Topiknyitó: nemmondokle 2018. 02. 17. 12:33

Est Média  

A topik a feltámadás küszöbén álló,a BÉT-en egyik legrégebben jegyzett cég tiszteletére jött létre.Jó beszélgetést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 21:37
Előzmény: #995  Lastdeposit
#1000
és pont az est menne csödbe ,ugyan már ha ez csödbe megy akkor a tözsde is csödbe megy.és millen szép 3 szoros szoismétlés ezt csinyálják utánam. a vizözön meg a tüzözön.
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 21:35
#999
azért azt látni hogy nem mindenki bizik 100% ban ,pedig ,ez már az.ezt hogy csöd is lehet ezt már el kéne felejteni és nem kell ide irogatni,itt csödnek az esélye most már a 0.
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 24. 21:32
Előzmény: #997  nowych
#998
Ez nem is kérdés, hogy meg. Erre pedig azért egyszerű a válasz, mert mindenkit feszélyeznek a rizikó faktorok, mégha nem is nagyok azok, erről már egyszer írtam Konzumban. pl. Konzi-Api-Opusban most záporozni fognak a bejelentések, hiszen a választásokig a céghálóban mindent kőbe akarnak vésni, hogy annál nehezebb legyen piszkálni egy esetleges, nagyon valószínűtlen választási kimenetelnél, ez pedig itt is megállja a helyét.
nowych
nowych 2018. 02. 24. 21:27
Előzmény: #995  Lastdeposit
#997
Teljesen igazad van és egyetértek veled.Kétségeim is csak abból adódnak,hogy meg merik e lépni a választások elött azt,hogy megnevezik a lehetséges befektetőt és tulajdonost,vagy kitolják utána.
Vaculak
Vaculak 2018. 02. 24. 21:17
Előzmény: #991  Törölt felhasználó
#996
??
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 24. 21:11
Előzmény: #994  nowych
#995
Igen, ahogyan mondod. Még annyival egészíteném ki a döntésemet, hogy szvsz. szükséges összerakott folyamatokban, kirakott mozaikokban, rendszer szinten is látni az eseményeket. Ma az egész BÉT mutyit irányítja a NER, a pincétől a padlásig mindenhol megveti a lábát, tessék végignézni az összes papíron, még akkor is, ha Mészi bácsit nem is említjük. Olyan szövevényesen és szisztematikus van felépítve a gazdasági holdudvar és annyira esélyt sem adnak a "konkurenciának", hogy számomra nem lesz kérdés, hogy valaki a belső körből jön ide, mivel másnak kvázi nem is engednék meg, hogy a húsos fazékhoz kerüljön. Ez volt a legnyomósabb érv számomra, az a vak is látja trendszerűség, ami vezérfonalként mutatja az utat. Arról nem is beszélve, hogy tőzsdén jegyzett cég mekkora érték önmagában..a bevezetés, az ismertté tétel hercehurcája helyett könnyebb így, az idő tényező kulcsfontosságú minden vállalat számára.
nowych
nowych 2018. 02. 24. 20:58
Előzmény: #992  Lastdeposit
#994
Muszály hozzászólnom az írásodhoz ,mert mintha a saját gondolataim köszöntek volna vissza azokban a szavakban amiket leírtál.Novemberben száltam be és egy kisebb összeget fordítottam rá nem estem túlzásokba,de úgy gondoltam,hogy meg kell próbálnom, meg kell adnom az esélyt a részvénynek is és magamnak is.Sokat segítettek azok az általad is említett befektetők( Manopi,Sobadi,Jockey) akik leírták nem csak azt hogy venni kell,hanem azt is hogy lehet hogy egy nagy bukó lesz a végeredmény.Mégis a megeggyezés arra sarkalt ,hogy talán,idővel itt is lehet valami pozitív fejlemény.Akik hiszünk ebben a társaságban ,nekünk már a cég életben maradása is egy "főnyeremény" lehet.Arra azért nem számítok,hogy Opus lesz (100 alattról van és tartom) ,de egy normálisan működő társaság korrekt vezetéssel ,hosszabb távon is érdekessé és értékessé teheti mások számára is a céget.
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 20:30
Törölt hozzászólás
#993
Lastdeposit
Lastdeposit 2018. 02. 24. 20:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#992
Nagyon szép történet, gratulálok a kitartásodért. Én most szálltam fel a napokban a hajóra, volt olyan nap a héten, hogy a napi forgalom egy jó részét én adtam, 41-től vettem, 47 volt az utolsó vételem pénteken, még 5000 db. Eddig nem tulajdonítottam a cégnek nagy jelentőséget, meg el voltam foglalva egyéb mutyikkal, de jött egy "sugallat", hogy ezt bizony venni kell. Minden közleményből látszik az, hogy a cég dolgozik. Egyáltalán nem úgy tűnik a kiadott közleményekből, hogy a csődre készülnek...mindenesetre sajnos ennek is meg kell adni az esélyt. Nyilván én más kávéházban játszom, mint Manopi, Sobadi, J1g2 stb. és egyéb nagyágyúk, de a saját szintemen bevásároltam derekasan. Én kreatívan kezelem a kockázatot és a pozícióimat is, hosszas excel táblázatos számolgatásokat csinálok és természetesen mindig a legrosszabb forgatókönyvből indulok ki, másképpen egy hasonló ügyletet nem is lehet kezelni. Igen, vérbeli spekuláns is vagyok, akinek kell az adrenalin...Mivel tavaly nagy kasszák estek be, idén is hála Istennek, hab a tortán Nord projektem is bitang jól áll, ezért feltettem magamnak a kérdést: Ha minden kötél szakad, hajlandó vagyok-e a nyerők terhére x összeget feltenni átlag feletti profit reményében? Mivel a válasz igen volt, megtettem a tétjeimet, ahogyan szoktam, félelem és remegés nélkül. Portfoliómban ezt én jelen pillanatban nem létező pénznek tekintem, amiről kvázi lemondtam, de hamarosan igencsak valóságos pénz lesz belőle. Érzem a levegőben, itt nagy dolog lesz, nagyon optimista vagyok.  Igyon minden részvényes egy fel-EST!
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 20:21
Előzmény: #990  Vaculak
#991
Nyugdíjas klub!
Vaculak
Vaculak 2018. 02. 24. 20:00
Előzmény: #989  Törölt felhasználó
#990
Kedves COLOP  Úr !Egyszer beszéltünk erröl.....
https://youtu.be/B5nR382gSSc
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 18:13
Előzmény: #988  Törölt felhasználó
#989
én nem vagyok itt optimista,de még szerintem senkinek nem esett le az hogy ,jogerösön kivül más nem lehet,miért.mert a tendencia ez.itt most egy céget alapoznak meg ezt látni az utolso két hirekböl,aki nem látja az a maga baja, a cég hivatalosan leirta most már ,pár pillanat és indul,a vonat,csak azt nem tudni mellik napon.
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 17:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#988
Sziasztok! 
Orulok, hogy igy erzel. :) En is rendkivul optimista vagyok. Ismet ex jutott eszembe. Gondolom nektek is feltunt es talan mar emlitettem is, hogy elkezdett foglalkozni a 180 napos atlagarrral. Mit jelenthet ez nala? Nyilvan ez is egy szalmaszal, de jol mutatja a gondolkodasanak eltolodasat. Bizony, mar reszerol is felvetodott egy esetlges kivasarlo altali kotelezo ajanlat erkezese...
Leptem, tovabbbi szep ESTet mindenkinek! :)
rodeki 2018. 02. 24. 12:22
Törölt hozzászólás
#987
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 12:09
#986
emberek aránylag különleges idöjárás lesz jövöhéten ,nagyon picit hajaz a 87 esre,de ez attól különleges lesz több helyen az országban ,mindenki ovatosan föleg kocsival,ugyanis ahol sok ho van extrém hofuvás is lehet.vigyázzanak magukra ,föleg vidéken ,
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 12:07
Előzmény: #982  Törölt felhasználó
#985
a postázás miatt tudjuk hogy a 15 nap máshogy van már megtapasztaltuk no para lesz hirek
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 12:05
Előzmény: #973  nemmondokle
#984
pusszantás mindenkinek,aki még benntmaradt.kertész vagyok ugyhogy nagyon nemes egy trágya kezd kialakulni,és ez bizony ,szép nemes növényt hozhat,konzi opus közötti félét.
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 11:18
Előzmény: #981  benibubu
#983
Itt minden elképzelhető.
Törölt felhasználó 2018. 02. 24. 11:17
#982
Én azért vártam volna egy tájékoztatást tegnap este. 
benibubu 2018. 02. 24. 06:27
Előzmény: #956  MANOPI
#981
És azt elképzelhetően látjátok, hogy a vagyonfelügyelő nem fellebbezett? Vagy itt van arra lehetőség, hogy fű alatt üegállapodás született a Nav-al?  Mondjuk utóbbi lenne a legjobb.....

Topik gazda

nemmondokle
nemmondokle
2 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek