Topiknyitó: Portfolio 2018. 02. 09. 09:09

Sorra dönti be a tõzsdei zuhanás a befektetéseket: újabb alap vesztett irdatlanul sok pénzt  

Ugrás a cikkhez
Nem sokkal azután, hogy a Credit Suisse bejelentette, bezárja egyik alapját a nagy tõzsdei esések következményeként, most az LJM hedge fund jelentette be, hogy jelentõs veszteségeket szenvedett az alap - számol be a hírrõl a CNBC. A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 06. 11:16
Törölt hozzászólás
#5
Törölt felhasználó 2020. 04. 03. 19:09
#4
Nem értem az OTP Suprát.
Nekem úgy tűnik, mintha elengedték volna a papírt.
Kb 40 %-ot zuhant 1-2 hónap alatt. Az esés közepe, vége felé az Alap azt a tájékoztatást adta ki, hogy kb 50 % van olajban, és az olaj esik, tehát a Supra is.
Leesett az olaj a mélybe, igen. De tegnap már vagy 20 %-ot emelkedett. Megnéztem a Supra legutóbbi, március végi jelentését, és már csak kb 13.7 % volt olajban, mert kiszálltak belőle. Aztán az olaj megindult tegnap... De a mai adat szerint (ami a tegnapi változásokat tartalmazza) a Supra nem emelkedett semmit sem.
Nem figyelték az olaj emelkedését ? 
Szerintem látni kellett volna, hogy Trump be fog avatkozni....
Nekem úgy tűnik, mintha hagyták volna a mélybe hullani, mintha az alapot kezelő szakemberek nem követték volna az eseményeket se tegnap, se az elmúlt hetekben,
gyula1971
gyula1971 2018. 02. 09. 12:52
Előzmény: #2  -pny
#3
Akkor ez tőkeáttételes? milyen alap név szerint ez?
-pny
-pny 2018. 02. 09. 09:09
Előzmény: #1  portfolio
#2
Extrém kockázatos bef. stratégia lehet az, ahol egy 10%-os, tehát egyáltalán nem drámai piaci korrekció/esés 80% feletti tőkevesztéssel jár... Az amcsi piacok 3 havi emelkedést adtak vissza. Ez jelentős egy hét alatt, de kurvára messze van a drámaitól.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek