Topiknyitó: Portfolio 2018. 05. 14. 09:37

Még mindig tízezrével vándorolnak el a fiatalok Magyarországról  

Ugrás a cikkhez
Az Eurostat 2017-es adatai és a Portfolio friss becslései alapján tavaly már több mint 610 ezer magyar állampolgár élhetett az Európai Unióban, ez a szám mintegy 25 ezerrel magasabb, mint 2016-ban. A számok azt mutatják, hogy lassult a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2018. 05. 15. 08:43
Előzmény: #139  -pny
#140
Látod ez az a bizonyos "piszkálódás" amiért kapod a pihenőket!.
.
Nagyon "erőltetve" lehetne csak kötni a beszélgetéshez!.
.
A hozzászólás inkább engem támad....sem mint a témához kapcsolódna!.
.
Volt pár nap nyugalom, most pedig megint kezdődik a .......
-pny
-pny 2018. 05. 15. 08:33
Előzmény: #136  pampa
#139
Már csak az lóg ki nagyon a világnézeted összképéből, hogy 2006-ban Gyurcsányékra szavaztál. Ezt tényleg nem értem a letiek alapján. Mert lehet egyetérteni vagy nem a lentiekkel, de Gyurcsány sehogy nem illeszkedik bele.
pampa 2018. 05. 15. 08:29
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
Ne gondold, hogy máshol nincs "nyugalom szigete" , biztosan vannak élhetőbb országok is ."
.
Sorolnál egy párat?
Látod ez az....ÉLHETŐBB !
.
Csak azt nehéz megfogalmazni, hogy mi a JÓ  ÉLET?
Lakni Londonban egy panelben és a gyerkőcnek fotón megmutatni, hogy milyen a cserebogár?
Esetleg utazni a jól fizetős munkahelyre napi 3 órát vagy átsétálni az út másik oldalán lévő kisszövetkezethez és a haverokkal ledolgozni a 8 órát és haza a srácokhoz és irány a természet, igaz ezt kevesebb  fizuval díjazzák idehaza....
Törölt felhasználó 2018. 05. 15. 08:18
Előzmény: #136  pampa
#137
A szívemre hallgatva teljesen egyet értek veled, de az eszem mást diktál. Mi az a Magyarország? Mi az a Magyarság? Hazafiasság?
A mai világban ezek már elcsépelt szavak. Magyarország a -Magyar föld- már nem a miénk, hanem egyes magyaroké, esetleg nem magyaroké. Annyira globalizálóik a világ, hogy ebből mi sem maradhatunk ki.
Ne gondold, hogy máshol nincs "nyugalom szigete" , biztosan vannak élhetőbb országok is .
A magyar mentalitás sem a legkedvezőbb, például a külföldi barátaim véleménye, hogy magyarral üzletelni nem szabad, mert átver, nagyon hamisak vagyunk, de könyökölve törtetők, az alaptalan büszkeségünktől már csak az irigységük a nagyobb. Száz évvel ezelőtti dolgokkal büszkélkedünk, de a jelenünkből már nincs mit felhozni, általában a vesztesek oldalán állunk, köszönve a választott vezetőinknek.
A Himnuszunk a legszebb a világon de az is "sír" és jókedvért, bőségért könyörög, hiszen sokat bűnhődött ez a NÉP! ...és még fog is, ha lassan el nem fogyunk!
pampa 2018. 05. 15. 07:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#136
"Az embernek csak egy élete van és akik otthon maradnak azok nem fognak már jó életet élni Magyarországon. Itt mi tudunk dolgozni, élni, szórakozni és ami a legfontosabb, hogy megbecsülnek és embernek tartanak ha te is emberként viselkedsz. Török, orosz, szerb, albán, szír stb. minden nemzetiségű emberek élnek itt és mindenki szereti, tiszteli egymást, nincs itt az a gyűlölet ami Magyarországon ma érezhető."
.
 Látod ebben igazat adok neked!  :)
Akik IDEHAZA MARADNAK azok nem olyan életet fognak élni mint amit te élsz meg ott!
Sok sikert az új  multikulti  életedhez!
.
Azt pedig majd az idehaza maradók eldöntik, hogy jó vagy rossz ez az élet!
.
Végére csak annyit, ha a török vagy más  megszállás idején minden magyar ember úgy döntött volna ahogyan te döntöttél és elmenekül,nem harcol nem dolgozik, nem óvja a MAGYAR FÖLDET hanem átengedi más nemzetnek,népcsoportnak, vallásnak .....már rég nem lenne 
.
MAGYARORSZÁG!
.
Tudom az 56'-os  elmenekülők meg a most  "elmenekülők" a hősök .... nem azok akik idehaza élnek és dolgoznak, őrzik,ápolják a MAGYAR földet amit az őseik hagyományoztak rájuk a jövő generációja számára!
.
Ők a "begyepesedett agyú agymosott FIDESZ droidok"
.
Egyet ezért ne feledj, ha te vagy valamelyik gyermeked ha van, esetleg unokád mégsem akar abban az új csodálatos multikulti világban élni, lesz egy ország ahová mint a HAZÁJÁBA visszatérhet!
Őket visszavárjuk!
.
Mert egy "kemény mag" SOHA SEMMIÉRT  nem engedi az ősi MAGYAR FÖLDET idegen kézbe!
azember 2018. 05. 15. 00:00
Előzmény: #134  Seismic
#135
Minden rendben csak egy kis jeghegyecske volt. Titanic...
Seismic
Seismic 2018. 05. 14. 21:56
#134
Soros...migráns...féljetek
azember 2018. 05. 14. 21:17
Előzmény: #132  buggyant
#133
Nem ertem...
Es itt mi a magyar es mi a kocsog mentalitas?
buggyant
buggyant 2018. 05. 14. 21:10
Előzmény: #128  azember
#132
30 eves lenni szakmat tanulni
Hivatast vallalni nem azert dolgozni mert muszaj lenni
Fontosat jot tenni
Erteni?
azember 2018. 05. 14. 20:49
Előzmény: #129  sanya10
#131
Te hova sorolod magadat?
Hogy latod a tortenelmi jelentoseget es szerepet a fidesz nem fidesznek? Kuruc vagy labanc nak van igy tortenelmileg igaza? Nem konnyu kerdes, igaz?
azember 2018. 05. 14. 20:47
Előzmény: #127  buggyant
#130
Btw, magyar kocsog mentalitas Meg annyra nem letezik. Mindenki masnal fennal. Es azert kulfoldon mindig kicsot jobban osszejon a magyar szeretet es azert lehet szamitani magyarokra.
Inkabb talan az elvarasokkal van a baj. De ez olyan mint a vorton csak akkor jossz ra hogy ki a fontos Meg hogy a sajat fajatadra mennyire szamithatsz amikor kicsit megtapasztalod a vilagot...
sanya10 2018. 05. 14. 20:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#129
Fidesz trollok ti jöttök!
azember 2018. 05. 14. 20:44
Előzmény: #127  buggyant
#128
Ezt kifejtened kerlek? :)
buggyant
buggyant 2018. 05. 14. 20:28
Előzmény: #126  azember
#127
Te nem erteni csak a magyar kocsog mentalitas
azember 2018. 05. 14. 20:00
#126
Alljunk meg egy percre.. 70 eves ember meg gyarban dolgozik? Es ez a meno? A meno Az Az amikor 35 evessen nyugdijba mehetsz es max unalombol vagy charity bol elmesz segiteni... 
Altalanossagban en megertem a dolgokat. Maslow fele piramis alja a biztonsag es a bilogiai szuksegletek kielegitese. De mondjuk ez Meg egy Ido utan serul amikor vagy alberletben elsz amig nyugdijjas leszel vagy 30 eves hitellel szenvedsz valami vilag vegi dohos lyukban. Persze magunkat becsaphatjuk meg lehet vetiteni itthon a reszletre vett hasznalt BMW vel de ezekrt mar akkor seem ertettem amikor fiatal koromban a barati korbol Az volt a good hogy a meno kocso megvolt de benzinre mar alig jutott....
azember 2018. 05. 14. 19:41
#125
http://www.breitbart.com/london/2018/05/12/polish-immigrants-returning-home-cite-fear-of-terrorism-anti-white-racism-by-black-brits/
Google translatorral /forditoval le lehet forditani
Egyebbkent meg latszik egyre kevesebb van Londonbol is az okosabb lengyelekbol meg baltikumbol. A registered lengyel boltokbol Meg utcakbol most roman utcak valnak. Azert elgondolkodtato nem? Miert lehet ez ha itt minden csodalatos...  
Jar a gyerek iskolaba ovodaba? Vertek mar pofan a kiss jozsikat mert szalamis zsemle nem szalon :) kepes? 
buggyant
buggyant 2018. 05. 14. 19:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#124
Jot irni mindenkit megbecsulni
Lenni csecsemo vagy aggastyan
Bevandorlo vagy magyar
Ertek mind lenni
azember 2018. 05. 14. 19:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#123
Magayorknak? A legretardaltabb Az aki ilyeneke irogat. Es ezt minden szinten ertem...
azember 2018. 05. 14. 19:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#122
Kedves Judit,
Nem lehet ne ezt a fajta munka etikettet es oromteli eletfelfogast magyarorszagon is megprobalni?
A baj szerintem es a megoldas is mindenkiben benne van. Rozsdavarosok mindnehol vannak. Gyorben vagy kecskemeten is vannak Jo nemet gyarak Jo fizetesbol es minosegi elettel. 
En ugy latom Aki igazandibol szintet akar lepni azok Az emberek (legalabbis nagy tobbsege) eletminosegben jobban jar ha par even mulva hazakoltozik megtakaritasaival.
En is ezt teszem es Jo paran a kinti ismerosi korbol. 
Eredetileg sopron korneyekerol jottem es Az elmult 20 even ausztriaban, USA ban, Spanyolorszagban Meg UK ben toltottem. Most kulfoldi felesegemmel mar csomagolunk. Vettunk par gyonyoru uj lakast. (Varjuk Az utolso simitasokat).
Kulfoldi ismerosok teljessen besokalank amikor mutatom mekkore kampany van index en Meg hasonlo magyar portalokon Meg mekkora hazugsagokat meselnek csakhogy kicsaljanak embereket magyarorszagon. Mindnekinek maganak Kell eldonteni mi a Jo.
Es azert nem mindenki kosolyog es enkli a kumbaja tkzenfogva hanem nagyon komyan kulonbsegek vannak vallas szin meg szarmazas kozott.  Ezeket nyitottam szemmel hamar eszre lehet vagni. A lenyeg szerintem nyitottam szem, donate El mindnekinek mi a fontos. Ha Meg van akkor is job ket labon allni mert tortenelem vicces tud Lennie es nagyot tud valtozni nagyon hamar...
buggyant
buggyant 2018. 05. 14. 19:14
Előzmény: #120  buggyant
#121
Nem sarpacnak juditnak irni
Sorry

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek