Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 18:40
Előzmény: #499  Törölt felhasználó
#500
A PETI tényleg nagyon patent kis rendszer, a határidő viszont tegnap előtt a szokásoshoz képest lassúbb volt, de végül is bírta a strapát.
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 18:27
Előzmény: #498  bpmcwap
#499
bp, ezt Így egy szuszra írtad ? :-)
Egyetlen gondom az utóbbi időben megszaporodó Hálozati hibák, meg ha fordul a piac ( sok megbízás egyszerre) még a peti is lefagy, pedig előtte, -amig a kutya sem ismerte- tökéletes volt!
Azt meg nem értem hogy lehet dt-ni egy olyan rendszerrel amilyen az ebrokié? Itt néha percek döntenek, nemhogy néha órák/napok múlva tudom meg mi a pozim szituja?!? Na mindegy.
bpmcwap
bpmcwap 2006. 05. 26. 17:59
Előzmény: #491  Törölt felhasználó
#498
Ahogy ő adta a megbizást ugy még modositani se lehet az ebrokerrel ugyanis a tranzakcioja GYAKORLATBA SIKERES VOLT, csak éppen az ebroki rendszere nem irja jová a pénzt csak orákkal később, de van hogy csak másnapra... Ebben az a gáz hogy amig egy ilyen piacon ami most van a PETIvel xanaxét kersede magad mert stabil és gyors a rendszer addig az ebrokival ha megadsz egy megbizást reggel.. pl 1000darab matáv 850-en ami ráadásul biztos teljesult mert 863on forognak a papirok, az ebrokernél nem mindig adják oda a pénzedet az uzlet teljesulése után... utánna forgatják még ők is egy darabig, vagy a fene tudja miért nem irják jová... majd egyszer orákkal később megkapod... csak mondjuk igy lehet lemaradni egy 500ról 550re száguldo fotexről, amivel az 1000darab matáv árán TDTben 500on véve 550en eladva %§ irom ÖTVENSZÁZALÉKOS HASZONTÓL ESEL EL!Esetunkben 431500forintól!!!! Na ezért nem mindegy milyen rendszert választasz... És ez egy POZITIV gond... ha szabad igy fogalmaznom... a NEGATIV amikor elkezd szakadni az árfolyam és 1nem tudsz belépni, vagy ha sikerul is belépni, nem tudod megadni a megbizást... na én igy buktam másfélmilliot az ebrokerrben félora alatt, amire anyit mondtak, hogy az intereuropa bank nem tud felelőséget vállalni az ebroker rendszerért és ezzel nekem is tisztában kellett lennem mikor beléptem a rendszerbe hiszen kipipáltam a fulecskét belépéskor.... és ez csak egy volt a sok közül... Mikor a MOLpapirjaim azért nem tudtam eladni mert 20.án mert 23án már eladtam és nem volt rá fedezetem... :DDD na meg hasonlok... szal koszi én inkább a biztonságot a gyorsaságot választottam... A PETI baromi jó... megbizhato, gyors, MOBILIS- mert a webroker használhato a 9500an is megbizhatoan az ebroker rendszerével ellentétben-, fele annyiba kerul mint az ebroker.... mi kell még!!! na ja... a XETRA... az kéneee... az sajna nincs... :( De ahogy hallom a FIO marha jo... legalábbis a kulfoldi piacon... Már többen mondták hogy a FIO rendszerén gyorsabban teljesul egy amerikai megbizás mint az ebrokin egy bétes.... az milyen máá.... :) Csak én meg végre egy cégnél szeretném tudni a keményen összegurcölt pénzecskémet... jo lenne ha végre meggondolná az equitas hogy bevezesse a XETRÁT... ha nem is a PETIbe de legalább a WEBBROKERUKBE.... Mégis csak egy cégnél lehetnék...
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 17:27
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#497
Kevertem picit, a tdt fedezetet a meglévő részvényeid után az előző napi záróval számolja csak. A nyitott pozicioidat követi realtime.
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 17:05
Előzmény: #495  Törölt felhasználó
#496
Már 6 éve vagyok eq-nál, és eddig ok, ami nagy szó. Sok dt csinálok és a 2x0.15 az nagyon jó. A real time adatot is ingyenbe adják, bár annak a költsége már nagyon régen nem izgat.
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 16:58
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#495
Ém már 3 éve hasznalom a ebrokert és nem vagyok ilyen rossz véleménnyel. Az egyetlen problémám az, hogy a DT kicsit drága náluk: 0.25 vagy 0.2 per kontraktus. Igy egy napi 1% valtozas felet le is emelik. Swing-elni azonban jol lehet naluk, 0.4% kontraktus arfolyamon.
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 16:49
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#494
Ja és természetesen a nyereséget/veszteséget 2 mp-en belül jóváírják, azonnal felhasználhatod.
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 16:45
Előzmény: #489  Törölt felhasználó
#493
JP
Az equnál más. Például: Ahogy emelkedik a papirod ára, a peti REAL time átszámolja, hogy mennyivel nőt a fedezeted, és mekkora plusz tdt-t tudsz nyitni (követi a tőzsdei árakat automatice realbe).
Ha még nem váltottál, érdemes elgondolkodni. Az egyetlen hátrány, hogy már túl sokan megtették, és a rendszerük kezd túlterhelődni (szvsz).
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 15:56
Előzmény: #491  Törölt felhasználó
#492
Tudom én, de mikor 860-an veszik a MATÁV-ot akkor 853-as eladás miért csak részben teljesül ???
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 15:54
#491
Ha már adtál megbízást, és nem teljesült akkor csak módosítani lehet az eredeti megbízást, új megbízást már nem lehet adni
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 15:45
Előzmény: #489  Törölt felhasználó
#490
Én ma adtam be a MATÁV-ra megbízást az EBROKER-en, hogy OTP-t vegyek 7060-on. Erre még mindig nem teljesült a 853-as MATÁV eladás, de nem tudok rá újra megbízást adni, mert azt írja ki , hogy már nincs MATÁV részvényem!!!

Ja, én is többnél tartottam reggel mint most!
Pedig feljebb ment egy picit mindegyik részvényem!
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 14:56
Előzmény: #488  Törölt felhasználó
#489
Mondjatok mar meg : Ez Equitasosek is ekkora nagy RABLOK mint ezek az ebrokeresek ? Megy folfele a papirom erteke, es a szamlan meg kevesebb is van. Cum dumnyezou sal futa ?!
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 12:43
Előzmény: #487  bpmcwap
#488
Na hát az b@szna be ha komoly összegről lenne szó......de azért bocs, a néhány tizezer az kb, egy havi minimálbér amugy...
az történt, csakhogy mégis leirjam, hogy kitettem egy kisebb maradék adag valamit eladásra..teljesült is, de nem tűnt el a portfóliómból ma reggelre sem, és az árát ugye nem is irták a pénzemhez.Oké, semmi gond jeleztem, erre faszén kikapták a részvényeim közül mintha okés lenne minden...igenám, de az árát tegnap ugye nem irták jóvá, ma meg elment a papirral együtt...magyarul ugye nem kaptam meg az árát...2 nyomorult egyenleget kellene összehasonlitani a tisztázáshoz, de szinte reménytelen mert annyi fajta számla, meg T+3 elszámolás, meg közben azért voltak más tranzakciók, szóval bonyolult...
De ha nem rendezősik váltok az tuti,meg a balhé is meglesz.
bpmcwap
bpmcwap 2006. 05. 26. 12:30
Előzmény: #486  Törölt felhasználó
#487
:DDD
Néhány tizezret???? hagyd a francba inkább válts okosan... :))) Én nem tizezrekkel sőt még csak nem is százezrekel szenvedtem veluk honapokig.... a tozsdecápás szavazáson a látogatok 75%a az equitast ajánlotta... ebrokerről én még jot nem hallottam csak rosszat... minden honnan azt hallom hogy ennyi annyi amannyi tunt el az ebrokeres számlárol... elég ha a portfolio topikjaiba beleolvasol... ehez még ha hozzáadnánk a rendszer miatt nem realizált nyereséget is... én azt javaslom addig hozz jo döntést amig "csak" pár tizezerről van szo és ne hagyd magad hujére venni... én sajna hagytam... lese irom mennyre hujére vettek... de van egy jo kis anyagom ha érdekel... képekkel, dokumentumokkal meg minden... sőt még hanganyagom is van... nem jó semmire ha hivatalos utra akarod terelni a dolgokat ellenben tanulságos-már ha tudsz tanulni okos ember lévén más hibájábol.... Azon gondlkodtam kéne csináljak egy NÉPITÉLETEK menupontot- a totalcar után szabadon... mindenki leirhassa melyik cégnél, brokerrel, rendszerrel mit tapasztalt... Érdekelne valakit a lehetőség???
Törölt felhasználó 2006. 05. 26. 12:12
Előzmény: #484  Törölt felhasználó
#486
Mi volt a gondod?
mert én most vitázok velük egy kisebb tételen, most nem irom le pontosan a sztorit, de a lényeg hogy egy rendszerhibára hivatkozva faszán lenyúltak néhány tizezremet...
Ha ma nem rendeződik az ügy akkor nagyon ideges leszek....
csak az a baj hogy olyan kibaszott bonyolult a számla és pénzkezelés, hogy normális pénzegyenleget képtelenség követni azon a sz@ron, csak össze viszza iszonyat munkával....
Törölt felhasználó 2006. 05. 23. 15:40
Előzmény: #484  Törölt felhasználó
#485
Ezek a disznok tonkre vagtak...de nem tudom miert ? B.meg
Törölt felhasználó 2006. 05. 23. 15:31
Előzmény: #483  Törölt felhasználó
#484
HOGY ROHADNA MEG EZ A BANDA. SZEMET BANDA
Törölt felhasználó 2006. 05. 23. 10:45
Előzmény: #482  suti
#483
Telebank után 0#23 a szám....
Most épp hallgatom a rohadt zenéjüket....

TDT-vel ment megint a xarakodás.

Bakkker még egy tök egyszerű dologra sem tud választ adni ez a ..............!

Elment "intézkedni".....

Már 5 perce szól a zene, még jó hogy szeretem Boccelli-t...

suti 2006. 05. 23. 10:35
Előzmény: #481  Törölt felhasználó
#482
Nálam megy az ebroki.
Törölt felhasználó 2006. 05. 23. 10:33
#481
Hi,
Melyik számot szoktátok hívni kereskedéssel kapcsolatban?

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek