Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 15. 08:51
#20
ma is fenakadások várhatok... 30perce van visszavonás alatt egy megbizásom ha teljesul eskuszom beperelem oket...
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 23:13
Előzmény: #18  zotya32
#19
Azért szerencséd volt akkor, hogy nem 2000 ft fölött kaptad a fülest.
zotya32 2005. 02. 14. 23:07
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
köszönöm a gyors választ; szerintem ez a napon túli tőkeáttétel engem egy darabig nem fog érdekelni; egyelőre kíváncsian várom, hogy mit fog produkálni a saját kútfőből vett hatalmas befektetésem. :)
rábát kb fél-egy évre terveztem, esetleg 850-900 ft-ig, aztán ki tudja; remélem nem járok vele úgy mint a matávval anno 4 éve. 1100-on 256 db (külsős tanácsára) aztán decemberben adtam el 873-ért és váltottam rábára.
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 23:00
Előzmény: #16  zotya32
#17
Kedves Zotya32!
Igen létezik, csak az a hátránya, hogy nincsen napon túli tőkeáttéttel való kereskedés és nem áll mögötte bank, ami a te esetedben nem baj, mert az állam 3 millió forintig bebiztosít!
Amúgy meg a kereskedési rendszerük is nagyon jó! Főleg a Concorde után. Én is tőlük jöttem át :)
zotya32 2005. 02. 14. 22:47
#16
Hali!
Friss tőzsdéző lennék; most a concord-nál vagyok, mivel azt ajánlotta egyik barátom. Szerintetek érdemes váltani Equitas-hoz vagy inkább maradjak. nincs sok pénzem a tőzsdén 300 db rába 705-ről+ 1500 db econet 102-ért.
milyen tranzakciós díjak vannak itt? néztem a weboldalukat, az létezik, hogy csak 0.25%-ot kérnek?
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 21:27
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#15
2 éve használom a petit az equitasnal és kifogástalanul müködik gyors és stabil mindig fejlesztik és ez a legolcsobb brókercég. A határidős kereskedés állítolag február végétől fog indulni nagyon várom már.
Árak prompt 0,25 % min 150 ft
daytrade 0,15 % min 150ft
nincs számlavezetési díj nekem nagyon bejött ez a cég
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 17:28
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#14
Nekem mindkét helyen van számlám elég régóta, így összehasonlítási alapom is van. Szerintem érdemi különbség nincs, mindkettőnek van jó és rossz oldala is, igaz nekem a banki háttér elég fontos tényező, ezért inkább ebrokerezem. Azt azért tényleg sajnálom, hogy 2005-ben?! egyetlen bank, az ieb képes többé kevésbé normális on-line broker szolgáltatást nyújtani, nincs reális alternatíva.
Amivel szokott bajom lenni az árfolyamszolgáltatás az tényleg néha akadozik, de a megbízásaim időben tőzsdére kerülnek. Persze az amerikai rendszerekhez képest egyik szolgáltató sem rúg labdába:(.
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 17:25
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
lipak 1
Szerinted az equitasnál lehet neten határidőzni?Mik a kondik az equitasnál?
Előre is köszi!
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 17:16
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#12
A hibák nálam is mind jelentkeztek, és én is sok veszteséget könyvelhetek el velük. A magas költség, lassúság, és a tdt hiánya miatt, még egy utam van az iebhez, mégpedig az hogy áttranszfreáltathass am a részvényeimet az equitas számlámra, amit a múlt héten nyitottam.
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 17:01
#11
Bpmcwap!
Nekem már volt olyan, hogy a fiókba kellett betelefonálnom, mert az ebrokerrel baj volt és ugyanúgy megkaptam a kedvezményes díjat az ügyletemre, nem számítanak fel pluszt ha rendszerhiba miatt hívod õket.
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 16:04
#10
Nekem eddig nem volt gondom az ebroker-rel, remélem nem is lesz... :o
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 14:26
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Gomboc2-nek:
Dt short megbízást akartam adni úgy, hogy a bank elad majd visszavesz a nevemben, de most beszéltem a bankossal, aki eredetileg azt mondta, hogy lehet ilyet csinálni. Most az a helyzet, hogy neki is utána kellett néznie és végeredményként oda jutottunk, hogy mégsem lehet, mert ahhoz keresniük kéne valakit, aki nekem tud kölcsönözni. - ezért inkább a határidős ügyeket ajánlotta.
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 13:19
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
szia Flash?
milyen short megbízást adtál az IEB-nél? már lehet napon túlit is? vagy csak DT? írd le légyszi mik a kondíciók? eddig tudtommal csak úgy shortolhattál napon belül ha elötte longban voltál, tehát kiszálhattál egy idöre ezt pedig még a legnagyobb jóindulattal sem nevezném shortnak...
egyébkén t nekem nincs problémám az ebrokerrel, a megbízásaim eddig mindig gyorsan átmentek és teljesültek, stb.. a rendszerlefagyás paráztatós de már régen volt + én nem DTzem.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 14. 13:14
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
aszem énis utánna járok még a héten az eqinek,csak az a baj,hogy sokba kerul az átvezetés... lehet megvárom a márciust,akkor talán leulepszik picit a piac...
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 12:36
Előzmény: #4  bpmcwap
#6
Sajna úgy tűnik, hogy ha az Ebrokernél TDT-zik az ember azt is mint kockázatot kell figyelembe venni hogy döglődhet a rendszer. Elég szomorú, én is jártam már pontosan ugyanúgy mint te, és asszem ezután márcsak ezért is utánaérdeklődöm az eq-nak. - ráadásul épp ma írta valaki a tippsarokban, hogy az megbízhatóan működik.
Egyébként ma adtam először short megbízást telefonon és kiváncsian várom (kb.: 20 perce)hogy mi lesz belőle.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 14. 11:37
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
lux!A telefonos megbizás 200szoros transzdijjal kezdodik...
bpmcwap
bpmcwap 2005. 02. 14. 11:36
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
flash!
Nekem pont ugyan ez a problémám...
Beleves zek emelkedobe, meg van más is belevesz felmegy 4-5%ot eladom...
venném a kovetkezot,de nem birom, mert sehol nincs a pénzem...
Eladásnál ez zizisebb... sulyedo papir,beontok,és félorékkal késobb is ott áll h regisztrált, vagy visszadobja h visszautasitva... ma pl 300000buktam igy a fotexen... még háromnegyedkor kiadtam egy nem kis aláajánlást hogy megszabaduljak... mire negyedkor kiadtak az ajánlatom persze joval a nyito alatt nesze... most bszhatom h megint 332... 15forintos áralatti megbizásom teljesult... csak ép nem nyitáskor 332on...
szemetek... .
figyi!
Menj az árfolyam infora,fotexx,napi kereskedés....
ne mond h a raiters szerint 282on forog a fotex...
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 10:54
Előzmény: #1  bpmcwap
#3
Sziasztok!
Nekem is sokszor szarakodik főleg ha nagy a forgalom. Többször volt már, hogy emiatt buktam, de olyan is előfordult hogy emiatt úsztam meg egy nagy bukást, mindazonáltal jobban örülnék ha az én kezemben lenne az irányítás. Amúgy szerintem nem valószínű, hogy be lehetne hajtani, mert szerintem sok esetben nem ők, hanem pl. a reuters a hibás. Ami viszont nagyon tud idegesíteni, az az, ha a kiadott megbízás félórákig nem íródik jóvá a számlámon, és így nem tudok tovább lépni. Asszem ez leginkább az ő hibájuk és már többször előfordult, de a telefonos segítség monidig csak annyit tud tenni, hogy türelmemet kéri. Szóval gondolkozok én is a váltáson de még várok egy kicsit, márcsak azért is mert ha másodperceken múlik, hogy bukok vagy nyerek, akkor eleve nem sok megfontolás van a döntésekben...
Törölt felhasználó 2005. 02. 14. 10:41
Előzmény: #1  bpmcwap
#2
Szia bpmcwap! Nekem is van számlám az ebrokernél, de nem látom ilyen borúsan a helyzetet, ahol eddig volt számlám, ott is voltak technikai problémák - szerintem ilyen mindenhol van- de itt legalább adhatok telefonon megbízást, ha bármi gáz lenne.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek