Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 20:10
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Én mindesetre megpróbálom, most úgyis akció lesz(ingyen számlavezetés év végéig, ingyen real-time júliusig), azt ha nagyon szar lesz, átmegyek az equitashoz.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 18:47
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#39
Összeségében nem rossz az Ebroker,de sajnos valóban vannak gyengéi(főleg a lassúság),amiket igazán kiküszöbölhetnének már.Este villámgyors a rendszer,ebből gondolom,h a talán a központi gépük nem bírja a nyomást napközben.(Nem igaz,h nincs rá keret,h feljesszék)Lassú a rendszer-ha egyáltalán bejön az oldal ugyebár-,mert már jónéhányszor előfordult az utóbbi időben is,h "csúcsidőben" egyszerűen nem jön be már oldal sem,ha netán mégis betudunk lépni meg állandóan lefagy.A megbizási ablak nehezen nyílik,ezek eléggé bosszantóak+nem kevés pénzt vesznek ki a zsebünkből.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 17:47
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#38
Ebrokernél a netről csak az IEB-nél vezetett bankszámlára lehet utalni, méghozzá ingyenesen.
Be kell menni az IEB-be, és ott már tudsz otp-re is utalni pénzt az értékpapír számládról.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 16:40
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#37
E brókernél nagyon veszélyes ezekkel a kispapírokkal kereskedni, pont a rendszer lasusága miatt. De ha az ajánlat megadásakor rászámojuk a kieső időt, akkor teljesül az eladás.
De nem is ez a probléma. Hanem a kereskedési ablak. Mert megbízáskor nagyon lassan töltődik be. És olyankor csak az öt legjobb eladás vételi ajánlat látható. azis kb. 05, 1perc késéssel. És amikor rendesen mennek az árfolyamok ez akár 5 forint is, lehet. Én nemjavaslom.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 16:18
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
És fordítva, ebrokerről OTP-be is lehet utalni?
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 14:36
#35
A petiben lehet eurót meg dollárt venni a pénzedért?
Illetve ha nyitsz számlát az Equitasnál, akkor annak is lesz 3x 8 jegyű száma, amire akár OTP-ből is tudok utalni pénzt?
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 13:37
#34
Sziasztok!
Én régebben ebrokeres voltam, de azóta átváltottam a petire. Nagyon nagy a különbség a peti javára. Egyébként itt diszkont-kincstárjeg yet is lehet venni,tehát szabad pénz itt sem veszik kárba. Ráadásul a petiben úgy lehet kialakítani az oldalakat, ahogy akarja az ember. A megbízások befogadásának ideje pedig kb. 2 mp(!). A jutalék tudtommal az Equitasnál a legelőnyösebb. Szóval aki ebrokert akar, gondolja meg nagyon, mit választ!
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 12:00
#33
Ebroker-nél érdemes olyannal próbálkozni, hogy pl Fotex v. Gardénia vétel, amikor szárnyalnak, és utána gyorsan eladni, vagy inkább ne, mert nem fog teljesülni az eladás időben a rendszer lassúság miatt. Merthogy csak limitáras megbízást lehet adni. Vagy az ebroker inkább csak hosszú távú üzletekre való?
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 11:25
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Helló!
Én most szüntettem + a számlám a Concordenál pénteken, mivel már nagyon elegem volt abból, hogy semmit nem fejlesztenek a rendszerükön.Csatlak oznék az előttem szólóhoz, mert a megbízás legjobb esetben 3 de inkább 5-10 perc múlva ér be.A visszavonás pedig egyszerűen szörnyű, mert minimum 30 perc, de volt amikor 2 órát is vártam már, és az elért veszteséget (kevesebb nyereség)nyilván senki nem fogja nekem ez miatt pótolni.Ráadásul az 5 legjobb ajánlatot is hiányolom.3000 Ft-ért mindössze 1-et kapok.Ja és mindezek mellett szerintem drága.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 10:26
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#31
Hali!
Én új vagyok itt a fórumon, de ha hiszel nekem, akkor a CD netes kereskedését messziről kerüld el!! Köze nincs az Equitas-hoz, sajnos Én csak kb két hete nyitottam itt is számlát. A CD-nél egy visszavonás vagy módosítás akár eltarthat zárásig is, de szerintem a bekerülés is min. 5-10perc. Borzasztó. Amúgy a telefonos megbízásokat nagyon jónak tartom, nagyon rendes és segítőkész a hozzám kirendelt bróker. Csak a jutalék ne lenne olyan magas:(
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 07:52
#30
Sziasztok!
Én is nézegetem a fórumot már hosszabb ideje , illetve tőzsdézgetek függetlenül attól hogy még nem írtam... De nem is ez a lényeg.Szóval az lenne nekem is a kérdésem hogy akkor most hol oldható meg viszonylag egyszerűen a napon túli short???? Én most equitasnál vagyok ott biztos nem , és kérdeztem nem is lesz ( állítólag határidős márc.végétől indul azt mondták 1 hete az equitasnál az irodában).Egyébként az equitas rendszere nagyon jó,könnyen átlátható,és megbízható.Soha nincs vele gond.Szval az ebrokernél tényleg ez az értékőpapír kölcsönzéses megoldás él csak napon túli shortnál? Concordnál? Aki tud valami infót napon túli short kérdésben írjon pls.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 00:29
#29
Én az Equitasnál vagyok, és kurva jó a rendszerük, üzembiztos, áttekinthetõ, logikus meg minden, csak két nagyon nagy gond van náluk amiért azt fontolgatom, hogy átmegyek a Concord-hoz.:
1.Lomb ard
2.Napon túli short.
Na ezeket nem tudja az Eq, a Concord meg igen. Ahogy a dolgok állnak, kelleni fog a napon túli short hamarosan. :)
Aki a Concord-nál van, irjon má\' légyszi, hogy mennyire ütembiztos a rendszerük!
Köszi
Ts á
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 20:31
#28
Uraim!
Akkor most melyiket javasoljátok?
Van (volt) valakinek Concordja? Az milyen? A net ajánló jónak tetszik?
Az eq-nál a 3 milla a bűvhatár? Vagy lehet oda is 10-12-vel menni??
Kérhetek valakitől kisebb összefoglalót?
Köszi ke
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 25. 18:58
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#27
Kedves JP!
Csak ovatosan mert engem megfenyegettek mikor jellemeztem a rendszerüket... Többször kerestem meg őket telefonon e-mailban,tapasztala taim szerint semmi értelme...
Ha valamit el szeretnél érni talaán,esetleg, az ennél az úrnál érdeklődj...
Statcz Ákos
eBroker vezető
Inter-Europa Bank Rt
starcza@ieb.hu
Bi zom benne hogy ezzel nem adtam semmilyen pereskedésre okot... bár a mail alján van valai ilyen izé,de én nem vagyok a kisbetüsök profija...
" Az Inter-Europa Bank Rt-vel torteno elektronikus levelezes (e-mail) kizarolag informacio
szolgalta tas celjara szolgal, jogkovetkezmennyel jaro nyilatkozat megtetelere nem
alkalmazhato. Az ezen e-mailben foglalt informacio szemelyre szolo es bizalmas,
kizarolago san a cimzett altal valo felhasznalasra keszult. A cimzett alkalmazottai es egyeb, a
cimzettel nem azonos szemelyek, akiknek esetlegesen ezen e-mail a birtokaba jut, tartalmat
meg nem valtoztathatjak, le nem masolhatjak, illetve semmilyen egyeb modon fel nem
hasznalhatjak. Tartalmanak nem engedelyezett terjesztese, modositasa vagy nyilvanossagra
hozat ala torvenytelennek minosulhet. Amennyiben nem on ennek az uzenetnek a cimzettje
(vagy ilyen szemelyhez valo eljuttatasanak felelose), ezt az uzenetet nem masolhatja vagy
juttathatja el mas szamara."
Mindannyi unk nevében kivánok sok sikert kedves JP!
Üdv:
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 14:53
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
JP, ha veszel valamit, azt addig tartogathatod ameddig csak akarod. De te nem ebrokeres vagy ? Valamiért úgy emlékszem.
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 14:46
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
Hi Fairnando.
Engem az erdekelne, hogy peldaul csak day tradezni lehet vele vagy hosszabb tavra is tarolhatsz reszvenyeket ?
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 14:41
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Hi, JP!
Én ott kezdtem, de a sok leállás, meg a tdt körülményes volta miatt áttértem az Eq-ra. Van egy pár kényelmi szolgáltatása ami itt nincs, de ennek ellenére szerintem ez jobb. Ja, és olcsóbb is.
Törölt felhasználó 2005. 02. 25. 13:37
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Van itt valaki olyan, akinek ebrokerje volt elozoleg es azota valtott a rongy szinvonala miatt ?
Törölt felhasználó 2005. 02. 15. 12:09
#22
Nekem is eBrokerem van. Összehasonlítási alapom nincs melyik online broker tud :
-befjegy eladás/vétel
(szabad egyenlegre, akár ismétlődő megbízást.)
-Állampa pír vét/elad
-Belső átvezetés saját számlára
-stop-limit !(igaz még teszt fázisban van de nekem mindíg jól működött).
-Pénzszám laegyenleg lekérdezés (számlakivonat (Ez egy átlag banknál, ha éppen elveszted a kivonatot 500+fa))
Nekem ezek mind kellenek ki tud még ilyet?
Törölt felhasználó 2005. 02. 15. 11:59
#21
Nekem is van összehasonlítási alapom a PETI és az eBroker között. A Tőszdemágus indulásakor kóstoltam bele a PETI-be, s az árfolyaminfo látványosságán kívül szerintem túl bonyolult a rendszerük, számomra átláthatatlan. eBrokim sincs régóta, de szerintem sokkal felhasználóbarátabb, s nekem flottul működik.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek