Topiknyitó: Portfolio 2018. 04. 15. 12:28

Megszületett a végeredmény - A Fidesz-KDNP elvesztett egy mandátumot  

Ugrás a cikkhez
Befejezték a múlt vasárnapi országgyûlési képviselõ-választáson leadott összes szavazat megszámolását, valamennyi egyéni választókerületben megszületett a nem jogerõs végeredmény. A Fidesz-KDNP kétharmados többséggel
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin 2018. 04. 15. 23:38
Törölt hozzászólás
#25
dt7
dt7 2018. 04. 15. 21:55
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#24
Nem verte át csak jól taktikázik.Eleve előnyből indul.Érdi roma ismerős monta hogy tőlük mindenki fidesz,hit gyülibe kiadták hogy fidesz,nyugdíjasok is egyéb okokból fidesz.Ez kb 1.600.000 ember.Tehát innen indul a buli.Na látod,innentől a bolsik eleve bukó.
Törölt felhasználó 2018. 04. 15. 21:44
Előzmény: #7  pampa
#23
1994ben nem volt honlap. Az is csalás volt!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 04. 15. 21:35
Előzmény: #19  GABBO
#22
Kellet - ez eredeti
kiegyezo 2018. 04. 15. 19:25
Előzmény: #20  Karvalytokes
#21
Maximálisan egyet értek. Annyi kiegészítésként, hogy "többinek haza kellene jönni ha szavazni akar", de akkor sem fogjuk megengedni. Még mit nem!
További javaslat a választási törvény módosításához: _minden_ határon túli magyart automatikusan Fidesz-szavazóként kell beszámítani az eredménybe, ha csak ellenkezőleg nem nyilatkozik, személyesen, hazája budapesti nagykövetségén.
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 15. 19:01
Előzmény: #17  HIM
#20
Ja ja.Erre majd gondolni kell mindenképp.Mivel a külföldön dolgozok többsége nem magyar hanem bolsevik ezért át kell majd dolgozni a választási törvényt.Véleményem szerint csak a kistelepülésen dolgozok szavazhassanak a külképviseleten ,a többinek haza kellene jönni ha szavazni akar.
GABBO 2018. 04. 15. 18:59
#19
Mit veri itt magát a sok ellenzéki ............... ( nem akarom magam kitiltatni :) . )
Nekünk a FIDESZ kellet és sikerült az áhított  2/3.
Örül kussol és számolja a HATALMAS NYERŐT !!!!!!!!
A LEMARADÓK  MEG HÚZZÁK LE MAGUKAT !!!!!!!!!
sanya10 2018. 04. 15. 18:41
Előzmény: #7  pampa
#18
"Törvény szabályoz mindent!"
Már a törvény is csalás ember!!!!!!!!
HIM
HIM 2018. 04. 15. 18:39
Előzmény: #7  pampa
#17
Persze hogy nem csaltak!!!!...el se tudnám képzelni egy tolvaj,a börtöntől rettegő szarházi kormányról,hogy csalna!!!!
csak volt ez a pár furcsaság..de tudjuk emberből vagyunk..lehetnek hibák..és írtam is,hogy számomra is megnyugtató,hogy a szabályoknak megfelelően korrigáltak!!!:)))
mellesleg még kihagytam a külföldön dolgozók(itt most nem a románokra gondolok..mert náluk flottul ment minden:))) elleni akadályozást..:rengetegen nem kaptak meg valami lapot..meg hát 19 órakor elzavarták a sorban állókat...persze gondolom csak azért,hogy mindenki hazaérjen..hiszen sokan több száz kilométert utaztak..
..de ugye a te kis akolodból is nagy nyüsszögés lenne,ha mindez fordított eredménynél történt volna..
tudod..annak idején a főmaffiátor..pintér sanya is megmondta,hogy nem volt csalás(ők vezényelték le az egészet)..aztán mégis a hídon vonyítottak a hazafiak..
Törölt felhasználó 2018. 04. 15. 18:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#16
jol átverte a fidesz az egész népet illetve orbán és pereputtya
Törölt felhasználó 2018. 04. 15. 18:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#15
hát jo
dt7
dt7 2018. 04. 15. 17:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#14
Na ide figyelj tesviiirem,ez jó:)))
PusztaPutyin 2018. 04. 15. 16:52
Törölt hozzászólás
#13
dt7
dt7 2018. 04. 15. 16:50
Előzmény: #10  Phylaxa
#12
Vicces hogy nem tudnak mindenhova a pártok delegálni.Érden ahol kedves mamikám a 43 szavazókörbe volt egyedül fideszes rá 2 jobbikos volt.De akkor minek ha valahova meg nem delegáltak.Ja,és 7 szer számolták át és a jegyzőkönyvi eredmény stimmelt a v bizotság honlapjan lévővel.Kb 3x annyit kapott a fidesz mint a többi.
kimpaa
kimpaa 2018. 04. 15. 16:41
Előzmény: #2  goapsy1
#11
tehát jelenleg 134 mandátumuk van ( a német képviselő is fideszes)
 
ezek szerint 2 időközi választásig azt csinálnak amit akarnak. Szerintem sietniük kell és nem is fognak lazsálni.
legutóbb 2015-re elfogyott a kétharmad, aztán káosz lett Magyarországon az el nem fogadott törvények miatt, ezt mondták.
Phylaxa 2018. 04. 15. 16:18
Előzmény: #7  pampa
#10
Én már értem. Az mondjuk nem tudják, hogy az elektronikus adatfeldolgozás és a fizikális adatfeldolgozásnak ugyanazt az eredményt kell produkálnia. De ők arra gondolnak, hogyha valakik nem tudnak saját embert küldeni a szavazóhelységekbe, akkor ott csalás fog történni. Tehát Eddig a rendszerváltás óta csak csak csalás volt. Addig kell szavazgatni, amíg mindenki tud embert küldeni mindenhova. Addig sajnos mindig csalások lesznek. :)
pampa 2018. 04. 15. 14:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#9
Nem, nem ő nyilatkozott.
Minden választásnál előfordulnak ezek az adminisztrációs hibák!
Emberek végzik még szerencsére! Szavazó lap és jegyzőkönyv papír alapú! Reklamálás esetén újra lehet számolni.
.
Akkor lesz itt rossz világ, ha már csak DIGITÁLISAN lehet szavazni!!!!
andare 2018. 04. 15. 14:33
Törölt hozzászólás
#8
pampa 2018. 04. 15. 14:22
Előzmény: #6  HIM
#7
Leállt egy honlap?
??????????
A többi pedig ADMINISZTRÁLÁSI hiba!
NEM CSALÁS!
 Törvény szabályoz mindent!
Ha valaki hibázik és több lapot ad ki majd a számolásnál kiderül akkor van előírás hogyan kell eljárni!
Minden jegyzőkönyv elírás JAVÍTVA lett, ezért van ennyi ellenőrzés a rendszerben!
Írod , így ők is kaptak szavazatot.... NEM KAPTAK! 
Csak a szavazó lap számít! Azt pedig őrzik és bármikor ÁTSZÁMOLHATÓ! 
.
Nekem ne higgyél, higgyél a MOMENTUM  politikusának aki szerint sem történt csalás!
Ahogyan a bajnai kormány egyik minisztere szerint sem!
Remélem őket nem gyanúsítod FIDESZ elfogultsággal!
HIM
HIM 2018. 04. 15. 14:09
Előzmény: #5  pampa
#6
Szerintem is butaság..nincs abban semmi érdekes,hogy leáll a sok milliárdos szerver 11 körül..mikor már látható,hogy nagy a részvétel..azt sem értem,hogy mit kell azon rugózni,hogy eltűnnek ellenzéki listás szavazatok..De csak azok..úgy hogy végül is nem is olyan nagy hiba..aztán máshol megkerülnek..ott vannak azok jó helyen..valami kamupártnál..örüljünk..legalább ők is kaptak szavazatot...oszt szerintem abban sincs érdekes,hogy többlet pecsételt szavazólapok vannak az urnában..de hát ezt is javították..hiszen minden párttól levonnak annyit,amennyit +-ban találtak..100-nál a fidesz bukik 100-at..az ellenzék kb 500-at..
hagyjuk már ezeket a facebook rémisztgetést..így volt jó,ahogy..
Gondolom ha ugyanezek az események egy fidesz buktával történnek,akkor most mélyen meghajolnál te is..még az a sváb gyerek..a zsolti sem káromkodna..hiába na..ti sokkal különbek vagytok..
jaj...csak nem emlékeznénk arra hídfoglalós-újraszámolósdi hisztire..
pampa 2018. 04. 15. 13:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#5
Én olvasom a híreket, de remélem nem a facebookon keringő rémhírekre gondolt!
.
Te tudod ki,hol ,hogyan csalt?
PusztaPutyin 2018. 04. 15. 12:54
Törölt hozzászólás
#4
pampa 2018. 04. 15. 12:37
Előzmény: #2  goapsy1
#3
Leírnád ki,hol és hogyan csalt?
goapsy1
goapsy1 2018. 04. 15. 12:28
Előzmény: #1  portfolio
#2
Még szerencse, hogy annyit csaltak össze maguknak, hogy így is meglegyen a kétharmad.
A kisgömböc mentális állapotára nincs jó hatással, mikor korlátozzák a megalomániáját.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek