Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 01. 28. 15:21
#420
Egy kérdésem lenne azokhoz akik otthagyták az ebrokert: Ti is be tudtok még lépni a jelszavatokkal? Január elején felmondtam, kivettem a pénzt, ennek ellenére be tudok lépni a fiókomba. Hónap végén szünik meg az account-om, vagy valamit elszúrtak?
Törölt felhasználó 2006. 01. 28. 13:50
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#419
Szintén januárban váltottam és nekem is csak jó tapasztalataim vannak. A PETI még a munkahelyemen is müködik proxy mögül.
Befizetni szerintem csak ott lehet az utaláson kívűl. Sajnos a nyitvatartásuk eléggé szűkre van szabva: 9-15 óráig sőt a pénztár csak 9-12-ig müködik :(
Törölt felhasználó 2006. 01. 28. 12:00
#418
Én is amióta leváltottam az Ebrokert equitasra csak jót tudok mondani. pedig én is januárban váltottam. Most megpróbálom visszahozni azt a nem kevés pénzt amit az ebroker szarakodása miatt buktam.
És a rendszerükön nem fog múlni, mert úgy látom megbízható. Egy kicsit nehezebben áttekínthető, mint az ebroker, de ez nem annyira gond, hogy emiatt negatív pontot kapjon. Nekem a legnagyobb gond az volt, hogy nem lehet parkolni az utcában és behajtani sem. Azért bementem és megúsztam. Minden más ok. Az ügyintéző nem csak korrekt volt és kedves hanem szép is. Hogy egyéb pozitívumot mondjak. Februárban adom nektek a jelentést is, hogy mennyivel sikerült zárni az első időszakot.
Nem tudjátok, hogy melyik banknál lehet oda befizetni? Mert most még csak utaltam a pénzt, de ez egy kicsit lassú.
Minden ebrokeresnek merem ajánlani.
Törölt felhasználó 2006. 01. 24. 16:08
Előzmény: #416  balta
#417
ehhe ma mentem át!
Lehet sezmélyesen fizetni befele vagy utalsz a Kelletnél vezetett számlájukra a megjegyzésekbe meg beírod a számlaszámodat és rárakják, utalásnál annyi hogy 2 nap az átfutási idő, annyi idő alatt gyalog is megjárod :)))
balta
balta 2006. 01. 24. 16:03
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#416
JP: Pénzt a legtöbb brokicéghez vagy utalással vagy a számlavezető bankjánál befizetéssel lehet bejuttatni, tehát ahhoz nem kell Budapest. Bár jobb lenne, ha ezt egy Equitasos mondaná meg Neked, hogy ott is úgy van-e. Egyébként a FIO-Bróker is megkezdte működését, bármelyik portfolio-s cikk alján megtalálod a szponzorált linkjüket, közvetlenül az eBroki fölött :)
Törölt felhasználó 2006. 01. 24. 13:46
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#415
Pesti vagy?
bpmcwap
bpmcwap 2006. 01. 24. 12:58
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#414
Igen, csak büdipest, de 3perc... kitoltod neten a szerződést azt csokolom... bemégy aláirni...
JP!
Én 30%kerestem miota az eqinél vagyok...Pedig még csak január van... És nem volt olyan bull mint tavajjjjj... ebrokeren meg csak idén 1gurigát buktam a rendszer miatt... Pedig nem szinte nem is trédelek...
Törölt felhasználó 2006. 01. 24. 12:53
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#413
Na szoval Equitasos tudosok, mondjatok csak el nekem, hogy megy a penz ebbe az equitasos szamlara ? Csak Budapest ?
Törölt felhasználó 2006. 01. 23. 11:21
#412
Én mindkettőt használom. Az eBroker-t is kizárólag a BÉT-re. A hosszú távú long pozik az eBroker-ben vannak... MOL RG OTP. Ugrabugrálni és TDT-zni az Equitasnál szoktam. (Amúgy nekem is került már sokba egy Equitas-os félrekattintás... :o(
Az eb broki egyszerűbb, ezért jobban áttekinthető, és ezzel az előnyei nagyjából ki is merülnek...
werkaz 2006. 01. 23. 11:10
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#411
equitast használom másfél éve, megbízható... de a múltkor produkáltam vele életem legdrágább kattintását. 86 -on be akartam dönteni ecojaim egy részét (pontosan 12 k-t), de visszakérdezett a peti hogy biztos elküldöm -e azon az áron a megbízást, mert 10 % fölött van a zárhoz képest. Én lányos zavaromba a mégse gombra kattantottam, aztán nem értettem miért nem teljesül mikor még volt bőven vevő 86 -n. Aztán már 74 nél tartott a zúgás mire rájöttem hogy elnyomtam. Ez a katt 144 ezerbe került... :(((
Törölt felhasználó 2006. 01. 23. 11:04
Előzmény: #409  Törölt felhasználó
#410
A kurvaanyatokat a szar rendszeretekkel; egyutt
Törölt felhasználó 2006. 01. 21. 20:56
#409
Ja heggesztik be az ajtókat, hogy nehogy bemenjünk kiverni a balhét. 2006-ban nem igaz, hogy egy majdnem real rendszert csinál egy banki hátterû cég, megbízhatatlan szar szerverrel. Pár száz millát leakaszthatnának évente egy jó rendszerrel.
( neten állampapír, pp alap)
A jövõ héten megyek át az equitashoz 1 év szenvedés után.
Törölt felhasználó 2006. 01. 21. 19:45
#408
Valamit nagyon hegesztenek, vajon hétfõn elindul a rendszer?
link
\"Tájékoztatjuk tisztelt Ügyfeleinket, hogy az eBroker tõzsdei kereskedési rendszer és hírportál technikai okok miatt jelenleg nem elérhetõ. \"
Törölt felhasználó 2006. 01. 20. 21:06
Előzmény: #406  Törölt felhasználó
#407
Nekem is bejön az Equitas, egyetlen problémával kell csak valahogy megbarátkoznom : NINCS SHORT napon túl, csak TDT-ben meg határidőben.
Törölt felhasználó 2006. 01. 20. 21:02
#406
************************************************
* JÓ HÍR MINDENKINEK!!! *
************************************************

Ahogy ígértem az Ebroker eljátszva becsületét otthagytam a latyi bandát.
Beléptem az Equitas sorába. Azt kell, hogy mondjam ez tényleg klasszisokkal jobb.
A tranzakciók nem drágábbak most így nem is értem, hogy valakit mi tart még az ebrokernél. Az Equitasnak egyetlen egy hibája, hogy meg kell jelenni személyesen egy rosszul megközelíthető irodában. Én inkább elutaztam fővárosunkba pár órát, hogy meg legyen a szerződés.
ÉS MŰKÖDIK ÉS JÓ ÉS NINCS SZÍVÁS!!! (Remélem a hosszú távú tapasztalatok is ezek lesznek).
Köszönöm nektek a tanácsot és bátran ajánlom mindenkinek aki keresni akar, és nem szereti ha brókercége a legizgisebb pillanatokban mond csődöt!!!
Törölt felhasználó 2006. 01. 18. 16:45
#405
szép is, meg jo is ez a eeeeee-broker, csak akkor nem müködik, amikor kéne. Megbizast akartam adni 16.25-kor, erre kidobott, és 16.35-kor engedett vissza. Megnézhettem, hogy miröl maradtam le. egy szar gané fostalicska
Törölt felhasználó 2006. 01. 16. 09:30
Előzmény: #403  Törölt felhasználó
#404
Asszongya, hogy : Megbizast adok, erre kiirja nekem ugy 5 percig , hogy "Regisztralt lezaras alatt". Modositani , irhatok haza a maminak, akkor se fog.
Mi a pocsom ez a "lezaras alatt", felirat ?raadasul a mar reg lezart tetelekhez is odaboggyesztettek ezt a "lezaras alatt".
Visszakapom en meg valaha a penzem ezektol ?? Ez nagyon nagy kerdes.
Törölt felhasználó 2006. 01. 12. 12:00
Előzmény: #402  Törölt felhasználó
#403
a magyar fordítás egyszerűen katasztrófa!
Törölt felhasználó 2006. 01. 12. 11:13
Előzmény: #400  Törölt felhasználó
#402
lehet, csak meghekkelték a site-ot

"1. A kereskedő beszerzi az ügyfél számára ezen kibocsájtó aktuális vételi és eladási
kínálatát, a következő feltételek mellett. A fönt említett emitens külföldi befektetési
társaság változó tőkével (SICA V).
2. A Lower Hatch Street 20/22, Dublin 2, Írország székhelyű HSBC INTERNATIONAL
CAPITAL SECURED GROWTH FUNDS PLC által kibocsájtott részvények csupán
előre meghatározott időben vásárolhatóak és hosszútávú befektetésként szolgálnak,
tartásuknak ajánlott tartama minden befektetési alap esetében általában 4 év. Az
ügyfél eladhatja azeket a részvényeket ezen idő előtt is, azonban csupán szankciós
felárral, mely a katalógusban a mitentudom mi alapjan van kiszamitva.. A
megtérülését sem tudom, mert már fáradt vagyok.

Sokan garantaljak a megteruleset,
ugyhogy nem kell becsinálni, nem veszik el az oda nyomott penz. Közelebbi
információt a katalógusban talal."

de azért jó :)
Törölt felhasználó 2006. 01. 12. 10:46
Előzmény: #399  Törölt felhasználó
#401
Ekan,
az egész szerződés egy vicc, nagyon érdekes nyelven írták :))).
Kíváncsi lennék arra, hogy hányan írnák alá, mert az azt jelentené, hogy bele sem olvastak :))

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek