Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 11. 17. 11:37
Előzmény: #296  Törölt felhasználó
#300
Mi az a "Q"?
Törölt felhasználó 2005. 11. 17. 11:31
#299
PROFIT WARNING válasz erre 11:29
Figyeljetek oda, mert az eb-brókernél az elszámolóár (ricsi március) 36.175 volt, ami kb. 35.725 promptnak megfelelő!!! Át ne verjenek senkit ezek az adatokat manuálisan bevivő ITzsenik! :( ROSSZ AZ ELSZÁMOLÓÁR, ZÁRÁSKOR ODA KELL FIGYELNI, HOGY OTT IS ELCSESZIK-E
AKS
Törölt felhasználó 2005. 11. 11. 00:00
Előzmény: #292  Törölt felhasználó
#298
addig jár a korsó a kútra...
Törölt felhasználó 2005. 11. 09. 15:09
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#297
Kérd le 2-3 nap múlva a pénzszámla kivonatot
Lekérdezése/pénzszámla kivonat

Abból megtudod mit néztél rosszul.
Törölt felhasználó 2005. 11. 09. 12:35
Előzmény: #295  bpmcwap
#296
én is mentegetem régóta wordbe a prtfoliomat :)

sztem se lehet +bizni bennük

nekem is voltak limitárnál rosszabbul teljesített kötéseim, ezekkel még adósaim

bezzeg amikor pár mp-en múlik a kötés, akkor nem kezelik rugalmasan a limitáramat

ja, és a Q-nál rengeteg limitáron megadott, de annál jóval jobb áron teljesült kötésem volt már... találjátok ki, volt-e ilyen az ebrokinál :)))
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 09. 10:21
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#295
hopá, hoppá!!!!!!!
Javaslom mindenkinek hogy nézzen utánna az elmult kb 6honapnak, és számoljon utánna a portfoliojának!!!!
Részemről ennyit az ebrokerről...
Törölt felhasználó 2005. 11. 08. 20:38
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#294
Segítséget kérek ! Beléptem az eBroker rendszerébe. Megtörtént az első megbízásom. Az elszámolás így néz ki.
a=190x2310=438900
b= 0,5% megbízási díj azaz 2195
nekem c=a-b azaz 436705
az eBrokernél c= 434765
különbség 1940
Na, számomra ennek az 1940 Ft-nak a levonása ismeretlen. Tudna valaki ezzel kapcsolatban magyarázattal szolgálni. Előre is köszönöm.
Törölt felhasználó 2005. 11. 08. 13:47
#293
Sziasztok
Mi a változás az ebroker kondiciós listáján?
Én nem találtam rajta semmi érdemi változást , de az is lehet, hogy figyelmetlen voltam.
Esetleg valaki tudja, hogy mi változott az légyszi leírni.
köszi.
Törölt felhasználó 2005. 11. 08. 10:27
Előzmény: #291  Törölt felhasználó
#292
Basszus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elfelejtettem lekopogni, s be is szart a rendszer!!!! Elégedettségi mutatóm újra kezd esni!!!!
Törölt felhasználó 2005. 11. 08. 10:25
#291
Ez a **** tud időzíteni!
Törölt felhasználó 2005. 11. 08. 08:59
Előzmény: #289  prfecó
#290
Régebben én is rengeteget szívtam miattuk, s emiatt nyitottam számlát az Equitasnal is, ahová pénzem felét már át is vittem. Leveleztem is velük, s korrektek voltak velem, persze a rendszerük bizonytalanságuk miatt elvsztett pénzemmel nincs arányban, de elengedtek emiatt havi díjakat, vagy real-time előfizetési díjakat. Az elmúlt kb. egy hónapban viszont egyszer sem volt gondom, vagy akadozásom a rendszerükkel, s a megbízásaim is még hamarabb teljesülnek, így mostanában az elégedettségi mutatóm megint emelkedik velük szemben. Nekem nagyon tetszik a rendszerük felépítése, sokrétűsége is, s itt lehet külföldi részvényekkel is kereskedni, sőt bizonytalan piaci hangulatban akár még valamelyik befektetési alap jegyeit is meg lehet vásárolni, s így nem áll a számlán a pénz. Ehhez jön még, hogy a megbízási, s mindenféle kereskedéssel kapcsolatos díjak az Equitas után itt a lgkedvezőbb.
Persze ezek az előnyök mind semmibe vesznek, ha megint szarakodni kezd a rendszerük, de mint írtam mostanában semmi gondom velük, így maradok -részben- náluk.
prfecó 2005. 11. 08. 07:04
#289
Egy menet már jogerős 12 miilát követeltek, töredékben megegyeztünk , birósági tárgyaláson , öt perc alatt , mindenki mindent visszavont.( 1000 ATS fizettem)
Mostani is gondolom hasonló lesz.
Törölt felhasználó 2005. 11. 07. 22:56
Előzmény: #287  prfecó
#288
hány hónapja tart?
peren kívül fogtok megegyezni, vagy megjátszák a keménybrokit?
prfecó 2005. 11. 07. 21:10
#287
Hát azért én pereskedem már velük és máshol vagyok.
Törölt felhasználó 2005. 11. 07. 10:44
#286
Olvasgatom ezt a topicot elég régóta, de nem nagyon emlékszem, hogy valaki is otthagyta volna ezt a céget. Nem értem miért? Hiszen sokszor nem működik, akadozik, nem néz ki valami stabilnak a technikai háttér. Nincs alternatíva? Mi az amit az ebroker tud és más nem?

veszka
Törölt felhasználó 2005. 11. 07. 10:17
Előzmény: #284  bpmcwap
#285
Beírtam ebbe a topikb egy kb jó hosszú hozzászólást, de elveszett a net útvesztőjében. S most olyan dühös vagyok, hogy nincs kedvem megismételni!!!!!!!!!!!!!!!!!
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 07. 08:25
#284
Felhoztam ezt a topikot, hogy ne a TIPPSAROK legyen kioffolva...
Egyetértek veled csak az alternativát nem látom...:(
Ellenben csendben megsugom neked hogy amikor én irtam le bánatom hasonlo modon akkor én kaptam egy mailt amiben perrel kezdtek fenyegetni, ha folytatom... Ez azért sokat elmond egy cégről,de még akkor is náluk vagyok, mert mint mondtam nem találom az alternativát... egy kulfoldi cégen gondolkodom,vagy inkább azon hogy nagyivben lefogom tojni az egész illikvid bétet... És kivonulok teljesen valami kulfoldi tőzsdére...Kár hogy a grof urnak az ilyen dolgokra már nem jut idelye, bár a mellett amit most csinál, nem is csoda...
Kedves ddwfr9!
Nem tudom miért véded igy az ebrokert,nem is érdekel, de AKS védelmére legyen irva hogy ha egy rendszer nap mint nap gondokkal kuzkodik,valamint ha egy cég ugy dönt hogy a rendszert melyet nagyon jól tud hogy használoi kb fél9től 5ig használnak,ennek ellenére erre az időszakra teszi a rendszeres-kb hetente 1xi- rendszerkarbantartást az ugyan csak elgondolkodtato...
De hogy konkrétumot mondjak aminek semmi köze a tdc illetve eqes árfolyamszolgáltatásoknak a lefagyásához... Kiadtam 2hete egy mol megbizást mikorr ugy szakadt lefele...19350re,a megbizásom után 1órán keresztul forgott a papir jóval a megbizási ár felett!!!!Ennek ellenére NEM TELJESÜLT A MEGBIZÁSOM!!!!Egy hétig telefonálgattam hogy ezt még is hogy képzelik, szerinted érdekelt valakit???Ott a számlámon a papir ha akarom eldahatom...Én nem rágalmazom, nem becsmérlem, nem szidom az ebrokert, TÉNYEKET irok,melyeket nem én találok ki hanem az ebroker csinál... csak hát ami ott tartott eddig az alacsony koltségek de ha az elmult 1évet nézem nem is olyan alacsonyak a költségeik... Megnézem a Lekérdezésben a nyereség/veszteséget teljes időintervallumban, osszes megbizás tekintetében a teljes részvénykavalkádra, szal amit egy év alatt elkovettem, TRANZAKCIOIMAT TEKINTVE TELJESEN NYERŐBEN VAGYOK,majd megnézem a portfoliom egyenlegét ÉS LÁSS CSODÁT, több száz ezer huff nincs sehol... Most ilyenkor mivan????Nem azt mondom hogy az ebroker leszedte a számlámrol, azt észrevettem volna napi szinten trédelek,de valahogy csak eltunt...
És az eset nem egyedi!!!!5 számlám van az ebrokernél,mondjam a többit???ugyan az a helyzet!!!Pl az egyiken mondjuk 150ezer huffal vagyok minuszban ebben a pillanatban, az egyenlegem mégis 500000huffal kevesebb!
A konzekvenciákat vonja le kiki maga kénye kedve szerint...
Törölt felhasználó 2005. 10. 24. 10:44
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#283
ha 250-be kerülne, mint máshol, de jól működne a rendszerük (gyorsan és pontosan), mint máshol, az megérné az ügyfeleknek... persze az nem az IEB lenne
idióta, piti banda, mini-OTP :(
Törölt felhasználó 2005. 10. 21. 16:59
#282
Ja vissza lehet vonni -50 Ft-ért!

Én most nemrég csatlakoztam a "rendszerhez"!
A gáz csak az a visszavonással, hogy mikor még nem tudtam, hogy miért vonják le az 50 Ft-okat(meg lehet nézni pénzszámla mozgázok alatt!), akkor felhívtam az IEB közpanti info számot, és a srác azt mondta, hogy nem kell a visszavonásért fizetni, mert nincs rajta kondíciós listán!
Törölt felhasználó 2005. 10. 21. 11:48
Előzmény: #280  Törölt felhasználó
#281
Vissza lehet vonni!

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek