Topiknyitó: _Bekre_Pal_ 2018. 02. 28. 08:17

gépházat tehermentesítő moderációról vitatkozós topic  

guildenstern 2018.02.27.
.
"Ha nagy igény van a moderáció kitárgyalására, hozzatok létre rá egy topikot, ígérjük, nem szólunk bele :)"
.
szerintem van rá igény, azt is kifejtem a későbbiekben, miért
.
akkor hajrá
.
ui.: fosós nickeknek üzenem, hogy nem vagyok törölgetős meg kitiltogatós, itt - ameddig az általános moderátorok felül nem bírálják - nem lesz senki törölgetve meg tiltogatva. Persze ha valaki jön hogy ezt erősen kitesztelje, akkor nagyvonalú kivételt teszek, de ahhoz már nagyon kell majd küzdeni. Vélemények és ellenvélemények szabadon áramoljanak, azt gondolom, ez a normális és természetes.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 08. 28. 11:58
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#160
Az jó ha csak kérdezel, de azzal is zülleszted a portfolios fórum munkamorálját! Mitől lettél szakmailag kiváló egy internetes oldalon, hogy kifogásolod a szakmaiságot ezen a fórumon?
pampa 2018. 08. 28. 11:54
Előzmény: #158  Törölt felhasználó
#159
Többször leírtam, látom azt nem olvastad!
Minden olyan hozzászólást törlök ami nem a beszélgetés menetéhez kapcsolódik!
Ahogyan azokat is amit ÉN sértőnek, személyeskedőnek minősítek!
Függetlenül attól, hogy ki írta!
Aki ezzel nem ért egyet az kerülje el azt a topikot.
Törölt felhasználó 2018. 08. 28. 11:50
Előzmény: #156  pampa
#158
csak én nem azt kifogásoltam, hogy klónnikkek vannak. Házirendbe nem ütközik, ha jól látom. Én azt kifogásoltam, hogy nikkeket, házirendbe ütköző cselekményekért (flood, trollkodás, gyülöletkeltő, sértő, személyeskedő tartalmak) törölt rendszeresen a portfolio, majd ezek a törlések abbamaradtak. A nikkek egy részénél. Holott, személyeskednek, sértenek, trollkodnak, floodolnak stb  .     
A moderáció minősége változott, szelektíven egyes nikkekre. A házirend meg nem.
  Te meg ne szólj sokat, takarítottad a polgruppéd házirendet durván sértő hozzászólásait, a portfolio meg van olyan hülye, hogy nem tudja visszanézni a te általad kitörölt hozzászólásokat. (Vagy elfogult, de ezt természetesen kizárjuk)    
Esetleg a portfolio kérésére screenshotot biztosítok, de nem akarom őket kényelmetlen helyzetbe hozni, így is a helyzet magaslatán állnak...
 Vajon házirendbe ütközik-e, a házirendet sértő nikkek segítése egy kis takarítással, rejtegetéssel, mosdatással?  Vajon a portfolio szankcionálja-e, a házirendje kijátszására történő topikgarázdálkodást? Költöi
 
Az elkövető azóta eltűnt, de nem a portfolio moderációja miatt, hanem jobban látta meghúzni magát.
 
Számíthat a rétek, mezők, pampák házmesterére, meg a portfoliora is.
 
 A felvetésemre érkezett plusszok talán azt mutatják, hogy nem ritka, vagy keveseket érdeklő problémára tapintottam rá.  Az olgino trollok majd most nyilván tesznek az értékelésről, megerősítve a jelenséget
kata311
kata311 2018. 08. 28. 11:24
#157
az odáig rendben van hogy cölöpnek az összes klónját kitiltották, de hol az eredeti?
várom vissza!!!!
pampa 2018. 08. 28. 11:03
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#156
Regisztráció: 2015-07-17 17:14
Hozzászólások száma: 4
Utolsó hozzászólás: 2018-08-28 10:22.
.
2015-ben regisztráltál.az első hozzászólásod az után született miután felfüggesztettek egy nicket.....
.
mindenki eldöntheti, hogy ez a nick klón e?
apacs 2018. 08. 28. 10:26
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
Az elmúlt napokban rengeteg klónt töröltek. De feltételezem, nem főállásban moderálnak, így kb. ez az állapot a maximum, ami fenntartható.
Törölt felhasználó 2018. 08. 28. 10:22
#154
Néhány évet visszamenve voltak emberkék akiknek gyorsabban szaporodtak a nikkjeik, mint egy macskaalomnak, a portfolio kitarttóan törölte őket napi rendszerességgel a moderációja során.
   
Ma ezen sornikkek 25. iterációja tartós lett, a portfolio valamilyen okból kifolyólag már nem törli őket, és így 5-ös aktivitású, 1-es szakmai és népszerűségű rétinggel jellemzett nikkek dominálják a kevésbé szakmai topikokat (a szakmaiakhoz kevés a "rétingjük" talán)
Floodolnak, trollkodnak, személyeskednek, rágalmaznak, fenyegetőznek, de ez mind belefér újabban a "házirendbe".
   
Tényleg belefér? Megér egy kis júdáspénzt a portfolionak a forum lezüllése, vagy ez ma pusztán a létezés feltétele, ha nem engednék, akkor retorziókra lehetne számítani valahonnan, valamilyen körből? Esetleg szeretnének a jövőben valamilyen pályázaton még labdábarúgni? Többet hoz a konyhára hosszútávon?  Nem tudom, kérdezem...
Vazsmegyei 2018. 08. 27. 08:27
Előzmény: #152  _Bekre_Pal_
#153
Az már igaz! Csak a rendeléseid jók legyenek! Jó munkát!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 08. 27. 07:40
Előzmény: #151  Vazsmegyei
#152
Mondjuk tény hogy te jobban tudod hogy mit akartál.mondani, de az a kívülállónak nem sokat segít.
Vazsmegyei 2018. 08. 27. 07:36
Előzmény: #149  _Bekre_Pal_
#151
De van Pal! Csak észre kell venni!
Vazsmegyei 2018. 08. 27. 07:33
Előzmény: #148  Törölt felhasználó
#150
A kis "mínuszos" meg a fideszes propagandisták! Tényleg el is hiszed, amit kitalálsz? Hát akkor szomorú!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 08. 26. 20:39
Előzmény: #146  pampa
#149
nincs koherencia a hozzászólásod egyes mondatai továbbá azok egyes részei között, házmester nertárs
Törölt felhasználó 2018. 08. 26. 20:03
#148
szolgálati közlemény,
...
a fidesz portfolio-n, a fideszes propagandisták akár fizikai erőszakkal is fenyegethetik topiktársaikat,,,
ez a portfolionak nem gond ...
a fideszes propagandista topikgazda bűntárs 2 percen belül törli a bűnjeleket, még screenshotot is alig lehet készíteni (de azért lehet!)...
simán kitöröl 6-8 olyan hozzászólást ahol akárcsak utalás történik az eseményre ...
gondolom mégse lehet olyan büszke az ilyen megnyilvánulásokra ...
a portfolio moderációjának a válasza a történtekre hogy kitiltja azt a user-t, akit a propagandisták megfenyegettek...
magától esetleg nem hallgatna...
így megy ez a portfolion, magyarországon, 2018...
peggy01 2018. 08. 26. 19:43
Előzmény: #146  pampa
#147
Valamit alaposan félreértettél azt hiszem.
Semmilyen védelemről nem írt a portfólió, csak figyelmeztetett egy személyt immár másodszor.
pampa 2018. 08. 26. 09:31
Előzmény: #144  pampa
#146
Örömmel olvasom, hogy a portfolio figyelmezteti a fórum használókat, hogy a hozzászólásuknak lehet büntető ügy a következménye.
Nagyon helyes, jó lenne ezt a védelmet azokra is kiterjeszteni akiket folyamatosan KÖZTÖRVÉNYES bűncselekmény elkövetésével  rágalmaznak!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 08. 03. 11:45
#145
Ezen beszartam. Figyeljetek a helyes kiejtésre, különben rá fogtok baszni: 
ma, 10:24#51Moderációs esemény történt "settevoltesette" felhasználóval szemben. 
 
Moderáció: 
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-08-13 10:24-ig
A moderátor indoklása: 
A megjátszott műtajszolasos "stílusod" kimeríti a trollkodas fogalmát. Ha nem fejezed be, kitiltunk.
pampa 2018. 07. 28. 09:30
Előzmény: #143  _Bekre_Pal_
#144
reagáltam egy támadásra, már az is baj?
nem én kezdtem itt ezt a témát, nála reklamáljál!  :))))
de azért láthatod, válasz nem érkezett!    :)))))
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 28. 09:23
Előzmény: #142  pampa
#143
Erre van topic, ott kellene nyújtani a rétestésztát.
pampa 2018. 07. 25. 07:41
Előzmény: #141  -pny
#142
Érdekelne a véleményed arról. hogy Röszkénél az a napi több ezres tömeg aki belépett Magyarországra megtehette e?
.
Amennyiben igen akkor milyen egyezmény alapján?
.
+1
és az is, hogy a kerítés megépítése után a tranzitzónán keresztül érkezők kérvényét mi alapján bírálják el?
-pny
-pny 2018. 07. 25. 00:56
Előzmény: #130  pampa
#141
Erről beszélsz?
.
Pampa 2018. június 22., 14:21: “Mi nem a genfi egyezmény alapján fogadunk be, hanem más egyezmények alapján! Van bőven amire lehet hivatkozni. Ezt azért illene tudni!”
.
Phylaxa 2018. június 22., 14:25: “Mi mindig a Genfi szerint fogadtunk be. Nincs más érvényes egyezmény.”

Topik gazda

_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek