megnezzem a portfoliomat, nehogy nekem is valami minusz jojjon be ebben a nagy hosszban.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek